یکپارچه سازی ماهواره ای و داده های اجتماعی و اقتصادی برای بهبود آب و هوا تغییر سیاست

بنگلادش در مسیر به از دست دادن تمام آن زمین های جنگلی در آینده 35-40 سال منجر به افزایش CO2 تولید گازهای گلخانه ای و پس از آن تغییر آب و هوا محققان گفتند. که فقط یکی از زمین های مهم-استفاده از تغییراتی که کشور در حال تجربه. یک مطالعه جدید با استفاده از ماهواره ای و داده های سرشماری به کمیت و باز کردن چگونه فیزیکی و عوامل اقتصادی زمین درایو-استفاده از تغییرات. درک این ارتباط می توانند با سیاست آب و هوا در مقیاس ملی در بنگلادش و فراتر از آن.

این مطالعه به رهبری دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign علوم جوی استاد Atul جین و پژوهشگر فوق دکترا Xiaoming زو منتشر شده در مجله زیست محیطی منطقه ای را تغییر دهید.

“زمین استفاده از تغییرات هنگامی که بیوفیزیکی عوامل مانند دما و کیفیت خاک را تغییر دهید بلکه هنگامی که به نیازهای اقتصادی مردم تغییر” زو گفت. این مطالعه به شناسایی دو حوزه کلیدی که در آن استفاده از زمین و پوشش منتقل کرده اند به دلیل بیوفیزیکی و اقتصادی-اجتماعی با فعالیت در بنگلادش-و نشان می دهد سیاست های کاهش تاثیر تغییر آب و هوا.

اولین تیم دریافتند که حدود 11 درصد از این جنگل ها در بنگلادش منتقل شده به درختچه زمین گندم زار و زمین شهری از 2000-10.

“شدید آب و هوا حوادث مانند خشکسالی و سیل تغییرات در مناطق شهری و روستایی جمعیت و شرایط اقتصادی در حال رانندگی تغییرات از جنگل به زمین درختچه در منطقه جنوب شرقی بنگلادش” جین گفت. “اینجا محلی امرار معاش خود با استفاده از زمین چوب و منابع سوخت از جنگل. اما زدایی ممکن است کنترل با اجرای سیاست های ساده مانند جاده بهبود است که می تواند مردم را با وسیله ای برای به دست آوردن سوخت های جایگزین و معیشت هستند که به عنوان وابسته به جنگل.”

این مطالعه همچنین نشان داد که از 2000-10 این منطقه از ایستاده آب مانند استخرها و دریاچه ها و مخازن افزایش حدود 9 درصد. این تغییر رخ داده است در سواحل غربی این کشور که در آن وخیم تر شدن سیلاب های موسمی در طول ماه باید تحت فشار قرار دادند و آبزیان و توسعه در هزینه از گندم زار در دهه های اخیر محققان گفتند.

“تبدیل سریع سنتی برنج-زمین کشاورزی به میگو آب شور حوضچه در حال حاضر به خوبی تثبیت عمل در جنوب غربی منطقه ساحلی بنگلادش” زو گفت. “میگو کشاورزی است 12 بار بیشتر از سود کشت برنج در این کشور است.”

جاری شدن سیل و گسترش از آب شور در کشاورزی منجر به افزایش شوری خاک, خراب خاک برای کشاورزی اهداف محققان گفتند. “سیاست نیاز به توسعه است که تشویق توسعه آبزیان آب شور تنها در مناطق با شرایط مطلوب و جلوگیری از تخریب خاک,” جین گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, اخبار, اداره. Original نوشته شده توسط لوئیس Yoksoulian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im