Instagram خواهد شد (در نهایت) پرداخت اثرگذارندهها

شرکت نورد کردن راه های جدید برای سازندگان آن به پول—و آنها ممکن است صدای آشنا.

برای سال مردم شده است ساختمان خود را از مارک های خود و کسب و کار در Instagram—و به نوبه خود کمک کرده اند Instagram ساخت کسب و کار خود را. در حالی که عکس ها و ویدئو های خدمات خوشبختانه به کمک آن کاربران خود را بصورت پول در اوردن موارد زیر است که تا حد زیادی اتفاق افتاده خارج از پلت فرم. اثرگذارندهها معاملات با نام تجاری برای ایجاد پست حمایت و یا راه اندازی به اشتراک گذاری درآمد به توصیه محصولات خاص. بر خلاف سیستم عامل های ویدیویی یوتیوب و, حرکت یا کشش ناگهانی Instagram هرگز قرار دادن محتوای آن سازندگان در حقوق و دستمزد است که تا به حال.

Instagram روز چهارشنبه اعلام کرد دو روش جدید برای کاربران با “خالق” حساب به پول: تبلیغات در IGTV و مدالها را برای Instagram زندگی می کنند. این IGTV تبلیغات شروع خواهد شد تا در هفته آینده و Instagram را تقسیم درآمد با حداقل 55 درصد رفتن به سازندگان قابل مقایسه با یوتیوب. این شرکت همچنین به طرفداران این شانس را به حمایت از خود را مورد علاقه سازندگان و کسب و کار با پرداخت “مدالها” در Instagram Live ویدئوها که هزینه کمتر از $5 و محل های کوچک قلبی شکل آیکون در کنار نام خود را. Instagram تست هر دو ویژگی را با یک گروه کوچک از سازندگان (و تبلیغ برای IGTV تبلیغات) قبل از نورد آنها را به طور گسترده تر.

With badges trainer Charlee Atkinss Instagram Live workouts will still be free but now fans who want to support her can...
با مدالها مربی Charlee اتکینز Instagram Live تمرینات هنوز هم می شود اما در حال حاضر طرفداران که می خواهند به حمایت از او می توانید پرداخت خود را به طور مستقیم در داخل برنامه.حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

Instagram آن می گوید: ویژگی های جدید به منظور کمک به افرادی مانند Charlee اتکینز نیویورک-بر اساس تناسب اندام, مربی, شرکت برجسته به عنوان بخشی از اعلام آن است. اتکینز در آموزش حضوری در مکث در حالی که شهر نیویورک باقی می ماند قفل شده است و پس از او شده است برگزاری روزانه کلاس های تناسب اندام در Instagram Live برای او 120,000-plus پیروان. این یک راه عالی برای ساخت تا مخاطب او—وجود دارد اغلب به عنوان بسیاری از 600 نفر در تنظیم—اما اتکینز پرداخت نمی کند برای آن کلاس. “شماره-یک سوال من در DMs است, ‘آیا شما یک پی پال ؟ آیا شما یک Venmo?'” می گوید اتکینز. او هدایت آنها را به اشتراک مبتنی بر تناسب اندام, نرم افزار, لو عرق تلویزیون که هزینه $12.99 قیمت یک ماه.

با مدالها اتکینز Instagram Live تمرینات هنوز هم می شود اما در حال حاضر طرفداران که می خواهند به حمایت از او می پرداخت پول به طور مستقیم در داخل برنامه. پرداخت برای یک نشان است که مانند انداختن چند دلار در یک دیجیتال نکته شیشه. مدالها مقرون به صرفه نیست زیاد—بینندگان می توانند یا پرداخت $0.99, $1.99 یا $4.99—اما سازندگان به جیب همه از درآمد خود را. بینندگان که خرید یک نشان را نشان می دهد یکی از دو یا سه قلب آیکون در کنار نام کاربری بسته به چه مقدار از آنها پرداخت می شود که Instagram میگه خواهد نظرات خود را به ایستادگی کردن در خوراک زندگی می کنند.

در حالی که بسیاری از ما باقی می ماند پناه در محل و بسیاری از سالنهای سینما و مراکز خرید باقی می ماند بسته Instagram آمده است را به بازی یک outsized نقش دیجیتال در زندگی روزانه. بیشتر اثرگذارندهها در حال تبدیل به فرمت های ویدیویی مانند Instagram زندگی می کنند به پخش کلاس های تناسب اندام, ایجاد, رسمی پخت و پز نشان می دهد و یا ارائه برخی از شکل از سرگرمی خود را به طور فزاینده ای بی حوصله و پیروان. برخی از همان افراد دیده می شود معیشت خود را به طور چشمگیری تحت تاثیر این بیماری همه گیر; مربیان نمی توانند به ورزشگاه سرآشپزها نمی توانید طبخ در رستوران خود را. Instagram در حال حاضر نورد از یک دشنه از ویژگی های ماه گذشته برای همه کاربران برای نشان دادن پیروان خود را که در آن به خرید کارت های هدیه و یا حمایت از جمع آوری اعانه برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

در Instagram زندگی می کنند بسیاری از این سازندگان در حال بازآفرینی کار آنها قبل از انجام, اما برای صفحه نمایش کوچک است. Instagram می گوید: آن شاهد یک جهش در فعالیت در Instagram Live—70 درصد افزایش نمایش ها از فوریه تا مارس, با توجه به شرکت پست وبلاگ. و سازندگان مانند اتکینز می گویند که تعامل از بینندگان شده است بالاتر از همیشه به عنوان بیشتر مردم خانه نشین و جذب در جهان در تلفن های خود را. در دو ماه پس از شهر نیویورک رفت و در مستند او را دو برابر اندازه از او Instagram زیر که او معتقد است به طور کامل از علاقه او زنده تمرینات.

تبلیغات در حال آمدن به IGTV. Instagram به اشتراک گذاری درآمد حاصل از تبلیغات با سازندگان.حسن نیت ارائه میدهد از Instagram

برای کسب درآمد از این نوع از توجه Instagrammers در طول تاریخ به دنبال خود حمایت مالی می پردازد. برخی مستقر روی پلت فرم موجود ابزار خلاق و سودآور به پایان می رسد. اما Instagram به آرامی اقتباس به راه سازندگان با استفاده از پلت فرم. آن را اعلام کرد مارک مدیریت محتوا پس از سال ها از مارک ها و اثرگذارندهها ساخت غیررسمی توافق کردن پلت فرم. وابسته به درآمد های برنامه های مد مانند LikeToKnowIt شد به طور گسترده ای به تصویب رسید قبل از Instagram نورد از آن خرید از ویژگی های. در حال حاضر اگر چه Instagram به نظر می رسد می خواهید به رقابت با سیستم عامل هایی مانند Patreon, حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب که ساخته اند آن را آسان تر برای سازندگان خود را به پول.

در حالی که جدید کسب درآمد ابزار نشان دهنده یک تغییر بزرگ برای Instagram خالق مجموعه, ویژگی های خود را نمی اصلی است. یوتیوب که تجزیه آگهی درآمد با سازندگان معرفی “عضویت در کانال” در سال 2018; آن را می دهد بینندگان قدرت پردازش زمانی که آنها حمایت از یک کانال 5 دلار در ماه است. Twitch نیز تا به حال حمایت مدل و با استفاده از آیکون مانند پرداخت مدالها و “بیت” برای بینندگان به نمایش پشتیبانی برای streamers. اما آن مدل شده اند و بدون جنجال. گوگل متعلق به YouTube به طور خاص بارها و بارها ناراحت سازندگان در تلاش خود را برای حفظ تبلیغ مبارک—و قرار نیست توسط ویدئوها آنها ظاهر می شود در کنار. برخی از سازندگان شکایت کرده اند که فیلم های خود بودند demonetized به ظاهر به طور تصادفی. دیگران را حتی تهدید به داشتن اتحادیه در پاسخ به سیاست هایی که آنها گفته بودند متناقض و غیر منصفانه است.

Instagram می گوید آن را متعهد به ساخت تبلیغ احساس امن و با اشاره سیمی به شریک زندگی خود کسب درآمد سیاست. Facebook, شرکت پدر و مادر Instagram همچنین دارای یک لیست از دستورالعمل برای مطالب کسب درآمد اگر چه رسانه های اجتماعی شرکت خود را در تاریخ از اعتدال مجادلات. Instagram روشن ساخته است که آن جدید کسب درآمد ابزار به معنای به عنوان مکمل به راه اثرگذارندهها پول نه به عنوان جایگزینی برای اکوسیستم موجود از معاملات حمایت مالی و تجاری ambassadorships. “ارائه انواع کسب درآمد ابزار بسیار مهم است برای حمایت از تمام سازندگان در Instagram, از ظهور دیجیتال ستاره به تاسیس هنرمندان و همه چیز را در میان” جاستین Osofsky, Instagram اهسته بازمزمه ادا کردن در بیانیه ای گفت:. این ابزار جدید به منظور کمک به سازندگان “تولید درآمد اضافی به سوخت کار خود را.”

که می تواند به سازندگان جدید انگیزه ای برای پست بهترین کار خود را در Instagram, آیا آن را یک تمرین, کلاس, یک روال زیبایی و یا زیرچشمی نگاه کردن در داخل خانه های خود. تغییرات در نحوه سازندگان انتظار پول را بر روی یک پلت فرم می تواند عمیقا شکل و محتوای آنها ها وجود دارد, برای بهتر یا بدتر. آن را نیز می توانید تغییر دهید که چگونه ابزار خاصی استفاده می شود—که بدان معنی است که در حال حاضر شما می توانید انتظار یک کل خیلی بیشتر IGTV در خوراک خود را.

اصلاح در 5/27 در 8:50am می باشد: این مقاله به روز شده است برای روشن شدن تقسیم درآمد برای IGTV تبلیغات. سازندگان را حفظ خواهد کرد 55 درصد است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im