نوزاد پیش بینی خلق و خوی شخصیت بیش از 20 سال بعد

محققان در حال بررسی چگونگی خلق و خو اشکال زندگی بزرگسالان-دوره نتایج را در بر داشت که بازداری رفتاری در دوران کودکی و پیش بینی محفوظ است, شخصیت درونگرا در سن 26. برای آن دسته از افرادی که نشان می دهد حساسیت به ساخت اشتباهات در دوران نوجوانی نتايج نشان داد خطر بيشتری برای ابتلا به اختلالات درونی (مانند اضطراب و افسردگی) در بزرگسالی است. مطالعه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومرا فراهم می کند قوی شواهدی از تاثیر خلق و خوی نوزاد در بزرگسالان نتایج.

“در حالی که بسیاری از مطالعات لینک اوایل دوران کودکی رفتار به خطر آسيب شناسی روانی این یافته ها در مطالعه ما منحصر به فرد هستند” گفت: Daniel کاج, M. D., مطالعه نویسنده و رئیس NIMH بخش در توسعه و عاطفی اعصاب. “دلیل این است که ما مطالعه ارزیابی خلق و خوی خیلی زود در زندگی و ارتباط آن با نتایج اتفاق می افتد بیش از 20 سال بعد از طریق تفاوت های فردی در فرایندهای عصبی.”

خلق و خو اشاره به بیولوژیکی بر اساس تفاوت های فردی در راه مردم احساسی و behaviorally پاسخ به جهان است. در طول دوران کودکی و خوی به عنوان پایه و اساس از بعد شخصیت. یک نوع خاص از خوی به نام بازداری رفتاری (BI) است که توسط محتاط ترس و رفتار اجتنابی نسبت به افراد ناآشنا و اشیاء و موقعیت. BI یافت شده است نسبتا پایدار در سراسر toddlerhood و دوران کودکی و کودکان با هوش شده اند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به برداشت های اجتماعی و اختلالات اضطرابی از کودکان بدون BI.

اگر چه این یافته ها اشاره در بلند مدت نتایج مهار کودکی خوی تنها دو مطالعه به تاریخ به دنبال مهار کودکان را از همان دوران کودکی به بزرگسالی است. مطالعه انجام شده توسط محققان در دانشگاه مریلند کالج پارک دانشگاه کاتولیک امریکا واشنگتن و موسسه ملی بهداشت روان, استخدام خود را از شرکت کنندگان نمونه در 4 ماه سن و مشخص آنها را به صورت بی در 14 ماه (تقریبا دو سال زودتر از آنچه قبلا منتشر شده از مطالعات طولی). علاوه بر این بر خلاف دو قبلا منتشر شده مطالعات محققان شامل فیزیولوژی عصبی را اندازه گیری سعی کنید به شناسایی تفاوت های فردی در معرض خطر ابتلا به بعد آسيبشناسی.

محققان ارزیابی نوزادان برای دو در 14 ماه سن. در سن 15 سالگی این شرکت کنندگان بازگشت به آزمایشگاه فیزیولوژی عصبی را وادار به ارائه اطلاعات. این نوروفيزيولوژيک اقدامات مورد استفاده قرار گرفت به منظور بررسی خطا های مربوط به منفی (ERN) است که در یک شیب منفی در سیگنال الکتریکی ثبت شده از مغز رخ می دهد که در زیر پاسخ های نادرست در کامپیوتری وظایف. خطا مربوط به منفی نشان دهنده درجه ای که افراد حساس به خطا است. بزرگتر خطا مربوط به سیگنال منفی شده است در ارتباط با شرایط درونی مانند اضطراب و کوچکتر خطا مربوط به منفی شده است همراه با ريز شرایط مانند تکانشگری و استفاده از مواد مخدر. شرکت کنندگان در بازگشت و در سن 26 برای ارزیابی ابعاد آسيبشناسی روانی, شخصیت, عملکرد اجتماعی و آموزش و پرورش و اشتغال نتایج.

“این شگفت انگیز است که ما شده اند قادر به نگه داشتن در تماس با این گروه از مردم بیش از سال های بسیاری از. اول پدر و مادر خود و در حال حاضر آنها همچنان علاقه مند و درگیر در کار” گفت: نویسنده مطالعه ناتان فاکس, Ph. D. از دانشگاه مریلند گروه انسانی توسعه کمی و روش.

محققان دریافتند که بی در 14 ماه سن پیش بینی شده در سن 26, تر, مادی و معنوی, شخصیت, کمتری روابط عاشقانه در 10 سال گذشته و کاهش عملکرد اجتماعی با دوستان و خانواده. بی در 14 ماه نیز پیش بینی سطوح بالاتر دارای ابعاد آسيبشناسی روانی در بزرگسالی است اما تنها برای کسانی که همچنین به نمایش بزرگتر خطا مربوط به سیگنال های منفی در سن 15 سالگی. بی ارتباط نبود و با ريز کلی ابعاد آسيبشناسی روانی و یا با آموزش و پرورش و اشتغال نتایج.

این مطالعه بر طبیعت پایدار از اوایل خوی در بزرگسالان و نتایج نشان می دهد که نوروفيزيولوژيک نشانگر مانند خطا مربوط به منفی ممکن است کمک به شناسایی افراد در معرض بیشترین خطر برای توسعه دارای ابعاد آسيبشناسی روانی در بزرگسالی است.

“ما در اين مطالعه زیست شناسی بازداری رفتاری در طول زمان و روشن است که آن را به یک اثر عمیق موثر بر رشد و نمو نتیجه” نتیجه روباه.

اگر چه این مطالعه تکرار و گسترش گذشته تحقیقات در این زمینه کار آینده با بزرگتر و متنوع تر نمونه های مورد نیاز برای درک generalizability از این یافته ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de