نوشته شده توسط E&E News

داخلی بخش در حال حرکت است و نزدیک به بیشتر entrench یک سیاست است که در آن “ترویج علم باز کردن” اما منتقدان تماس غلط و سیاسی است.

پیگیری منشیگری منظور صادر شده در اکتبر 2018, مقامات بخش در روند توسعه رسمی حکومت حاکم بر استفاده از علم است.

“حکومت پیشنهاد شده را اطمینان بخش پایگاه های خود تصمیم گیری در این رابطه در دسترس علم فراهم می کند و مردم آمریکا با اطلاعات کافی برای ملاحظه و اساسا ارزیابی داده ها, روش و تجزیه و تحلیل مورد استفاده توسط این گروه برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های خود” داخلی سخنگوی کانر سوانسون در بیانیه ای گفت امروز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شش ماهه متحد دستور کار انتظار اقدامات نظارتی ساخته شده توجه داشته باشید در نوامبر سال گذشته از پتانسیل “ترویج علم باز کردن” حکومت در خط لوله و یک مقاله امروز در تپه نامیده می شود توجه به این موضوع است.

“این قانون پیشنهادی در نظر گرفته شده برای اجرای این جهت ارائه شده در دبیر سفارش 3369,” متحد دستور کار اعلام کرد.

دولت بهار 2019 متحد دستور کار همچنین شامل کار بر روی یک باز علم حکومت با برآورد تاریخ انتشار دسامبر 2019 برای اطلاع از پیشنهاد rulemaking. اداره اطلاعات و امور نظارتی سوابق نشان می دهد آن را برای بررسی ارسال شده Feb. 13.

“این قانون بخشی از یک الگوی توسط سازمان در این دولت به حاشیه علم” اندرو روزنبرگ مدیر اتحادیه دانشمندان نگران’ مرکز علم و دموکراسی گفت: در یک ایمیل. “آن را صرفا در خدمت خواسته از صنعت بزرگ به جای منافع عمومی است.”

داخل کشور ترتیب خواهد بود که پایه و اساس یک حکومت اعلام کرد که گروه “باید استفاده کنند و اولویت بندی در دسترس عموم تجدید پذیر نظیر بررسی علم تا حد امکان” (E&E, اخبار, ساعت, اکتبر. 1, 2018).

همه از بخش های قرارداد, کمک های مالی و تعاونی موافقت نامه های اجازه خواهد داد این سازمان به عموم انتشار داده های مربوط تحلیل روش و سایر اطلاعات مرتبط را تحت سفارش.

“وزارت موظف است به مردم آمریکا اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری ها بر اساس بهترین در دسترس علم” منظور متحده و اضافه کرد که آن را “اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا باید اطلاعات کافی در مورد آنچه خود دولت انجام شده است به ارزیابی که در آن از آینده است و درست به ما هنگامی که ما گمراه.”

منتقدان ترس سیاست می تواند محدود کردن استفاده از تحقیقاتی که نیاز به رازداری برای سلامت و یا اطلاعات دیگر.

داخلی “جدید باز علم سیاست” شبیه یک پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست با عنوان “تقویت شفافیت در مقررات علم” توسط مقامات دولت و بازیگران به عنوان “راز علم” بخشنامه توسط دیگران است.

سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد موثر خواهد بار, سازمان حفاظت محیط زیست با استفاده از خاص مطالعات برای توسعه مقررات جدید مگر اینکه زمینه “اطلاعات در دسترس عموم در یک شیوه ای کافی برای اعتبار سنجی مستقل” با توجه به متن.

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de