حشرات بال های تکامل یافته از, پاها, mayfly است ژنوم نشان می دهد

بزرگتر از پشه این mayfly است swarms توسط میلیون ها نفر در اواخر بهار.

ایزابل Almudi

در امتداد رودخانه ها و نهرها در سراسر جهان mayflies یک مراسم از بهار است. پشه-اندازه حشرات سرب دو زندگی با جوان پر رونق در آب و بزرگسالان در حال ظهور توسط میلیون ها نفر در سراسر ژوئن فقط برای چند ساعت به همسر و به سرعت می میرند. می تواند وجود دارد به طوری که بسیاری از آنها مسدود ترافیک را در جاده های صاف و حتی ایجاد یک بد بو میکشید.

در حال حاضر با تعیین توالی ژنوم یکی از قابل توجه mayfly است گونه که مردان باید یک مجموعه دوم از آسمان-اشاره چشم—محققان آموخته اند که چگونه آبزی جوان تبدیل به هوابرد بزرگسالان است. آنها همچنین کشف سرنخ های جدید در مورد چگونه همه حشرات تکامل یافته به پرواز در وهله اول.

میزان اطلاعات جمع آوری شده از مطالعه چشمگیر است می گوید: Craig سنگ فرش, یک حشره شناس در انگلستان-غیر انتفاعی بر اساس حشرات سازمان حفاظت Buglife. “این واقعا نشان می دهد که هنگامی که ما می دانیم که آرایش ژنتیکی یک گونه ما می توانیم شروع به کار کردن یک مقدار زیادی در مورد [آن].”

چرا که خود را مطلق اعداد mayflies مواد غذایی مهم برای پرندگان و ماهی و پستانداران. آنها صرف بیشتر از زندگی خود را زیر آب خوردن مرده بیت از برگ و مواد دیگر است. هنگامی که درجه حرارت هوا قطره در اواخر بهار عضلانی جوان که شبیه مینیاتور شش پا میگو خزیدن از آب و تولک رفتن به ظریف دو یا چهار بالدار بزرگسالان است. ماهیگیران پرواز با عجله به جریان هنگامی که بزرگسالان پدیدار زیرا آنها می دانند که ماهی را بود گاز گرفتن.

آبزی mayfly است لارو بعد تبدیل به بالدار بزرگسالان است.

ایزابل Almudi

زیست شناسان تکاملی هستند و شیفته mayflies چرا که آنها و خود را پسر عموی سنجاقک متعلق به اوایل در حال تحول شعبه حشرات خانواده درخت; در واقع, آنها هنوز هم نگاه بسیاری مانند اولین هوابرد حشرات.

گرفتن با کیفیت بالا ژنوم از یک کوچک حشرات دشوار است اما. دانشمندان نیاز به ترکیب DNA از افراد مختلف و هر فردی حشرات کمی متفاوت ژنوم. بنابراین قبل از آنها می تواند توالی mayfly است Cloeon dipterumایزابل Almudi یک یکپارچه زیست شناس در اندلس مرکز رشد زیست شناسی و همکاران تا به حال به شکل از چگونه به پرورش این گونه در آزمایشگاه است. که آنها را قادر به توالی ژنوم و پس از آن اندازه گیری ژن فعالیت در تمام مراحل زندگی و در انواع بافت برای اولین بار در mayflies.

وجود دارد چند شگفتی است. برای یک مرد و دو نور اضافی سنجش پروتئین به نام opsins که زنان عدم. این opsins حس آبی و ultraviolent نور و فعال در مجموعه دوم از چشم شاید کمک به مرد دیدن زنان بالاتر از تیم حدس.

بزرگترین اخبار, اما, از, ژنتیک فعالیت اطفال mayfly است را آبشش. هنگامی که تصور می شود با استفاده از تنها به در اکسیژن mayfly است آبشش نیز به نظر می رسد به یک بینی از انواع. Almudi و تیم او کشف تعداد غیر منتظره ای بالا از پروتئین های درگیر در بو و طعم و مزه در این بافت آنها گزارش در طبیعت ارتباطات.

مردان از این گونه mayfly است که یک مجموعه فوق العاده از چشم.

ایزابل Almudi

پیدا کردن “ممکن است کمک به ما در درک بیشتر در مورد چگونه mayflies حس محیط اطراف خود” شن می گوید. این پروتئین اضافی نیز ممکن است کمک mayflies خود را هماهنگ تحول توده به بزرگسالان نشان می دهد که Yoshi Tomoyasu یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه میامی.

در حالی که آنها اذیت کردن ژن های فعال در توسعه, محققان کشف چند در اطفال mayfly است آبشش است که همچنین نقش مهمی در توسعه بالغ بال.

حشرات بال عمده تکاملی نوآوری و منشاء آنها شده است به شدت مورد بحث است. “کشف رایج برنامه نویسی ژنتیکی بین آبشش و بال است یکی دیگر از قطعه ای به سمت درک گیج کننده ریشه و حشرات بال و پرواز می گوید:” لوقا Jacobus یک حشره شناس در دانشگاه اجرا می شود که یک سایت mayfly است.

برخی از زیست شناسان فکر می کنم بال اول تکامل یافته به عنوان یک فرمت از بدن, دیوار, در حالی که دیگران فکر می کنم آنها تکامل یافته از باستان ، Mayfly است آبشش تصور به وجود می آیند از بالا ، بنابراین پیدا کردن مشابه ژن فعالیت در هر دو بال و آبشش “فراهم می کند برای اولین بار ژنومی پشتیبانی” برای این ایده است که بال و آبشش تکامل یافته حداقل در بخشی از پاهای, Tomoyasu می گوید. اما سنگ فرش می گوید: “آیا این به این معنی است که بال های مشتق شده از آبشش است که هنوز هم قابل بحث است.”

Jacobus می بیند mayfly است ژنوم و اولیه این یافته ها به عنوان فقط یک گام اول است. “من امیدوارم که این مطالعه را تحریک بیشتر کار mayflies,” او می گوید. آنها “باید پتانسیل بکر” او می گوید: برای درک چگونه همه حشرات تکامل یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>