نگران از نفوذ گروه های تندرو و یا پلیس نظارت ساکنان در حال تبدیل به قبل از اینترنت تاکتیک برای کمک به محافظت از خانه ها و فروشگاه های محلی.

در بعد از ظهر شنبه تحت روشن مینیاپولیس, آسمان, هزاران نفر از مردم flocked به 50-بلوک کشش دریاچه که در آن برای قبلی سه روز تظاهرات توده بیش از پلیس با قتل جورج فلوید موجب شورش و خشونت standoffs با پلیس و گارد ملی. برخی از آمد و با جارو و سطل. برخی از سوار کامیون پر از تازه برش تخته سه لا و قابل حمل دریل به صورت شبانه روزی تا کسب و کار است که چپ شد. بسیاری انجام شده با دست رنگ آمیزی تابلوهای “توقف کشتار مردم سیاه و سفید” و “عدالت برای جورج.” تقریبا همه عینک ماسک. و در همه جا شما نگاه کردند و با اشاره تلفن همراه—گرفتن معترضان شعار شهروندان جارو کردن شیشه های شکسته و ساختمان هنوز سوختن برای مخاطبان در Twitter, Instagram و Facebook را ببینید.

در یک جمع چند بلوک به جنوب در مارتین لوتر کینگ جونیور پارک قوانین زمین بسیار متفاوت بودند: هیچ livestreaming بدون رسانه های اجتماعی پست تنها چیزهایی که به طور مستقیم با مردم به شما اعتماد. آن را ممکن است به نظر می رسید کمی پارانوئید به 300 نفر عمدتا سفید خانواده و بازنشستگان که تا به حال نشان داده شده است تا برای شرکت در یک محله دفاع در جلسه برنامه ریزی. اما پس از آن دوباره نمرات از مغازه ها و رستوران ها و جامعه bulidings در شهرستان آسیب دیده بود و یا مجموعه ای در آتش سوزی در 24 ساعت گذشته. و آنها تا به حال دلیلی برای باور کردن که این شب خواهد بود حتی بدتر.

که صبح امروز فرماندار مینه سوتا تیم Walz بود که ادعا کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که بسیار سازمان یافته در خارج از گروه از جمله سفید supremacists و کارتل های مواد مخدر بودند و اعتقاد بر این بود بخشی از تظاهرات که به خشونت تبدیل شد در جنوب مینیاپولیس ترک صدها نفر از ساختمان های آسیب دیده و سوخته در روزهای اخیر. وجود دارد همچنین محلی گزارش مسلحانه مردان سفید رومینگ منطقه در خارج از کشور وسایل نقلیه حمل نمادهای مرتبط با انواع آنلاین fringe گروه با برنامه های مختلف از جمله راست ارتش سفید supremacists و ضد دولتی اسلحه گرم علاقه مندان با pro-قاره/ضد پلیس سیاست است.

اگر تهدید از coronavirus همه گیر بود مجبور مینیاپولیس ساکنان را به ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر تقریبا به طور انحصاری از طریق صفحه نمایش از اواسط ماه مارس تهدید مسلح arsonists قصد شروع یک مسابقه جنگ گالوانیزه آنها را به عمل IRL. آنها نگران بودند که هر گونه سازماندهی اطلاعات آنها می خواهم در اینترنت می تواند دیده می شود—و در نتیجه مختل—توسط افرادی که ممکن است معنی آنها آسیب برساند. بنابراین به شکاف هوا این طرح از می شود, نفوذی بسیاری از سازماندهی تلاش های رفت و آنالوگ بازگشت به تاکتیک یادآور قبل از عصر اینترنت. در تمام طول روز در سراسر شهر و شهروندان ملاقات در پارک ها و در مقابل جامعه مراکز برای ساخت تلفن درختان (به یاد داشته باشید کسانی که?), فرم بلوک حافظ صلح گشت و تدوین برنامه های خود را به دفاع از خانه و کسب و کار از پتانسیل شب غارتگران.

شب قبل—جمعه—زمانی که این شهرستان در چهارمین روز از اعتراضات تبدیل شده بود آتشین رایگان برای همه بالا و پایین دریاچه خیابان Raquel Sidie-Wagner شده بود در هشت بلوک جنوب, تماشای اخبار اسکرول توییتر و احساس وحشت زده در مورد آنچه که ممکن است می آیند تا خود را به درب. “من متوجه شدم این شهرستان آماده است برای این” او گفت:. “و ما همه نشسته ترس و تنهایی در خانه های ما. اگر تنها چیزی که ما واقعا می توانید انجام دهید این است که نگاه کردن به یکدیگر و سپس ما نیز ممکن است فعال در مورد آن.” و در ابتدا او تا به حال تبدیل به اینترنت به انجام کاری درباره آن. در 2:30 صبح در حالی که شعله های آتش در مینیاپولیس سوخته به اندازه کافی روشن دیده می شود بیش از 30 مایل دور در هادسون, ویسکانسین, Sidie-Wagner ایجاد یک رویداد در شاه محله میدان را بسته Facebook گروه برای شنبه بعد از ظهر.

