بیش از چند سال گذشته امواج تکان دهنده سوء استفاده از حریم خصوصی داده ها و نقض و سوء استفاده سقوط کرده در بزرگترین شرکت های جهان و میلیاردها دلار از کاربران خود را. در همان زمان بسیاری از کشورها را تقویت قوانین حفاظت از داده های خود را. اروپا تن در سال 2016 با کلی حفاظت از داده ها و مقررات که معرفی قوی تضمین شفافیت و امنیت و حفظ حریم خصوصی. فقط در ماه گذشته کالیفرنیا جدید حفظ حریم خصوصی تضمین مانند حق درخواست حذف داده های جمع آوری شده و کشورهای دیگر به دنبال.

پاسخ از هند بزرگترین دموکراسی جهان شده است کنجکاو و معرفی خطرات بالقوه. ظهور و مهندسی نیروگاه هند همه ما تاثیر می گذارد و آن, امنیت و یا حفاظت از داده ها مانور سزاوار ما توجه دقیق. در سطح, پیشنهاد, هندی, حفاظت از داده ها عمل 2019 به نظر می رسد به تقلید از استانداردهای جهانی مانند حق به فراموشی سپرده شود. سایر موارد مورد نیاز مانند نیاز به ذخیره اطلاعات حساس در سیستم های که در حال واقع در قاره ممکن است قرار دادن محدودیت در برخی از شیوه های کسب و کار و در نظر گرفته شده بیشتر بحث برانگیز است.

یکی از ویژگی های این لایحه است که دریافت کمتر بازرسی است اما شاید نگران کننده ترین از همه این است که چگونه آن را جرم نامشروع re-شناسایی داده های کاربر. در حالی که به ظاهر عاقلانه این ممکن است به زودی قرار داده ما متصل جهان در خطر بیشتر است.

چه re-شناسایی? زمانی که کاربر اطلاعات پردازش شده در یک شرکت ویژه الگوریتم های جدا اطلاعات حساس مانند محل آثار و سوابق پزشکی از شناسایی جزئیات مانند آدرس ایمیل و شماره گذرنامه. این است که به نام د-شناسایی. آن را ممکن است معکوس شود بنابراین سازمان ها می تواند در بهبود ارتباط بین کاربران با هویت و داده های خود را هنگامی که مورد نیاز است. از جمله کنترل re-شناسایی مشروع احزاب اتفاق می افتد به طور معمول و کاملا مناسب تا زمانی که ویژگی های طراحی و امن است.

از سوی دیگر اگر یک مخرب و مهاجم بودند که به ahold از د-شناسایی پایگاه داده و دوباره شناسایی اطلاعات cybercriminals به می دست آوردن بسیار ارزشمند لوت. به عنوان ما می بینیم در ادامه نقض داده نشت و یا جاسوسی سایبری جهان ما پر است از پتانسیل دشمنان به دنبال بهره برداری از ضعف در سیستم های اطلاعاتی.

هند شاید در پاسخ مستقیم به این تهدید در نظر دارد به ممنوعیت دوباره شناسایی بدون رضایت (با نام مستعار نامشروع re-شناسایی) و موضوع آن به مجازات های مالی و یا زمان زندان. در حالی که منع به طور بالقوه مخرب اقدامات صدا ممکن است قانع کننده ما فن آوری واقعیت بسیار پیچیده تر است.

محققان نشان داده اند خطرات ناشی از re-شناسایی به دلیل بی دقتی طراحی شده است. نگاهی اخیر برجسته مورد در استرالیا به عنوان یک نمونه. در سال 2018 ویکتوریا حمل و نقل عمومی اقتدار مشترک داده ها استفاده از الگوهای از آن بدون تماس کارت رفت و آمد با شرکت کنندگان داده علم رقابت است. داده ها به طور موثر ساخته شده در دسترس عموم. سال بعد گروهی از دانشمندان کشف کردند که ناقص حفاظت از داده ها اقدامات مجاز هر کسی به لینک داده به فردی مسافران.

وجود دارد راه هایی برای کاهش این خطرات با استفاده مناسب از فن آوری است. بعلاوه معلوم سیستم حفاظت کیفیت شرکت می تواند انجام آزمایش های دقیق از, امنیت و حفظ حریم خصوصی تضمین می کند. این آزمون به طور معمول انجام شده توسط کارشناسان در همکاری با سازمان کنترل داده ها. محققان گاهی اوقات ممکن است متوسل به انجام آزمایش بدون اطلاع و یا اجازه از سازمان این اقدام در ایمان خوب با منافع عمومی را در نظر داشته باشید.

هنگامی که حفاظت از داده ها و یا ضعف امنیتی که در چنین آزمون مقصر ممکن است لزوما همیشه بی درنگ خطاب. حتی بدتر از طریق لایحه جدید نرم افزار فروشندگان یا صاحبان سیستم حتی ممکن است وسوسه به آغاز اقدام قانونی علیه امنیت و حریم خصوصی محققان مانع تحقیقات در دسترس نباشد. زمانی که تحقیقات ممنوع می شود, شخصی, خطر حساب تغییرات: در مواجهه با خطر جریمه و یا حتی زندان که جرات شرکت در چنین اجتماعی مفید ،

امروز شرکت ها و دولت ها به طور فزاینده ای تشخیص نیاز برای تست مستقل از امنیت و یا حفاظت از حریم خصوصی لایه و ارائه راه صادقانه افراد به سیگنال خطر است. من مطرح نگرانی های مشابه زمانی که در سال 2016 انگلستان وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه ای و ورزشی در نظر گرفته شده برای ممنوعیت دوباره شناسایی. خوشبختانه با معرفی ویژه استثنا نهایی قانون اذعان دارد نیاز برای محققان در حال کار با منافع عمومی را در نظر داشته باشید.

چنین جهانی و ممنوعیت آشکار مجدد شناسایی و حتی ممکن است افزایش خطر ابتلا به نقض داده چرا که صاحبان ممکن است کمتر احساس انگیزه برای حفظ حریم خصوصی-اثبات سیستم های خود را. آن است که در پاک کردن منافع سیاستگذاران سازمان ها و مردم برای دریافت بازخورد از محققان امنیتی به طور مستقیم به جای خطر اطلاعات از رسیدن به دیگر برنامه به طور بالقوه مخرب احزاب است. قانون باید فعال محققان به صادقانه گزارش هر گونه ضعف و یا آسیب پذیری آنها تشخیص دهد. هدف مشترک باید برای رفع مشکلات امنیتی به سرعت و کارآمد.

جرم قطعات مهم از محققان شغل می تواند باعث ناخواسته آسیب برساند. علاوه بر این استانداردهای تعیین شده توسط یک کشور با نفوذ مانند هند ریسک از اعمال تاثیر منفی در سراسر جهان است. جهان به عنوان یک کل نمی تواند خطرات ناشی از مانع, امنیت و حریم خصوصی پژوهش است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im