هند با استفاده از انرژی خورشیدی—اما آن را حمل سرب خطر

در مناطق روستایی انرژی خورشیدی ذخیره شده در سرب باتری. اگر آنها به درستی بازیافت, آلودگی می تواند باعث مشکلات سلامتی.

این داستان در اصل به نظر می رسد در Undark است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

در سال 2018 سازمان ملل متحد آب و هوا جلسه در لهستان و اتحادیه اروپا و هند-led بین المللی انرژی خورشیدی داد (ISA) با امضای یک بیانیه مشترک که تغییر آب و هوا فعالان می گویند می تواند کمک به هند در دیدار با آن هدف انرژی تجدید پذیر تا سال 2022. این کشور یکی از چندین—از جمله چین و برزیل و بنگلادش—که اعلام کرده اند طرح های بلند پروازانه خود را به گسترش استفاده از انرژی خورشیدی است. یک سال بعد در آینده U. N. اجلاس آب و هوا در مادرید, هند, وزیر محیط زیست Prakash Javadekar خواست بیشتر کشورها برای پیوستن به عیسی “برای سرعت بخشیدن به این اتحاد برای به دام انداختن انرژی خورشیدی در یک راه بزرگ است.” بیش از 60 امضا و تصویب قرارداد.

برای طرفداران از انرژی های تجدید پذیر و تغییر آب و هوا فعالان این طرح به نظر می رسید مانند یک خبر خوب. رشد سریع کشورهای مانند هند پس از همه انتظار می رود که به سرعت در حال افزایش استفاده از سیاره گرم شدن سوخت های فسیلی در دهه های آینده و تصویب تجدید پذیر جایگزین می تواند کمک به تعدیل زیست محیطی و اثرات آب و هوا به عنوان اقتصاد خود را گسترش دهد. اما برخی از بهداشت عمومی محققان نگران آن هستند که افزایش سریع و تهاجمی فشار برای انرژی خورشیدی در برخی از کشورهای در حال توسعه می تواند اغلب نادیده گرفته جانبی-اثر: ترجمه خوشه در مسموميت با سرب.

مشکل آنها می گویند این است که بخشی از پانل های خورشیدی تاسیسات در این کشورها را نمی توان متصل به شبکه برق کشور—به عنوان آنها به طور معمول در آمریکا و دانمارک. در حالی که شبکه اتصال قابل اعتماد است و پشت بام خورشیدی تاسیسات لازم نیست سرب باتری برای سایت سازی در بسیاری از بزرگتر شهرهای هند مانند بمبئی و دهلی نو در شهرهای کوچکتر و مناطق روستايی—که خارج از شبکه خورشیدی, فعالیت های در جریان—کیفیت اتصال به ملی برق شبکه ضعیف است. بسیاری از روستاها دریافت برق تنها دو یا پنج ساعت در روز و تامین برق از شبکه نامنظم و غیر قابل پیش بینی به این معنی که بسیاری از پروژه های انرژی خورشیدی در این مناطق همچنان به شدت متکی به سرب اسید باتری برای ذخیره سازی انرژی خورشیدی استفاده نشده.

این وضعیت مشابه در سراسر جهان در حال توسعه. در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و برخی از 600 میلیون نفر هنوز فاقد دسترسی به برق است. در مناطقی که شبکه اتصال infeasible, ریزشبکه است که تکیه بر انرژی خورشیدی و یا دیگر انواع انرژی های تجدید پذیر ممکن است ارائه راه حل. با توجه به گزارش های ایالات متحده در آژانس توسعه بین المللی و وزارت انرژی ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاه “اکثریت قریب به اتفاق باتری در میکرو شبکه برنامه های کاربردی در سراسر جهان شده سرب اسید” به تاریخ. در کنیا که در آن دولت با هدف تامین برق برای تمام ساکنان توسط 2022 خارج از شبکه سیستم نقش مهمی بازی کند. و با توجه به پیش نویس یک گزارش تهیه شده برای انرژی کشور کمیسیون تنظیم مقررات سرب باتری های اسید فرم اصلی ذخیره سازی انرژی موجود در بازار است.

در ضمن در هند دهها میلیون نفر از خانوارها باقی می ماند و بدون قدرت. که در آن شبکه ارتباطات ثابت غیر ممکن است باتری های اسید سرب تقریبا قطعا مورد استفاده قرار گیرد.

به عنوان در بسیاری از کشورهای در حال توسعه بازیافت باتری های اسید سرب در هند نیز به اندازه کافی تنظیم شده برای محافظت از سلامت عمومی است. این نتایج در رهبری منتشر شده به محیط زیست است. “این نوع, از, کثیف سمت انرژی های تجدید پذیر” گفت: Pamli Deka, دانشیار مدیر برنامه انرژی در موسسه منابع جهانی در هند. در حالی که انرژی خورشیدی در نظر گرفته شده است پاک او گفت: هنوز بسیاری از سازمان ها و شرکت های انرژی در حال صحبت کردن در مورد جنبه های منفی “به دلایل مختلف مانند صنعت نفت و گاز نمی خواهد صحبت در مورد چیزهای بد از نفت و گاز است.”

در حالی که اثرات طولانی مدت قرار گرفتن در معرض سرب هستند بسیار شناخته شده و کسانی که در کار و یا زندگی در نزدیکی کارخانه بازیافت نیست همیشه آگاه از خطرات که شامل خطرات بیماری های قلبی عروقی و فشار خون بالا. فلزات سنگین نیز می تواند باعث آسیب به کلیه و سیستم تناسلی و سیستم عصبی مرکزی است. و در حالی که برای بزرگسالان, مسمومیت با سرب یکی از مهم ترین خطرات شغلی, سلامت, برای سلامت کودکان, خطرات حتی بالاتر است.

“زمانی که یک باتری می شود سرب می آید در قالب سرب و سولفات خورده” گفت: اماد Pokhrel یک مدرس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت عمومی. اگر ذرات از کسانی که از فولاد ضد زنگ باتری را تا پایان در این طبقه از نزدیکی خانه Pokhrel می گوید: کودکان خردسال می تواند در معرض آنها.

دوران کودکی مشکلات رفتاری مانند کاهش دامنه توجه و ضد اجتماعی گرایش مرتبط شده اند به اوایل سرب قرار گرفتن در معرض. و مطالعات طولانی متصل طولانی مدت قرار گرفتن در معرض سرب به تأخیر رشد عملکرد ضعیف در مدرسه نمرات IQ پایین و از دست دادن اشتها و کاهش وزن و تحریک پذیری. موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دریافتند که در سال 2015 قرار گرفتن در معرض سرب مسئول 12.4 درصد از بار جهانی از رشد فکری و ناتوانی است.

آگاهی از پتانسیل ارتباط بین افزایش آلودگی سرب و خارج از شبکه انرژی خورشیدی پروژه های منتسب به یک تعداد انگشت شماری از مطالعات انجام شده در دهه گذشته. پری Gottesfeld مدیر اجرایی شغلی دانش بین المللی, یک سازمان تحقیقاتی است که شناسایی و مانیتور مواجهه با مواد خطرناک و گفت: برنامه های خورشیدی اغلب موفق به گرفتن جایی که باتری در حال ساخته شده و جایی که آنها در حال گرفتن بازیافت.

در سال 2011 مطالعه منتشر شده در مجله سیاست انرژی, Gottesfeld و شرکت خود نویسنده کریستوفر گیلاس در دانشگاه تنسی ناکسویل اشاره کرد که در کشورهای پیشرفته با زیربنایی در حدود 5 درصد از جرم از سرب استفاده می شود برای تولید باتری های اسید سرب می شود به محیط زیست منتشر شد. در چین و هند است که رقم افزایش به 34 و 22 درصد بود

“وجود دارد یک شکست در بخشی از کسانی که در حال ترویج این پانل” Gottesfeld گفت: “از جمله بانک جهانی و شرکت مالی بین المللی و حتی سازمان ملل سازمان که در حال دفاع و تأمین مالی برای این سیستم است.” به دانش خود را Gottesfeld گفت: هیچ یک از این برنامه ها “نیاز است که سرب باتری های جمع آوری شده توسط تامین کننده یا تولید کننده از این سیستم. و این یک مشکل بزرگ در بسیاری از جهان است.” مقامات بانک جهانی و بنیاد راکفلر (که شده است بودجه های مختلف انرژی خورشیدی پروژه های در هند) او را در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

با توجه به یک مطالعه 2013 نزدیک به 95,000 کودکان در چین 24 درصد سرب خون از 10 میکروگرم در هر دسی لیتر باشد و 16 درصد بالاتر از متوسط جهانی است. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری سطح سرب خون از نگرانی است 5 میکروگرم در هر دسی لیتر باشد.

منجر می شود ذخیره شده در دندان ها و استخوان های آن باقی می ماند برای چند دهه. در دوران بارداری است که منجر منتشر شده است در خون و تاثیر بر روی جنین در حال رشد. این افزایش مشکلات هستند و نه محدود به آسیا. در یک سال 2018 مطالعه منتشر شده در مجله پژوهش های محیط زیستبرای مثال Gottesfeld و نویسندگان تجزیه و تحلیل نمونه های خاک از 15 باتری سرب کارخانه بازیافت و تولید یک سایت در سراسر نیجریه و کنیا و غنا و موزامبیک تونس تانزانیا و کامرون است. چهل و دو درصد از نمونه های گرفته شده از خارج از این امکانات تا به حال منجر سطح در بیش از ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست استاندارد برای مناطق مسکونی در خاک.

کارشناسان نگران آن هستند که بخش غیررسمی با استفاده از روش نفت خام برای بازیابی سرب است که به طور بالقوه می تواند منجر به میلیون ها تن از رهبری منتشر شده به محیط زیست در سطح جهان—به خصوص با گسترش سریع از تاسیسات انرژی خورشیدی در توسعه مناطق. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد پانل های خورشیدی و باتری سرب اسید البته احتمالا 1000 یا 10000 بار بیشتر سرب در باتری نسبت به پانل های خورشیدی” گفت: داستین Mulvaney استادیار مطالعات زیست محیطی در سن جثه دانشگاه دولتی.

هنگامی که باتری های اسید سرب رسیدن به پایان چرخه زندگی خود را پس از دو به پنج سال کافی بازیافت برنامه های مورد نیاز برای جلوگیری از آلودگی سرب.

“در مورد که در آن یک پروژه به یک حامی مالی است که پایان زندگی برنامه مدیریت من احتمالا کمتر نگرانی است. اما ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از روستایی مکان هایی که بسیار دور از این نوع موسسات به طوری که آن را نه به عنوان به احتمال زیاد” Mulvaney اضافه شده است.

در حال حاضر هند 550 مجاز سرب باتری بازیافت گیاهان. با توجه به سال 2011 مطالعه توسط هند اداره معادن و تنها 40 درصد از این ثبت بازیافت عملیاتی شدند. به مسائل بدتر آنها عامل تنها در نیمی از ظرفیت خود را. در مقایسه Gottesfeld گفت: ایالات متحده تنها 11 یا 12 از جمله گیاهان حتی اگر این کشور باتری های اسید سرب در بازار است بسیار بزرگتر از هند. “تحکیم کلیدی است زیرا شما نمی توانید استطاعت به انجام این کار با آلودگی-تجهیزات کنترل در یک مقیاس کوچک” Gottesfeld گفت. “این تنها از لحاظ اقتصادی امکان پذیر در مقیاس بزرگ است.” به منظور تحکیم صنعت Gottesfeld اضافه شده وجود دارد نیاز به قوانین در محل هایی که نیاز به takeback استفاده از سرب باتری. و که در آن وجود دارد در حال حاضر آلودگی “شما نیاز به آزمایش کودکان و فروکش کردن خاک و آلودگی در این جوامع است.”

در فوریه مودی دولت پیشنهاد قوانین جدید است که آن را اجباری برای تولید کنندگان و فروشندگان برای جمع آوری باتری های مورد استفاده و آنها را فرستاده به ثبت بازیافت. این قوانین در حال حاضر باز برای اظهار نظر عمومی.

در سپتامبر گذشته مودی اعلام کرد بلند پروازانه تر هدف انرژی تجدید پذیر از کشور خود در پاریس آب و هوا توافقنامه متعهد به افزایش ظرفیت از 175 گیگاوات تا سال 2022 به 450 گیگاوات تا سال 2030. از دسامبر هند نصب شده بود فقط بیش از 85 گیگاوات انرژی های تجدید پذیر با 44 درصد است که از انرژی خورشیدی و همه از آن—با توجه به وزارت جدید و تجدید پذیر انرژی است که متصل به شبکه.

اما در دور افتاده روستایی و نیمه شهری مناطق هند فاصله بین خط انتقال از انرژی خورشیدی پروژه محل به برق نقطه از هر شرکت ابزار می توانید یک چالش مطرح, اشاره, Rohit Kumar سر از شبه قاره هند در REC خورشیدی, نروژی پانل های خورشیدی تولید شرکت. و حتی زمانی که اتصالات ممکن است نیروگاه نیست همیشه قادر به قبول این برق اضافی. است که برگ های سرب اسید باتری ذخیره سازی به عنوان به احتمال زیاد گزینه در بسیاری از مناطق.

(با توجه به Kumar, REC خورشیدی تنها تولید کننده پانل های خورشیدی است که به معنای متصل به ملی هند به شبکه برق شبکه.)

مشكل سرب باتری های مورد استفاده در محلی خورشیدی تاسیسات پیوستن به کسانی که در حال حاضر در حال استفاده در هند و جاهای دیگر برای وسایل نقلیه برج مخابراتی و کامپیوتر سرور. هند وزارت محیط زیست و جنگل اجرا یک قانون به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2001 برای مقابله با رشد آلودگی سرب مسئله الزامی است که تولید کنندگان سرب باتری باید حداقل 90 درصد از باتری های مورد استفاده به فروش می رسد که با استفاده از باتری تنها فروخته می شود برای ثبت نام بازیافت. بسیاری از تولید کنندگان که قبلا شکست خورده به دنبال این قانون با توجه به ضعف مجموعه و اجرای سیستم. آیا مودی دولت پیشنهاد به روز رسانی به قانون خواهد شد در نتیجه هر گونه پیشرفت این است که به دور از روشن.

“در هند و بنگلادش و آفریقا گفت:” Gottesfeld “آن است که به خوبی شناخته شده است که قابل توجه بسیاری از باتری دریافت منحرف به بخش غیررسمی به جای بازیافت در بزرگ با امکانات آلودگی-تجهیزات کنترل.”

یک 2015 مطالعه منتشر شده در مجله سلامت و آلودگی اشاره کرد که از آنجا که این عوامل میزان باتری قراضه که ثبت بازیافت دریافت بسیار محدود است. در کوچک و روستایی بازیافت گیاهان استفاده می شود سرب باتری از وسایل نقلیه قدرت ژنراتور و حتی تاسیسات انرژی خورشیدی اغلب شکسته باز خارج از منزل و سرب قرار است بلافاصله دور انداخته به دلیل عدم آگاهی در مورد آن اثرات زیست محیطی.

در یک ایمیل به B Vinod ببو, dodol افسر مدیریت پسماند بخش از هند مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) اعتراف کرد که وجود داشته است و مسائل را با توجه به انطباق با فروشندگان و تولید کنندگان و اسمبلر و واردکنندگان از باتری های اسید سرب. CPCB او نوشته شده است پس با دولت کنترل آلودگی تخته موثر اجرای قوانین است.

در ضمن بزرگترین تولید کننده سرب باتری در هند, Exide که منابع باتری به خارج از شبکه و تاسیسات انرژی خورشیدی در بیمارستان, ایستگاه های گاز و خانوار در مناطق روستایی و نیمه شهری اماکن در سراسر کشور می گوید آن است که پیروی از قوانین.

Satyabrata Pattanayak رئیس خورشیدی فروش در Exide صنایع محدود اصرار داشت که Exide جمع آوری تقریبا همه از آن استفاده می شود سرب باتری. “در ذهن من 90 تا 95 درصد از باتری های بازیافت شده توسط Exide.”

که آیا یا نه که دقیق, بهداشت عمومی, محققان می گویند که آنها نگران هستند که افزایش خورشیدی استفاده در کنترل از راه دور توسعه مناطق—و اغلب ناامن اقدامات انجام شده در باتری بازیافت—به ناچار با افزایش دوران کودکی منجر مواجهه.

یک مطالعه از کودکان در دو روستایی در روستاها در تایلند زندگی می کردند که در خانه با سرب باتری های که متصل به پانل های خورشیدی پیشنهاد قابل توجهی شواهد از افزایش سطح سرب خون ، دولت تا به حال عرضه شده از پانل های خورشیدی به دلیل این دو روستا ندارد برق. برخی از روستاییان در حال نصب پانل های خورشیدی راست خارج از بامبو و یا خانه های چوبی نگهداری می شوند اما سرب باتری در داخل خانواده خود را برای ذخیره سازی بیش از حد انرژی خورشیدی است. محققان مشاهده شده است که 50 درصد از کودکان که زندگی در خانه های با سرب باتری های معمول در بسیاری از مناطق در حال توسعه—به حال افزایش سرب خون در مقایسه با 23 درصد از کودکانی که زندگی در یک خانه بدون سرب باتری.

اخیرا در یک سال 2018 مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی محیط زیستمحققان یک متاآنالیز از سطح سرب خون در کودکان هند زندگی سراسر کشور از اطلاعات منتشر شده در نشریات مختلف بین سال های 2010 تا سال 2018 است. آنها تخمین زده است که قرار گرفتن در معرض سرب به حال منجر به 4.9 میلیون سال از کار افتادگی-تنظیم زندگی سال است که اندازه گیری از تعداد سال های از دست رفته به علت بیماری یا معلولیت. کودکانی که دچار مسمومیت با سرب نیز تجربه علائم مانند درد معده, یبوست, خستگی, استفراغ, تشنج و از دست دادن شنوایی.

“هند قطعا یکی از بدترین کشورهای جهان با توجه به غیر رسمی استفاده از سرب اسید باتری و پردازش و گفت: Bret, اریکسون, نویسنده سرب از مطالعه و در حال حاضر یک مشاور با U. N. محیط برنامه. “این یکی از کشورهای که در آن مشکل این است که اکثر شدید به خصوص در قسمت شمال شرقی.”

با توجه به اریکسون نیمی از جهان منجر می شود بازیافت در بخش غیررسمی. “این فقط مردم در تلاش برای ایجاد یک زندگی,” او گفت:. “آنها فقط نمی دانند که آنها مسمومیت مردم است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle1xbet