در سراسر جهان از دراز مدت حشرات فراوانی مطالعات نشان می دهد که تعدادی از زمین های مسکونی حشرات به کاهش است. به طور متوسط است جهانی کاهش 0.92% در هر سال است که ترجمه را به حدود 24 درصد بیش از 30 سال است. در همان زمان تعدادی از حشرات زندگی در آب شیرین مانند midges و mayflies افزایش یافته است به طور متوسط 1.08% در هر سال است. این است که احتمالا با توجه به آب موثر سیاست های حفاظت. با وجود این به طور کلی به طور متوسط محلی روند بسیار متغیر و مناطق شده اند که کمتر نهفته انسان را به نظر می رسد ضعیف تر روند. این نتایج از بزرگترین مطالعه از حشرات تغییر تاریخ از جمله 1676 سایت در سراسر جهان در حال حاضر منتشر شده در مجله علوم.

مطالعه led توسط محققان این مرکز به صورت یکپارچه تنوع زیستی پژوهش (iDiv) لایپزیگ دانشگاه (UL) و مارتین لوتر دانشگاه هاله-ویتنبرگ (MLU). آن را پر می کند کلید شکاف دانش در این زمینه بسیار مورد بحث و بررسی موضوع “حشرات کاهش می یابد.”

بیش از چند سال گذشته تعدادی از مطالعات منتشر شده است که نشان می دهد کاهش چشمگیر در حشرات اعداد از طریق زمان. برجسته ترین از ذخایر طبیعت در غرب آلمان, پیشنهاد قابل توجهی کاهش می یابد از پرواز حشرات زیست توده (>75% کاهش بیش از 27 سال). این منتشر شده بود در سال 2017 و موجب یک رسانه طوفان پیشنهاد گسترده “حشرات آخرالزمان است.” پس از آن وجود داشته است چندین پیگیری نشریات از مکان های مختلف در سراسر جهان بسیاری قوی کاهش دیگران کمتر و حتی برخی از نمایش را افزایش می دهد. اما تا کنون هیچ کس در ترکیب اطلاعات موجود در حشرات فراوانی روند در سراسر جهان به بررسی چقدر گسترده و شدید حشرات رد شوند. تا به حال است.

بزرگترین داده های تلفیقی به تاریخ

یک تیم بین المللی از دانشمندان با همکاری برای تدوین اطلاعات از 166 دراز مدت نظرسنجی انجام شده در 1676 سایت ها در سراسر جهان بین 1925 و 2018 به بررسی روند حشرات abundances (تعداد افراد گونه نیست). پیچیده تجزیه و تحلیل نشان داد که تنوع بالا در روند حتی در میان نزدیکی سایت. برای مثال در کشورهایی که در آن بسیاری از حشرات نظرسنجی ها جای گرفته اند مانند آلمان و انگلستان و آمریکا و برخی از مکان های با تجربه کاهش در حالی که دیگران کاملا نزدیک نشان داد هیچ تغییر و یا حتی افزایش می یابد. اما زمانی که همه از این روند در سراسر جهان به همراه محققان قادر به برآورد چگونه تعداد حشرات abundances تغییر بودند به طور متوسط در سراسر زمان. آنها دریافتند که برای زمینی حشرات (insects که صرف تمام زندگی خود را در زمین مانند پروانه ها و ملخ ها و مورچه ها) وجود دارد و به طور متوسط کاهش 0.92% در هر سال است.

حشرات بی سر و صدا ناپدید می شوند

اول نویسنده دکتر Roel ون Klink یک دانشمند در iDiv و UL گفت: “0.92% ممکن است زیاد به نظر نرسد اما در واقع به این معنی 24 درصد کمتر حشرات در 30 سال زمان و 50% کمتر بیش از 75 سال است. حشرات کاهش اتفاق می افتد در راه آرام و ما نمی گرفتن اخطار از یک سال به بعد. آن را مانند رفتن به محل که در آن شما بزرگ شدم. آن را فقط به این دلیل شما نمی شده است وجود دارد برای سال های سال است که شما به طور ناگهانی متوجه چقدر تغییر کرده است و همه بیش از حد اغلب برای بهتر شدن نیست.”

حشرات رد شد قوی ترین در برخی از نقاط ایالات متحده (شرق و غرب) و در اروپا به خصوص در آلمان است. برای اروپا به طور کلی روند شد و در دمای منفی تر در طول زمان با قوی ترین کاهش از سال 2005.

کمتر حشرات در هوا

زمانی که گزارش در مورد “حشرات کاهش” رسانه های جمعی را اغلب به “شیشه پدیده”: درک افراد وجود دارد که کمتر حشرات بودن هایش در windscreens از اتومبیل های خود را در حال حاضر نسبت به چند دهه پیش است. این مطالعه جدید تایید می کند این مشاهدات حداقل به طور متوسط. آخرین نویسنده جاناتان تعقیب استاد در iDiv و MLU گفت: “بسیاری از حشرات می توانند پرواز کنند و آن را به کسانی که شکست شیشه جلو اتومبیل. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که پرواز حشرات را در واقع به طور متوسط. اکثر حشرات کمتر آشکار و زندگی خارج از دید-در خاک, در, درخت سایبان و یا در آب است.”

برای مطالعه جدید محققان همچنین تجزیه و تحلیل داده ها از بسیاری از این زیستگاه. این نشان داد که به طور متوسط وجود دارد کمتر حشرات زندگی در چمن و زمین امروز نسبت به گذشته — شبیه به پرواز حشرات. در مقابل تعدادی از حشرات زندگی در, درخت سایبان, است, به طور متوسط باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند.

آب شیرین حشرات را بهبود

در همان زمان مطالعات از حشرات که (بخشی از) زندگی خود را زیر آب مانند midges و mayflies نشان داد به طور متوسط سالانه افزایش 1.08%. این مربوط به 38 درصد افزایش بیش از 30 سال است. این روند مثبت بود به خصوص قوی در شمال اروپا و در غرب و از اوایل 1990s در روسیه است. برای جاناتان تعقیب این نشانه خوبی است. او گفت: “این اعداد نشان می دهد که ما می تواند به معکوس کردن این روند منفی است. بیش از 50 سال گذشته چندین اقدامات در نظر گرفته شده برای تمیز کردن ما آلوده به رودخانه ها و دریاچه ها در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان است. این ممکن است اجازه داده اند بهبود بسیاری از آب شیرین حشرات جمعیت. این باعث می شود ما امیدواریم که ما می تواند به معکوس کردن روند جمعیت که در حال حاضر در حال کاهش است.”

Roel ون Klink افزود: “جمعیت حشرات مانند سیاهههای مربوط از چوب هستند که تحت فشار قرار دادند در زیر آب. آنها می خواهید به آمده تا در حالی که ما در حفظ و هل دادن آنها را بیشتر پایین. اما ما می تواند به کاهش فشار به طوری که آنها می تواند به افزایش دوباره. آب شیرین حشرات نشان داده اند به ما این امکان پذیر است. این فقط نه همیشه آسان برای شناسایی علل کاهش و در نتیجه اقدامات موثر به آنها معکوس است. و این نیز ممکن است تفاوت بین نقاط.”

هیچ راه حل ساده

ان Swengel همکاری نویسنده از مطالعه از صرف آخرین 34 سال تحصیل پروانه جمعیت در سراسر صدها سایت در ویسکانسین و در نزدیکی ایالت در آمریکا. او تاکید می کند چگونه پیچیده مشاهده شده فراوانی روند و معنی آنها برای حفاظت موثر مدیریت: “ما دیده ایم خیلی کاهش و از جمله در بسیاری از سایت های محافظت شده. اما ما همچنین مشاهده برخی از سایت های که در آن پروانه ها ادامه دارد به خوبی انجام دهد. در آن طول می کشد مقدار زیادی از سال و مقدار زیادی از داده ها برای درک هر دو شکست ها و موفقیت های گونه گونه و سایت توسط سایت. بسیاری فراتر از کنترل هر یک نفر اما انتخاب هر یک از ما را در هر فرد سایت واقعا مهم است.”

تخریب زیستگاه به احتمال زیاد باعث کاهش حشرات

اگر چه دانشمندان قادر به برای برخی می گویند دقیقا به همین دلیل چنین روند — هر دو مثبت و منفی — پدید آمده, آنها قادر به نقطه به چند امکانات. از همه مهمتر, آنها دریافتند که تخریب زیستگاه های طبیعی — به ویژه از طریق شهرنشینی — است که در ارتباط با کاهش زمینی حشرات. گزارش های دیگر مانند IPBES ارزیابی جهانی نیز اشاره کرد که استفاده از زمین تغییر و تخریب زیستگاه ها یک علت اصلی تنوع زیستی جهانی را تغییر دهید.

این مطالعه جدید ساخته شده است توسط iDiv را سنتز مرکز sDiv. آن است که در حال حاضر جامع ترین تحلیل از نوع خود است. آن را به تصویر می کشد جهانی وضعیت حشرات و نشان می دهد که در آن حشرات حفاظت بیشتر به فوریت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی