در “یادداشت از یک آخرالزمان’ فاجعه در دیدار خوشبینی

علامت o’connell هرگز تصور خود را در کتاب یادداشت از یک آخرالزمانخواهد آمد و در میان فاجعه جهانی است. اما خوش بینی است و مربوط تر از همیشه.

چه چیزی باعث می شود یک فرد katey? آن است که چگونه بسیاری از ردیف قوطی های انباشته شده در زیرزمین ؟ صمیمی آشنایی با بهترین برندها تصفیه آب قرص ؟ و یا آن را به درخشش در چشم خود را هنگامی که آنها در مورد صحبت فروپاشی قریب الوقوع تمدن ؟ علامت o’connell به یک نظریه است. “Preppers هستند آماده شدن برای ترس خود را: آنها در حال آماده سازی برای توهمات خود را,” او می نویسد: در کتاب جدید خود یادداشت از یک آخرالزمانیک تور از مکان های که در آن فاجعه بار تفکر حاکم است. برای اوکانل یک katey زندگی برای لحظه ای که همه خود را احتکار و بدترین-مورد-سناریو نقشه نازل شده است به عنوان محتاطانه به جای پارانوئید. به جلو فکر کردن. عاقلانه حتی. جامعه ممکن است به تاریکی فرو برد اما روشن خواهد شد و رشد خود را در میان مواد غذایی کنسرو شده و دولت از هنر و سیستم های امنیتی. آنها ممکن است نیروبخش برای هرج و مرج, اما آنها همچنین ریشه آن است.

بیش از چهار سال گذشته اوکانل یک دوبلین بر اساس نویسنده سفر جهان در تلاش برای درک اینکه چرا او یافت آخرالزمان و افرادی که بی وقفه آماده برای آن را بسیار اغوا کننده است. او سفر کرد از پناهگاه لوکس در داکوتای جنوبی دشت به نیوزیلند که در آن فوق العاده غنی از سیلیکون ولی برنامه ریزی برای زندگی در دوران مصیبت هر تعامل بانکها و اعتقاد خود را که منطق prepperism گره خورده بود تا در ملی اسطوره ساخت. “مرز اسطوره آزادی و خودکفایی های عصبی عملکرد مردانگی که کاملا موفق به پنهان کردن cringing ترور از آن اقدام نفرت و بی اعتمادی از غیر خودی” او می نویسد. “من آمد به جنبش خود را به عنوان یک هیستریک نشانه ای از خود آمریکا.” او تشخیص شاخص اساسا به عنوان یک ارتجاعی پیگیری محور در مفهوم استفراغ کردن تمام وابستگی بین فردی به نفع بقا untethered از جامعه است.

تماشای فیلم های یوتیوب از مردان جوان نشان دادن دنده در درون خود “اشکال کردن, کیسه” اوکانل به یاد “مسافت ویدئوها” که در آن مردم نمایش تمام چیزهای جدید آنها خریداری کرده ام. “اشکال کردن کیسه تصویری بود از یک نوع آخرالزمانی تنوع این صفحه نمایش از مصرف دستاورد” اوکانل می نویسد. او پس از سرمایه گذاری به xPoint را داکوتای جنوبی پناهگاه شهرستان با هدف بالا خالص ارزش افراد او به نظر می رسد دیگر پناهگاه پروژه برای افراد ثروتمند. او در می یابد که مواد تبلیغاتی خود را تمام پیشنهاد های مشابه تصاویر با پرچین-مدیران صندوق آرامش بخش خصوصی به عنوان گارد پلیس آنها را از هرج و مرج فراتر از ترکیب. “همه از این فرمت منطقی از جامعه دردار” او می نویسد. “این یک فرمت منطقی از سرمایه داری خود را.” آن را آسان به تصور پایان جهان, به نظر می رسید زمانی که شما تا به حال اعتماد به نفس است که ممکن است پول شما محافظت می کند.

در حالی که یادداشت از یک آخرالزمان طول می کشد katey نگرانی به طور جدی آن را در نهایت recoils از آنها به نفع عمدی خوش بینی. “به تازگی من از دست داده اند و مزه کیهانی نیهیلیسم کیهانی ناامیدی” اوکانل می نویسد: در اواخر کتاب. او نمی خرید هر فضا در پناهگاه مستعمرات و یا انبار کردن اشکال-از کوله پشتی. او بیرون از لذت پدر و مادر و eking از زندگی بر روی زمین بی ثباتی پذیرفته شده به عنوان بخشی از معامله به جای چیزی برای خنثی می شود. او توصیف یک روز زیبا که shored تا خود را در چشم انداز آفتابی: پس از کار در ایرلند کتابخانه ملی او راه می رفت خارج برای تماشای یک جمعیت از مدرسه کودکان در اعتراض به تغییر آب و هوا. سپس او رفت و صفحه اصلی به ضربه تمشک در نوزاد دختر heartened با نمایش عمومی او می خواهم خیس کردن در طول خود به خود ربط از طریق شهر پر جنب و جوش. با زندگی thronging با لحظات امیدوارم که مانند این کتاب می پرسد: چرا نه انتخاب نامزدی بیش از ناامیدی شادی بیش از ترسناک ؟

هست. هست. من فکر می کنم یک دلیل.