اما زمانی که مردم شروع به نشان دادن تا در MLK پارک Sidie-Wagner تصمیم گرفته بود همه چیز مورد نیاز برای رفتن به پایین-tech “به خاطر قرار گرفتن در معرض ما به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.” قبل از این جلسه آغاز کردم و از او خواسته شرکت کنندگان به livestream یا پست در مورد آن به رسانه های اجتماعی. “ما می خواهم شنوایی شده در مورد احتمال بد بازیگران یادگیری در مورد محله پروتکل های ایمنی از طریق آن کانال و نمی خواهیم که به اتفاق می افتد,” او گفت:. بزرگترین نگرانی این بود که محرکین ممکن است سعی کنید به یاد بگیرند که چه شد برنامه ریزی برای انجام و پوشیدن به طوری که آنها می تواند در ترکیب و فرار متوجه.

مردم پا به جلو به یک underpowered میکروفون برای به اشتراک گذاشتن ایده های در مورد چگونه به آماده شدن برای شب. یک مرد که می خواهم خدمت در نیروی دریایی و در حال حاضر با این نسخهها کار امنیت گفت: مردم بهترین چیزی که آنها می تواند انجام دهد به نوبه خود چراغ و فقط در حال حاضر. “اگر آن را به یک منطقه خالی چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:. یک زن و شوهر که فقط می خواهم biked بیش از یک شبیه جمع آوری بیش از 1000 نفر در نزدیکی Powderhorn پارک مشترک نکاتی از جلسه خود را مانند در حال حرکت در سطل زباله و یا پر کردن آنها را با آب تا مطالب خود را نمی تواند به راحتی استفاده می شود به مجموعه ای از آتش و پاکسازی دور هر چیزی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شکستن یک پنجره.

سپس Sidie-Wagner تقسیم شده و هر کس به گروه بلوک به تجارت اطلاعات تماس و ثبت نام برای گشت شیفت. مردم تا به حال تعداد زیادی از سوال: “ما باید با استفاده از اتومبیل های ما به عنوان سنگر?” (احتمالا نه; که می تواند خطر آتش سوزی و نمی خواهد متوقف کردن افرادی که در پا.)

“ما می تواند استفاده از برنامه های پیام رسانی به صحبت کردن با هر یک از دیگر؟” (بله, اما سعی کنید همه در یک برنامه رمزگذاری مانند سیگنال.)

“ما می تواند به شکستن حکومت نظامی اگر ما در کارگاههای ما یا خانه؟” (بدون در وزارت امنیت عمومی. که متوقف نمی افسران پلیس ضد شورش از شلیک غیر کشنده دور در ساکنان نگه داشتن سازمان دیده بان خود را از ایوان در نزدیکی محله وهیتیر بعد از آن شنبه شب.)

هنگامی که بلوک گروه های پراکنده حدود یک ساعت بعد از هر یک دریافت یک آتش نشانی با برخی از گروه های که زندگی در نزدیکی آسیب پذیر تر ساختمان های تجاری بدون سیستم های بارانی مصرف اضافی. یک زن که می خواهم در نظر گرفتن یادداشت ها در بداهتا ایمنی طرح داوطلب برای چاپ کردن کاغذ نسخه به دست کردن درب به درب.

خواهد Drescher, یک زن 24 ساله به مواد مخدر مشاور برنامه ریزی شده بود به عقب برگردید و بگویید که مردم در ساختمان خود را در مورد آنچه که او شنیده می خواهم در این نشست است. او مطمئن بود که آیا می شود بیشتر عصبی در مورد افراط گرایان و یا نظارت پلیس, اما او می خواهم تا به حال گوشی خود را در حالت هواپیما برای چند روز گذشته و تا به حال نشده است پیام کوتاه با هم اتاقی خود را. “دی ان ای من فقط سرخ شده از این همه. من واقعا فکر می کنم من که جدا” او گفت:. “اما من می دانم که چگونه بسیاری از شهر ما سیاه و قهوه ای شهروندان احساس می کنم هر روز.”

در جنوب مینیاپولیس که در آن اکثریت ساکنان محله سیاه و مردم نیز بسیج در بعد از ظهر شنبه برای آنچه که می ترسید خواهد بود یک شب طولانی است. در روز پنج شنبه آتش سوزی شده بود در چند سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در غرب برادوی حدود شش مایل دور از تظاهرات. آتش نشانان و ضعف های بی شمار blazes در زمان ساعت به پاسخ و بسیاری از موسسات گرامی نابود شدند از جمله محو شدن کارخانه سلمانی و یک Walgreens, محله تنها داروخانه. Phillipe کانینگهام این عضو شورای شهر به نمایندگی از جنوب مینیاپولیس را در 4 بخش بود که شب رانندگی در اطراف در پاسخ به تماس از ترکیبات که گفت: آنها می خواهم دیده می شود گروه از مردان سفید تنظیم آتش سوزی. کانینگهام گفت: او را نمی بینم یک افسر پلیس ، “آن را به طرز مرموزی آرام. وجود دارد هیچ تظاهرات. هیچ نمیتوانیم. و در عین حال ساختمان های در حال سوختن” گفت: امریکا ، “بود که یک پرچم قرمز برای ما و از آن آشکار شد که ما باید به این رقم را برای خودمان.”

با کمک شوهر خود, Lane, کانینگهام رو به کار شناسایی یک لیست از بحرانی در معرض خطر کسب و کار و جذب مردم به تماشای بیش از آنها را از طریق باز کردن Facebook صفحه. بیش از 100 نفر داوطلب. بر خلاف ساکنان در Sidie-واگنر محله کانینگهام گفت که او از ترس به اهرم رسانه های اجتماعی به افراد درگیر به این دلیل که محله ای است به طوری تنگ گره که هر کسی از جای خود خارج می شود ، “من نمی سرزنش مردمی در جنوب مینیاپولیس برای محتاط بودن به دلیل این واقعیت است که نفوذی باید وانمود به اعضای جامعه در طول تظاهرات و تنش لحظات,” او گفت:. اما دو طرف از شهرستان در حال تجربه دو کاملا متفاوت بحران در حال حاضر و در پاسخ نیاز به دو استراتژی متفاوت او گفت: “ما شاهد بسیار هدفمند تخریب نیست این گستاخ سر و صدا-و-رایت رویکرد است. پس از آن مهم تر برای ما به مردمی کردن اعداد به نگه داشتن چشم در همه چیز.”

هنوز کانینگهام را تشکیل نمی خواهید به انتشار برنامه های خود را بیش از حد به طور گسترده ای. بنابراین پس از اولیه استخدام فشار واقعی سازماندهی نقل مکان کرد به بسته گروه های رمزگذاری چت و یک رمز عبور حفاظت شده زوم تماس بگیرید. داوطلبان gameplanned که در آن برای ذخیره کردن آب و آتش خاموش و برداشت مکان برای تنظیم نور افکن. “ما می خواهم دیده می شود سفید supremacists در محله قبلی شب و ما فقط نمی خواهید آنها را برای هر گونه ایده در چه استراتژی ما بود,” گفت: Nate Pentz مسکن که در زندگی است در جنوب مینیاپولیس با همسر خود را برای 10 سال. “از آنجا که وجود دارد یک فرصت خوب برای ما نیست برای رفتن به یک تن از پشتیبانی از گارد ملی اگر گه رفت.”

این Pentzes زندگی در Camden منطقه در نزدیکی که در آن یک جوان سیاه نام Jamar کلارک کشته شد توسط پلیس در سال 2015. آنها امضا برای نشستن و تماشای گوشه ای از 47 خیابان و N. Lyndale به مجمر دلی BBQ مشترک یک کوبا takeout نقطه و یک ملکه های لبنی. زمانی که خورشید شروع به پایین رفتن آنها تنظیم صندلی در پارکینگ. آنها با همسایگان و چند مردمی دیگر آنها نمی خواهم قبل از ملاقات ترکیبی از سفید و سیاه و سفید و LBGTQ Northside ساکنان. آنها نوشیدن قهوه و گوش به ویتنی هوستون و لیدی گاگا یک سردستهزنان خواننده اپرا پخش چپ بیش از Pentz آخرین تولد. در ساعت 12:30 Vong وانگ یکی از صاحبان مجمر دلی وارد به می گویند با تشکر از شما با پستان ساندویچ و ماکارونی و پنیر. آنها در آنجا ماند تا 5 هستم رها تنها به چند چیز است که آنها گزارش شده به پلیس مینیاپولیس بیشتر اتومبیل بدون صفحات رانندگی نامنظم. و بر خلاف دوره قبلی دو شب در این زمان تیم ملی خودروهای پاسخ داد.

است که می گویند که کل شهر آرام بود در شب شنبه. در آمریکا در حالی که از 4000 سرباز گارد ملی و پلیس شد برخورد با معترضان و روزنامه نگاران یک گروه از جوان مردان سفید گفته که برای سوزاندن فروشگاه در کرمل بازار های شرق آفریقا بازار با توجه به گزارش های خبری. جمعیت سومالی خریداران آنها را تعقیب می کردند قبل از هر چیزی سوخته. در Longfellow ساکنان گفت: سیمی که یکی از همسایگان خود فرار کردن سه مرد سفید در اوایل 20s آنها پس از تهدید او را با یک تیزر. Sidie-Wagner نمی بینم هر چیزی مشکوک در خود گشت اما یکی دیگر از بلوک گروه به او گفت که آنها می خواهم تعقیب یک گروه از جوان مردان سفید از یک کوچه. هنوز هم داشتن یک طرح ساخته شده و آن را “یک شب” او گفت:.

آنها می خواهم آن را از طریق روز شنبه. اما در Northside پیروزی کوتاه بود. روز یکشنبه سه کسب و کار در نزدیکی 44 و پن راههای سوخته در یک مظنون آتش سوزی. مینیاپولیس آتش نشانی گفت: اگر نیست آن را برای محله و جامعه گشت ساختمان را به طور کامل نابود شده است.

زمان شب سقوط کرد در روز دوشنبه برگزار شده بود خود را تغییر راهکار. و این بار آنها گفتن چگونه است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی