دوربین های مادون قرمز می تواند نقطه یک تب, اما ممکن است آهسته Covid-19

محل کار در حال استقرار تکنولوژی صفحه نمایش کارکنان که ممکن است بیمار. اما تجربه گذشته نشان می دهد این سنسور را پیدا خواهد کرد بسیاری از مردم عفونی.

هر کسی وارد مارتین لوتر کینگ جونیور جامعه بیمارستان در لس آنجلس باید قبل از چشم الکترونیکی از دوربین مادون قرمز نصب شده در ماه گذشته. کارگر نظارت بر صفحه نمایش خود را می بیند رنگی جعبه در اطراف هر صورت در نمای سبز: اگر پوست شما دمای کمتر از 100 درجه فارنهایت; قرمز اگر آن را به 100 یا بالاتر که باعث یک درخواست به کنار اضافی برای غربالگری.

“آنها مجبور به توقف و اگر شما یک جعبه سبز شما می توانید نگه دارید در حال حرکت می گوید:” علامت نی بیمارستان مدیر خدمات پشتیبانی. “آن را می توانید انجام دهید تا 16 نفر را در یک زمان.” بیمارستان که همچنین نیاز به کارکنان و بازدید کنندگان پاسخ به روزانه یک پرسشنامه در مورد سلامت خود را صرف در اطراف $20,000 در این سیستم پس از تلاش به سرعت صفحه نمایش و کارکنان با دماسنج معمولی در طول مشغول تغییر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

تب امضا علامت Covid-19. کسب و کار بسیاری از گروه های مذهبی و مقامات بهداشت عمومی دیدن متوسط پست های بازرسی به عنوان یک ابزار کلیدی برای جلوگیری از افراد مبتلا به این بیماری از گسترش coronavirus. به عنوان قطعات بیشتر از ما بلند قرنطینه محدودیت در حالی که تلاش برای سرکوب این بیماری متوسط چک در حال تبدیل شدن به یک آیین روزانه برای کارگران شام و نمازگزاران.

آمازون در حال حاضر با استفاده از دوربین های مادون قرمز کارگران در انبارها و کل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی و این شرکت می گوید متوسط چک را شناسایی کارکنان در حال اجرا تب که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. یک فروشگاه مواد غذایی در آتلانتا تبدیل شده دوربین های مادون قرمز بر روی مشتریان. اپل گفته CNBC آن را بررسی درجه حرارت کارکنان و مشتریان آن را به عنوان شروع به بازگشایی فروشگاه های این هفته است.

راهنمایی در حاوی Covid-19 از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: محل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات زندگی کمک ممکن است در نظر گرفتن متوسط چک. غذا و دارو در مارس آرام برخی از مقررات در دوربین های مادون قرمز به گسترش دسترسی به فن آوری است. در ماه مارس این کمیسیون فرصت های برابر شغلی جدید صادر راهنمایی پاکسازی راه را برای محل کار متوسط چک که قبلا اغلب مانع اشتغال به قوانین.

FDA می گوید: دماسنج مادون قرمز و دوربین های دیجیتال می تواند یک راه دقیق برای بررسی تب. اما متوسط بازرسی ممکن است ارائه مقدار حفاظت از Covid-19 در محل کار و یا مکانهای دیگر حتی زمانی که همراه با پرسشنامه سلامت. کشورهایی که راه اندازی پست های بازرسی در بنادر به صفحه به صورت تب یا علائم دیگر در طول سارس ابولا و آنفولانزای خوکی شیوع بیماری تا به حال موفقیت کمی در نگه داشتن عفونی کردن مردم است. چه شناخته شده در مورد رمان coronavirus نشان می دهد متوسط غربالگری خواهد شد که تاثیر کمی طول بسیار بزرگتر Covid-19 بیماری همه گیر.

“شما نمی توانید انتظار تب و علائم غربالگری به هر نوع ادم اندازه گیری می گوید:” جیمی لوید-اسمیت استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که مطالعات گسترش در حال ظهور بیماری های عفونی. “Covid-19 به نظر می رسد گسترش کاملا موثر توسط افرادی که سخت به تشخیص این راه است.”

Lloyd-اسمیت یک مطالعه منتشر شده در ماه فوریه است که ساخته شده است در مدل های چگونه به خوبی علامت و بدون ریسک فاکتور غربالگری مشغول به کار در طول 2014-16 شیوع ابولا. برای Covid-19 او به این نتیجه رسیدند که حتی در بهترین سناریو غربالگری برای علائم مانند سرفه یا تب و یا درخواست از مردم درباره امکان قرار گرفتن در معرض این بیماری را از دست ندهید بیش از نیمی از افراد آلوده.

یکی از دلایل این است که دوره کمون تا 14 روز بین یک فرد آلوده شدن با کروناویروس و نشان دادن هر گونه علائم در طی آن آنها ممکن است هنوز قادر به انتقال ویروس است. Lloyd-اسمیت می گوید: برخی شواهد نیز نشان می دهد که نیمی از بیماران را نشان نمی دهد علائم قابل تشخیص توسط غربالگری اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. یک فرد با یک تب می تواند لغزش گذشته یک چک دما با در نظر گرفتن تب-کاهش پزشکی مانند ایبوپروفن—آیا از آنجا که آنها نیاز به یک چک و یا برای تسکین کمر درد.

سهولت که با آن مردم ریختن coronavirus ذرات لغزش می تواند از طریق یک متوسط پاسگاه یکی از دلایلی است که بیمارستان ها در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو اصلا از آنها استفاده کنید.

A man wearing a face mask has his temperature read by a thermal imaging device

ورودی در مرکز پزشکی دانشگاه راش باید تبلت با سنسور حرارتی نصب شده به صورت اجباری سلف سرویس لمسی (touch-free متوسط چک.

حسن نیت ارائه میدهد از مرکز پزشکی دانشگاه راش

Hildegarde Schell-Chaple استاد پرستاری مسئول غربالگری افراد ورود UCSF بیمارستان می گوید: شواهد موجود نشان داد که زمان و هزینه غربالگری با دماسنج مادون قرمز و یا دوربین های غیر قابل توجیه بود. “مردم احساس می کنند بهتر است اگر آنها را مشاهده کنید این اتفاق می افتد اما آن را به یک از امنیت کاذب,” او می گوید. “این چیزی است که ما باید انجام شود.” او می گوید: CDC اسناد و مدارک شده اند متناقض بر ارزش متوسط غربالگری; آژانس را پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک بررسی از 15 سال از مطالعات قبلی در غربالگری در مرزهای بین المللی منتشر شده در سال گذشته در بر داشت چک برای تب یا علائم دیگر مانند سرفه شد بی اثر در تشخیص موارد در طول سارس, آنفولانزای خوکی و ابولا شیوع است. ECRI, یک سازمان غیر انتفاعی که مطالعات مبتنی بر شواهد پزشکی هشدار داد در ماه گذشته که مادون قرمز متوسط غربالگری بی اثر است حتی زمانی که همراه با پرسشنامه.

مطالعات از جمله یک ارائه شده در سال گذشته توسط FDA محققان مشغول کار بر روی همه گیر آمادگی نشان داده اند که دماسنج مادون قرمز و دوربین های با دقت می تواند تشخیص تب. آنها با استفاده از سنسور که تشخیص نور مادون قرمز نامرئی برای انسان تولید شده توسط اشیاء مختلف طول موج متناظر با درجه حرارت متفاوت است.

مادون قرمز دماسنج, گاهی اوقات به نام بدون تماس دماسنج و اغلب به شکل اسلحه ری خواندن درجه حرارت از یک نقطه بر روی پوست فرد. آنها معمولا با هدف پیشانی از فاصله حدود 6 اینچ, نیاز به خونتان تماس نزدیک طی پاندمی بار. مادون قرمز و یا دوربین های حرارتی مانند یکی در استفاده از در شاه, بیمارستان, تولید رنگی تصاویری از یک کل صحنه از چند پا دور نشان دادن دمای همه چیز را در نظر.

Schell-Chaple که به انجام تحقیقات در تب و درجه حرارت بدن اندازه گیری می گوید وجود دارد سوال در مورد چگونه قابل اعتماد این فن آوری انجام می دهد در هر روز مراقبت های بهداشتی یک نگرانی مشترک توسط ECRI. دقت ممکن است حتی بیشتر به چالش کشیده خارج از بیمارستان و یا درمانگاه در یک کارخانه و یا کلیسا.

UCSF را غربالگری برای کارکنان و بیماران و دیگران را از ورود به آن بيمارستان با استفاده از پرسشنامه ای که از مردم در مورد سلامت خود را. Schell-Chaple استدلال می کند که پول و زمان مورد نیاز برای خرید و راه اندازی مادون قرمز متوسط صفحه نمایش ممکن است بهتر است به کارگردانی نسبت به شیوه های دیگر با هدف شامل coronavirus. کسانی که شامل استفاده از تجهیزات حفاظتی و ایجاد سیاست های ردیابی که ممکن است در معرض آلوده بیمار است.

تقاضا برای سنسورهای دما از راه دور به خصوص دوربین های مادون قرمز به نظر می رسد در حال رشد سریع است. شرکت هایی مانند آمازون هستند که متهم به سهل انگاری در ایمنی توسط کارکنان رسانه ها و نمایندگان مجلس. پست های بازرسی با براق تجهیزات جدید ارائه قابل مشاهده و علمی به دنبال تظاهرات که ایمنی است که جدی گرفته شود.

FLIR Systems که تولید کننده خود را, دوربین های حرارتی و سنسور مورد استفاده توسط شرکت های دیگر دیدم خوشه در فروش در آمريکا آنفولانزای خوکی و ابولا. یکی باعث رمان coronavirus بزرگترین و در عین حال می گوید: Chris Bainter شرکت مدیر جهانی برای توسعه کسب و کار.

در آخرین گزارش درآمد در هفته گذشته FLIR گفت: همه گیر منقبض شده بود خرید و فروش دوربین های مادون قرمز استفاده می شود بر روی یک قایق توسط شکارچیان و برای امنیت, اما افزایش تقاضا برای دوربین های حرارتی سوار درآمد 2 درصد بالاتر از سه ماهه مشابه در سال گذشته است. Bainter می گوید این شرکت به ترتیب اولویت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را با این نسخهها کار از طریق سفارشات.

این شرکت نیز به فروش می رساند مادون قرمز و بدون تماس دماسنج اما آن را می گوید آن FDA گواهی دوربین که در شروع $6,500 آیا گزینه بهتری برای تب غربالگری. Bainter می گوید این تکنولوژی می توانید کارگران در 10 ثانیه یا کمتر اما به درستی اجرای آن طول می کشد برخی از مراقبت و کالیبراسیون.

یک دوربین حرارتی تولید یک کشنده تصویر از هر آنچه که شما از آن نقطه در رنگ-کد برای نمایش دما از اشیاء مختلف است. اما آن را نمی توانید صفحه نمایش مردم با دقت اگر آنها به درستی قاب و در تمرکز Bainter می گوید. FLIR توصیه می کند که بهترین خوانش به دست آمده از یک فرد مجاری اشکی داخل گوشه چشم منطقه به خوبی عرضه شده با خون و به احتمال زیاد کمتر از پیشانی ساخته می شود گاهی با یک کلاه هود یا نور خورشید. FLIR دوربین های دیجیتال طراحی شده برای استفاده های پزشکی باید یک “حالت نمایش فیلم” است که در آن دوربین پرچم مردم به طور قابل توجهی گرمتر از دیگران در آن روز.

که برگ مقدار زیادی از دامنه را برای کسب و کار به پیاده سازی مادون قرمز متوسط چک کردن اشتباه است. در مواجهه با چالش های حمل در کسب و کار تا حدودی به طور معمول در حالی که همچنین سرکوب یک ویروس که تقریبا هیچ کس مصون است و از حمایت برخی مقامات بهداشت و درمان آن را تعجب آور نیست که بسیاری سعی خواهد کرد هر تکنولوژی به نظر می رسد برای نگه داشتن برخی از وعده.

مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو نصب مادون قرمز متوسط غربالگری ایستگاه در ماه مارس است. مردم از ورود به ساختمان دستورالعمل ها را دنبال کنید در یک قرص به موقعیت سر خود را به درستی و سپس صبر کنید تا یک علامت سبز یا قرمز عبور نماد است.

اردن دیل یک پزشک در عجله و دانشیار ارشد انفورماتیک پزشکی افسر می گوید: سیستم چند افرادی که در هنگام نمایش توسط کارکنان تا به حال علائم دیگر نشان می دهد عفونت مانند لرز. او می داند که تکنولوژی ناقص است اما او می گوید بازرسی ارائه اشاره کرد و یادآور بیمارستان, سیاست و حتی تا حدی موفق غربالگری می تواند تفاوت را. “اگر ما می تواند به جلوگیری از فقط یک تب و فرد از آینده در محل و گسترش این ویروس در داخل بیمارستان است که تاثیر عظیمی,” او می گوید.

سیدنی Fussell کمک گزارش.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de