اسقف Januarius من از Benevento یک شهر در نزدیکی حال و روز ناپل اعتقاد بر این است که سر بریده شده است در سال 305 در طول آزار و اذیت از امپراتور دیوکلسین. کاتولیک hagiography می گوید که یک نمونه از Januarius خون بود و ظاهرا حفظ توسط یک زن به نام Eusebia که به آن کلیسای محلی مقامات برای حفاظت. آغاز سال 1389 این شهید را خشک خون—حفظ در دو شیشه کوچک آمپول—مشاهده شد خود به خود تبدیل به مایع در موارد خاص مانند پاپ بازدیدکننده داشته است.

معجزه سن گننرو بعدها مدون به سه بار سالانه مراسم که در آن کشیش های کاتولیک نمایشگاه محفظه عتیقه حاوی آمپول به ناپلی است. اگر خشک شده خون liquifies به این معنی بخت خوب; اگر آن باقی می ماند و آن به معنی فاجعه است. در قرن 20th خون موفق به گداختن در سال 1939 (سال های جنگ جهانی دوم را شکست), 1980 (سال Irpinia زلزله که به کشته شدن در حدود 2500 نفر) و 2016 (سال یک سری از زمین لرزه کشته شدن صدها نفر در مرکز ایتالیا).

این قرار است معجزه ارائه شده به عنوان عکاس فرانسوی Julien رنگ بنفش جدید سری Il Miracoloکه او در ناپل در طول چندین بار در طول دوره از 2019. برای رنگ بنفش در این مراسم از خون است که نماد کامل برای peculiarly ناپلی ترکیبی از تقوا خرافات و اعتقاد به سرنوشت. برای اولین بار حل و فصل در هزاره 2 قبل از میلاد ناپل یکی از قدیمی ترین به طور مداوم ساکنان مراکز شهری. امروز این نیروگاه اقتصادی جنوب ایتالیا اما محل آن بین دو آتشفشان وزوویو و کمپی Flegrei نیز آن را قرار می دهد در معرض خطر نابودی است. ساکنان نیاز به هیچ دورتر از شهر پمپی یک 30 دقیقه رانندگی به سوی جنوب شرقی به یک نگاه اجمالی در آنها ممکن است سرنوشت.

“من علاقه مند بود در این مخلوطی از خوب و بد همه چیز در ناپل” رنگ بنفش را توضیح می دهد. “آتشفشان خطرناک هستند اما آنها نیز به دلیل خاک بسیار حاصلخیز است که یکی از دلایل مردم زندگی می کنند وجود دارد.” (خاکستر و گدازه سپرده توسط فوران قبلی سرشار از نیتروژن فسفر و پتاسیم است.) برخی از Neapolitans اعتباری آتشفشان در شهر معروف سریع سرعت. “آنها بر این باورند که آتشفشان ایجاد یک انرژی خاص است که باعث می شود محل بسیار ویژه” رنگ بنفش می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا یک مقدار زیادی از فعالیت است.”

به جذب طیف گسترده ای از ناپلی زندگی Mausve عکس آتشفشان های شهری و خیابان ها و حتی یک مرکز تحقیقاتی که دانشمندان مانیتور زلزله سنج برای تشخیص زلزله و فعالیت های آتشفشانی است. در ماه ژوئیه گذشته حدود یک هفته پس از او عکس در تاسیسات غیر منتظره ای بزرگ فوران آتشفشانی در جزیره ایتالیایی Stromboli ارسال یک مایل بالا ستونی از خاکستر را به آسمان. آن را یکی از آتشفشان های نظارت تاسیسات, اما دانشمندان تا به حال موفق به پیش بینی های خاص این انفجار است.

با توجه به غیر قابل پیش بینی از طبیعت و گاه به گاه عدم اطمینان از پیش بینی علمی آن جای تعجب نیست که بسیاری از Neapolitans همچنان به جای ایمان خود را در مراسم مذهبی مانند معجزه از سن گننرو. خبر خوب وجود دارد که در زمینه: در سپتامبر 19, آخرین باری که آمپول بودند برای عموم به نمایش گذاشته کاردینال Crescenzio Sepe اسقف اعظم ناپل قادر به اعلام کند که خون از سن گننرو تا به حال در واقع گاز مایع. شهر امن بود—حداقل تا زمانی که ممکن است 2 دفعه بعد خون برنامه ریزی شده است نشان داده می شود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de