داخل میلان هتل قرار دارد که Covid-19 بيمار

عکاس آلبرتو برنسکنی donned کامل دنده محافظ برای ضبط صحنه “مهمان” جداسازی در هتل چهار ستاره.

هتل میکل آنژ است یک جای خوب برای اقامت. واقع در مرکز میلان آن دارای چهار ستاره و نزدیکی به جاذبه های گردشگری است. نه این که آن چیزهایی که توجه زیادی به آن مهمان اخیر: آنها ممنوع است به ترک.

به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار Covid-19 که ادعا کرده بیش از 34,000 زندگی سراسر ایتالیا, میلان مقامات تبدیل شده 17-طبقه هتل را به یک مرکز قرنطینه. آن را باز کرد مارس 30 با فضای کافی برای 300 بيمار—بیشتر مردم به خوبی به اندازه کافی به ترخيص شده از بيمارستان اما کسانی که هنوز تست مثبت و اصلا فضا برای منزوی کردن در خانه.

“آن احساس می کند مانند یک بیمارستان می گوید:” عکاس آلبرتو برنسکنی. “بوی تمیز کردن محصولات پرستاران پوشیدن اسکراب و ماسک. آن را کاملا متفاوت از زندگی عادی روزانه یک هتل.”

برنسکنی بازدید در ماه آوریل پوشیدن کامل دنده محافظ برای گرفتن یک نگاه از درون. سراسیمگی از کارکنان پزشکی پر جلا پذیرش در حال حاضر پیچیده شده در پلاستیک مانند یک منطقه ساخت و ساز. زمانی که “مهمان” وارد آنها فرستاده شد تا به اتاق خود را از طریق یک ویژه تعیین شده Covid-19 مثبت, آسانسور, نه به ظهور برای هفته ها.

اقامت رایگان است و به طور معمول طول می کشد 14 تا 21 روز یا تا زمانی که آزمایش منفی دو—ابدیت زمانی که شما گیر به تنهایی در 200 فوت مربع اتاق قادر به آغوش شما عزیزان. تنها انسان آنها را مشاهده کنید در حال پرستاران که توقف به اعضای حیاتی و موثر بدن خود را بررسی کنید و سواب. وعده های غذایی می رسند در کیسه های کاغذی آویزان بر روی دستگیره درب سه بار در روز. تازه ملافه ها و حوله ها را تحویل داده و یک بار در هفته. آنها هرگز ترک اتاق خود را … حداقل آنها قرار نیست. “مدیر به من گفت که وجود یک حزب با سه نفر فقط صحبت و نوشیدن و داشتن یک زمان خوب” برنسکنی می گوید. “او واقعا عصبانی و فرستاده هر کس به اتاق خود.”

برنسکنی بازدید چندین نفر به ساقه پرتره خود را با نگه داشتن فاصله خود و محدود کردن صحبت کردن. تصاویر قطره ای با ملالت و اضطراب است. هر کس فقط می خواهد به ترک — و حتی بیشتر برای بازگشت به زندگی به عنوان آن را قبل از همه گیر که پشت هتل میکل آنژ بود فقط یک جای مردم سقوط کرد و پس از یک روز سرگرم کننده از دیدن مناظر.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر