پرنده گونه که باید از این ظرفیت برای بیان رمان جستجوگری رفتارها هستند کمتر در معرض انقراض از گونه های است که آیا با توجه به مشارکتی مطالعه شامل دانشگاه مک گیل و CREAF بارسلونا و منتشر شده امروز در طبیعت, محیط زیست و تحول.

محققان دریافتند که پرندگان که قادر به ترکیب جدید مواد غذایی به رژیم غذایی خود را و یا توسعه تکنیک های جدید برای به دست آوردن غذا شد بهتر قادر به مقاومت در برابر تغییرات محیطی موثر بر زیستگاه خود را که نشان دهنده اصلی خود را در خطر انقراض.

در طول سال ها دانشمندان متوجه شده اند که نمونه های متعددی از این رفتارها. سبز herons شده اند بارها و بارها مشاهده شده با استفاده از نان و یا حشرات به عنوان طعمه برای گرفتن ماهی. فرصت طلب مردار کلاغ دیده شده است و با استفاده از اتومبیل به عنوان مهره و یا صدف-کراکر. بزرگ cormorants در نیوزلند مشاهده شده است هماهنگی ماهیگیری دوره با حرکات کشتی تجاری به منظور استفاده از جریان قوی تولید شده توسط ملخ هواپیما به اشتباه گرفتن ماهی.

اثبات طولانی-برگزار نظریه در مورد گونه های آسیب پذیری

توانایی نوآوری و اندازه گیری ‘رفتاری پلاستیسیته’ شده است به فکر رندر گونه کمتر در معرض خطر انقراض است, اما آن را دشوار است به این تست به طور کامل در سطح جهانی است.

لوئیس Lefebvre این نویسنده ارشد این مطالعه جدید که می آموزد در مک گیل گروه زیست شناسی او صرف 20 سال گذشته با ترکیب از طریق ادبیات در جستجوی شواهدی از جستجوگری نوآوری در طبیعت. با تشکر از فداکاری های خستگی ناپذیر از مراقب پرنده از سراسر جهان است که در گزارش این رمان رفتارهای او شده است قادر به کامپایل یک پایگاه داده از بیش از 3,800 پرنده جستجوگری نوآوری.

“این پایگاه داده بزرگ ما در حال حاضر باید اجازه داده است ما را به آزمون در تقریبا تمام گونه های پرندگان جهان, ایده که بیشتر شما می توانید خود را تغییر دهید تغذیه رفتار بهتر است شما ممکن است قادر به مقابله با تخریب زیستگاه طبیعی خود را گفت:” Lefebvre. “ما احساس می کنیم ما نتایج جامد هستند که ما باید در نظر گرفته شود به عنوان بسیاری از شرکت های متغیر و ممکن است تعصبات که ما می تواند از فکر می کنم.”

بیشتر نوآوری به معنای بیشتر احتمال جمعیت ثبات یا افزایش

محققان جمع آوری اطلاعات در مورد تغذیه نوآوری های شرح داده شده در مقالات منتشر شده در 204 پرندهشناسی مجلات بین 1960 و تا سال 2018 است.سپس آنها را در مقایسه با تعداد مشاهده نوآوری از هر یک از گونه های با سطح خود را از خطر انقراض با توجه به فهرست قرمز اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN). خود را مدل سازی نشان داد که خطر انقراض کاهش یافته بود در گونه های که نمایش داده می شود رفتارهای نوآورانه و به عنوان تعدادی از این رفتارها افزایش, خطر انقراض کاهش می یابد بیشتر است.

“ما مشکوک است که این رابطه بین نوآوری و بقا باید وجود داشته باشد اما در حال حاضر ما قادر به تایید آن را کمی می گوید:” این مطالعه برای اولین بار نویسنده سیمون Ducatez یک محقق فوق دکترا در دانشگاه مک گیل و در CREAF در بارسلونا. “ما شده اند قادر به بررسی کنید که تعداد بیشتری از خلاقیت و نوآوری برای توصیف یک گونه بیشتر احتمال این که جمعیت خود را در حال ثبات و یا افزایش است. نتیجه روشن است: بیشتر ظرفیت های نوآورانه کاهش خطر انقراض گونه است.”

توانایی برای پیدا کردن منابع غذایی هیچ تضمینی برای بقا

نویسندگان احتیاط که رفتاری پلاستیسیته تنها باعث کاهش پرندگان در معرض خطر انقراض از زیستگاه تغییر و آن را تحت تاثیر قرار نمی حساسيت به گونه های مهاجم یا overexploitation. این مطالعه نشان می دهد که توانایی اختراع جدید رفتارهای نشان دهنده روشن تکاملی مزیت برای پرندگان مقابله با تخریب زیستگاه های خود را هر چند از آن است که همیشه تضمین بقا.

در واقع این نوع از مهارت های حل مسئله است که اجازه می دهد پرندگان به صورت تغییرات شدید در زیستگاه به نظر نمی رسد به کار در برابر دیگر انواع تهدیدات از جمله بیش از شکار. “آن را باید به حساب گرفته شود که این گونه با بیشترین ظرفیت برای نوآوری های دیگر نسل فردا که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض شکار” توضیح می دهد که دانیل سل محقق در CREAF و CSIC در بارسلونا. “این نشان میدهد که بر خلاف آنچه که معمولا فرض بر این توانایی نوآوری محافظت از حیوانات از بعضی و نه همه تغییرات سریع در محیط زیست است.”

این پژوهش با حمایت بودجه ای از دولت اسپانیا که توسط علوم طبیعی و مهندسی شورای پژوهشی کانادا (NSERC).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک گیل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im