داخل شهروند این برنامه است که به شما می پرسد به گزارش جنایات

از آن نیاز به پول برای آن همیشه در حال تغییر رابطه با اجرای قانون hyperlocal اخبار-گزارش برنامه چهره دردهای در حال رشد.

آنتونی Goblirsch مادر در حال رانندگی او را به منطقه تخلیه. نشت گاز دارای فنر در منطقه و پسر در حال زیپ به صحنه در خانواده SUV, سیاه GMC دنالی.

امید نشسته نیم cross-legged او راست پا, کار پدال در حالی که پای چپ خود را باقی می ماند جمع در برابر او ران راست. آنتونی در کنار خالی صندلی ماشین به معنای خواهر جوانتر او گوش دادن به یک اسکنر پلیس و thumbing یک نقشه بر روی امیدوارم که گوشی های هوشمند به عنوان او به تغذیه خود مسیرهای رانندگی. آنتونی با استفاده از مادرش تلفن چرا که او تنها 12 سال است. او را به صبر کنید تا زمانی که او کمی قدیمی تر قبل از او می شود خود را.

آنتونی سفید نازک بچه با راست, موهای قهوه ای بینی و گونه ها splotched با کک و مک. پیراهن خود را خرس آرم از جوانان محلی, ژیمناستیک, برنامه او متعلق به قبل از همه چیز لغو شد. این اواخر فوریه سال 2020 کوتاه فقط چند هفته قبل از Covid-19 همه گیر خواهد اسیاب جهان را متوقف کند.

آنتونی به خاطر چیزی که آنها را درایو: “آه مادر ما نیاز به خوراک من سوسک امروز.”

“من فقط تغذیه خود را سوسک” امید می گوید.

“OK, جذاب, با تشکر از شما بهترین هستید.” آنتونی تغییر توجه خود را به اسکنر به عنوان برخی از پچ پچ می آید در سراسر خط. بیشتر آتش سوزی واحد در مسیر به نشت گاز.

آنها در حال رانندگی را از طریق حومه شهرستان سن ماتئو فقط در جنوب سان فرانسیسکو. آنتونی برای اولین بار شنیده تماس در مورد نشت گاز از طریق برنامه اسکنر امید کامپیوتر که او مانیتور به طور منظم. که زمانی که این جفت ارز پریدند در SUV. در حال حاضر مقامات دستور داده اند که محلی پیش دبستانی به تخلیه. مردم در اطراف ساختمان های گفته شده به پناهگاه در محل.

وقتی آنها می رسند تقاطع بعدی به مدرسه مسدود شده توسط یک موتور آتش. آنتونی به درستی شناسایی آن به عنوان کامیون 23 از سن متعو تثبیت آتش نشانی. امید طول می کشد و بعد سمت چپ و توقف ماشین در خیابان. “من میخوام اجازه دهید شما را در اینجا دوستان” او می گوید. “OK موفق باشید!”

آنتونی مرزهای خارج از وسیله نقلیه خود را در گوشی در دست است. پاشنه کفش خود را در حال قطعه قطعه در زیر پای خود پهن در عجله خود را به ترک خانه. امید رول دور به عنوان آنتونی متصل تلفن برای یک سبک وزن سه پایه خود را سریع و دقیق حرکات نمایش شواهدی از یک تمرین دست.

آنتونی حرکت به سمت اغتشاش برگزاری سه پایه در مقابل او. او شیپور خاموشی یک دکمه بر روی صفحه نمایش و دوربین شروع به پخش صحنه های زنده بر روی اینترنت. او شروع به صحبت کردن. “Anthony G., گزارش زنده در نشت گاز که تخلیه یک مدرسه …”

چند دقیقه بعد یک زن به روش آنتونی و می پرسد چه اتفاقی می افتد. او می دهد و او را سریع آتش روکش از همه چیز او می داند که درباره وضعیت: نشت گاز تخلیه سفارشات برای مردم به ماندن در خانه که برای اولین بار-پاسخ واحد رسیده است.

او خیره در او. “وای. ما یک خبرنگار اینجا.”

“آره! با تشکر!” آنتونی تبدیل به دوربین و در ادامه روایت خود را.

روی پیشانی و شیارهای. “که ترسناک است,” او می گوید او به عنوان پیاده روی دور پرتاب یک نگاه به عقب در Anthony به عنوان او می رود.

نگرانی او را موجه است. آنتونی فیلمبرداری با شهروند یک برنامه است که هشدار آن به کاربران در این نزدیکی هست اورژانس حوادث و اجازه می دهد تا آنها را livestream از صحنه است. آنتونی فیلم برداری آن تمام: تصادف با خودرو صفحه اصلی تهاجم پلیس حرفه و ناخواسته پس از یک خودکشی است. در سال است که Anthony شده است آپلود به شهروند او را فیلم برداری صدها نفر از این ویدئوها: 675 می شود دقیق است.

او prolificity به دست آورده است او را به یک پایه فن—شهروند دیگر کاربران که نظر به ستایش او ویدئوها و بپرسید: “از کجا آنتونی G?” در حوادث او را پوشش نمی دهد. وجود دارد hecklers بیش از حد. آنها ساختگی خود فیلمبرداری و توهین او preteen صدای. او عادت به نادیده گرفتن همه اما شریر ترین ترول.

