همیشه از GoPro Hero کار می کرد آن kinks تعریف اقدام دوربین نوع در روند نه بسیار تغییر کرده است برای اقدام دوربین. هر سال ارزش رقبا در صحنه می رسند و GoPro انتشار تدریجی دوربین بهتر و همچنین. اما تا زمانی که من بازی با Insta360 یک تحقیق در اوایل سال جاری در نمایشگاه CES من استدلال کرده اند این نوع از دوربین خیلی خوب پخته.

در حال حاضر من خیلی مطمئن نیستم. Insta360 یکی R چالش های اساسی مفروضات در مورد آنچه که یک اقدام دوربین می تواند با استفاده از منحصر به فرد طراحی مدولار اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر. نتیجه یک اقدام دوربین است که قادر به دست زدن به انواع بیشتری از تیراندازی حالات و تولید منحصر به فرد فیلم شما نمی توانید از هر دوربین دیگر در این ژانر است. آن دو-در-یک دسته کوچک موسیقی جاز است که در واقع ارائه می شود.

وزارت دفاع تیم ملی

یکی از R است نه استاندارد خود اقدام دوربین. آن را نه لزوما حتی یک اقدام دوربین. یکی از تحقیق های مدولار سیستم دوربین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اقدام دوربین, اما آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک 360 درجه دوربین شبیه به Insta360 یکی X دوربین.

به مطمئن شوید که آن را هنوز هم مقاوم در برابر آب و به چالش کشیدن محیط اقدام دوربین معمولا ساکن لنز و سنسور یک محفظه واحد. لنز و سنسور ضربه محکم و ناگهانی به یک هسته ماژول. این کمی مانند کنار هم قرار دادن بلوک های لگو. هسته تمام بقیه ویژگی ها—قدرت, دکمه, دکمه ضبط حافظه MicroSD و صفحه نمایش لمسی مانیتور. این دو سپس نشستن در بالای یک باتری ورق اجرا می شود که در پایین. به طور کامل مونتاژ یکی از R است که تقریبا به شکل یک GoPro Hero 8 تنها کمی بزرگتر است.

قلب سیستم لنز قابل تعویض/سنسور combos که Insta360 تماس مدها و در حال حاضر وجود دارد. 4K mod معمولی 4K عمل لنز دوربین با 16.4 لنز (لنز 35mm equivalent). این زمینه از نظر کمی باریک تر از آنچه که شما از یک GoPro Hero 8 اما در غیر این صورت آن مشابه است. این وزارت دفاع به عنوان مدل پایه برای یک تحقیق به عنوان یک طب مکمل و جایگزین اقدام و هزینه $300.

عکس: Insta360

بعدی mod دو لنز 360 دوربین است که با استفاده از دو لنز فیش آی, گرفتن 360 درجه میدان دید. من هرگز یافت 360 درجه لنز به خصوص مفید است چرا که آنها نیاز به postproduction—این وقت از دوخت هم خود فیلم خام در نرم افزار. Insta360 موفق به ساده سازی این روند با برخی از نرم افزار هوشمند گزینه های ویرایش. این لنز نیز در دسترس به عنوان یک پیوست برای DJI را Mavic Pro یا Mavic 2 هواپیماهای بدون سرنشین است.

نهایی ترین و جالب از مدها شناخته شده است به عنوان زاویه mod. این لنز جفت بزرگتر, یک اینچ سنسور با 14.4 لنز (لنز 35mm equivalent) coengineered با لایکا. در نتیجه فیلم این است که دست پایین بهترین به دنبال ویدئو و تصاویر من دیده ام بیرون آمدن از یک اقدام دوربین.

شما می توانید خرید این مدها در انواع بسته های نرم افزاری (و یا سفارشی دسته کوچک موسیقی جاز) و هر کدام از تنظیمات شما برای انتخاب شما همچنین نظارت بر قطعه باتری پایه و نصب قفس که سازگار با تقریبا هر عمل مخفی و لوازم جانبی. یکی دیگر از لوازم جانبی به ذکر است که افزایش باتری پایه که دو برابر ظرفیت (هر چند آن را نیز باعث می شود دوربین بطور قابل توجهی بزرگتر).

کیفیت عکس و ویدئو

مونتاژ Insta360 یک تحقیق و تعویض لنز به اندازه کافی ساده است اما شما باید برای قطع اتصال از باتری به طوری که آن را نه از لحاظ فنی hot-swappable. تعویض لنز در اینجا متفاوت از سنتی قابل تعویض لنز دوربین و در آن طول می کشد به اندازه کافی تلاش است که شما نمی خواهید به آن را مدیریت کند و بدون توقف هر چه شما انجام می دهند. این درست است به خصوص با یک اینچ وزارت دفاع که نیاز به از بین بردن جلد قبل از مصرف آن را از قفس به تعویض لنز.

عکس: Insta360

همچنین توجه داشته باشید که در حالی که یکی از R است مقاوم در برابر آب تا 16 فوت غواصان ممکن است بخواهید به بهار به صورت کاملا ضد آب مورد (60 دلار که خوب به 197 فوت (یک اینچ mod نیاز به صورت های مختلف ($80)).

من با استفاده از 4K وزارت دفاع در کنار یک GoPro Hero 8 (8/10 سیمی توصیه) استفاده از تمام خودکار قرار گرفتن در معرض هر دو ضبط H. 265 ویدیو 4K و عملکرد و تصویری با کیفیت بسیار مشابه است. برخی از شرایط وجود دارد که در آن GoPro رندر بهتر جزئیات در خصوص جزئیات خوب مانند چمن و یا برگ اما متوجه این من تا به حال به زوم در در دو و نگاه از نزدیک. کافی است که Insta360 تلاش هستند در رقابت با بقیه اقدام دوربین در بازار است.

که در آن R واقعا می درخشد یک اینچ mod. بزرگتر سنسور معنی است که شما دریافت 5.3 K تصویری (در مقابل 4K در دیگران). چه بلافاصله قابل توجه در این فیلم از یک اینچ وزارت دفاع است با بهبود کنتراست پویا محدوده و جزئیات سایه عمق رنگ ارائه و هشیاری است. این ضربات در هر طب مکمل و جایگزین اقدام خارج از آب است.

این نباید خیلی تعجب آور با توجه به این که سنسور بزرگتر است و قادر به گرفتن جزئیات بیشتر و شیشه با آن لایکا شجره واقعا برتری در ارائه اطلاعات و میکرو-کنتراست.

من بازمی گردد تثبیت یک تحقیق با 4K وزارت دفاع در مقابل GoPro Hero 8 را به عنوان به خوبی به عنوان یک تحقیق با یک اینچ وزارت دفاع و آنچه واقعا شروع به پریدن کرد در من بود چقدر خوب آنها تمام شد. من تا به حال واقعا زوم در داخل و تماشای زمینه اشیاء برای پیدا کردن مشکلات. من سخت تحت فشار برای انتخاب مورد علاقه اما GoPro بیرون می آید و کمی جلوتر. قهرمان 8 فقط یک قطعا silkiness به آن است که من را دیده اند و نه هر چیز دیگری مطابقت.

Insta360 ادعا 65 دقیقه از عمر باتری برای 360 mod اما من هرگز موفق به ضربه است. با صفحه نمایش همیشه در من حدود 45 دقیقه. خاموش کردن صفحه نمایش ساخته شده باتری طولانی تر است اما به ذهن من آن را حس می کند بیشتر به خرید یکی دیگر از باتری ($29). خوشبختانه یکی از R است که USB-C و می توانید شارژ کامل در حدود یک ساعت. دو باتری شارژر سریع در دسترس است که کاهش زمان شارژ برای 30 دقیقه.

هیچ اختصاصی 3.5 mm ورودی میکروفون, اما شما می توانید یک USB نوع C–به-3.5 میلی متر میکروفون آداپتور برای با کیفیت بالاتر صوتی. شما همچنین می توانید یک جفت هدست بلوتوث و استفاده از آن به عنوان یک میکروفون.

نرم افزار

Insta360 را ویرایش ویدئو نرم افزار برای آندروید و iOS یکی از بهترین من استفاده می شود. آن را ارائه می دهد ساده اما قدرتمند اتوماتیک گزینه برای مبتدیان, در حالی که همچنین ارائه پیچیده تر از ویژگی های غنی از گزینه ها برای راضی کردن کاربران پیشرفته تر.

اگر شما با استفاده از این برنامه با یک X وجود دارد برخی از پیشرفت های بزرگ در نسخه جدید به خصوص توانایی ویرایش بیش از Wi-Fi. با استفاده از این شما می توانید ویرایش فیلم های خود را بدون انتظار برای دانلود آن را به گوشی خود را. آن را با استفاده از رزولوشن پایین تر فیلم در این حالت هر چند پس نگران نباشید اگر کلیپ های خود را نمی تیغ تیز آنها خواهد بود یک بار دانلود پس زمینه انجام می شود.

بزرگترین مشکل با 360 درجه فیلم, خوب, چگونه می توانم به شما تمرکز و قاب آنچه شما می خواهید از شات ؟ این پارادوکس کلاسیک از انتخاب: هنگامی که شما ضبط همه چیز آنچه شما واقعا می خواهید به نشان می دهد ؟ Insta360 برنامه این مشکل را حل میکند با آن خودکار قاب از ویژگی های است که از طریق تجزیه کلیپ های خود را و با استفاده از هوش مصنوعی مجهز به رسمیت شناختن تصویر و ردیابی به قاب عکس برای شما. کامل نیست اما این برداشت دقیقا بخش هایی از شوت من می خواستم حداقل 80 درصد از زمان. همه شما نیاز به انجام است انتخاب کنید که از این کلیپ شما می خواهید به استفاده از آنها مرتب در سراسر راه شما می خواهید و صادرات ویدئو های خود را.

عکس: Insta360

هوش مصنوعی-ردیابی الگوریتم باعث می شود آن را ممکن است برای رفتن به عقب از طریق فیلم های خود را و پیگیری موضوع پس از این واقعیت است. فقط شیر روی موضوع و برنامه به طور خودکار قاب و پیگیری آن.

اگر شما می خواهید برای تنظیم فریم کلیدی خود را و قاب عکس های خود را که ممکن است. Insta360 تعدادی از خوب آموزش آنلاین در دسترس است که به شما آموزش چگونه به ساقه و ویرایش انواع عکس. این برنامه همچنین می تواند با هر فیلم ایده آل اگر شما می خواهید به ترکیب خود را 360 فیلم با برخی تصویری از تلفن خود را به عنوان مثال.

آینده اثبات?

Insta360 یک تحقیق حل مشکلات متعدد با اقدام دوربین من نمی دانستم که من تا به حال. برای اولین بار آن را گسترش محدوده عکسبرداری با امکانات بدون نیاز به شما برای خرید یک دوربین دیگر. این ترکیب مربوط اما قطع رابطه با 360 تصرف و اقدام دوربین به یک واحد و در نتیجه—من اعتراف کنم این مرا شگفت زده کرد—یک دوربین است که بسیار خوب در هر دو.

طراحی مدولار معرفی یکی دیگر امکان: سخت افزار می تواند به منظور به روز رسانی. اگر شما خرید یک اینچ وزارت دفاع در حال حاضر به وضوح بالاتر اقدام دوربین, فیلم ها و تصمیم گیری در مدت دو ماه است که شما می خواهید به سعی کنید عکسبرداری 360 درجه ویدئو (و شما نمی خواهید به آن را امتحان کنید) شما می توانید خرید 360 mod بدون توپخانه برای تمام دوربین های جدید.

در حالت ایده آل, دو سال از زمانی که یک اینچ سنسور وزارت دفاع پشتیبانی, گفتن, 8K ویدئو شما خواهید بود قادر به خرید یکی از جدید اینچ وزارت دفاع و ضمیمه آن را به یک موجود خود را R, درست مثل وقتی که یک لنز جدید برای DSLR خود را. آن باقی مانده است دیده می شود اگر Insta360 را چنین چیزهایی ممکن است پایین جاده اما من قطعا امیدوارم.


بزرگ تر سیمی داستان

  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net