‘حمله’ از مصر باستان مارس واقع شده است مهاجر قیام

مصر باستان هنر دیوار را نشان می دهد هیکسوس عینک رنگی لباس در حالی که مصریان اغلب تصمیم گرفتند برای سفید.

FALKENSTEINFOTO/Alamy عکس سهام

مصر باستان اولین “خارجی” تصاحب ممکن است واقع شده اند و کار. در حدود 3600 سال پیش فراعنه به طور خلاصه از دست کنترل شمال مصر به هیکسوس حاکمان که نگاه و رفتار مردم از یک منطقه کشش از حال و روز سوریه در شمال اسرائیل به جنوب. سنتی توضیح است که هیکسوس شد یک نیروی مهاجم. اما تازه تجزیه و تحلیل اسکلت از باستان هیکسوس سرمایه نشان می دهد یک جایگزین: این هیکسوس شد مصر متولد اعضای یک جامعه مهاجر که رز و قدرت برداشت.

فراعنه حکومت مصر از حدود 3100 B. C. E. تا 30 B. C. E., اما آنها همیشه در تکمیل فرمان از قلمرو خود را. یک دوره آسیب پذیری آغاز شد و حدود 1800 B. C. E. با جانشینی اثر فراعنه که تلاش برای حفظ نظم. این هیکسوس در زمان استفاده از خلاء قدرت تصرف کنترل شمال مصر با توجه به متون کهن ترک فراعنه مسئول تنها یک نوار کوچک از زمین به سمت جنوب.

باستان شناسان می دانند هیکسوس شد بر خلاف معمول مصری: آنها تا به حال نام مانند آن از مردم از همسایه منطقه آسیای جنوب غربی. باستان آثار هنری به تصویر می کشد و آنها را با ماندگاری طولانی و رنگارنگ لباس بر خلاف عادی مصر سفید لباس. اما دقیقا همان است که آنها مشخص نبود.

فراعنه بعد ادعا هیکسوس شد مهاجمان خارجی که در زمان شمالی مصر توسط نیروی آورده و اختلال و هرج و مرج است. اما برخی از مورخان می گویند این بود که به سادگی مصر باستان تبلیغات.

در 1940s محققان باستان هیکسوس شهر اواریس در سایت در دلتای نیل در حدود 120 کیلومتری شمال شرقی قاهره. در مطالعه جدید باستان شناس کریس Stantis در دانشگاه بورنموث و همکارانش به تجزیه و تحلیل دندان های گرفته شده از اسکلت های دفن شده در اواریس به دریافت یک تصویر واضح تر که هیکسوس واقعا بودند.

به عنوان دندان های فرم در دوران کودکی, کوچک مقدار استرانسیم فلز در مواد غذایی گنجانیده شده به مینا. با مقایسه تعادل ایزوتوپهای استرانسیم در مینا با کسانی که در منطقه را خاک محققان قاضی می تواند که در آن یک فرد بزرگ شده.

زمانی که Stantis و همکارانش به بررسی دندان از 36 اسکلت های دفن شده در اواریس در طول 350 سال قبل از هیکسوس قدرت را به آنها کشف کردند که 24 از افراد—زن و مرد—خارجی بودند-به دنیا آمد. آنها نمی تواند بگوید که در آن خارجی ها مورد ستایش قرار داد اما محققان می گویند یافته های آنان نشان می دهد مصر تا به حال استقبال مهاجران برای صدها سال قبل از هیکسوس به قدرت رسید. داده ها از دندان بیشتر از 35 نفر به خاک سپرده شد در اواریس در طول هیکسوس دوره نشان می دهد یک الگوی مشابه از مهاجرت ادامه داد: آنها پس از به قدرت.

چنین Stantis نشان می دهد که هیکسوس حاکمان بودند نه لزوما متولد مهاجمان اما ممکن است به جای آن پدید آمده از یک صد ساله مهاجر جامعه زندگی در اواریس او گزارش تیم امروز در مجله PLOS ONE.

مورخ و باستان شناس آنا-Latifa مراد در دانشگاه مک کواری فکر می کند این نتیجه گیری حس می کند. باستان شناسان پیدا کرده اند شواهد کمی برای مبارزه و نابودی است که باید رخ داده در اواریس اگر این شهر دستگیر شده بود توسط مهاجمان خارجی است.

Egyptologist اورلی Goldwasser در دانشگاه عبری اورشلیم فکر می کند بسیاری از مهاجران احتمالا به مصر سفر کرد. آنها حتی ممکن است اختراع الفبا هنگامی که آنها وارد شده اند, با توجه به پژوهش است.

افزایش خود را به قدرت است که احتمالا توضیح داده شده توسط این نقایص از فراعنه به کنترل این منطقه می گوید Egyptologist جان Darnell در دانشگاه ییل.

این هیکسوس حکومت برای 100 سال و سپس فراعنه دوباره قلمرو خود را. محققان بر این باورند که این فراعنه نیروهای تبعید هیکسوس حاکمان به جنوب غربی آسیا و مجازات ممکن است کمک کرده اند الهام بخش خروج کتاب مقدس داستان که در آن بنی اسرائیل به سمت چپ مصر و سرانجام به سرزمین موعود در جنوب غربی آسیا است.

در نهایت حتی اگر هیکسوس تنها ممکن است حکومت برای حدود 100 سال آنها به نظر می رسد به ترک علامت خود را در جهان فرهنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر