Instacart وعده داده شده آن را ارائه ماسک و ضد عفونی کننده کیت هفته پیش. در حال حاضر این شرکت ادعا می کند این تاخیر است که با طراحی.

حتی در طول یک بیماری همه گیر مردم هنوز هم نیاز به مواد غذایی است. در Instacart سفارشات باید رسید به تمام زمان بالا در هفته های اخیر به عنوان نیروی کار خود را از 350,000 “خریداران” کشتی مواد غذایی بین فروشگاه ها و خانواده های آمریکایی. هر سفر قرار می دهد آن دسته از کارگران در افزایش خطر از آینده در تماس با کروناویروس جدید; برخی از فروشگاه های مواد غذایی کارکنان توصیف کرده اند محل کار خود را به عنوان یک “منطقه جنگی.”

در ماه مارس Instacart کارگران دست به اعتصاب سراسری و خواستار مرخصی استعلاجی خطر پرداخت و اساسی ضد عفونی لوازم آن را تبدیل به یک هزینه کردن از جیب هزینه برای فرفره کارگران که بارها و بارها مورد شکایت پایین پرداخت. Instacart نادیده گرفته و آن خواسته به جز یکی: در مارس 2, این توافق به مد خریداران آن با تعریف “سلامت و ایمنی کیت” هر یک حاوی یک پارچه قابل استفاده مجدد صورت یک بطری از ضد عفونی کننده دست و پیشانی دماسنج. کارگران محدود به یک کیت هر.

اما دو هفته بعد Instacart کارگران می گویند کیت هنوز هم نمی آیند. سیمی صحبت به بیش از ده نفر از کارگران بسیاری از آنها خواست خود را به استفاده از نام کامل از ترس از داشتن حساب خود را غیر فعال برای صحبت با مطبوعات است. آنها توصیف یک فرایند گیج کننده فقط به درخواست کیت با کمی ارتباطی از Instacart در مورد نحوه سفارش و یا زمانی که اگر در همه این شرکت ارسال خواهد منابع.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کیت تا به حال به از طریق دستور carrotswag.com, Instacart فروشگاه آنلاین. (آرم شرکت هویج است.) کارگران می گویند که آنها تلاش با روند سفارش: ابتدا کیت در دسترس بود برای “pre-order” اما بعد گفتند: “خارج از بورس” با نشانه کمی از زمانی که آنها خواهد بود در دسترس برای قبل از سفارش دوباره. برخی از کارگران از جان گذشته برای دنده محافظ خود را از بازگشت به carrotswag.com هر روز سعی کنید دوباره به محل سفارش.

Marsi Rackstraw یک Instacart خریداران از جنوب کالیفرنیا تکرار این روند ناموفق برای بیش از یک هفته تا او را قبل از سفارش در نهایت به نظر می رسد به رفتن را از طریق روز پنج شنبه. او هنوز در انتظار یک نظم جداگانه برای شش اونس بطری ضد عفونی کننده دست که Instacart در حال حاضر موافقت کرده به ارائه نیروی کار خود را به صورت رایگان در مارس 29.

“من واقعا می خواهم به این باور است که آنها به دنبال ما اما من نمی تواند کمک کند اما احساس امنیت, کیت—اگر وجود داشته باشد—یک روابط عمومی چیزی یا اپتیک” Rackstraw می گوید.

یک سخنگوی Instacart می گوید که این کیت وجود دارد و که این شرکت شروع به حمل و نقل هزاران تن از آنها در این هفته. این سخنگو همچنین می گوید که Instacart آماده شد برای ارسال تجهیزات به تمام 350,000 کارگران است.

اما این شرکت آماده نبود به پردازش سفارشات از کل نیروی کار را در یک بار. Instacart تایید به سیمی که آن را به حال دربسته تعداد سفارشات است که می تواند قرار داده شده در هر روز در یک نامشخص تعداد هزار نفر است. پس آن روز را “موجودی” از بین رفته است, کیت های ذکر شده به عنوان خارج از بورس تا این شرکت باز می شود تا بیشتر. وجود ندارد لیست انتظار کارگران می توانند در آنها به نگه داشتن چک کردن carrotswag.com برای دیدن اگر قبل از دستور در حال باز کردن دوباره. این سخنگو می گوید Instacart نیاز به سرعت سفارشات در آینده به طوری که هر یک می تواند اعتبار به عنوان آینده از Instacart خریدار و به طوری که تکراری سفارشات می تواند حذف شده است. این سخنگو گفت: این شرکت دارای یک تیم کامل اختصاص داده شده به این روند اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در حال کار بر روی این موضوع است.

هیچ یک از این روشن بود به Instacart کارگران صحبت کرد که به سیمی. به جای آنها شرح داده شده خود را در سردرگمی و سرخوردگی بیش از چگونه به درخواست کیت زمانی که آنها تقریبا همیشه “خارج از بورس است.” غایب ارتباطات رسمی کارگران می گویند که آنها با تکیه بر کلمه از دهان و رسانه های اجتماعی به می دانم که زمانی که آنها سعی می توانند دوباره به محل سفارش. “این شرکت هرگز ارسال هر نوع هشدار است که آنها در دسترس بود می گوید:” یکی Instacart کارگر در لس آنجلس. “من فقط می دانستم که برای گرفتن یکی چون کسی ارسال شده در [Instacart خریدار subreddit] که کیت بود.” او می گوید او قرار داده شده منظور آخرین چهارشنبه صبح “در 10:49 صبح لس آنجلس زمان” و کیت دوباره “خارج از بورس 11:01.” از این پنجشنبه, او هنوز هم تا به حال دریافت نکرده اند هر یک از آیتم.

دیگر کارگران توصیف سایت توفنده به عنوان آنها سعی کردند به جای سفارشات خود را ارسال آنها را به صفحات خطا و آنها را وادار به تجدید و شروع همه را دوباره و دوباره. تونی G. یک Instacart خریداران در جنوب کالیفرنیا تلاش خود کیت چند روز پیش اما او می گوید این روند خیلی گیج کننده است که او هنوز مطمئن نیست اگر آن را کار کرده است. “آن را نگه داشته گفت: ‘خطا’ پس از آن گفت: “پردازش.’ وجود دارد هیچ نشانه ای است که آن را از طریق رفت.” اگر Instacart آیا قصد دارید به او ارسال یک کیت ایمنی او می گوید او می خواهم حداقل خواهم به دانستن. “مردم باید اطمینان مانند ‘آن را در راه است.'”

همانطور که اشاره شد توسط Instacart را سخنگوی صفحه سفارش در حال حاضر می گوید که کیت آغاز خواهد شد حمل و نقل در این هفته از آوریل 13, اما خریداران که به صحبت کرد سیمی می گویند که آنها نمی دانند زمانی که به انتظار کیت خود را به می رسند—و هنوز هم نمی کنند. برخی داده اند تا در کیت خود را در دسترس نباشد.

“Instacart اعلام کرد همه جا که آنها در حال ارائه آن وجود دارد اما هیچ راهی برای دریافت آن می گوید:” هلن W. یک Instacart خریداران در سانتا باربارا. “من سعی کردم هر روز خود را برای دریافت تجهیزات حفاظتی بسته و آن را همیشه در خارج از بورس. من تا به حال برای خرید یک ماسک از Facebook بازار از آنجا که شما نمی توانید به رفتن به فروشگاه های مواد غذایی در سانتا باربارا بدون.”

برخی از کارگران شروع به دریافت بطری های فردی از ضد عفونی کننده دست Instacart در حال حاضر موافقت کرده به ارائه قبل از آن اعلام کرد که بزرگتر ایمنی کیت. یکی از خریداران توصیف محتویات بطری را به عنوان “مهتاب اتیل الکل است.” Instacart را سخنگو می گوید این شرکت مشغول به کار با یک شخص ثالث سازنده برای ایجاد ضد عفونی کننده دست با استفاده از یک فرمول که شامل 65 درصد الکل اتیل آب و گلیسیرین. یکی دیگر از خریداران گفته سیمی که محصول احساس می کند مانند “پاشش الکل در دست خود را” اما آن را انجام ترفند. او فقط امیدوار است Instacart ارسال خواهد شد بیشتر از شش اونس بطری به نظر نمی رسد مانند آن را تاریخ و زمان آخرین طولانی. در حال حاضر Instacart است و قرار دادن یک کلاه بر روی یک سفارش از ضد عفونی کننده دست هر کارگر شبیه به ایمنی کیت.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

نا امیدی با ایمنی کیت می پیوندد یک لیست طولانی از نارضایتی از Instacart کارگران است. بسیاری از Instacart را 350,000 خریداران هستند “سرویس کامل خریداران” بدین معنی که خرید و تحویل مواد غذایی به مشتریان خانه برای یک کمیسیون کوچک. برخی شکایت کرده اند که این کمیسیون بیش از حد کوچک است و آنها با تکیه بر سخاوتمندانه راهنمایی از مشتریان به منظور پایان می رسد دیدار. در طول همه گیر خریداران می گویند که این شرکت با ارسال آنها را در “سفارشات دسته”—که در آن آنها را پر کنید چرخ دستی های مواد غذایی برای چند نفر در یک بروید—برای همان نرخ به عنوان یک منظور و در نتیجه پرداخت این نیست که انعکاسی از زمان و تلاش از این دستورات است. گزارش “نکته طعمه” هنگامی که یک مشتری incentivizes یک سفر با یک نکته و سپس عطف به ماسبق کاهش آن به صفر تبدیل شده اند شایع است. زمانی که کارگران در ادامه اعتصاب ماه گذشته از آنها خواسته به افزایش به طور پیش فرض نوک درصد در سفارشات اضافه کردن خطر پرداخت در طول همه گیر تمدید مرخصی استعلاجی سیاست شامل افراد بدون رسمی Covid-19 تشخیص و ارائه لوازم اساسی مانند ضد عفونی کننده دست. Instacart موافق نبود برای دیدار با هر یک از این خواسته ها به جز ضد عفونی کننده دست.

قسمت کوچکتر از Instacart نیروی کار شناخته شده به عنوان “خریداران در فروشگاه” که کار تنظیم ساعت در داخل فروشگاه های مواد غذایی است که باید از یک قرارداد با Instacart; خریداران این طبقه بندی به عنوان کارکنان و پرداخت بر اساس ساعات روز:. آنها هم همان خطرات بهداشتی است که با کار در فروشگاه خود را. اما حداقل Instacart در حال حاضر تحویل در حداقل برخی از این کارگران با ماسک ها و لوازم دیگر.

در فروشگاه خریداران در نیویورک صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن می گوید Instacart آغاز ارائه ماسک برای کارکنان خود را در فروشگاه مواد غذایی در روز پنج شنبه یک روز قبل از فرماندار اندرو کومو خواهد شروع نیاز به نیویورک به پوشیدن آنها را در مکان های عمومی. Instacart در حال حاضر ارائه شده به کارگران در فروشگاه با لوازم اساسی مانند مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای چرخ دستی های مواد غذایی. “آنها فرستاده ما به این ایمیل در مورد چگونه ما می رویم به دریافت این ماسک که ساخته شد توسط یک شخص ثالث توزیع کننده و چگونه آنها نمی خواهید به تحت تاثیر قرار تامین برای کارکنان بهداشتی درمانی. ما فکر کردم که سرد,’,” او می گوید. “ما آنها را در امروز و آن را به نظر می رسد مانند کسی که در شرکت بود فقط نشستن در میز خود را برش ، آن را بسیار نازک پارچه سیاه و سفید. آنها با قرار دادن یک فیلتر قهوه پشت پارچه قرار داده و بیش از صورت خود را.”

لوازم مانند ماسک صورت شده اند در بدنام کوتاه عرضه در سراسر جهان منجر به چیزهایی مانند قیمت سنگ آهن در بازار و خانه بخرد. دولت آمریکا مقامات بهداشت نیز خود را تغییر ارشاد که باید با پوشیدن ماسک در هفته های اخیر با اضافه کردن به سردرگمی است. سخنگوی Instacart به ذکر است که این شرکت است که به سادگی در تلاش برای نگه دارید تا.

در ضمن Instacart کسب و کار است رسید در حالی که بسیاری از ما همچنان تعطیل به عنوان یک نتیجه از coronavirus. این Instacart برنامه دیدم 218 درصد افزایش و نسبت به میانگین دریافت روزانه در مارس 15 عنوان مطلب متحده شروع به محدود کردن تجمعات عمومی. برای پاسخگویی به رشد تقاضا Instacart اعلام کرد که این برنامه ریزی برای استخدام 300,000 بیشتر با سرویس کامل خریداران بیش از سه ماه آینده. این Instacart سخنگو می گوید این شرکت ارائه خواهد شد ایمنی دنده به هر Instacart خریدار که درخواست آن را.

حمایت از گروه های مانند فرفره کارگران جمعی می گویند که به اندازه کافی نخواهد بود. “حتی اگر Instacart موفق به دریافت آن با هم عمل می کنند در رابطه با این وعده PPE خود را پاسخ است که هنوز به اندازه کافی به درستی برای مراقبت از کارگران” جمعی نوشت: در یک پست وبلاگ فقط پس از Instacart را اعلام ایمنی کیت. “برخی از Instacart خریداران حتی در بهترین شرایط و با PPE را هنوز قرارداد COVID-19. هنوز هم وجود دارد هیچ پیشرفت معنی دار در حمایت از خریداران که بیمار سقوط خواهد کرد.” این گروه به نام حرکت “احساساتی تلاش برای خرید روابط عمومی خوب.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اگر آن را برمی گرداند هر سال مانند سرماخوردگی?
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im