یادداشت از آخرالزمان است که به عنوان شما ممکن است حدس زده یک سند در مورد زمان جهانی همه گیر. اوکانل را آخرالزمان بافندگی اما هرگز لمس کردن. در نظر گرفته شده به عنوان تفسیر در زمان حاضر آن را در حال حاضر بار خوانده شده مانند یک مصنوع از مهربان عصر. اوکانل نام-بررسی بحران آب و گسترش جناح راست پوپولیسم و اتوماسیون ناشی از بحران اشتغال به عنوان سه ثاقب ترس او نیست اخم در مورد خطر بیماری. این preppers او صرف زمان با گفتن ندا در مورد اپیدمیولوژی و نتیجه گیری خود را در مورد پیدا کردن شادی در زندگی نیست trammeled توسط هشدارها در مورد پیدا کردن شادی در زندگی … در حالی که نشسته به تنهایی در یک خانه به عنوان خواهرخوانده تغییرات از بهداشت عمومی فاجعه و گسترده بی ثباتی مالی را ترک کرده اند گنده ردیف هایی از جهان جدا فقیر و staggeringly آسیب پذیر است.

از اسکایپ در دوبلین home—برنامه ای برای سفر به ایالات متحده برای کتاب تاریخ تور را البته لغو شده است—اوکانل می گوید که او مظنون به preppers او ازمایش کرده برای این کتاب عبارتند از “احساس نوع smug” در مورد حق در حال حاضر. پیش بینی های خود را از بد هنجار ذوب رویداد آمده اند درست است. شاخص های اصلی رفته خود را پیروان دیگر حاشیه های بازیگران اما دمدمی طالع ندارم. آنها احتمالا تا به حال منابع کافی از کاغذ توالت.

هنوز سخت ترین بیت برای جذب در یادداشت از یک آخرالزمان نیست در مورد preppers رفتارهای—بسیاری از عادات مصرف شده اند متحمل شده اند به مراتب معقول تر از آنها حتی چند ماه پیش. این کتاب یک خارجی خاطرات از برخورد با یک تو رفتگی در دیوار خرده فرهنگ اما در این زمان آن را در زمان بین نوشتن و انتشار این خرده فرهنگ رفتار به مراتب آسان تر به درک در حالی که everyman interloper است رک و پوست کنده نمایی کمتر relatable. صرف ساعت یک بعد بحث قفسه پایدار کالاهای دیگر عجیب و غریب است. صرف هفته bopping در سراسر جهان هر چند mingling با تعداد زیادی از افراد جدید—چگونه outré! خواندن o’connell این سفرنامه است مانند هل دادن سخت به کبودی—درد مقعد, البته masochistically رضایت بخش است. او می رود و در بسیاری از سفرهای! اوکانل را jaunts به اسکاتلند جنگل و نیوزیلند صحنه هنر بودند کار, مطمئن, اما آنها همچنین صدا مانند ارتفاع از بخت خوب به مخاطبان است که به احتمال زیاد در بسیاری از موارد به معنای واقعی کلمه اسیر. از آن آسان است به نوبه خود به دور از بدبینی در مورد آینده هنگامی که آن را امن برای پرواز در سراسر جهان به اردوگاه با غریبه ها به تکیه و درخواست شخص شما مصاحبه چهره به چهره به تکرار خود است.

اوکانل رفت و در یک تور با راهنما از منطقه ممنوعه چرنوبیل برای این کتاب به بررسی درخواست تجدید نظر از خرابه. او پیاده می رود با همکار گردشگران که اردک از هر یک از دیگران’ فاجعه انجمن عکس ها به منظور اطمینان از “حداکثر متروک” زیبایی شناسی. “آنچه که بیشتر عجیب و غریب در مورد سرگردان خیابان ها و ساختمان ها از این شهرستان قطع شده است شناخت محل به عنوان یک مصنوع از زمان خود ما,” او می نویسد: در مورد Pripyat این شهر رها شده در نزدیکی سایت های هسته ای. او سپس به نقل از یک مصاحبه از بلاروس روزنامه نگار سوتلانا Alexivich را تاریخ شفاهی از فاجعه چرنوبیل: “چیزی از آینده است peeking و آن را بیش از حد بزرگ برای ذهن ما است.” این بیشتر disorienting بخش به عنوان خوانده شده چرا که توصیف اکو خیلی از عکاسی در این بهار اخبار نشان وهم آور خالی کردن نشانه معمولا پر از مردم است. او می تواند جمعبندی آنچه در آن به معنی به راه رفتن در اطراف خالی میدان تایمز. آینده نیست فقط زیرچشمی نگاه کردن در آن غرش جلو زدم و ما در سنجش ما.

اگر هر چیزی زمان خود را اغاز می کند o’connell کتاب بیشتر مربوطه و نه کمتر. یادداشت از یک آخرالزمان آرام استدلال برای آمدن به شرایط با precarity زندگی منتشر شده در یک لحظه که در آن مردم روبرو هستند و شکنندگی آن را در فوری و ungentle زمینه. خوش بینی یک رادیکال valence در حال حاضر که مفروضات در مورد پایه انسانی راحتی و فوری ایمنی شده اند طرح میتوانست برای بسیاری از ما. این aspirational.

و این دقیقا زمان مناسب به سوال قلعه ذهنیت افرادی که قصد خروج از جامعه و سپر خود را با پول است. اجتماعی فاصله یک جمعی عمل انجام شده از ضرورت آن نیست همان ضد اجتماعی منابع احتکار. ورود بزرگترین اورژانس در سال های اخیر سابقه ندارد باطل ایده که مردم هنوز هم بهتر از دیدن یکدیگر به هم وابسته اند و نه به عنوان بدهی و یا تهدید به اجتناب شود. در حالی که o’connell فکر می کند برخی از katey افراد ممکن است گرفتار می شود او هنوز هم فکر می کند که آنها در اشتباه هستید در مورد چیزی مهم است. فاجعه مه زده اند اما به جای چرخش در مقابل یک دیگر مردم هستند که با هم به شکل کمک های متقابل از شبکه های کف بهداشت و درمان کارگران ترک خود را آسیب پذیر همسایگان پخته محصولات و لوازم. “مردم به نظر می رسد به دنبال یک دیگر” اوکانل می گوید. “که کل ایده تمدن به عنوان یک روکش نازک بیش از وحشیگری من خیلی باز در همان کتاب است که آن را احساس می کند مانند یک جناح راست فانتزی بیش از حقیقت است.” کسانی که preppers هنوز هم ممکن است در انتظار فاجعه است که برآورده کردن خواسته های خود را برای یک اشوبگرانه پایان دادن به جامعه است. در ضمن o’connell کتاب مجددا چیزی است که احساس می کند در معرض خطر—آن را هنوز هم ارزشمند به رد نیهیلیسم و به نوبه خود نسبت به شادی.

مطالعه بیشتر
 • به یک دستگاه با علامت o’connell
  اوکانل اولین کتاب معوج جیغ وداد بازی کردن از طریق یکی دیگر از خرده فرهنگ با ایده های بسیار خاص در مورد چگونه زندگی می کنند—در این مورد چگونه برای همیشه زندگی می کنند و فراتر از محدودیت های بدن ما. اوکانل شرح زیر است transhumanists و زندگی-فرمت جانبازان به عنوان آنها عقده روحی و رسیدن به جاودانگی است.

 • آب و هوا توسط جنی Offill
  این aphoristic رمان است نوع دیگری از مراقبه در katey انگیزه و نگرانی در مورد بحران آب و هوا. Offill را راوی لیز است که به عنوان عذاب وسواس به عنوان هر یک از افراد o’connell مصاحبه اما از آن است که بطور قابل توجهی بیشتر لذت بخش به صرف زمان در شرکت او.

 • بهشت ساخته شده است در جهنم توسط ربکا Solnit
  اوکانل گفت: سیمی که او در بر داشت این Solnit کتاب اول منتشر شده در سال 2009 یک حساب قدرتمند چگونه انسان در واقع رفتار در بحران. برای هر کسی که نیاز به یک پادزهر به پارانوئید katey طرز فکر Solnit حساب چگونه مردم با هم در مواقع اضطراری است یک یادآوری خوب است که شما واقعا نمی نیاز به یک پناهگاه و میلیون ها دلار برای زنده ماندن سخت است.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.

بیشتر از سیمی در Covid-19
 • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
 • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
 • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
 • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
 • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
 • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de