در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ

از کشور چین با سیاستهای غربی سین کیانگ استان است که به آرامی شروع به باز کردن پس از ماه از نزدیک به کل مستند به معنای توقف گسترش Covid-19. در شش سال گذشته هر چند دولت چین با تمرکز بر توقف گسترش آنچه آنها مشاهده به عنوان یک نوع متفاوت از سرایت در منطقه—”ویروس” های اسلامی افراط گرایی است. “هر کسی که آلوده شده توسط افراط گرایی مذهبی باید تحت مطالعه” توضیح طبقه بندی سند به بیرون درز به نیویورک تایمز سال گذشته است. “آزادی تنها زمانی ممکن است که این ویروس در تفکر خود را ریشه کن شده است و آنها در سلامت خوب است.”

حدود نیمی از سین کیانگ را 25 میلیون نفر متعلق به مسلمان اقلیت های قومی که بزرگترین آنها هستند Uyghurs. مسلمانان به مدت طولانی با تبعیض روبرو از دولت چین اما اقدامات سرکوبگرانه بودند اساسا گسترش در سال 2014 پس از شیوع خشونت های قومی بهنگام در اطراف رئیس جمهور خلق چین در سفر به منطقه است. اقدام رئیس جمهور یازدهم را جهت محلی حزب کمونیست مقامات به سرعت در حال ساخته شده است یک سری از تلقین اردوگاه که حدود یک میلیون و مردان مسلمان برای ماه ها یا حتی سال ها در یک زمان.

عکاس فرانسوی پاتریک Wack اولین بازدید سین کیانگ در 2016-17 به ساقه یک سری با الهام از چشم انداز آمریکایی عکاسی. او سال گذشته امید به سند اثر سرکوب مردم محلی است. “پلیس وجود دارد و پست های بازرسی نظامی در همه جا در حال حاضر,” او می گوید. “آن احساس می کند مانند حکومت نظامی است.” سنتی نشانگر اویغور فرهنگ تا به حال تا حد زیادی ناپدید شد او متوجه است. “زنان با پوشیدن حجاب. هر مسلمان و یا از راه دور در خاورمیانه به دنبال نمادها حذف شده اند. آن را یک مکان کاملا متفاوت.”

شگفت انگیز ترین بود آشکار فقدان مردان در سن 20 تا 60 بسیاری از آنها تا به حال شده است به احتمال زیاد گرد و جمع به تلقین اردوگاه. بر خلاف تبت که در آن بازدید کنندگان نیاز به مجوز ویژه برای بازدید سین کیانگ است که هنوز هم باز به بازدید کنندگان است. اما در شهرهای مختلف انجام شد و به دنبال آن لباس شخصی پلیس در بازرسی او گاهی اوقات خواسته برای نشان دادن عکس های خود را. در یک مناسبت از او خواسته شد به حذف تصاویر; او نگهداری می شود دو نسخه از فایل های.

صحبت کردن با مردم محلی در مورد اردوگاه های غیر ممکن بود. “شما واقعا نمی تواند به آنها صحبت کنید چرا که پس از آن شما با قرار دادن آنها در معرض خطر” Wack می گوید. “اگر شما ذکر هر چیزی سیاسی آنها قطع مکالمه کوتاه است.” چرا که او نمی تواند بازدید از اردوگاه خود او مجبور به نشان می دهد حضور خود را با مستند چگونه منطقه تغییر کرده است. برای چند دهه حزب کمونیست شده است و در تلاش برای از بین بردن نشانگر اویغور هویت و بازسازی سین کیانگ به طوری که آن را به نظر می رسد بیشتر “،” به عنوان بخشی از کمربند و جاده ابتکار دولت شده است ساختمان پروژه های زیربنایی مانند قطار با سرعت بالا و شاهراه را از طریق کنترل از راه دور استان است. آن را نیز تشویق هان چینی این کشور در غالب گروه های قومی به حرکت به منطقه به منظور رقیق درصد از Uyghurs زندگی وجود دارد.

“مردم لباس چینی از آنها نگاه چینی” Wack می گوید. “شهرها در حال تبدیل شدن به طور کامل شهرستانها چینی. سنتی بخش هایی از شهرستانها هستند یا تخریب یا حفظ شده و تبدیل به پارک های تفریحی.” در واقع سین کیانگ است که به طور فزاینده ای محبوب مقصد توریستی برای چینی های هان از دیگر نقاط کشور که کشیده شده به منطقه کویر مناظر زیبا و رمانتیک تاریخ به عنوان بخشی از راه باستانی ابریشم ، در سایت های مانند Kumtag کویر دیدنی منطقه بازدید کنندگان یک بررسی اجمالی در اویغور فرهنگ و تاریخ است.

“من به برخی از چینی دوستان و آنها مانند” آه پدر و مادرم رفت و به سین کیانگ برای اولین بار در سال گذشته,'” Wack می گوید. “آنها باید دسترسی به این Disneyfied نسخه از این منطقه است. آن را در حال exoticized در همان زمان که سیستم نابودی آن فرهنگ است.”

متاسفانه اگر حزب کمونیست می شود راه خود را به Disneyfied نسخه از سین کیانگ ممکن است تنها یکی باقی مانده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • این هرزگرد کپی رایت-متخلف دنیای سفارشی-چاپ كم
  • کلروکين ممکن است مبارزه با Covid-19—و دره سیلیکون را به آن
  • این رباتهای صنعتی بیشتر ماهر با هر وظیفه
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>