داخل NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را

ادوارد اسنودن نشان داد آژانس تلفن-ضبط برنامه ردیابی. اما به لطف “precomputed تماس زنجیرهای” که پایگاه داده بسیار قدرتمند تر از هر کسی می دانست.

در تابستان سال 2013, من صرف روز من الک را از طریق گسترده ترین آرشیو از فایل های مخفی بود که تا کنون رسیده دست یک روزنامه نگار آمریکایی. های دیدنی و جذاب و عمل تجاوز علیه آژانس امنیت ملی, که در آن او کار می کرد به عنوان یک پیمانکار ادوارد اسنودن حال انتقال ده ها هزار اسناد طبقه بندی شده به نظر من مقاله نویس Glenn Greenwald و فیلمساز مستند Laura Poitras.

یکی از این اسناد برای اولین بار بود در ماه ژوئن سال 2013 نشان داد که NSA ردیابی شد میلیاردها تماس های تلفنی ساخته شده توسط آمریکایی ها در داخل ایالات متحده است. این برنامه شد بدنام اما آن داستان کامل است و نه گفته شده است.

اولین حساب نشان داد تنها استخوان لخت. اگر شما قرار داده شده تماس اعم از محلی و یا بین المللی NSA ذخیره شده شماره شما تماس گرفته شده و همچنین تاریخ و زمان و مدت تماس. آن را نظارت داخلی ساده و ساده است. زمانی که داستان شکست NSA با تخفیف نفوذ در حریم خصوصی. آژانس های جمع آوری شده “تنها ابرداده” آن گفت: نه محتوای تماس های تلفنی. تنها در موارد نادر آن را انجام داد آن را جست و پرونده برای لینک ها در میان تروریست ها.

من تصمیم به حفر کردن عمیق تر. بحث های عمومی از دست رفته اطلاعات مهم است. آن را به من رخ داده است که من حتی نمی دانند که آنچه در پرونده مانند نگاه. در ابتدا من تصور آنها را در قالب ساده اگر عظیم الجثه لیست. من فرض بر این است که NSA تمیز کردن لیست—تاریخ می رود در اینجا تماس بگیرید مدت وجود دارد—و تبدیل آن به آژانس ترجیح “اتمی sigint فرمت داده ها.” در غیر این صورت من فکر کردم از این پرونده به عنوان بی اثر است. در طول یک مکالمه در آسپن امنیت فروم که ژوئیه شش هفته پس از اسنودن را برای اولین بار افشا و سه ماه پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون دریاسالار دنیس بلر مدیر سابق اطلاعات ملی مطمئن باشید من که ثبت شد “ذخیره شده” دست نخورده تا بعد بوستون بمب افکن آمد.

حتی با این حساب مقیاس مجموعه را به ذهن خاطره انگیز عبارت از حقوقی محقق پل اهم. هر گونه اطلاعات در حجم کافی او نوشت: به مبلغ یک “پایگاه خراب کردن.” آن برگزار شد اسرار شخصی که “اگر نشان داد که بیش از خجالت یا شرم; آن می تواند به جدی منجر شود بتن ویرانگر آسیب برساند.” تقریبا هر کسی در جهان توسعه یافته او نوشت: “می توان حداقل یک واقعیت در یک کامپیوتر پایگاه داده است که دشمن می تواند استفاده برای باج خواهی و تبعیض و آزار و یا مالی یا سرقت هویت.” آیات “گذشته رفتار درمانی و یا خانواده شرم” برای مثال می تواند هزینه یک فرد ازدواج خود را, حرفه ای, اقامت قانونی یا فیزیکی ایمنی.