آنتونی فقط یکی از میلیون ها نفر از کاربران که رفتند به شهروند برای مشاهده گزارش و اظهار نظر در محلی از حوادث در زمان واقعی است. این شرکت می گوید 5 میلیون نفر را امضا کرده اند. آن را نمی خواهد تایید چگونه بسیاری از کاربرانی که به طور منظم بر روی پلت فرم فعال و یا چگونه بسیاری از در واقع ارسال فیلم به جای فقط در خفا انجام دادن. هنوز شهروند پر جنب و جوش و در حال رشد پلت فرم—یکی که تجدید نظر به ما حس کنجکاوی و پایه ما انسان تمایل به تنها ماندن آگاه در نزدیکی خطر اما به رسم همیشه نزدیک نسبت به آن است.

شهروند جرم

اولین چیزی که شما ببینید زمانی که شما برای باز کردن شهروند یک نقشه. این یک برنامه است که همیشه اجرا می شود در حالت سیاه و سفید, شبکه, نیویورک, سان فرانسیسکو, Baltimore, Los Angeles—هر یک از 19 شهرستانها که در آن برنامه در حال حاضر در دسترس—جاسوس در سراسر صفحه نمایش. خرج کردن و زوم و شما می بینید نقطه نشان می دهد تا بر روی نقشه. هر یک را نشان می دهد محلی بحران: آتش سوزی, حمله یک مرد دارای حق اعمال دو tridents. این همه را بدست آورید اطلاعات gleaned از شهر اضطراری اسکنر و فیلتر از طریق شهروند کارکنان که کامپایل حوادث و محل آنها را در نقشه. این برنامه همیشه در محل آگاهی یک ضرورت است. اگر این حادثه که در محله خود برنامه می فرستد به شما یک هشدار از طریق فشار در مورد خطر بالقوه. اگر شهروند تصمیم می گیرد شما واقعا نزدیک یک دکمه به نظر می رسد به شما اجازه می livestream چه اتفاقی می افتد.

اکثر شهروند کاربران نیست مانند آنتونی. آنها اصلا فیلم صدها نفر از فیلم ها و یا تعقیب کردن آتش سوزی و ترافیک برخورد با مادران خود در آخر هفته. شاید آنها از ترس برای ایمنی خود را زمانی که آنها راه رفتن را از طریق شهرستان. شاید آنها نیاز به دانستن که در آن تظاهرات هستند. شاید آنها فقط می خواهم به صحبت گه در نظرات.

هر چه دلیل شهروند در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر به میلیون ها نفر که ایجاد حساب کاربری صدها نفر از هزاران نفر از آنها در دو ماه گذشته به تنهایی. سازندگان این برنامه آن را به عنوان یک ابزار برای شفافیت خنثی مسنجر ساده است که کمک های مالی ساکنان شهرستان دسترسی به میلیون ها نفر از رمزی رمزی گزارش می دهد که فایل های فشرده در سراسر اضطراری اسکنر در هر روز است. اما شهروند جاه طلبی وجود دارد متوقف نمی.

پس از مرگ جورج فلوید موجب تظاهرات علیه خشونت پلیس و شهروند کاربر اعداد را نیز به عنوان مردم به دنبال راه هایی برای نظارت بر تظاهرات و پیش بینی حرکات اجرای قانون مقامات به دنبال کنترل آنها. در ماه مه شهروند اضافه شدن تماس با ما-ردیابی از ویژگی های آن سرویس است که اجازه به کاربران برای انتخاب کردن در برای کمک به پیگیری گسترش Covid-19.

شهروند موقعیت خوبی برای به دست گرفتن پس این لحظه از تحول اجتماعی. برنامه وعده احساس امنیت و جامعه هر دو تجملات هستند که بشدت از دست رفته در یک جهان که در آن مردم مجبور شده اند از هم جدا و خشم با شایع نابرابری. شهروند زمین است به خصوص جذاب به این کشور تجدید همه پرسی درباره آن overreliance در اجرای قانون و آنچه در آن به معنی نگه داشتن یک جامعه امن در وهله اول.

شهروند ممکن است بخواهید برای اقامت خنثی اما این خیلی آسان نیست. به خصوص زمانی که شما می خواهید برای حل چنین مشکل اساسی به عنوان ایمنی در زمانی که جهان در آتش است. منتقدان این برنامه به مدت طولانی اشاره به راه برنامه می تواند به تقویت این کشور بزرگتر اجتماعی مشکلات. برنامه بخش نظر تمایل به محول به جریان نژادپرستی و نفرت. کاربران شکایت در مورد برنامه stoking خود اضطراب و پارانویا به عنوان آن را همواره به یاد آنها را از خطرات فراتر از آستان خود. شهروند همچنین چهره های بسیار واقعی نگرانی در مورد توانایی های بالقوه خود را برای فعال کردن دهها تبعیض آمیز نظارت است.

“چه Covid آنچه جورج فلوید را کشته و در دسترس بودن این فن آوری جدید ابزار به اشتراک گذاشته اند و ظاهر این است که ما باید نابرابر جامعه می گوید:” Nicol ترنر لی مدیر مرکز نوآوری فناوری در موسسه بروکینگز. “هر که در کنترل است که اطلاعات و یا هر کنترل که برنامه یا که پلت فرم آنها را کنترل کنيم…”

برای یک شرکت به طوری شیفته با ایجاد شفافیت شهروند قابل ملاحظه ای ساکت به نظر در هر یک ویژگی های خاص با هدف رفع تیره تر جنبه از خدمات خود را. این اصرار دارد که راه حل وجود دارد در محل کار, اما از آن شده است مایل به افشای هر یک از این طرح نشده است. در راه این شرکت پنهان کاری تنها نتیجه معکوس با دعوت از سوء ظن و حدس و گمان در مورد پتانسیل نابکار قصد.

شهروند ممکن است بخواهید برای ایجاد یک جهان از شفافیت و پاسخگویی اما این تلاش باید به زودی به نوبه خود درون اگر شرکت می خواهد برای متقاعد کردن مردم است که آن را تنها می خواهد به آنها را امن نگه دارید.

تماشای مراقب

اندرو قاب شهروند بنیانگذار و مدیر عامل شرکت را دوست دارد به بحث در مورد سوختن ساختمان. او یک اتش افروز یا هر چیزی. این فقط یک مثال فرضی او و دیگران که کار در شهروند می خواهم به استفاده از زمانی که شما از آنها بپرسید که چرا آنها ساخته شده این برنامه است.

“چرا با وجود این عدم تقارن اطلاعات بین اولین پاسخ دهندگان که دسترسی به همه چیز از جمله آتش سوزی در ساختمان شما و هر کس دیگری؟” قاب می پرسد. “شما در ساختمان خود را, شما لازم نیست که دسترسی به آن اطلاعات است. که دیوانه است. که خود اطلاعات است. که خود را به آدرس.”

شهروند اغلب می شود در گروه با سرویس های دیگر که فروش وعده افزایش ایمنی. آسان شباهتها در حال همسایه یک پلت فرم اجتماعی با سابقه نژاد پرستی و سوء استفاده به عنوان يك wringing دست و آمازون حلقه است که مورد انتقاد قرار گرفتن بیش از حد گرم و نرم با اجرای قانون است. این مقایسه نا امید قاب. او درست از بنیانگذاران استارتاپ که معتقد است محصول خود را نشان دهنده یک چشم انداز منحصر به فرد. کسانی که دیگر برچسب ها—رسانه های اجتماعی, سیستم امنیتی, محله سازمان دیده بان—آیا کاملا مناسب شهروند یا نه.

“ما نمی باید رقابت” قاب می گوید. “ما خود ما ایجاد رده است.”

او یک نقطه. شهروند ارائه می دهد یک سرویس است که هیچ چیز دیگری کاملا موفق به متوقف کردن. مطمئن حلقه می توانید ضبط کلیپ های ویدئویی از جنایات, اما دوربین نمی توانید ببینید بسیار فراتر از اموال خود را خط. همسایه ارائه می دهد یک فروم برای مردم به سر و کله زدن خود را در مورد نگرانی های ایمنی, اما آن را به طور مشابه محدود به حدود یک محله. تنها شهروند هشدار مردم به جنایات و فجایع در هر دو محلی و بیش از حد سطح محلی در زمان واقعی و سپس اجازه می دهد تا آنها نظر و به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر است. این crowdsourced قناری در جیب شما است که squawks هر زمان که وجود دارد یک گزارش از یک مرد چاقو یا چهل و نوجوانان مبارزه با.

“ایمنی یکی از هسته های اولیه نیاز دارد که تمام 7 و نیم میلیارد نفر را” قاب می گوید. “این یک جمعیتی است. امنیت چیزی است که همه مستلزم و نیاز دارد.”

این یک رفیع ماموریت: نگه داشتن مردم در امن نگه داشتن آنها آگاه است. شهروند یک شرکت وابسته به هرج و مرج طبیعت از راه اندازی اخلاق آن را به عنوان مقاوم در برابر فشرده با بقیه به اصطلاح disruptors. درخواست شهروند کارکنان چه جذب آنها به سازمان در وهله اول و شما پاسخ دریافت کنید که تراز چشم انداز خود را با رهبر خود.

“در بسیاری از dicks بزرگ نوسانی در دره سیلیکون” یک شهروند سخنگو به من گفت. “اندرو هذیان بزرگی و عظمت بودند تا کنون بیشتر فروتن.”

از همان ابتدا این شرکت با تلاش برای متقاعد کردن مردم است که آن نیت خالص هستند. برنامه پشت سر هم به وجود در اکتبر 2016 به عنوان Vigilante محصول که به جهان معرفی شد از طریق یک ویدئو که به تصویر می کشد یک ارتش کوچک از تماشاگران با هم برای جلوگیری از حمله با استفاده از دوربین تلفن خود را. کمپین بازاریابی به سرعت محکوم با اجرای قانون نشان می دهد که مردم خود قرار داده و در راه آسیب است و تلاش برای وضع مالیات عدالت بدون کنترل. آن را نیز مورد توسط رسانه ها و خارج از فروشگاه App در عرض 48 ساعت از ورود خود را. پنج ماه بعد زخم و روح جستجو شرکت rebranded به عنوان شهروند. خدمات ماند تقریبا همان—یک پلت فرم برای کاربران عادی با گوشی های هوشمند را به یادگیری در مورد و گزارش در شرایط اضطراری در محله خود را—البته با اندازه گیری بازاریابی و کمتر تهاجمی moniker. اما سوء ظن و آتشین, op-eds, هرگز, واقعا, کاهش خواهد یافت.

شهروند در ادامه به نیشگون گرفتن و کشیدن خدمات خود را به منتقدان نقطه پلت فرم نقص داره. آن را ایجاد یک وقت محتوای اعتدال تیم به نقد و بررسی بخش نظر و آمار پست های توهین آمیز. طراحان پیکربندی مجدد تصاویری از برنامه به deemphasize هشدار دهنده مقدار از هشدار و ارائه بازخورد بصری است که نشان می دهد کاربران هنگامی که یک منطقه امن است. شهروند مجموعه دستورالعمل های روشن در مورد آنچه که حوادث آن را خواهد و نمی خواهد فشار: هیچ گزارش از افراد مشکوک, هیچ, اختلافات داخلی, بدون خودکشی.

این به دور از راه حل ایده آل; هر سرویس است که اجازه می دهد تا کاربر کمک محدود می شود کثیف و تفرقه. اما آنها هنوز هم بهتر از پاسخ مشترک به صنعت فن آوری که در آن سیستم عامل های اجتماعی اغلب ملاقات چنین فعالیت هایی با مرده-eyed جدا شدن.

فقط پول نقد

قبل از همه گیر مجبور جامعه به انزوا شهروند شد به سرعت در حال گسترش. در ماه مارس VC شرکت Goodwater سرمایه تزریق می شود 20 میلیون دلار به شهروند کامل یک سوم از کل بودجه این شرکت تا کنون مطرح شده است. آن را فعال کنید شهروند برای سرعت بخشیدن به آن اجرای برنامه است. در اوایل روز از سال 2020 شهروند شد اضافه کردن شهر جدید برای پلت فرم های خود را فقط در مورد در هر هفته.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

زمانی که قرنطینه آغاز شد, کارمندان این شرکت تا به حال برای تنظیم به کار از خانه و دور از بالا بردن میز ایستاده و خمیده مانیتور کامپیوتر که پر شهروند در مرکز شهر منهتن ، تیم اقتباس محصول خود را به سرعت و مکمل این نرم افزار با ویژگی های جدید به طور منظم به روز رسانی از Covid-19 آمار و شهرستان خاص پناهگاه در محل و مقررات. زمانی که پلیس به قتل جورج فلوید لگد کردن در سراسر کشور, تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه و سفید آمریکایی را کشت از کاربران جدید دریافت نرم افزار به عنوان یک راه برای نظارت بر آشفتگی.

با وجود رشد تصویب شهروند هنوز رتبهدهی نشده است برای تولید هر درآمد. (“ما هرگز یک پنی” قاب می گوید.) این یک برنامه رایگان بدون تبلیغات و تا کنون این شرکت شده است مرموز در مورد که در آن سود انگیزه در نهایت دروغ است. اما این پنهان کاری می تواند آینده به پایان برسد. قاب به من گفت که او قصد دارد به نوبه خود به یک شهروند monetizable محصول این سال است.

“در پایان روز این است که یک C پارسیان: ما در اینجا به پول” قاب می گوید. “اما ما در اینجا به پول مسئولانه است. ما می خواهیم به ارائه یک ماموریت. ما نمی خواهیم به سازش در ارزش های ما. ما می خواهیم به پول برای سهامداران مسئولانه است. که سوخت. راه را برای ساخت یک موتور است که مقیاس این است که سرمایه داری کار را برای شما.”

این شرکت می گوید آن را ندارد نظر نمایش ها و کلیک و یا زمان صرف شده به ارزش معیارهای اندازه گیری موفقیت است. قاب می گوید شهروند هرگز فروش اطلاعات کاربر و یا در خدمت تبلیغات به کاربران آن است. اما در حالی که برنامه های خود را ممکن است و نه وابسته تعامل در برنامه آن بستگی به حجم گسترده از پایگاه کاربر. این شرکت اعلام نشده هر جزئیات اما به طور کلی محوری این طرح روشن است: به اندازه کافی کاربران قادر به ایجاد یک لایه تجربه پس از آن با فروش اشتراک به ویژگی های حق بیمه.

“کسب درآمد به طور غیر مستقیم به شرح زیر است,” قاب می گوید. “اندازه شبکه ما که به اندازه مخاطبان است که ما به فروش این نسل بعدی از ویژگی های ایمنی برای. وجود خواهد داشت ویژگی های آینده در دسترس تنها به کسانی که پرداخت—فراتر از آنچه در شهروند امروز ارائه می دهد.”

شهروند بستگی به انسان است. الگوریتم و اسکنر-نظارت بر سخت افزار تنها می تواند آن را تا کنون. پس از همه هشدارها هنوز هم باید به صورت جداگانه بررسی و فرستاده شده توسط شهروند کارکنان. کسانی که هشدار دریافت شده توسط کاربران که تفسیر آن, پیام های به اشتراک گذاری آنها و اضافه کردن به آنها فیلمبرداری و یا اظهار نظر در یک صحنه. بیشتر فیلم ها فیلم برداری بیشتر برنامه جلب توجه مردم و جلب محبوبیت. اگر شهروند به رشد قبل از آن می توانید پول را و سپس آن را به جلب مردم به استفاده از این برنامه در وهله اول.

“شهروند را به شما بدهد که قدرت را به امن و آگاهانه و تصمیم گیری بهتر می گوید:” دنیس “شاهزاده” Mapp شهروند از فرهنگ و جامعه است که با این شرکت پس از نزدیک به آغاز. “به جای راه رفتن را به آتش من می توانم راه رفتن به دور از آتش.”

مشکل این است که یک فرد راه رفتن در اطراف بلوک برای جلوگیری از آتش سوزی نمی کند را برای یک بازی بسیار هیجان انگیز بازاریابی ویدئو. آنچه که قطاری از توجه مردم است و فیلم از آتش خود را و یا یک کودک ربوده و یا برخی از مستقیم تروریسم است. شهروند فعلی استراتژی بازاریابی متکی با اشاره به تعاملات مثبت دستگیر شده در این برنامه است. در آوریل شهروند آغاز شده به کاربران ارسال اطلاعیه حاوی آنچه در آن لحظات سحر و جادو—slickly ویرایش فیلم است که به خاطر حوادث که در آن شهروند کاربران به نجات آمد و یا مانع خود و دیگران را از سقوط قربانی به افتضاح فاجعه است. (نه همه آنها درگیر فاجعه انجمن. لحظه های سحر و جادو شامل جشن ضروری کارگران و مردم منودن یک سگ با صاحب آن است.)

شهروند نمی تواند کاربران را تشویق به نزدیک شدن به خطر و یا مسابقه در سراسر شهر به یک فیلم وحشتناک, حادثه ؛ Vigilante شکست مفتضحانه تدریس این تیم در آن درس است. اما برای نشان دادن آنچه در برنامه است که واقعا قادر به انجام آن نیاز به مشارکت و مطالب ارائه شده توسط کاربران آن است. آن را با نیازهای کاربران که فقط نشستن در خانه و در صفحه نمایش در حالی که کسی حمله در یک معامله گر جو. مردم چه کسی را شهروند به سطح بعدی هستند که مایل به رفتن به صحنه به فیلم.

به رشد نیاز شهروندان ، آن نیاز به محتوا. این نیاز مردم مانند Anthony G.

جدید Live Crew

آنتونی برای اولین بار به شهروند پس از ضمیمه پشت سر هم. یک مادر با اشاره به برنامه های در حال عبور و آنتونی رشد مجذوب با آن او را به عنوان بهبود از عمل جراحی خود را. یک روز پس از او قادر به دریافت و مورد دوباره او بوی دود و متوجه شدم که همسایه را خانه بود آتش گرفت. او در خانه کار با یک معلم خصوصی در آن زمان است. او خواهش کرد که آنها را به او را به خارج از فیلم شعله.

از آن پس آنتونی به گزارش حوادث تقریبا بدون توقف. او گوش به پلیس اسکنر از لحظه ای که او از خواب بیدار به لحظه او به رختخواب می رود. او به بیرون رفتن در گزارش سفرهای متعدد بار در هفته و گاهی چند بار در روز. گاهی اوقات آنتونی پدر و یا پدربزرگ و مادربزرگ راننده او را به صحنه است. اگر حادثه در محله او ممکن است سوار دوچرخه خود را. اما از زمانی که مادر خود را از دیسک های او.

“او ترجیح میدهد که آن را به من به خاطر من ترک خانه بسیار سریع تر از شوهر من” امید می گوید. “من معمولا هستم پابرهنه و در حال اجرا از درب مانند ما نوعی از تگ تیم, اخبار تیم است.”

“این کار بسیار بهتر زمانی که آن را مادر و من,” آنتونی می گوید.

این دو را پویا گاهی اوقات تساوی خشم. در نظرات زیر آنتونی عام مردم باید فریاد زد و امید به نام او وحشتناک مادر و سوال خود را پدر و مادر. یک شهروند دیدگاه تهدید به گزارش امید به کودک حفاظتی خدمات. Anthony شده است اذیت و آزار زندانیان توسط یک جفت از شهروند کاربرانی که در رفت و دو ماه در مبارزه با او را قبل از ممنوع بودن از برنامه.

آن را وسوسه انگیز به عجله به قضاوت مشابه به برچسب آنتونی نوعی از جوان wanna-be Nightcrawler. اما او نیست غیر مسئولانه و یا مخالف. او فقط یک بچه است کسی که علاقه مند به هیجان در اطراف یک پاسخ اضطراری. مورد علاقه خود را از حوادث هستند که نیاز به Hazmat خدمه به نشان می دهد تا به سادگی دلیل آن بچه ها جالبترین وسایل نقلیه پاسخ.

“خواهر خود را همیشه بگو که خیلی بد آنتونی شما می خواهید چیزهای بد اتفاق می افتد به مردم,'” امید “و گفت:” این چیزی نیست که من می خواهم هر چیزی بد اتفاق می افتد به مردم آن است که من فقط پیدا کردن همه چیز جالب است و من می خواهم برای دیدن چگونه آنها پاسخ دهند.'”

آنتونی است که به دور از تنها قدرت کاربر در شهروند. کاربران در شهرستانها از نیویورک به لس آنجلس به ایندیاناپولیس باید هر ارسال شده صدها نفر از فیلم ها در این برنامه است. برخی از آنها آن را انجام دهد فقط برای ضربات. دیگران با استفاده از این برنامه مکمل تلاش برای پیگیری و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محلی جنایات در Facebook و گروه های دیگر ضد جرم و جنایت سازمان ها آنلاین.

زمانی که برنامه حرکت به یک شهر جدید شهروند استخدام های محلی به فیلم حوادث و ایجاد محتوا به عنوان یک راه برای kickstart محلی مورد علاقه در برنامه. اعضای این غیر رسمی خیابان “تیم” هستند پرداخت می شود در هر فیلم به عنوان فیلم اجرای یک طول خاص و پاسخگویی مناسب و استاندارد برای کیفیت. تیم خیابانی کاربران نیست شناسایی در برنامه; سابق پرداخت پیمانکاران من مصاحبه برای این داستان گفت: آنها به صراحت گفت: برای جلوگیری از دادن هر گونه نشانه ای که آنها در حال پرداخت توسط شهروند برای ارسال مطالب. این شرکت می خواست به احساس آلی به آنها گفته شد.

قبل از همه گیر کوین پاول مشغول به کار تمام وقت به عنوان یکی از شهروندان خیابان تیم پیمانکاران در ایندیاناپولیس. او ثبت 747 ویدئوها در زمان نوشتن این همه آنها آپلود شده در زمان پس از شهروند تاسیس یک با حضور در شهرستان در ماه ژانویه است. پاول می گوید این کار تجدید نظر به او. او اجرا می شود یک Facebook صفحه اختصاص داده شده به محلی آخرین اخبار و به امید به دست آوردن یک کار به عنوان یک عکاس خبری یا به عنوان یک نوازنده که شاخه های عکس و ویدئو به طور مستقیم برای اخبار محلی رسانه ها. پاول می گوید او اولویت حوادث است که جلب بیشترین توجه بر روی پلت فرم. این نیز تمایل به بیشتر, وحشیانه, حوادث تیراندازی و دارویی و نقدی.

“زمانی که من پشت این ویدئو صفحه نمایش آن تقریبا مثل من به تماشای فیلم” پاول می گوید. “شما در واقع مجبور به خاموش کردن احساسات خود را به انجام این کار. اگر نه, شما در حال رفتن به قادر به انجام آن است. من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آنچه که در واقع در حال وقوع است. من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آنچه در من وجود دارد به انجام است.”

“وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از هیجان رفتن و انجام آن می گوید:” لوگان ویلیامز سابق پیمانکار که فیلم برداری فیلم ها برای شهروند در لس آنجلس. “آن را با عجله آن را انتشار اندورفین.”

در ماه مارس شهروند خود را به حالت تعلیق خیابان تیم برنامه متوقف و تمام پرداخت ها به پیمانکاران آن با استناد به همه گیر مربوط به نگرانی های ایمنی. یک شهروند سخنگو گفت: شرکت نکرده هر گونه تصمیم گیری در مورد زمانی که این برنامه ممکن است از سر گرفت.

هیجان و سرد

علاقمندان و بیش از حد نگران شهروندان را تحت نظارت پلیس رادیو پچ پچ برای چند دهه. وجود اینترنت کل انجمن ها و جوامع در یوتیوب اختصاص داده شده به دنبال ارتباطات از اجرای قانون بخش آتش و دیگر اولین واکنش سازمان. آن را به یک فعالیت که جذب خاص نوع شخصیت کنجکاو و فهیم. شهروند نیست برنامه برای اولین بار است که به این علاقه مندان به توانایی livestream اما یکی است که به طور کامل اختصاص داده شده به آن است. این جای تعجب نیست که تازه stringers گله به آن است.

“هر کس می خواهد به قهرمان یا منبع و یا یک بازیکن کلیدی در یک وضعیت می گوید:” اندی michael [tm] smith سابق شهروند کارمند مسئول برای ارسال حادثه هشدار. “برای بهتر بدتر متاسفانه معمولا برای بدتر از مردم می خواهید برای درگیر می شود یا فقط دریافت که تطهیر که به هر دلیل نیاز به آنها بیش از هر کس دیگری.”

برای کسی مثل آنتونی, آن را یک ضربه فقط به یک نگاه در عمل است.

“دیدن چراغ ها و آژیر فقط به ارمغان می آورد که بچه در درون من” آنتونی می گوید. “من نمی دانم. من فقط یه دوست دارم که مسائل است.”

این همه انگیزه کودک-مانند تعجب می کنم. آنتونی زمان پاسخ به صدها تماس های اضطراری است تولیدات خود را رشد کرده است تا آرمان. زمانی که آنتونی می شود او می خواهد به عنوان یک پلیس.

“این بدیهی است که یک زمان خوب می شود در اجرای قانون با همه چیز در رفتن” امید می پذیرد. “اما قلب من می رود برای اکثر مأموران اجرای قانون. بنابراین من احساس می کنم اگر این چیزی است که او واقعا می خواهد به انجام زمانی که او بزرگتر می شود … منظورم این است که او 12 پس از آن می تواند تغییر کند. او می تواند ذهن خود را تغییر دهید 10 بار اما همانطور که در حال حاضر من فکر می کنم شما اجازه بچه های خود را دنبال شور و شوق خود را اگر آن چیزی است که آنها می خواهم به انجام است.”

خط آبی نازک

رابطه بین شهروند و اجرای قانون همواره ناهموار. زمانی که شهروند برای اولین بار راه اندازی شد, در شهر نیویورک, NYPD مقامات به شدت در برابر آن نا امید با این ایده که این برنامه ممکن است تشویق مشتاق crimefighters. بیل براتون واقعا سابق NYPD کمیسر و co-معمار نیویورک به بحث توقف-و-frisk سیاست قاطعانه مخالف این برنامه شد. در غیر منتظره به نوبه خود از وقایع براتون واقعا در حال حاضر تبدیل به یک مشاور در شهروند هیئت مدیره.

این پتانسیل به عنوان یک حساس دستیابی به موفقیت در تعامل جامعه اضطراری سازمان. اما برای کسانی که تمایل به اعتماد به اجرای قانون شهروند احساس و در عین حال یکی دیگر از ابزار جرم پلیس.

“چه شهروند در برنامه در حال انجام است توانمند سازی مردم به اجرای قانون و ما در حال حاضر می دانیم که یک مشکل می گوید:” Nicol ترنر لی tech سیاست حمایت کند. “نه هر کس می تواند یک لباس شخصی در یک کشور است که در حال حاضر اریب وقتی که می آید به روابط. ما اصلا نیاز مردم به خصوص در این حزبی بسیار بسیار قطبی محیط زیست به وسایل اضافی را قادر به ادامه تبعیض علیه جمعیت های آسیب پذیر.”

در ماه مارس شهروند ویژگی های اضافه شده است که تبدیل به کالاهای اساسی از هر استاندارد پلت فرم رسانه های اجتماعی: فعالیت اطلاعیه پیام خصوصی توانایی برای اضافه کردن دوستان. در حدود همان زمان شهروند دوباره به راه افتادند یک ویژگی است که اجازه می دهد تا به کاربران برای خود ایجاد حادثه هشدار به جای انتظار برای این حادثه به نشان می دهد تا پس از آن پخش شده است در اسکنر و به نرم افزار اضافه شده توسط شهروند کارکنان.

در ماه اوت گذشته, شهروند را پس از آن سر از محصول کیت Peiris تشبیه بعدی گسترش شهروند به یک “جهانی ایمنی شبکه” است که به کاربران توانایی به فشار یک دکمه به سیگنال به کاربران در این نزدیکی هست که آنها نیاز به کمک. شخصی خود را بت سیگنال.

این است که برخی از سفته بازی cyberpunk آینده. تقاضا برای یک سرویس فراهم می کند که لحظه ایمنی وجود دارد و خدمات متعدد در حال حاضر shouldering راه خود را به آن فضا است. PulsePoint یکی دیگر از برنامه است که آهنگ های اضطراری اسکنر و poinpoints پاسخ مکان به مدت طولانی به حال یک CPR هشدار از ویژگی های است که به اطلاع کاربران زمانی که به کسی در این نزدیکی هست سیگنال که آنها با داشتن یک ایست قلبی. زندگی 360, محل سکونت ردیابی نرم افزار برای خانواده راه اندازی یک طرح اشتراک در اواسط ماه جولای ارائه می دهد که یک S. O. S. دکمه تنها در دسترس مشترکان پرداخت می شود.

در دست راست این نوع از همکاری خدمات می تواند یک ابزار خوب است. داوطلبان در زندگی از اردوگاه های مستقر در نیویورک سازمان اختصاص داده شده برای جلوگیری از خشونت های خیابانی با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از شهروند به دقت اشاره کردن محل دعوا به عنوان آنها اتفاق می افتد. زندگی در اردوگاه بنیانگذار اریکا فورد شده است یک مشاور شهروند از Vigilante روز. به گفته او شهروندان هشدار از طریق پنج تا ده دقیقه قبل از پلیس می سازیم زندگی اردوگاه.

“توسط پلیس, پاسخ, ما قطع شده این حادثه را شکست مبارزه بچه ها رفته هیچ کس را دستگیر و به پلیس فقط کشیدن تا” فورد می گوید.

اما زندگی در اردوگاه های سازمان های آموزش دیده و اختصاصی داوطلبان تعبیه شده در جامعه خود و آماده برای محافظت از آن. فعال کردن این نوع از قابلیت به صورت روزمره شهروندان با آن حمل ذاتی خطر است. اجازه دادن به کاربران برای کمک تماس بگیرید بسیار متفاوت از گزاره صرفا ارائه آنها را با اطلاعات. آن نیاز به یک حمایت صریح برای مشارکت فعال. و دقیقا چه سطح از مشارکت است که مستلزم این است که برای تفسیر.

“هنگامی که شما با استفاده از یک درب بازکن قوطی آن می توانید درب بازکن; آن هرگز تغییر” لی می گوید. “هنگامی که شما با استفاده از یک نرم افزار است که نرم افزار می تواند هر آنچه که مردم می خواهید آن را به. این است که ماهیت این سیالیت در تکنولوژی امروز است. که در آن ما باید خیلی بیشتر مراقب باشید. شرکت ها باید خیلی بیشتر سازگار در تضمین این که خود تکنولوژی است که تغییر در راه است که آن را به تولید نابرابر نتایج برای جمعیت های مختلف.”

به عنوان این کشور ارزیابی ارتباط آن با اجرای قانون جوامع را به تصمیم می گیرید چه مقدار از آنها در حال حاضر اعتماد به شرکت های خصوصی که به دنبال به حرکت به آن فضا است. ما در حال حاضر زندگی می کنند در یک جهان که در آن نابرابر پلیس سوخت نابرابری در درآمد پایین تر جوامع است. برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی شخصی خطرات ایمنی تداوم همان کسانی که نابرابری. اگر شهروند است که از اعتماد مردم به آن مایل به انجام بیش از فقط اذعان به مشکلاتی که وجود دارد بر روی پلت فرم آن است. آن را به بیان چگونه آن را برنامه ای برای رفع آنها.

“اگر شما در حال انجام آن چیزهایی است, سپس شما نیاز به در مورد آن صحبت می شود و شفاف در مورد آن” لی می گوید. “اجازه دهید مردم می دانند که چگونه شما در حال تلاش برای گوش دادن به آنها و تغییر همه چیز و تحمیل نیست آنچه شما فکر می کنم که راه درست برای انجام این کار است.”

تصویر آگاهانه

در پایان ماه مه Anthony G. ناگهان متوقف شد ارسال به شهروند. او اشاره کرد خسته کننده مشکلات فنی فیلم در حال قطع صوتی انداختن—به عنوان دلیل او داد تا در برنامه است. است که می گویند خروجی خود را آهسته است. او ایجاد یک کانال یوتیوب که در آن او در ادامه به آپلود ویدئوها از پاسخ اضطراری و گاه به گاه پلیس ادای احترام تصویری. در حال حرکت از شهروند به ارمغان آورده نوظهور تمرکز به آنتونی ویدئوها; آزاد از زندگی فقط قالب او در حال حاضر می تواند به صرف زمان بیشتری در ویرایش و ترکیب. او را نیز بدست دقت بیشتری در مورد آنچه که او نوشته های مراقبت به تیرگی چهره از نوجوانان و خراب کردن ویدئوها زمانی که او دارای افکار دوم در مورد اینکه آیا آنها مناسب است. در راه او بزرگتر شدن شهروند.

اما یکی دیگر از دلایل آنتونی سمت چپ برنامه است. سان ماتئو اداره پلیس شده بود ردیابی خود را شهروند فعالیت است. یک روز دو افسر آمد به آنتونی خانه. آنها می خواستم به صحبت کردن با او در مورد فیلم های خود را.

“این فقط یک نوع تمرکز حواس گفتگو می گوید:” مایکل Haobsh یکی از افسران که بازدید آنتونی. “مراقب باشید که شما در حال بادوست شوهرم, دلیل این که شما نمی خواهید برای دریافت کشیده به دادگاه در دست کت و شلوار مدنی برای پخش این نوع از اطلاعات است.”

آنتونی در زمان کلمات خود را به قلب است.

“فکر من بود, من می خواهم به در اجرای قانون زمانی که من در خانه” آنتونی می گوید. “آنها اجازه ندهید که هر کسی فقط بنابراین من می خواهم به خود به سمت خوب.”

در ژوئن 10, Anthony ظهور را بر روی شهروند برای اولین بار در بیش از دو هفته است. قوی وجود دارد-arm سرقت در شهرستان سن ماتئو برنامه گفت. نظر clamored برای آنتونی درخواست او را با نام. بنابراین او در روشن مادر خود را و شروع به گزارش دادن. از ده ها تن از نظرات کاربر در این حادثه به راحتی نیمی از آنها در مورد آنتونی خود را. “آنتونی گرم است و من هرگز شادتر!!!!” خواندن یک. یکی دیگر: “چه خبره که اتفاق می افتد به شهر ما? توجه داشته باشید در سمت آنتونی G بهتر است یک خبرنگار از کانال 4 اخبار تیم!”

هیجان نمی آخرین طولانی است. آنتونی به زودی به یاد خانه تماس و صحبت کردن به او—از پلیس محلی. “در نیمه راه از طریق این گزارش فکر میکردم آه ساقه من قرار نیست به انجام این کار” آنتونی می گوید.

بنابراین او را برای همیشه در این زمان. او با عجله به یکی از آخرین signoff و تعطیل تصویری. شهروند حادثه آنتونی گزارش شده است حذف شده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر