در یک ساعت پوشش سطح غیرفعال میکند و عفونت ویروس است که باعث COVID-19

درب دستگیره, نور, سوئیچ, خرید چرخ دستی. اجرا می شود ترس شایع امروزه وقتی که می آید به دست زدن به سطوح مشترک به دلیل گسترش سریع coronavirus.

یک Virginia Tech استاد پیدا کرده است یک راه حل است.

از اواسط ماه مارس ویلیام Ducker های مهندسی شیمی, استاد, دارای یک پوشش سطحی است که هنگامی که نقاشی بر روی اشیاء رایج غیرفعال میکند و عفونت SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

“ایده این است که هنگامی که قطرات زمین بر یک جسم جامد ویروس در داخل قطرات خواهد بود،,” Ducker گفت.

از اواسط ماه آوریل Ducker کار کرده است با لئو پون استاد و محقق در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت به تست موفقیت فیلم در غیر این ویروس. تحقیقات خود را منتشر شد که در 13 ژوئیه در ACS Applied Materials & Interfacesیک مجله علمی برای داروخانه ها, مهندسین, زیست شناسان و فیزیکدانان.

نتایج حاصل از این آزمون شده اند برجسته Ducker گفت. هنگامی که پوشش رنگ آمیزی شیشه ای یا استیل مقدار ویروس کاهش می یابد 99.9 درصد در یک ساعت در مقایسه با نمونه بدون پوشش.

“یک ساعت است که کوتاه ترین دوره است که ما مورد آزمایش قرار داده اند تا کنون و آزمون در دوره های کوتاه تر ادامه دارد” Ducker گفت.

او انتظار دارد که تیم خود را می توانید غیر فعال کردن این ویروس در دقیقه. نتایج نشان داده اند که پوشش قوی است. آن را نمی کند پوست پس از کاهش با یک تیغ ریش تراشی. آن را نیز حفظ توانایی خود را برای غیر فعال کردن ویروس پس از چند دور از در معرض بودن به SARS-CoV-2 ویروس و سپس ضد عفونی و یا پس از غوطه ور شدن در آب به مدت یک هفته بر اساس آزمون.

اگر این پروژه با موفقیت ادامه این کشف مهمی در مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

“همه نگران از دست زدن به اشیاء که ممکن است coronavirus” گفت: Ducker که به یاد می آورد که همسر خود را در ماه مارس سوال که آیا او باید از نشستن بر روی نیمکت پارک در طول بیماری همه گیر. “این کمک خواهد کرد که مردم برای استراحت کمی.”

در حال حاضر Ducker پژوهش متمرکز بر ساخت فیلم که کشتن باکتری ها است. به عنوان COVID-19 ویروس شروع به گسترش به ایالات متحده چند ماه پیش Ducker خود را پرسید “چرا یک پوشش است که می تواند به از بین بردن یک ویروس به جای باکتری ها؟”

“ما مجبور به استفاده از مواد شیمیایی دانش و تجربه از ویروس های دیگر به حدس بزنید چه خواهد آن را بکشند [SARS-CoV-2],” Ducker گفت.

Virginia Tech اعطا ضروری پرسنل وضعیت به Ducker او دو دکترا. مهندسی شیمی دانشجویان تحصیلات تکمیلی — سعید Behzadinasab و محسن حسین-و زو فنگ از دانشگاه گروه شیمی به طوری که آنها می تواند وارد دانشگاه labs برای ساخت فیلم و آزمون خواص آن است.

“این یک تجربه جالب” Ducker گفت. “تقریبا تمام دانشگاه تعطیل شد و ما مثل ارواح سرگردان خالی سالن گودوین سالن. اما آن را بسیار هیجان انگیز به یک هدف مشخص. من می دانم که آن زمان دشوار برای بسیاری از افرادی که حوصله ناراضی یا ترس. ما فقط متمرکز بر روی ساخت یک پوشش است.”

بعد او نیاز به پیدا کردن کسی که می تواند تست پوشش اثربخشی. از طریق جستجو در اینترنت Ducker یافت پون است که شناخته شده برای کار خود را مطالعه SARs-CoV-1 بود که این ویروس که ناشی از شیوع سارس در سال 2003 و 2004. پون فعال بوده است در مبارزه با SARS-CoV-2.

برای پون را تست Ducker و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گسترش سه نوع مختلف از پوشش بر روی شیشه و فولاد ضد زنگ. سپس آنها حمل نمونه ها به پون.

در حال حاضر Ducker گفت که او امیدوار است برای جذب بودجه به منظور تولید انبوه این فیلم است.

برای مطمئن شود, این فیلم نیست در جای دیگر اقدامات ایمنی که مردم باید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مانند شستن دست ها, فیزیکی, فاصله و با پوشیدن ماسک.

حتی پس از “مردم نمی خواهد که به نگرانی در آنجا در مورد دست زدن به اشیاء” Ducker گفت. “این خواهد بود که هر دو عملی و کاهش ترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر