جدید تحقیقات بین المللی پیدا کرده است نگران کننده تغییر در اقیانوس هند است دمای سطح قرار می دهد که در جنوب شرقی استرالیا در دوره به طور فزاینده ای گرم و خشک و شرایط.

کار رهبری دانشگاه ملی استرالیا (ANU) و قوس و قطب افراط و آب و هوا دارای یک پوشش نقره ای, کمک به بهبود درک ما از تغییرات آب و هوا و مدیریت ریسک ناشی از اقیانوس هند تنوع.

محقق و استاد Nerilie ابرام گفت: پدیده تیم خود را مورد مطالعه شناخته شده به عنوان دو قطبی اقیانوس هند (IOD) یک بازیکن بزرگ در خشکسالی شدید و ضبط درجه حرارت گرم سال گذشته است.

“2019 رویداد شناخته شده به عنوان یک امتیاز مثبت در اقیانوس هند دو قطبی بود و یکی از بزرگ. آن را قطع یکی از منابع مهم برای جنوب استرالیا زمستان و بهار بارش باران و راه اندازی بسیار گرم و خشک و شرایط برای آتش سوزی وحشتناک که زده استرالیا در تابستان امسال گفت:” استاد ابرام از تحقیقات دانشکده علوم زمین و مرکز تعالی برای افراط و آب و هوا در آنو.

تحقیقات جدید منتشر شده در طبیعت نشان می دهد که این در طول تاریخ حوادث نادر تبدیل شده اند بسیار بیشتر مکرر و شدید در طول قرن 20 و این وضعیت انتظار می رود که به بدتر اگر انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش است.

تیم تحقیقاتی که دانشمندان از موسسات در ایالات متحده و اندونزی و تایوان و چین با استفاده از مرجان سوابق از شرق استوایی اقیانوس هند برای بازسازی اقیانوس هند دو قطبی تنوع در طول هزاره گذشته با دقت بی سابقه ای.

“از لحاظ تاریخی قوی حوادث مانند یکی از ما در سال 2019 بسیار نادر بوده است. بیش بازسازی آغاز و در سال 1240 ما می بینیم تنها 10 از این حوادث اما چهار نفر از کسانی که رخ داده است فقط در 60 سال گذشته” استاد برام گفت.

شرکت محقق Dr نیکی رایت گفت: در این تحقیقات مشخص شده است که اقیانوس هند می بندرگاه حوادث هستند که حتی قوی تر از این شرایط دیده می شود در سال 2019.

“در 1675 یک رویداد رخ داده است که به 42 درصد قوی تر از قوی ترین رویداد ما را مشاهده کرده اند تا کنون در کلام رکورد که در سال 1997 بود. وحشتناک اثرات این بزرگتر شدید رویداد را می توان در اسناد تاریخی از آسیا گفت:” دکتر رایت از تحقیقات دانشکده علوم زمین و مرکز تعالی برای افراط و آب و هوا در آنو.

“این 1675 رویداد نشان می دهد این نوع از افراط و تفریط است که ممکن است حتی بدون انسان ناشی از تغییر آب و هوا. باعث مثبت اقیانوس هند دو قطبی حوادث برای تبدیل شدن به قوی تر و شایع تر است و ما در حال حاضر بالا بردن شانس که یک رویداد مثل این یکی می تواند دوباره اتفاق می افتد.”

Co-محقق و استاد متی انگلستان گفت: این تحقیق همچنین نشان داد که مداوم “جفت شدگی” وجود داشته است بین تنوع اقیانوس هند دو قطبی و ال نینو-نوسانات جنوبی (ENSO) در اقیانوس آرام در طول هزاره گذشته است.

“تحقیقات ما نشان می دهد که در حالی که اقیانوس هند دو قطبی و ال نینو حوادث رخ می دهد به طور مستقل دوره از سال-به-سال نوسانات در اقیانوس هند تنوع نیز افزایش ENSO تنوع در اقیانوس آرام گفت:” استاد انگلستان از تغییر آب و هوا مرکز تحقیقات و مرکز تعالی برای افراط و آب و هوا را در دانشگاه نیو ساوت ولز.

“به دنبال گرمسیری اقیانوس در این ارتباط تنگاتنگ راه بهبود درک ما از فصلی به decadal تغییرات آب و هوا در مناطق که عمیقا تاثیر استرالیا کمک به ما برای بهتر آماده برای آینده آب و هوا, خطرات ناشی از دو قطبی اقیانوس هند.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ملی استرالیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de