در شکل گیری سیاره را محل سکونت

ستاره شناسان با استفاده از ناسا تلسکوپ فضایی هابل در حال پیدا کردن که سیارات به سختی زمان تشکیل در خشن و جست و خیز منطقه مرکزی عظیم شلوغ خوشه ستاره ای Westerlund 2. در واقع از 20 ، 000 سال نوری دور Westerlund 2 منحصر به فرد آزمایشگاه برای مطالعه ستارگان مراحل تکاملی به دلیل آن است که نسبتا نزدیک کاملا جوان و شامل یک مجموعه بزرگ از ستارگان جمعیت.

سه سال هابل مطالعه از ستاره در Westerlund 2 نشان داد که آنرا به سیاره تشکیل دیسک به دور ستاره در نزدیکی خوشه مرکز در حال مرموزی عاری از متراکم ابرهای گرد و غبار که در چند میلیون سال می تواند تبدیل به سیارات.

اما مشاهدات نشان می دهد که ستاره ها در خوشه را به حاشیه را بسیار زیاد سیاره تشکیل ابرها گرد و غبار تعبیه شده در دیسک خود را. محققان فکر می کنم سیستم خورشیدی ما به دنبال این دستور غذا را هنگامی که آن را تشکیل 4.6 میلیارد سال پیش.

پس چرا برخی از ستاره ها در Westerlund 2 هم مشکل تشکیل سیارات در حالی که دیگران ندارند ؟ به نظر می رسد که شکل گیری سیاره بستگی به محل سکونت ، عظیم ترین و درخشان ترین ستاره ها در خوشه های متراکم در هسته است که تایید شده توسط مشاهدات از ستاره ای دیگر-تشکیل مناطق. خوشه های مرکز شامل حداقل 30 ستاره عظیم برخی از وزن تا 80 برابر جرم خورشید است. خود را تاول اشعه ماوراء بنفش و طوفان مانند بادها ذرات blowtorch دیسک در سراسر کشور همسایه پایین تر-جرم ستاره های پراکنده غول گرد و غبار ابرها.

“اساسا اگر شما هیولا ستاره های انرژی خود را در حال رفتن به تغییر خواص دیسک اطراف نزدیکی, کمتر, ستاره های عظیم” توضیح النا Sabbi از موسسه علوم تلسکوپ فضایی در بالتیمور و محقق سرب از هابل مطالعه است. “شما هنوز هم ممکن است یک دیسک اما ستاره ها تغییر ترکیب گرد و غبار در دیسک به طوری که آن را سخت تر برای ایجاد ساختارهای با ثبات است که در نهایت منجر به سیارات. ما فکر می کنیم گرد و غبار یا تبخیر دور در 1 میلیون سال و یا آن را تغییر در ترکیب و اندازه به طوری که سیارات ندارد و بلوک های ساختمان به شکل.”

این مشاهدات هابل نشان دهنده این اولین بار است که ستاره شناسان تجزیه و تحلیل بسیار متراکم خوشه ستاره ای به مطالعه آن محیط مساعد برای شکل گیری سیاره. دانشمندان با این حال هنوز هم بحث که آیا حجیم ستاره ها متولد می شوند در مرکز و یا اینکه آیا آنها مهاجرت وجود دارد. Westerlund 2 در حال حاضر گسترده ستاره ها در هسته خود, حتی اگر آن است که نسبتا جوان 2-میلیون-سال-سیستم های قدیمی است.

با استفاده از هابل Wide Field Camera 3, محققان دریافتند که نزدیک به 5000 ستاره در Westerlund 2 با توده های بین 0.1 تا 5 برابر خورشید جرم 1,500 از آنها را نشان می دهد نوسانات نور خود را به عنوان ستاره accrete مواد از دیسک خود را. در حال چرخش مواد clumped داخل دیسک را به طور موقت مسدود برخی از starlight باعث روشنایی نوسانات.

اما هابل شناسایی امضای چنین مدار مواد تنها در اطراف ستاره در خارج از خوشه بسته بندی شده منطقه مرکزی. تلسکوپ شاهد بزرگ قطره در روشنایی به اندازه 10 تا 20 روز در حدود 5 درصد از ستاره ها قبل از آنها به حالت عادی بازگشت روشنایی. آنها تشخیص نیست این افت در روشنایی در ستاره ساکن در عرض چهار سال نوری از مرکز. این نوسانات می تواند ناشی از توده بزرگ گرد و غبار در حال عبور از مقابل ستاره. این توده می تواند در یک دیسک کج نزدیک به لبه برای مشاهده از زمین است. “ما فکر می کنیم آنها planetesimals یا سازه در شکل گیری” Sabbi توضیح داد. “این می تواند دانه که در نهایت منجر به سیارات در بیشتر تکامل یافته سیستم های. این سیستم ما نمی بینیم بسیار نزدیک به ستاره های عظیم. ما آنها را تنها در سیستم خارج از مرکز است.”

با تشکر از هابل ستاره شناسان در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه ستاره accreting در محیط های که مانند جهان اولیه که در آن خوشه بودند توسط هیولا ستاره. تا کنون بهترین و شناخته شده در نزدیکی ستارگان محیط زیست است که شامل ستاره عظیم است starbirth منطقه در Orion Nebula. اما Westerlund 2 یک هدف غنی تر از آن بزرگتر ستارگان جمعیت.

“هابل مشاهدات Westerlund 2 به ما یک حس بسیار بهتر از چگونه ستارگان از توده های مختلف در طول زمان تغییر و چگونه قدرتمند بادها و تابش از ستاره های عظیم بر نزدیکی پایین تر-جرم ستاره و دیسک” Sabbi گفت. “ما می بینیم که پایین تر-جرم ستاره مانند خورشید ما که در حال نزدیکی بسیار گسترده ستاره ها در خوشه هنوز دیسک و هنوز هم می تواند accrete مواد به عنوان آنها رشد می کنند. اما ساختار دیسک خود را (و در نتیجه سیاره خود را تشکیل قابلیت) به نظر می رسد بسیار متفاوت از آن از دیسک در اطراف ستاره تشکیل در یک محیط آرامتر دورتر از خوشه هسته. این اطلاعات مهم است که برای ساخت مدل از شکل گیری سیاره و ستارگان تکامل است.”

این خوشه خواهد بود عالی آزمایشگاهی برای پیگیری مشاهدات با ناسا آینده جیمز وب تلسکوپ فضایی مادون قرمز رصد کرد. هابل کمک کرده است تا ستاره شناسان شناسایی ستاره ها که ممکن است سیاره ای سازه های. با Webb, محققان می توانید مطالعه که دیسک در اطراف ستاره نیست accreting مواد و که دیسک هنوز هم مواد است که می تواند ساخت تا به سیارات. این اطلاعات در 1,500 ستاره اجازه خواهد داد که ستاره شناسان برای نقشه راه در چگونه سیستم های ستاره ای رشد و تکامل است. روزنامه همچنین می توانید مطالعه شیمی از دیسک های مختلف تکاملی مراحل و تماشا کنید که چگونه آنها را تغییر دهید و به کمک ستاره شناسان تعیین تاثیر محیط نقش خود را در تکامل است.

ناسا Nancy Grace روم تلسکوپ فضایی یکی دیگر از برنامه ریزی مادون قرمز, رصدخانه قادر خواهد بود به انجام Sabbi مطالعه در یک مقدار بزرگتر منطقه است.? Westerlund 2 فقط یک تکه کوچک از یک بسیار زیاد ستاره-تشکیل منطقه است. این گسترده مناطق شامل خوشه های ستاره ها با سنین مختلف و تراکم های مختلف. ستاره شناسان می تواند با استفاده از روم تلسکوپ فضایی مشاهدات برای شروع به ساخت تا آمار چگونه به یک ستاره از ویژگی های مانند جرم آن و یا خروج تاثیر خود را تکامل یا طبیعت از ستاره ها که به صورت نزدیک است. این مشاهدات همچنین می تواند ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سیارات فرم در محیط های سخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>