ترین ویروسی تست کیت تکیه بر نیروی کار و زمان فشرده آزمایشگاه آماده سازی و تکنیک های تجزیه و تحلیل; برای مثال تست های رمان coronavirus می تواند روز به تشخیص ویروس از سواب بینی. اکنون محققان نشان داده اند که ارزان قیمت و در عین حال حساس گوشی های هوشمند مبتنی بر دستگاه تست ویروسی و باکتریایی پاتوژن است که طول می کشد حدود 30 دقیقه برای تکمیل. تقریبا 50 دلار در گوشی های هوشمند و لوازم جانبی می تواند به کاهش فشار در آزمایشگاه های تست در طول یک بیماری همه گیر مانند COVID-19.

نتایج چند بررسی نهادی رهبری دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign مهندسی برق و کامپیوتر professor Brian Cunningham و مهندسی زیستی استاد رشید بشیر گزارش در مجله Lab on a Chip.

“چالش های مرتبط با سریع پاتوژن تست کمک به بسیاری از عدم قطعیت در مورد آن افراد قرنطینه می شوند و یک میزبان کامل از بهداشت و سلامت دیگر و مسائل اقتصادی” کانینگهام گفت.

در آغاز مطالعه با هدف تشخیص پنل های ویروسی و باکتریایی پاتوژن در اسب از جمله کسانی که باعث شدید تنفسی و بیماری های مشابه ارائه شده در COVID-19 محققان گفتند.

“اسب پاتوژن می تواند منجر به بیماری های ویرانگر در جمعیت حیوانات, البته, اما یکی از دلایلی که ما با آنها را به ایمنی. اسب عوامل بیماری زا در مطالعه ما در حال بی ضرر برای انسان” کانینگهام گفت.

جدید تست دستگاه تشکیل شده است از یک کارتریج حاوی تست معرف و یک پورت برای قرار دادن یک بینی عصاره یا نمونه خون محققان گفتند. کل واحد های ویدیوئی به یک گوشی هوشمند است.

داخل کارتریج و مواد شکستن و باز کردن یک پاتوژن را پوسته بیرونی برای به دست آوردن دسترسی به آن RNA است. پرایمر مولکول و سپس تقویت مواد ژنتیکی به بسیاری از میلیون ها نسخه در حدود 10 یا 15 دقیقه محققان گفتند. فلورسنت رنگ لکه ها کپی می درخشد و سبز که روشن شده توسط نور LED آبی است که پس از شناسایی توسط گوشی های هوشمند و دوربین.

“این تست انجام می شود به سرعت در مسافران قبل از پرواز در افراد برای رفتن به یک پارک و یا قبل از حوادث مانند یک همایش یا کنسرت” کانینگهام گفت. “ابر رایانه از طریق گوشی های هوشمند نرم افزار اجازه می دهد می تواند منفی نتیجه آزمون برای ثبت نام با سازمان دهندگان این رویداد و یا به عنوان بخشی از یک پاس شبانه روزی برای پرواز. یا یک فرد در قرنطینه می تواند خود را روزانه آزمون, ثبت نام و نتایج با یک دکتر و پس از آن می دانم که زمانی که آن را امن برای بیرون آمدن و دوباره در جامعه است.”

وجود دارد چند مراحل مقدماتی در حال حاضر انجام شده در خارج از دستگاه و این تیم در حال کار بر روی یک کارتریج که دارای تمام مواد مورد نیاز به یک سیستم کاملا یکپارچه. دیگر محققان در U. I. در حال استفاده از رمان coronavirus ژنوم برای ایجاد یک موبایل تست برای COVID-19 و به راحتی تولید کارتریج که کانینگهام گفت: می خواهم به بهبود تلاش های تست.

مطالعه همکاری نویسنده با کانینگهام و بشیر بودند فو در خورشید Anurup Ganguli و Matthew B. ویلر از U. I.; و رایان Brisbin و David L. Hirschberg از باران انکوباتور; Krithika Shanmugam از دانشگاه واشنگتن و دامپزشک David M. نش.

بنیاد ملی علوم و مرکز ژنومیک تشخیص در U. I. s کارل R. Woese موسسه ژنومی زیست شناسی در حمایت از این تحقیقات است.

بشیر نیز دین از Grainger دانشکده مهندسی در ایلینوی.

کانینگهام همچنین تایید کرده است که در مهندسی و علم مواد و مهندسی, مهندسی کارل R. Woese موسسه ژنومی زیست شناسی این Holonyak میکرو و فناوری نانو آزمایشگاه, کارل Illinois College of Medicine و بکمن, موسسه پیشرفته علم و تکنولوژی در ایلینوی.

کانینگهام در خدمت به عنوان مشاور و صاحب سهام در متکی به سیستم ایمنی تشخیص شرکت که مجوز این فناوری توضیح داده شده در این انتشار اخبار ،

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. Original نوشته شده توسط لوئیس Yoksoulian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im