داخل اوایل روز از چین Coronavirus Coverup

سپیده دم از یک بیماری همه گیر — به عنوان دیده می شود از طریق اخبار و رسانه های اجتماعی پست های که از بین رفته از چین اینترنت.

در اواخر شب از فوریه 2, به عنوان او بی خوابی لگد در پکن زن که من تماس بگیرید Yue در زمان از تلفن و مذهبی, کلیک باز کردن WeChat و Weibo. بیش از گذشته دو متغیر هفته دو چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی ارائه شده بود عملا تنها ویندوز را به “برزخ” را به عنوان او به نام آن ووهان.

در این مرحله با توجه به برآوردهای رسمی رمان coronavirus تا به حال آلوده بیش از 14000 نفر در جهان—و تقریبا همه آنها در مرکز شهر چینی Yue که در آن دانشگاه حضور داشتند و زندگی می کردند برای مدت چهار سال. تعدادی از دوستان او وجود دارد در حال حاضر گرفتار این ویروس مرموز.

دیرنه اخبار جستوجوی یو تا به حال شده است قادر به نگاه به دور از رنگ پریده به روز رسانی ریختن از ووهان آن—کامی با یک ناهنجار بمباران پست های ستایش دولت چین را گرفتن آهن در شیوع نگه داشته و هدف قرار دادن او در یک unrelentingly شخصی راه است. او سلامت روحی و روانی بود و چیز ساییده شده و او را “نا امید بشریت” را به عنوان او بعد از آن قرار داده است.

آن شب فقط زمانی که یو بود در مورد log off کنید و سعی کنید به خواب او را دیدم زیر جمله پاپ تا بر روی او WeChat لحظات خوراک خشن معادل Facebook اخبار خوراک: “من هرگز فکر نمی کردم در طول عمر من من می خواهم دیدن بدن مرده دروغ گفتن در اطراف بدون اینکه جمع آوری شده و بیماران به دنبال کمک های پزشکی ولی هیچ جایی برای دریافت درمان.”

یو فکر کردم که او تا به حال حساسیت تبدیل شده اما این پست مشت خود را گره: آن نوشته شده بود توسط شیائو Hui یک روزنامه نگار از دوستان او بود که گزارش بر روی زمین برای Caixin برجسته چینی خروجی اخبار. یو مورد اعتماد او.

او بخوانید. “در تاریخ 22 ژانویه در روز دوم گزارش در ووهان من می دانستم این بود که چین چرنوبیل” شیائو هوی نوشت. “این روزها من به ندرت انتخاب کنید تا به تلفن و تماس از خارج از ووهان و یا چت با دوستان و خانواده از آنجا که هیچ چیز نمی تواند بیان آنچه که من در اینجا دیده می شود.”

قادر به مهار او خشم یو در زمان یک تصویر از شیائو پست و بلافاصله آن نوشته شده در WeChat لحظات. “نگاه به آنچه اتفاق می افتد در ووهان!,” او نوشت. پس از آن او در نهایت زیرفشار.

صبح روز بعد هنگامی که او در را باز WeChat یک پیام به نظر می رسد: حساب او معلق شده بود برای داشتن “مخرب گسترش شایعات” و او نمی خواهد بود قادر به گشودن آن است. او می دانست که در هنگامی که او در اواخر شب پست تا به حال پا بر روی یک سانسور سراغم.

آنچه او نمی توانست متوجه شدم هر چند که او تا به حال نوشته شده او تصویر در آنچه به نظر می رسد یک نقطه عطف در چین را از دست داده و این بیماری همه گیر: بیش از دو هفته گذشته دولت اجازه داده شده بود چه احساس مانند یک کارهایی درجه باز بودن در جریان اطلاعات از ووهان. اما در حال حاضر دولت بود و گام گذاشتن در یک کمپین از سانسور و سرکوب است که می تواند قابل توجه حتی با استانداردهای حزب کمونیست چین.

تصویر: النا Lacey; گتی ایماژ

بیش از گذشته چند هفته تعداد موارد جدید در چین مخروطی و مستندات باید برداشته چین شده است موقعیت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را با شور و نشاط ترویج روایت است که آن بی سابقه قرنطینه اقدامات خرید زمان برای جهان است و بسیاری از نقاط جهان و سپس botched و حیف و میل که شروع به سر. در حال حاضر داستان می رود چین دوباره به نجات آمده است آن را به عنوان سهام آن تخصص و تجربه و تجهیزات.

تا مطمئن شوید که چین در نهایت به فوق العاده و دردناک مراحل را برای سرکوب داخلی آن شیوع. اما آن را نیز گرفته است اقدامات افراطی به معاون کشیش بخش اطلاعات که پدید آمده از زمین صفر از این بیماری همه گیر.

بیش از ماه گذشته و یا چین باز بودن با بقیه جهان و یا عدم آن در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تبدیل شده است و این موضوع شدید جغرافیای سیاسی بحث. “واقعیت این است که ما می تواند بهتر بوده است اگر چین بیشتر شده است آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس با سی ان ان گفت در اوایل ماه آوریل هنگامی که پرسیده شد که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بدست کرده بود به مانند اواخر شروع به در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی. بحث تبدیل شده است عجیب و غریب و تیره و تار یکی داده که هر چه چین بود یا پوشش نمی دهد تا ما هنوز هم از دست دادن شانس خود را برای آماده سازی برای اجتناب ناپذیر و حتی پس از پکن هشدار تبدیل شده بود با صدای بلند و روشن است.

علاوه بر این نیست بقیه جهان است که پکن بود بیشتر قصد نگه داشتن در تاریکی. هیچ جا به چین تهاجمی تر بوده است در آن جنگ برای کنترل coronavirus روایت از آن شده است در خانه. زنده و انسان تصویر که اطلاعات جنگ ظهور اگر شما بررسی تمام داستان ها و پست هایی که پاک شده از اینترنت چینی پس از وقوع آغاز شد—آن است که دقیقا آنچه که من در تلاش برای انجام این کار برای چند ماه گذشته ،

چاشنی روزنامه نگاران در چین اغلب می گویند “پوشش چین به عنوان اگر شما پوشش Snapchat”—به عبارت دیگر تصویر, همه چیز, با فرض این که هر داستان می تواند حذف شود به زودی. طی دو ماه و نیم من شده است در تلاش برای تصویر هر مقاله خبری, رسانه های اجتماعی, پست و پست وبلاگ که به نظر می رسد مربوط به کوروناویروس. در مجموع من به جمع نزدیک به 100 سانسور آنلاین پست ها: 40 منتشر شده توسط سازمان های خبری بزرگ ها و نزدیک به 60 معمولی کاربران رسانه های اجتماعی مانند یو. در مجموع تعداد Weibo پست های سانسور و WeChat حساب های معلق خواهد بود تقریبا غیر قابل شمارش. (با وجود تلاش های متعدد Weibo و WeChat نمی تواند نظر رسیده است.)

این پست های حذف شده ارائه مستغرق حساب از اوایل روز جهانی بیماری همه گیر و آنها نشان می دهد خطوط از آنچه در پکن نمی خواهند مردم چین به شنیدن و یا دیدن. دو نوع اصلی از محتوای هدفمند برای حذف توسط بازرسان: روزنامه نگاری تحقیقات چگونه این بیماری برای اولین بار آغاز شده و نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند در اواخر سال 2019 و حساب زنده از ضرب وشتم و درد و رنج در داخل ووهان در روزهای اولیه این شهر را مستند به آن سیستم پزشکی buckled زیر برای اولین بار در جهان hammerstrike از بیماران.

آن سخت است برای دیدن چگونه این سانسور پست های مغایر با دولت ترجیح روایت است. قضاوت از این از بین رفته حساب رژیم coverup اولیه شیوع قطعا کمک نمی کند خرید جهان اما در عوض ظاهرا انکوباتور برخی از آنچه باید به عنوان یک فاجعه انسانی در ووهان و هوبئی استان که به نوبه خود ممکن است صحنه را برای گسترش جهانی ویروس. و دولت را آشکار تمایل به نشان دادن صحنه های جرم و رنج و اختلال ظالمانه گرسنگی شهروندان چینی از اطلاعات حیاتی که همیشه بیشتر است.

تصویر: النا Lacey; گتی ایماژ

در ژانویه 20, 2020, زونگ اتباع برجسته چینی, بیماری های عفونی, متخصص اساسا مطرح پرده در چین پاسخ رسمی به شیوع کروناویروس زمانی که او تایید کرد در تلویزیون دولتی است که پاتوژن می تواند انتقال از انسان به انسان است. زونگ شد در بسیاری از راه های ایده آل سخنگوی دولت تلاش او برای تبدیل شدن به معروف بودن پزشکی حقیقت گوی در طول سال 2003 شیوع سارس.

بلافاصله پس زونگ اعلام دولت چین اجازه عمده سازمان های خبری به ووهان, به آنها یک مقدار شگفت آور از گریز به گزارش وضعیت وجود دارد. در یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی در ژانویه 21, Zhong ستایش دولت شفافیت. دو روز پس از آن که دولت تعطیل تقریبا تمام حمل و نقل داخل و خارج از ووهان بعد گسترش مستند به شهرهای دیگر.

دنباله ای از وقایع به حال تمام ظواهر استراتژیک rollout: زونگ ژانویه 20, تلویزیون ظاهر مشخص نمادین آغاز بحران که دولت در پاسخ سریع قاطعانه و آشکارا.

اما مدت کوتاهی پس از باز کردن اطلاعات floodgates دولت به طور ناگهانی بسته شده و دوباره آنها را—به خصوص به عنوان اخبار شروع به نشان می دهد یک دور مسیه حساب دولت در پاسخ به این بیماری است. “در چند هفته گذشته بيشترين Weibo باز تا کنون بوده است و [ارائه] آزادی بیشتر رسانه های بسیاری از سازمان ها همیشه لذت می برد” یک چینی Weibo کاربر نوشت: در فوریه 2. “اما به نظر می رسد این است که به پایان رسیده است.”

در فوریه 5, چینی مجله به نام چین نیوزویک منتشر شده مصاحبه ای با دکتر در ووهان که گفت که پزشکان گفته بودند توسط بیمارستان سر نیست برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در ابتدای شیوع. در آن زمان او گفت: تنها چیزی که پزشک می تواند انجام دهد این بود که به اصرار بیماران به پوشیدن ماسک.

مختلف خط مقدم گزارش شد که بعد از سانسور حمایت از این دکتر توضيحات: “پزشکان مجاز به استفاده انزوا لباسهای چرا که ممکن است استوک ترس” گفت: یک دکتر در مصاحبه با هفته نامه نشریه نقطه انجماد. مصاحبه بود و بعد حذف شده است.

“کسانی که من غمگین ترین روز. پزشکی به عنوان کارگر, من تا به حال به اطاعت از قوانین است. اما من نمی فهمم که چرا ما نمی تواند هر چیزی می گویند” یکی دیگر از مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: جنوبی مردم هفتگییک گوانگژو-بر اساس بارگیری در این هفته مجله در مقاله ای با عنوان “از کشف به مستند ووهان را خط مقدم پزشکی کارگران تجزیه و تحلیل به همین دلیل این بیماری همه گیر منفجر شد.” داستان منتشر شده در اوایل ماه فوریه بود و بعد سانسور.

در فوریه 26, Caixin چاپ مقاله به نام “ردیابی ژن توالی از رمان Coronavirus: هنگامی که زنگ هشدار به صدا?” این ارائه یک جدول زمانی دقیق از شیوع بیماری است. با توجه به Caixin گزارش استانی کمیسیون بهداشت آغاز شد به طور فعال در سرکوب دانشمندان دانش در مورد این ویروس به عنوان اوایل به عنوان ژانویه 1. (با وجود تلاش های مکرر استانی کمیسیون بهداشت نمی تواند نظر رسیده است.)

در ماه ژانویه با توجه به Caixin یک توالی ژن آزمایشگاهی در گوانگژو را کشف کرده بود که رمان ویروس در ووهان مشترک یک درجه بالایی از شباهت با این ویروس که ناشی از شیوع سارس در سال 2003; اما به گفته یک منبع ناشناس, Hubei سلامت کمیسیون به سرعت خواستار آن است که آزمایشگاه تعلیق همه آزمایش و از بین بردن تمام نمونه ها. در ژانویه 6, با توجه به حذف Caixin مقاله, ملی چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آغاز یک “داخلی درجه دوم واکنش اضطراری”—اما هشدار عمومی است. Caixin بررسی ناپدید از اینترنت چینی تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد.

وقتی پرسیده شد که به نظر در Caixin داستان چین CDC پاسخ داد: “ما مطمئن ساخته شده برای پاسخ به COVID-19 شیوع به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است و چشم پوشی نمی کند گزارش های خبری که متهم به مرکز ما از نادرست بحران است.”

که همان روز 26 فوریه Caijingیک کسب و کار چینی, مجله منتشر شده مصاحبه ای با یکی از کارشناسان آنها ملی کمیسیون بهداشت فرستاده شده به ووهان در اوایل ماه ژانویه به انجام تحقیقات میدانی در مرموز شیوع پنومونی. این کارشناس گزارش شده است که کار این گروه بود و به شدت مانع استانی کمیسیون بهداشت.

به گفته این دانشمند یک نماینده استانی کمیسیون به شدت رد کرده است که هر پزشکی کارگران در ووهان تا به حال آلوده شده است. در واقع حداقل یک عفونت های پزشکی کارگر رخ داده بود در ووهان بیمارستان مرکزی دو روز قبل با توجه به یک دکتر به نقل از نقطه انجماد. به زودی پس از آن منتشر شد مصاحبه با دانشمند ناپدید شد. ووهان بیمارستان مرکزی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات آن پاسخ به بحران جز به می گویند که آن را “رعایت تمام اصول گذاشته شده توسط مقامات مربوطه.”

دولت بازرسان همچنین به نظر می رسد به طور خاص هدف در مقالات است که گرافیک در تصویر آخرالزمانی صحنه در ووهان در اولین روز از مستند.

در فوریه 1, Caijing نشان داد که بسیاری از بیماران مبتلا به Covid مانند علائم نمی تواند تست شده برای این ویروس با توجه به کمبود شدید تست کیت; آنها همچنین در حال تبدیل دور در بیمارستان به دلیل کمبود های موجود تخت. بسیاری از آنها از چپ به مرگ در مرگ خود هرگز شمارش رسمی شمارش Covid-19 مرگ و میر. “80 نفر از 120 تب بیماران به عفونت ریه, اما تنها 5 مورد از آنها خواهد بود اعتراف کرد” خبرنگار نوشت: به نقل از خط مقدم مدیر در یک بیمارستان در ووهان.

گزارش مثل این حتی اگر آنها کوتاه الهام بخش برخی از چینی Weibo به کاربران برای ایجاد یک حساب کاربری به نام “کسانی که نمی شد مستند” در فوریه 21. این crowdsourced صفحه از مردم خواست تا گزارش که آیا آنها تا به حال بستگان و یا آشنایان خود را که مرده بود در خارج از بیمارستان بدون آزمایش شده است—همه به مطمئن شوید که وجود دارد بیشتر دقیق شمارش از مرگ و میر. که حساب خود را پاکسازی در عرض یک روز پس از آن ایجاد شد.

یکی دیگر از مقاله منتشر شده در فوریه 4 توسط چین کسب و کار مجله, اساسا تایید آنچه یو دوست شیائو Hui تا به حال ارسال شده در WeChat در مورد بدن طولانی در بیمارستان. مقاله ای تحت عنوان “شما تا به حال به صف تا به مراسم تشییع جنازه سرو” گزارش که ووهان کوره را آنقدر پربار است که اجساد بودند که چپ در بیمارستان morgues گاهی اوقات برای چند روز. این مقاله بعدها حذف بیش از حد.

در 20 فوریه در یک مقاله با عنوان “چه کسی دروغ است ؟ گفتگو با یک ووهان پزشکی کارگر” یک روزنامه محلی مصاحبه دکتر که تا به حال شده است توسط ویروس آلوده اما بعد از بهبود. دکتر گفت که نزدیک به 300 پزشکی کارگران در حال تبدیل شدن به آلوده در بیمارستان اما مدیریت را ممنوع کرده بود کارکنان از گفتن یا نوشتن هر چیزی “حساس است.” این اعزام بیش از حد بود و بعد حذف شده است.

در اوایل ماه مارس پرستار سر از یک ووهان بیمارستان ER بخش گفت: یک مجله ماهانه به نام مردم (بدون ارتباط با مجله آمریکایی) که پزشکی بسیاری از کارگران در آستانه شدید روانی شکست. “اشک من خشک است و هیچ چیز در حال حرکت است که من گریه کنه—ممکن نیست,” او گفت:. این مقاله بعد از بین رفت.

مقالات دیگر که ناپدید انجام شده زیر عناوین: “بدون تخت بیمارستان, خانواده, پنج آلوده;” “صدای از خط مقدم پزشکان;” “بیش از 160 بيمارستان به نوبه خود برای کمک به همین دلیل است که لوازم پزشکی ذخایر کافی نیست?” نزدیک به 20 اخبار تصویر وحشتناک وضعیت به طور ناگهانی حذف شده پس از آنها نوشته شده بودند.

تصویر: النا Lacey; گتی ایماژ

در میان روزنامه نگاران و منتقدان اجتماعی در چین, 404, خطا, کد, که اعلام کرد که محتوای یک صفحه وب است و دیگر در دسترس تبدیل شده است به یک نشان افتخار. “در این نقطه اگر شما تا به حال 404 در زیر کمربند خود را, شما می توانید تماس خود را یک روزنامه نگار?” یک خبرنگار چینی که نخواست نامش فاش شود, به شوخی از من پرسید.

این سرکوب در گزارش از ووهان بود و حتی تهاجمی تر در برابر کاربران عادی از رسانه های اجتماعی.

در ژانویه 24, ساکن ارسال شده است که پرستاران در هوبئی استان بیمارستان شد در حال اجرا پایین در ماسک و عینک محافظ. به زودی پس از آن پست حذف شد دیگر کاربر اینترنت اعلان مجدد آن و اظهار نظر: “سینا کارکنان—من به شما التماس برای جلوگیری از حذف حساب. Weibo یک راه موثر برای ارائه کمک. تنها زمانی که ما آگاه هستند از چه خط مقدم مردم نیاز می توانید به آنها کمک می کنیم.”

تنها چند دقیقه بعد از پست پایین گرفته شده است. حساب کاربر از بین رفت.

بازرسان حذف یک ویدیو که نشان داد یک زن جوان گریه به مادرش جسد به دور محور به هولوکاست مرکز. آنها پایین کشیده فیلم از آنچه در ظاهر به پرستاران و پزشکان غرق مقیاس شیوع داشتن ذهنی خرابی. آنها حذف پست های که در آن بستگان کارگران بیمارستان ساخته شده درخواست برای تجهیزات پزشکی. تقریبا هر بیان خام و اندوه شفاعت یا ناامیدی به نظر می رسید بازی منصفانه برای حذف—حداقل در اوایل روز از وقوع.

اما جنگ واقعی بین چین سانسور و خود کاربران رسانه های اجتماعی آغاز شد و در تاریخ 7 فوریه.

آن روز یک ووهان به نام دکتر لی Wenliang—یک افشاگر اطلاعاتی که تا به حال مطرح شده هشدار در مورد ویروس در اواخر ماه دسامبر تنها به مواخذه برای “پخش شایعات”—درگذشت Covid-19.

در ساعت مرگ او موجب فوران دیدنی و جذاب از غم و اندوه جمعی در رسانه های اجتماعی چینی—غلیان احساسات بود که بی درنگ snuffed, ارسال با پست, لحظه به لحظه. با آن غم و اندوه تبدیل به خشم و پست خواستار آزادی بیان و ورزشگاه در سراسر چین سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان شب در رفت.

تعدادی از پست ها به طور مستقیم به چالش کشیده حزب را از دست داده و لی حس کرد و دولت را بی رحمانه سرکوب آزادی بیان در چین است. برخی از چینی کاربران رسانه های اجتماعی شروع به ارسال منابع به 2019, هنگ کنگ, تظاهرات, آپلود کلیپ های “آیا شما می شنوید که مردم بخوان” از Les Miserablesکه شد اعتراض سرود در طول سال گذشته تظاهرات توده ای. حتی بیشتر daringly برخی از عکس ها نوشته شده از سال 1989 میدان تیان آن من اعتراض و کشتار یکی از مهمترین موضوعات تابو در چین است.

یک تصویر که به ظاهر از تیان آن من شد یک تصویر از یک بنر از سال 1989 اعتراض که می خواند: “ما نباید اجازه دهید کسانی که قاتلان پایه بلند به طوری که آنها را به بلوک ما باد از آزادی از باد.”

این بازرسان دیوانه وار سرعت نگه داشته. در طول یک ربع ساعت 23:16 به حدود 23:30 به بیش از 20 میلیون جستجو برای اطلاعات در مرگ Li Wenliang شد winnowed پایین و به کمتر از 2 میلیون, با توجه به یک دلار هنگ کنگ بر اساس خروجی این Initium. این #DrLiWenLiangDied موضوع کشیده بود و از شماره 3 در جدیدترین لیست شماره 7 در حدود همان دوره زمانی.

این #WeWantFreedomofSpeech و #IWantFreedomofSpeech هشتگهای حذف شد به عنوان به زودی به عنوان آنها به دست آورده حرکت. به عنوان شب کشیده که حذف شد شدید تر و حتی مسخره: گزیده ای از قانون اساسی است که ظاهرا آن را تضمین کند شهروندان حق آزادی بیان و سانسور شده بودند; و حتی چین سرود ملی کاهش یافت و تحت سانسور’ رادار به دلیل آن شروع می شود با کلمات “افزایش تا افرادی که نمی خواهند برده است.”

“من امیدوارم که سینا ضربات تا همه از ما حساب Weibo امروز, بنابراین ما می توانید با استفاده از این باقی مانده برای ساخت دکتر لی یک قبر” نوشت Li Jingrui چینی خبرنگار.

پس شب 7 فوریه کل انتشارات افتاده اند به داس. در 27 ژانویه یک نظر در وبلاگ به نام Dajia چاپ مقاله با عنوان “50 روز به شیوع کل ملت است تحمل نتیجه مرگ رسانه ها.” در فوریه 19, کل سایت تعطیل هرگز به اندکی.

در مارس 10, مقاله در مورد پزشکی دیگر خلاف کاران در ووهان—یکی دیگر از پتانسیل Li—منتشر شد و پس از آن به سرعت محو اینترنت آغاز شد که در عین حال یکی دیگر از گسترده موش و گربه بازی بین بازرسان و کاربران رسانه های اجتماعی. داستان منتشر شده توسط مردم, برفلد یک دکتر که به عنوان او آن را قرار داده بود “از دست سوت” هشدار پزشکان دیگر در مورد ظهور یک سارس-مانند ویروس در اواخر ماه دسامبر. این مقاله گزارش شده است که او تا به حال شده است بدحجابی توسط مدیریت بیمارستان برای نگهداری اطلاعات یک راز است.

به زودی پس از آن حذف شد, چینی, کاربران رسانه های اجتماعی شروع به از نو خلق کردن مقاله در هر راه قابل تصور است: آنها ترجمه شده آن به بیش از 10 زبان رونویسی قطعه در کد مورس; نوشت و آن را در چین باستان اسکریپت; گنجانیده شده محتوای آن را به یک scannable QR کد; و حتی بازنویسی آن در کلینگون—همه در تلاش برای فرار از سانسور و ماشین آلات. همه این تلاش بودند که ریشه کن شده از اینترنت.

در حالی که مقالات و نوشته های که دلگیر چینی بازرسان همچنان به حذف سراسر چینی, اینترنت, پیام های که رشد در تلویزیون و وزارت امور خارجه-تحریم سایت گلگون: اخبار مجریان روایت ویدئوها از پرستاران گفت: چگونه مفتخر شده اند به مبارزه برای کشور خود را با وجود تمام سختی ها و ویدئو کلیپ ها از چین “سخاوتمندانه” حمل و نقل planeloads تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر ضربه سخت توسط ویروس در حال بازی در یک حلقه.

به عنوان شیوع شروع به کم کردن سرعت در سرزمین اصلی چین دولت محتاط باقی مانده در فیلتر کردن هر گونه اطلاعات که ممکن است در تضاد با ظاهر غیر قابل توقف روند بهبود. در مارس 4, شانگهای سایت خبری به نام کاغذ گزارش داد که یک Covid-19 بیمار که شده بود از بیمارستان مرخص شده و در اواخر ماه فوریه بعد از درگذشت در یک پست-تخلیه انزوا center; یکی دیگر از اخبار سایت سوال که آیا بیمارستان بودند تخلیه بیماران از موعد به خاطر “پاک کردن همه موارد.” هر دو داستان از بین رفت.

در آوریل 8, محدودیت های مسافرتی در ووهان شد و در نهایت برداشته و اقدامات مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از شیوع ادامه به سهولت. دولت در ضمن به شدت هل دادن برای نشان دادن قدردانی خود را نسبت به حزب حاکم برای آن ظاهرا کارآمد پاسخ. ایستگاه های تلویزیونی در حال پخش میهنی فیلم های مستند به نمایش گذاشتن اقدامات دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر. به طور مداوم در مقایسه با مقیاس شیوع در ایالات متحده آمریکا است که در چین دولت این است که تغذیه مردم آن دلایل سپاسگزار برای خود دولت استبدادی.

اما این بعید است که توده های مردم که به تماشای پست های در حال حذف از اینترنت را فراموش کرده ام چگونه آنها اداره می شد در این بیماری همه گیر. در مارس 17, من برداشت من گوشی من باز Weibo حساب و تایپ کردن جمله زیر: “شما در حال انتظار برای عذرخواهی, و آنها در حال انتظار برای درک خود را.” پست بی درنگ به دست آورده من 404 نشان.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im