اولیه COVID-19 ميزان عفونت ممکن است 80 برابر بیشتر از اصل گزارش

بسیاری از اپيدميولوژيستها بر این باورند که اولیه COVID-19 عفونت نرخ undercounted با توجه به تست مسائل بدون علامت و متناوبا علامتی افراد و عدم شناسایی زود هنگام موارد است.

در حال حاضر یک مطالعه جدید از پن دولت تخمین می زند که تعداد اوایل COVID-19 نفر در آمریکا ممکن است بیش از 80 بار بیشتر و دو برابر تقریبا دو بار به عنوان سریع به عنوان اصل معتقد بودند.

در یک مقاله منتشر شده امروز (22 ژوئن) در مجله علوم پزشکی ترجمهمحققان برآورد تشخیص میزان علامتی COVID-19 موارد استفاده از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آنفلوانزا مانند بیماری (ILI) اطلاعات نظارت بیش از سه هفته در ماه مارس سال 2020 است.

“ما تجزیه و تحلیل هر یک از دولت ILI موارد به منظور برآورد تعداد که نمی تواند نسبت به آنفلوانزا بودند و در بیش از فصلی پایه سطح” گفت: جاستین سیلورمن استادیار در پن استیت کالج علوم و فناوری اطلاعات و وزارت امور پزشکی است. “هنگامی که شما تفریق این را شما با آنچه که ما در حال تماس بیش از حد ILI — مواردی است که نمی توان توضیح داد یا آنفولانزا و یا معمولی فصلی از پاتوژن های تنفسی.”

محققان دریافتند که بیش از حد ILI نشان داد تقریبا کامل همبستگی با گسترش COVID-19 سراسر کشور.

گفت: سیلورمن “این نشان می دهد که ILI داده است گرفتن COVID موارد وجود دارد و به نظر می رسد بسیار بیشتر تشخیص داده نشده مردم از اصل فکر می کردم.”

قابل توجه اندازه از مشاهده افزایش بیش از حد ILI مربوط به بیش از 8.7 میلیون مورد جدید در طول سه هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با حدود 100000 موارد است که رسما گزارش شده در طول همان دوره زمانی.

“در ابتدا من نمی توانستم باور ما برآورد درست شد” گفت: سیلورمن. “اما ما متوجه شد که مرگ و میر در سراسر آمریکا شده بود دو برابر در هر سه روز و که برآورد ما از عفونت رای سازگار بود با سه روز دو برابر شدن پس از اولین مشاهده مورد گزارش شده در ایالت واشنگتن در ژانویه 15.”

محققان همچنین با استفاده از این فرایند به منظور برآورد میزان عفونت هر ایالت متحده اشاره کرد که نشان بالاتر سرانه نرخ عفونت نیز بالاتر سرانه نرخ افزایش بیش از حد ILI. برآورد خود را نشان داد نرخ بسیار بالاتر از در ابتدا گزارش شده اما نزدیک به کسانی که یک بار متحده شروع اتمام تست آنتی بادی.

در نیویورک, برای مثال, محققان,’ مدل پیشنهاد شده است که حداقل 9 درصد از دولت کل جمعیت آلوده شده توسط پایان ماه مارس. پس از دولت انجام تست آنتی بادی بر 3,000 ساکنان آنها در بر داشت یک 13.9% ميزان عفونت و یا 2.7 میلیون نیویورکی.

بیش ILI به نظر می رسد به نقطه اوج خود در اواسط ماه مارس به عنوان محققان نشان می دهد کمتر از بیماران با علائم خفیف به دنبال مراقبت و ایالات متحده اجرا مداخله که منجر به کاهش نرخ انتقال. نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا تحت stay-at-home سفارشات مارس 28.

این یافته ها نشان می دهد یک راه جایگزین تفکر در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

“نتایج ما نشان می دهد که قریب به اتفاق اثرات COVID-19 ممکن است کمتر به این ویروس کشنده و بیشتر به چگونه به سرعت آن را قادر به گسترش از طریق جوامع در ابتدا” سیلورمن توضیح داد. “کاهش نرخ مرگ و میر همراه با شیوع بیماری و رشد سریع منطقه ای شیوع فراهم می کند یک جایگزین توضیح تعداد زیادی از مرگ و میر و ازدحام بیمارستان های ما دیده می شود در مناطق خاصی از جهان است.”

دیگر همکاران در این پروژه گنجانده شده است ناتانیل Hupert از دانشگاه کرنل نیویورک-پروتستان بیمارستان و الکس Washburne از دانشگاه ایالتی مونتانا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. Original نوشته شده توسط Jordan فورد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net