بینش سیناپس

هنگامی که مردم فکر می کنم از گلوتامات اولین چیزی که به یاد داشته باشید که عطر و طعم تقویت است که اغلب مورد استفاده در غذاهای آسیایی. گلوتامات نیز مهم مسنجر ماده در سیستم عصبی انسان است. وجود دارد آن نقش مهمی در فرآیندهای یادگیری و حافظه است. برخی از آلزایمر با مواد مخدر برای مثال کم کردن سرعت پیشرفت بیماری با مهار اثر گلوتامات.

در سیستم عصبی گلوتامات به عنوان یک سیگنال فرستنده در سیناپس. وجود دارد آن را متصل به گیرنده های خاص که انواع مختلفی وجود دارد. این metabotropic گلوتامات گیرنده از نوع 4 (mGluR4) نقش تعیین کننده در این سیستم است.

تماس مستقیم به دیگر پروتئین ها

تا به حال نه چندان شناخته شده در مورد توزیع این گیرنده در مناطق فعال از سیناپس. اکنون روشن است که اکثریت mGluR4 گیرنده های واقع شده در گروههای یک تا دو واحد به طور متوسط در presynaptic غشاء و فرآیندهای غشایی. وجود دارد و آنها اغلب در تماس مستقیم با کانال کلسیم و پروتئین Munc-18-1, مهم است که برای انتشار رسولان.

این گزارش در مجله علم پیشرفت توسط یک تیم تحقیقاتی به رهبری پروفسور مارکوس Sauer از Biocenter جولیوس-Maximilians-Universität (JMU) Würzburg در ایالت بایرن آلمان و استاد Davide Calebiro از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان است. “اطلاعات ما نشان می دهد که از تماس مستقیم mGluR4 گیرنده با کلیدی دیگر پروتئین ها نقش عمده ای در تنظیم فعالیت سیناپس می گوید:” استاد Sauer.

مناطق فعال پر بسته بندی شده

دانش جدید به دست آورده بود با بازی فوق العاده رزولوشن میکروسکوپ روش dSTORM (مستقیم stochastic نوری بازسازی میکروسکوپ). روش توسعه یافته توسط Sauer تیم در سال 2008. آن را قادر می سازد مولکولهای منفرد به واقع حتی در بسیار کوچک و پر بسته بندی شده مناطق فعال از سیناپس. این ممکن نیست با نور معمولی میکروسکوپ به دلیل به حد پراش از 200 نانومتر.

“برای اولین بار ما در حال حاضر باید بینش مولکولی سازمان پیچیده پروتئین ماشین که کنترل انتقال سیگنال در سیناپس مغز ما می گوید:” استاد Calebiro. تنها با این دانش خواهد شد و ما قادر به درک چگونگی عملکرد مغز و چگونه آن را در پردازش اطلاعات را در مقیاس های زمانی مختلف.

این تیم تحقیقاتی در حال حاضر استفاده از dSTORM برای پیدا کردن چگونه تمام پروتئین های توزیع شده در فعال سیناپسی منطقه. آن است که به طور کلی فرض بر این است که بیش از 100 پروتئین های درگیر در انتقال سیگنال در مناطق فعال است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه Würzburg. Original نوشته شده توسط رابرت Emmerich. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im