صرف ایجاد یک پایگاه داده به خصوص در راز عمیقا تغییر توازن قدرت بین دولت و حکومت. این بود که در تاریکی آینه تجسم یک طرف شیشه ای شفاف و دیگری سیاه. اگر قدرت مفاهیم به نظر نمی رسد قانع کننده سعی معکوس این رابطه را در ذهن خود: اگر یک گروه کوچک از شهروندان کرده بود راز دسترسی به تلفن سیاهههای مربوط و شبکه های اجتماعی از مقامات دولتی? چگونه ممکن است که ممتاز دانش بر قدرت خود را برای شکل دادن به حوادث ؟ چگونه ممکن است تعاملات خود را تغییر دهید اگر آنها دارای وسیله ای برای تحقیر و از بین بردن فرصت های شغلی از افراد در قدرت ؟ قابلیت مسائل همیشه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن استفاده می شود. یک unfired تفنگ کمتر کشنده قبل از آن کشیده شده است. و در واقع در تاریخ قابلیت رفتن نیست استفاده نشده در دراز مدت. چخوف معروف اندرز به نویسان مناسب است نه تنها در, درام, اما در زندگی تجربه بشر است. تفنگ بر روی صفحه نمایش در اولین عمل—کلاهک هسته ای weaponized بیماری Orwellian دوربین ردیابی چهره در هر خیابان—باید اخراج در گذشته است. نهفته قدرت اختراعات جدید, مهم نیست چقدر دافع در ابتدا نمی کند و دروغ برای همیشه خفته در دولت armories.

این می تواند به عنوان بازیگران, انتزاعی, نگرانی, اما من فکر می کردم آنها را کاملا واقعی است. سپتامبر آن سال آن را در من dawned که وجود دارد و همچنین بتن سوالاتی که من تا به حال به اندازه کافی پرداخته شده است. که در آن در قسمتهای داخلی از NSA هم پرونده تلفن زندگی می کنند ؟ چه اتفاقی برای آنها وجود دارد ؟ اسنودن بایگانی جواب نداد این سوالات به طور مستقیم اما وجود دارد سرنخ.

من تصادفا در سراسر این اولین سرنخ بعد که ماه. من علاقه مند شده بودند در NSA داخلی گفتگو در مورد “فله مجموعه” کسب حجم بالا مجموعه داده در تمامیت خود. تلفن ثبت شد یکی از چندین نوع. این سازمان در حال رشد بیشتر و بیشتر ماهر درخشان خلاق در واقع در پیدا کردن و بلع افراد دیگر اطلاعات کل. به تازگی NSA را آغاز کرده بود به دیدن آن است که مصرف بیش از حد به هضم. Midlevel مدیران و مهندسین صدا یادداشت های زنگ در جلسات آمادگی خود را برای زنجیره ای از فرمان. پوشش صفحه از یک ارائه پرسید: “آیا این پایان SIGINT جهانی که ما آمده اند به آن را می دانم؟” نویسندگان تلاش کردند جلف تن بود اما مطمئن شوید که هیچ پاسخ. نظارت زیرساخت بود تحت فشار جدی است.

یک نام گرفتار چشم من در یک نمودار است که سیستم های ذکر شده در بالاترین خطر: Mainway. من می دانستم که یکی از. NSA مهندسین ساخته بود Mainway فوری با عجله پس از 11 سپتامبر 2001. دیک چنی معاون رئیس جمهور را به حال پیش نویس دستور امضا شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به انجام کاری NSA به حال هرگز قبل از انجام داده اند. انتساب ممنوع توسط قانون شد برای پیگیری تماس های تلفنی ساخته شده و دریافت شده توسط آمریکایی ها در خاک آمریکا. در نتیجه عملیات بود lawless پیشرو گسترده تر یکی بود که من به دنبال در حال حاضر.

Mainway آمد به زندگی در کنار Stellarwind داخلی نظارت برنامه ایجاد شده توسط چنی در اولین کوره هفته پس از القاعده پرواز مسافر هواپیما به پنتاگون و مرکز تجارت جهانی. Stellarwind تعریف عملیات; Mainway شد یک ابزار برای انجام آن.

در آن زمان NSA می دانست که چگونه به انجام این نوع از چیزی که با خارجی تماس های تلفنی, اما آن را نمی باید از ماشین آلات به انجام آن در خانه است.

زمانی که NSA مدیر مایک هایدن دریافت حکم اعدام در 4 اکتبر سال 2001 برای “معاون رئیس جمهور ویژه برنامه” NSA مهندسین مونتاژ یک سیستم از فلز لخت و قرض کد در عرض چند روز یک دستاورد شگفت انگیز تحت فشار است. آنها فرماندهی 50 state-of-the-art کامپیوتر سرور از دل بود که در مورد به کشتی آنها را به یکی دیگر از مشتری و حمله آنها به یک سریع و کثیف اما قدرتمند خوشه. هیدن پاک کردن فضا در خصوص محدود بال OPS 2B یک خلوتگاه درونی از gleaming آینه ستاد پیچیده در فورت مید مریلند. زمانی که خوشه گسترش ترکیب برخی از 200 ماشین آلات Mainway ریخته به ضمیمه در Tordella ابررایانه تسهیلات در این نزدیکی هست. اعتماد lieutenants شروع به تماس در یک گروه کوچک از تحلیلگران و برنامه نویسان و ریاضیدانان در اکتبر 6 و 7.

در روز کلمب اکتبر 8, Hayden جریان آنها در مشاغل جدید در خصوص compartmented عملیات جدید. آن روز او آن را به نام Starburst. این Stellarwind cryptonym جایگزین آن را به زودی پس از آن. در طول تعطیلات آخر هفته هیدن اعزام پرسنل از منبع خاص عملیات به مذاکره راز خرید تلفن اطلاعات در بخش عمده ای از شرکت ها از جمله AT&T و Verizon. قیمت را پیش افتادن از 102 میلیون دلار در پنج سال آینده.

آن را غیر ممکن بود برای پنهان کردن داد و بیداد از دیگر NSA پرسنل دیدم که تجهیزات جدید ورود تحت مسلح اسکورت در سرعت خشمگین اما حتی در میان بالا ترخیص دارندگان به سختی هر کسی می دانست که چه می گذرد. Stellarwind تعیین شد به عنوان ECI, “فوق العاده کنترل شده اطلاعات ،” برگزار شد نزدیک ترین طبقه بندی از همه است. از خود West Wing دفتر چنی دستور داد که Stellarwind بود پنهان از قضات دادگاه FISA و از اعضای هوش کمیته در کنگره است.

با توجه به منابع و اسناد من از طریق کار در پاییز سال 2013 Mainway به زودی NSA مهم ترین ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی—لنگر از آنچه آژانس به نام بزرگ دسترسی به بهره برداری. “بزرگ” است و نه یک صفت در استفاده گاه به گاه در فورت مید. Mainway ساخته شده بود برای انجام عملیات در شگفت انگیز قرار بدید. دیگر سیستم های تجزیه محتویات ره ارتباطات: صوتی, تصویری, ایمیل و چت متنی, فایل پیوست, پیجر, پیام, و غیره. Mainway شد ملکه ابرداده خارجی و داخلی طراحی شده برای پیدا کردن الگوهای که محتوا را نشان نداد. فراتر از آن Mainway شد یک نمونه اولیه برای هنوز بیشتر برنامه های بلند پروازانه. نسل بعدی سیستم های خود نوشت: برنامه ریزان می تواند به تقویت قدرت نظارت با حرکت “از سنتی تجزیه و تحلیل از آنچه جمع آوری شده است به تجزیه و تحلیل آنچه که برای جمع آوری.” الگوهای gleaned از سوابق تماس را شناسایی اهداف در ایمیل و یا محل پایگاه های داده و بالعکس. فراداده شد کلید NSA به طرح “شناسایی, ردیابی, فروشگاه دستکاری و به روز رسانی روابط” در تمام اشکال ره محتوا. یک نقشه یکپارچه ارائه شده گرافیکی در نهایت اجازه می دهد NSA به نمایش تقریبا هر کسی حرکات و ارتباطات در مقیاس جهانی است. در اولین بیانیه ماموریت برنامه ریزان به پروژه unironic نام “بزرگ عالی گراف.” به ناچار آن را به دست آورد شادی بخش مخفف “کیسه.”

این کشف بسیار مهم است در این موضوع تبدیل شده تا در گوشه سمت راست پایین یک شبکه بزرگ نمودار تهیه شده در سال 2012. یک جعبه کوچک که در گوشه تکثیر زیر در نهایت در جواب سوال من در مورد که در آن NSA stashed تلفن سوابق که بلر و من صحبت کردن در مورد. سوابق زندگی در Mainway. پیامدهای بودند و تکان دهنده است.

Corporate NSAW chart

نمودار به عنوان یک کل بیش از حد بزرگ برای نمایش کامل ترسیم یک “ابرداده جریان منابع از صورتحساب پرونده” at&T به عنوان آنها wended از طریق پیچ و خم از متوسط توقف در طول راه به فورت مید. Mailorder بعدی به گذشته متوقف شد و الکترونیکی ترافیک پلیس یک فایل مرتب سازی و حمل و نقل سیستم. مقصد نهایی شد Mainway. این “BRF پارتیشن” در شبکه نمودار شد نام برای کسب و کار و سوابق FISA سفارشات در میان آنها یک دوجین امضا شده در سال 2009 که ریخت سیاهههای مربوط از صدها میلیارد تلفن تماس به Mainway.

برای اولین بار خواننده از شبکه نقشه Mainway را استوانه آیکون ممکن است نشان می دهد یک مخزن ذخیره سازی. از آن شده است. سیلندر استاندارد نماد برای یک پایگاه داده تحلیلی و خدمات اجرا می شود که بر روی سخت افزار. Mainway بود نه یک ظرف برای داده ها در حالت استراحت است. NSA نام برای کسانی که. آنها به نام data marts و اطلاعات انبارها. اگر آژانس صرفا ذخیره می شود ما تلفن سوابق آن را ترک کرده اند آنها را در یک سیستم به نام فاسیا دوم “جزئیات تماس, ضبط انبار” که تغذیه Mainway. Mainway ماموریت گذاشته در اولین سال مالی به “فعال کردن NSA … به تسلط جهانی ارتباطات زیرساخت ها و اهداف است که در حال حاضر کار به صورت ناشناس در آن است.” راه سیستم انجام این کار تا به حال مفاهیم بزرگ برای آمریکا حفظ حریم خصوصی.

به دلایلی که تبدیل خواهد شد آشکار به زودی من می خواهم به تکثیر این مطلب برای Mainway در SSO واژه نامه, طبقه بندی NSA مرجع سند:

(TS//SI//REL) Mainway یا Mainway Precomputed تماس با زنجیری شدن این سرویس یک ابزار تحلیلی برای تماس با زنجیری. آن را به کمک به تحلیلگران آیا هدف کشف توسط آنها را قادر می سازد تا به سرعت و به راحتی حرکت افزایش حجم ارتباطات جهانی ابرداده. Mainway حملات حجم مشکل از تجزیه و تحلیل جهانی ارتباطات شبکه.

سه نفر وجود دارد قابل توجه شرایط در که عبور کوتاه: حجم مشکل تماس زنجیرهای و precomputed. این دو در ترکیب تبدیل درک من از سوابق تماس برنامه وارونه است. قبل از اینکه ما به آنها توجه داشته باشید در حجم مشکل.

NSA بسیاری از حجم مشکلات در واقع. اطلاعات بیش از حد در حال حرکت با سرعتی بیش از حد در سراسر شبکه های جهانی. بیش از حد به مصرف بیش از حد ذخیره بیش از حد به بازیابی از طریق در دسترس لوله های از راه دور ، بیش از حد سر و صدا غرق شدن بیش از حد کمی سیگنال. در گذشت من فقط نقل قول شده اما مشکل حجم مراجعه کننده به چیز دیگری—چیزی عمیق تر در داخل احشاء نظارت دستگاه. این سویه از یک بیکران اشتها در NSA دستگاه گوارش. مجموعه سیستم بسته شدن آرواره های خود را بر روی داده های بیشتر از آنها می تواند جویدن. پردازش و نه ذخیره سازی مشکل بود.

برای مدت زمان طولانی مقامات امنیتی توضیح داد دور تماس رکورد های پایگاه داده با نقل سخن گفتن از رئیس جمهور بوش. “به نظر می رسد به من که اگر کسی در حال صحبت کردن به القاعده ما می خواهند بدانند که چرا” او گفت:.

در واقعیت بود که در تمام راه NSA با استفاده از سوابق تماس. این برنامه طراحی شده است برای پیدا کردن اینکه آیا نه چرا ما تماس گیرنده تا به حال برخی از کراوات به یک توطئه تروریستی—و برای انجام این کار, آن را جستجو همه ما است. کار را از طریق اف بی آی و NSA مونتاژ پنج سال موجودی تماس تلفنی از هر حساب آن را می تواند لمس کند. تریلیون تماس. هیچ چیز مانند که نیاز به پیدا کردن اعداد در یک پسر بد را قبض تلفن.

این است که در آن تماس با زنجیرهای در آمد. عبارت است مورد استفاده برای توصیف یک فرم پیچیده تجزیه و تحلیل است که به نظر می رسد به صورت پنهان و غیر مستقیم روابط در مجموعه داده های بزرگ. تماس با زنجیرهای آغاز شد و با هدف قرار دادن شماره تلفن مانند ناتوانی است و به تدریج گسترده تر لنز به درخواست آنها Tsarnaev تماس با ما صحبت شد و کسی که با این افراد صحبت شد ،

ابزار نرم افزار نقشه برداری و ثبت تماس ها به عنوان “گره” و “لبه” در یک شبکه بسیار بزرگ است که ذهن انسان غیر مسلح می تواند شامل آن است. گره شد نقطه بر روی نقشه هر یک به نمایندگی از یک شماره تلفن. لبه شدند و خطوط کشیده شده بین گره ها هر یک به نمایندگی از یک تماس. مرتبط با ابزار به نام MapReduce چگال تریلیون نقاط داده ها به خلاصه ای شکل است که یک انسان تحلیلگر می تواند درک.

تئوری شبکه به نام این نقشه یک گراف اجتماعی. این مدل روابط و گروه های تعریف شده است که هر فرد در تعامل با جهان است. اندازه نمودار رشد نمایی به عنوان تماس با زنجیرهای پیشرفت. نقطه تمام از زنجیرهای بود که با فشار به بیرون از یک هدف فوری مخاطبین برای تماس با مخاطبین و سپس اطلاعات تماس اطلاعات تماس تماس با ما. هر مرحله در این فرآیند نامیده می شد هاپ.

دو یک پنی یک بار در روز و به شما در رسیدن به 1 میلیون دلار در کمتر از یک ماه. این چیزی است که رشد نمایی به نظر می رسد مانند با یک پایه دو. به عنوان تماس با زنجیری شدن این مراحل از طریق آن گره های اجتماعی نمودار رشد می کند بسیار سریع تر است. اگر فرد به طور متوسط تماس و یا نام دارد توسط 10 نفر دیگر از یک سال و سپس هر هاپ تولید ده برابر افزایش در جمعیت NSA تماس با ما نقشه. بسیاری از ما با تلفن صحبت با بسیاری بیش از 10 نفر دیگر. هر چه که تعداد ده ها و یا صدها و شما آن را ضرب خود را برای اندازه گیری رشد در هر هاپ.

سابق NSA معاون John C. Inglis شهادت به کنگره در سال 2013 است که NSA تحلیلگران به طور معمول “بیرون رفتن دو یا سه گره” زمانی که آنها زنجیره ای از طریق تماس با پایگاه داده. برای زمینه اطلاعات دانشمندان برآورد دهه پیش است که آن را بیش از شش رازک برای ردیابی یک مسیر بین هر دو نفر بر روی زمین است. یافته های خود را با ساخته شده راه خود را به فرهنگ عامه در شش درجه جداییاین بازی توسط John Guare (که پس از آن اقتباس شده بود به یک فیلم). سه تن از دانشجویان در آلبرایت کالج refashioned این فیلم به عنوان یک سالن, بازی “شش درجه از کوین بیکن.” بازی پس از یک وب سایت اوراکل از بیکن است که محاسبه کوتاه ترین مسیر از بی بند و بار ستاره برای هر یک از هالیوود همسالان. این سایت هنوز هم زندگی می کنند همانطور که من نوشتن این و آن را می سازد سرگرم کننده راهنمای رازک و جایی که آنها می تواند شما را.

بیکن به اشتراک گذاشته اعتبارات صفحه نمایش با یک لیست طولانی از بازیگران. کسانی که خود را از لینک های مستقیم یکی هاپ از بیکن خود را. بازیگران که هرگز در کنار او اما به نظر می رسد در یک فیلم با کسی که تا به حال دو گره را از بیکن. اسکارلت جوهانسون هرگز با بیکن اما هر یک از آنها تا به حال ستاره دار در کنار میکی Rourke: بیکن در کسی که شام میخورد, Johannson در مرد آهنین 2. دو گره ای از طریق Rourke متصل به آنها را. اگر شما نگه داشته و در بازی شما کشف که بیکن به ندرت بیش از دو گره را از هر بازیگر با این حال در زمان و سبک. در یک صنعت شهر مانند هالیوود, لینک, مانند این ممکن است حس بصری. بیشتر تعجب آور نیست اگر شما صرف زمان زیادی را در اطراف لگاریتم شد و مسافت طی شده توسط یک یا دو گره ای از طریق بزرگتری NSA مجموعه داده. علمی تحقیقاتی پیشنهاد شده که به طور متوسط سه گره ای—به همان تعداد Inglis ذکر شد—می تواند ردیابی یک مسیر بین هر دو آمریکایی است.

تماس با زنجیرهای در یک مقیاس به عنوان بزرگ به عنوان یک کل ملت تلفن ثبت شد یک شگرف محاسباتی کار حتی برای Mainway. آن را به نام برای نقشه برداری نقاط و خوشه از تماس های متراکم به عنوان یک ستاره در زمینه هر یک مربوط به دیگران توسط شبکه ای از خطوط پیچیده است. Mainway را موتور تحلیلی ترسیم مسیرهای مخفی در سراسر نقشه به دنبال روابط است که انسان تحلیلگران می تواند تشخیص نیست. Mainway بود که به تولید نقشه در تقاضا تحت فشار از زمان هر زمان که اپراتورهای آن خواسته برای یک مخاطب جدید زنجیره ای. هیچ کس نمی تواند پیش بینی نام و یا شماره تلفن بعدی می برد. از یک دانشمند داده از نظر منطقی درمان روشن بود. اگر هر کسی می تواند تبدیل به یک هوش, هدف, Mainway باید سعی کنید تا دریافت شروع به سر در همه.

“شما باید به ایجاد تمام کسانی که روابط و برچسب آنها را به طوری که هنگامی که شما راه اندازی پرس و جو شما به سرعت می توانید آنها را دریافت کنید” ریک Ledgett سابق NSA معاون مدیر به من گفت سال بعد. “در غیر این صورت شما مانند یک ماه برای اسکن از طریق gazillion-خط تلفن لایحه است.” و درست در آنجا بود که در آن precomputation در آمد. Mainway زنجیر را از طریق پایگاه داده خود را به طور مداوم—”عامل 7×24 اساس” با توجه به طبقه بندی پروژه خلاصه. شما ممکن است مقایسه کار خود را در پایه ای ترین سطح به نمایه سازی کتاب—البته یک کتاب با صدها میلیون نفر از موضوعات (شماره تلفن) و تریلیون ها نوشته (تلفن تماس). یک نقص در این مقایسه این است که آن را برای تلفن های موبایل مانند یک کار است که تمام خواهد شد در نهایت. Mainway کار هرگز به پایان رسید. آن را تلاش برای شاخص یک کتاب در حال پیشرفت برای همیشه ناقص است. FBI آورده NSA بیش از یک میلیارد رکورد جدید یک روز از شرکت های تلفن. Mainway تا به حال به پاکسازی یکی دیگر از میلیارد در روز مطابق با دادگاه FISA را به مدت پنج سال حد در حفظ و نگهداری. هر تغییر آبشاری از طریق اجتماعی, نمودار, ترسیم نقشه و ملزم Mainway به روز رسانی پیوسته است.

Mainway هدف به عبارت دیگر نه ذخیره سازی و تهیه یک لیست ساده. ثابت پیچیده و خواستار عملیات تغذیه یکی دیگر از پایگاه داده به نام گراف-در-حافظه است.

زمانی که ماراتن بوستون بمب منفجر شده در مارس 2013, Graph-در-حافظه آماده بود. غایب بدشانسی داده و از شکاف آن را در حال حاضر برگزار می شود خلاصه ای نقشه از مخاطبین نشان داد جهادی برادران تماس. زمینه ای اطلاعات—تاریخ, زمان, مدت زمان سیگنال مشغول تماس های از دست رفته و “انتظار تماس رویدادها”—به راحتی بازیابی بر روی تقاضا. Mainway در حال حاضر پردازش آنها. با اولین هاپ precomputed گراف-در-حافظه می تواند بسیار سریعتر کار دوم و سوم.

برای نگه داشتن یک Tsarnaev گراف در آماده Mainway نیز تا به حال به precompute یک نمودار برای هر کس دیگری. و اگر Mainway تا به حال گوشی خود را سوابق آن نیز برگزار خشن و آماده نمودار کسب و کار شما و زندگی شخصی.

من به عنوان تجزیه و اسناد و مدارک و مصاحبه با منابع در پاییز 2013, مفاهیم در نهایت غرق شد. NSA به حال ساخته شده است زندگی می کنند همیشه در حال به روز رسانی نمودار اجتماعی از ما.

ما سوابق تلفن بودند در سردخانه. آنها نمی نشستن و دست نخورده است. آنها مرتب در یک هاپ تماس با زنجیره ای از هر یک برای همه. انواع اسرار—اجتماعی, پزشکی, سیاسی, حرفه ای بودند precomputed, 24/7. Ledgett گفت: من او را دیدم هیچ دلیلی برای نگرانی به دلیل “لینک unassembled تا زمانی که شما راه اندازی یک پرس و جو.” من تو را دیدم یک پایگاه داده است که از پیش تعیین شده به نقشه زندگی هر کسی در لمس یک دکمه.

من به خوبی آگاه است که یک فرد می تواند این خط از تفکر بیش از حد. شاید من است. که در شرق آلمان است. به عنوان من مسأله را حل این تصویر هم من تا به حال هیچ دلیلی برای باور NSA ساخته شده فاسد و استفاده از آن در زمان واقعی نقشه از زندگی آمریکایی. قوانین اعمال برخی محدودیت ها در استفاده از تلفن ایالات متحده سوابق حتی پس از بوش دادستان مایکل Mukasey منفجر یک سوراخ در آنها است. تنها 22 مقامات بالا با توجه به حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی نظارت هیئت مدیره تا به حال قدرت به منظور تماس های زنجیره ای ساخته شده از داده ها در Mainway را FISA پارتیشن.

اما سابقه بوده است نه نوع به این باور است که دولت انجام همیشه زیر قوانین و یا اینکه قوانین هرگز تغییر خطرناک در راه است. قوانین را می توان در کنار و یا بازنویسی—با یا بدون اطلاع قبلی با یا بدون بدخیم قصد توسط چند درجه در یک زمان و یا بیش از چند. دولت ممکن است تصمیم بگیرید که یک روز به نگاه در Mainway یا قابل مقایسه با سیستم شواهد از جرم و جنایت خشونت آمیز و یا هر گونه جرم و جنایت و یا هر گونه سوء ظن است. دولت را تضعیف است که شیب قبل از. در حافظه زندگی ریچارد نیکسون دستور داده بود wiretaps سیاسی خود را از دشمنان. FBI قضاوت مارتین لوتر کینگ جونیور یک “خطرناک و موثر سیاه پوست” استفاده می شود نظارت های مخفی برای ضبط جنسی خود را رابط. یک ستوان از J. Edgar Hoover دعوت شاه به کشتن خود و یا در صورت قرار گرفتن در معرض.

معنی سوء استفاده از نظارت آمده بودند خیلی بیشتر شده است. اف بی آی به طور غیر قانونی کاشته صدها دستگاه های ردیابی GPS بدون حکم. پلیس نیویورک در جاسوسی سیستمیک در مساجد. دولت ها در تمام سطوح با استفاده از قدرت از دولت سنگین ترین-تنهایی گاهی اوقات به طور غیر قانونی برای نظارت بر جوامع محروم با فقر و نژاد و مذهب و قومیت و وضعیت مهاجرت. به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به صراحت به مخالفت با نامزد در زندان است. هنگامی که در دفتر وی تصریح کرد: این حق مطلق را به کنترل هر سازمان دولتی. او قرار داده شده و فشار شدید در وزارت دادگستری عمومی و خصوصی برای راه اندازی تحقیقات جنایی از منتقدان خود را.

نمودار-در-حافظه می دانستم که هیچ چیز از چنین چیزهایی. آن را به حال هیچ آگاهی از قانون یا هنجارهای یا طبیعت است. آن را محاسبه زنجیر و نمودار از ما پنهان در روابط گسترده و همیشه در حال به روز رسانی نقشه. آن را اطاعت دستورات آن جاسازی شده در کد, هر آنچه در آن دستورالعمل گفت: یا ممکن است همیشه می گویند.


اقتباس از تیره آینه: ادوارد اسنودن و آمریکا نظارت دولت توسط بارتون Gellman. کپی رایت © 2020 توسط بارتون Gellman. منتشر شده توسط ترتیب با پنگوئن مطبوعاتیک اثر از انتشارات پنگوئن گروه تقسیم Penguin Random House LLC.

هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>