یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت منتظر قطار در اندونزی. دانشمندان نگران اندونزی در حال حاضر ممکن است یک “اپیدمی خاموش” از COVID-19.

رویترز/ویلی Kurniawan

اندونزی در نهایت گزارش خود را دو COVID-19 مورد در روز دوشنبه. در یک کنفرانس مطبوعاتی در جاکارتا رئیس Joko Widodo اعلام کرد که زنان در سن 31 و 64 از دپک تا به حال قرارداد این ویروس. اما برخی از دانشمندان معتقدند که این کشور که دارای روابط نزدیک به چین تقریبا به طور قطع دارای یک “اپیدمی خاموش” در درون مرزهای آن و باید به فوریت افزایش آن تلاش های نظارت.

دانشمندان در Eijkman موسسه زیست شناسی مولکولی بگویید علم آنها ارائه شده به اندونزی وزارت بهداشت برای کمک به تست بیشتر مردم شده اند توبیخ تا کنون.

تشخیص این دو مورد اول همراه با اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری نشان می دهد اندونزی جدیت و توانایی برای مقابله با COVID-19 اپیدمی خواستند تا دیروز گفت. “از آنجا آغاز شده اند جدی در به شدت زیر که [سازمان بهداشت جهانی] دستورالعمل در مورد کوروناویروس موضوع,” او گفت:.

اما اپیدیولوژی باید بلند گفت: COVID-19 غیاب در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور شد که محتمل با توجه به تعداد زیادی از بازدید کنندگان—هر دو برای گردشگری و کسب و کار از نزدیک چین است. مدل سازی مطالعه بر اساس تعداد مسافران از ووهان منتشر شده توسط یک تیم در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی در bioRxiv در 11 فوریه به این نتیجه رسیدند که حتی پس از آن بعید است که اندونزی نیست که یک COVID-19 مورد است. (به اندونزیایی وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto به نام مطالعه توهین و بعد گفت: عدم وجود موارد نتیجه نماز.)

امروز “آن را از نظر آماری غیر ممکن است که ما تنها دو مورد می گوید:” احمد Utomo از سلول های بنیادی و سرطان موسسه تحقیقات.

تا کنون تمام تست برای COVID-19 صورت گرفته در وزارت بهداشت, موسسه ملی بهداشت و تحقیقات و توسعه (Balitbangkes). آزمایشگاه می تواند رسیدگی به 1000 نمونه در هر روز می گوید احمد Yurianto از وزارت بهداشت, کنترل بیماری و پیشگیری اداره. از زمان شروع این بیماری همه گیر Balitbangkes تنها آزمایش 333 مردم ،

Utomo می گوید وزارت معیارهای تست معلوم نیست و nontransparent. تا کنون آن COVID-19 دستورالعمل تنها به نام برای تست کسانی که نشان می دهد علائم و سفر به کشورها را تحت تاثیر قرار. وزارت تست نکردم 238 symptomless اندونزیایی را که تخلیه شدند از ووهان—و نگهداری در قرنطینه به مدت 2 هفته—اما انجام آزمایش بر روی 188 اندونزی خدمه از بازگشت از رویای جهانیکشتی کروز که احتمالا در هنگ کنگ و چین و به مدت 4 روز در ماه فوریه است. (تمام آزمایش منفی است.) وب سایت وزارت نمی ارائه اطلاعات در مورد محل سکونت و مسافرت تاریخ باقی مانده 143 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند. دانشمندان همچنین با اشاره به این که داشتن فقط یک آزمایشگاه به صورت گسترده الجزایر یک منبع به تاخیر می اندازد.

در پاسخ به این انتقادات Yurianto امروز گفت: در مصاحبه با بی بی سی که اندونزی را شل معیار نیز تست افرادی که علائم اما هیچ سفر تاریخ است. و او وعده داده است که وزارت را تست قابلیت های موجود برای 10 استان.

Utomo می گوید Balitbangkes باید ارتباط یافته های آن در یک مقاله پژوهشی یا حداقل نتایج آزمون های موجود در وب سایت وزارت. تست همچنین باید شامل افراد مربوطه سفر تاریخ است که علائم او می گوید و کسانی که در تماس با COVID-19 بیماران به خصوص 76 کارکنان بیمارستان در دپک بودند که در مجاورت نزدیک به دو مورد تأیید.

امین Soebandrio سر این Eijkman موسسه می گوید او ارائه اندونزی وزارت پژوهش (برین) کمک به تشخیص COVID-19 موارد در اواسط ژانویه. این موسسه دارای یک ظهور ویروس واحد پژوهشی است که به بررسی انسان coronaviruses است و مجهز به یک biosafety level-3 آزمایشگاه پیشرفته و توالی تجهیزات. Soebandrio میگه برین با او تماس روز بعد می گویند Terawan خواهد آمد به Eijkman همان هفته به بحث در مورد ارائه دهد. “اما که لغو شد” Soebandrio می گوید.

موسسه را دریافت چراغ سبز از برین شروع به فعال نظارت برای coronavirus موارد در پنج شهرستانها عمده با فرودگاه Soebandrio می گوید اما این برنامه هنوز برای شروع.

Balitbangkes با استفاده از کیت های آزمایش ارائه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) هستش که به یاد می آورد از بسیاری از ایالات متحده labs چرا که آنها تا به حال یک معیوب معرف. هفته گذشته در پاسخ به فوری کمبود آزمون در ایالات متحده ایالات متحده غذا و دارو گفت: CDC آزمون هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im