سرمایه گذاران ضربه زدن به ترمز در خودرو, راه اندازی

در سال گذشته تد Serbinski به نام شتاب دهنده Akp دیترویت “‘باز گشت شهر’ اکوسیستم استارتاپی.” پس 2015, شتاب دهنده حمایت کرده و مربی 54 حمل و نقل-شرکتهای مرتبط با تامین مالی از برخی از بزرگ حمل و نقل, نام, مثل, فورد, هوندا, AAA و در سراسر کشور. داستان های موفقیت محموله شامل راه اندازی است که کمک می کند تا سوار-تگرگ رانندگان ایجاد درآمد مکمل های در حال اجرا سوار پسند “فروشگاه رفاه” از اتومبیل های خود را; Splt یک سوار-به اشتراک گذاری شرکت به دست آورد بوش در سال 2018 و Acerta که امر یادگیری ماشین به ساخت خودرو.

اما در این سال Akp دیترویت را نمی خواهد در راه اندازی است. آن را تعطیل همانطور که قبلا گزارش شده توسط TechCrunch. “در حال حاضر وجود ندارد و بودجه می گوید:” Serbinski این شتاب دهنده مدیر عامل. بخشی از سازمان فروپاشی است و با توجه به مسائل داخلی در درون Akp یک شبکه جهانی از شتاب دهنده و خود را راه اندازی Serbinski می گوید. اما سرمایه داری نیز مقصر تجارت بادها در بخش خودرو: یک تغییر به دور از مختار خودرو سرمایه گذاری و نسبت به برق و یک درایو (هیچ جناس در نظر گرفته) نسبت کمتر تجربی کسب و کار است که در واقع می توانید پول.

اقامت در دانش با ما حمل و نقل عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا!

آمار و ارقام از اطلاعات و تحقیقات شرکت Pitchbook هفته گذشته منتشر شد در حال آشکار است. شرکت در این “تحرک” بخش که شامل کسانی که در کار مستقل و برقی خودروهای سواری-نقطه, خودکار, تجارت, حمل و نقل تدارکات و micromobility هنوز هم زمزمه بالا بردن $33.5 میلیارد دلار سرمایه از 756 معاملات در سال 2019. اما این که $25.2 میلیارد دلار کمتر از 130 کمتر از سال گذشته است.

خودروسازان با الهام از مقررات دولت در چین و اروپا و وعده ساده تر-به-ساخت و ارزان تر-به-حفظ برق همچنان به ریختن میلیاردها دلار به برق خود را ارائه داده نشان می دهد. اما آنها به عقب کشیده از “تحرک-as-a-service” ارائه مانند خودرو-به اشتراک گذاری.

سال گذشته غول سرمایه گذاری در خودرو خودمختار شرکت هایی مانند شفق قطبی و Nuro نگهداری می شود کل مبلغ ریختن به ربات ماشین بخش در سطح رکورد. اما کمتر وجود دارد می پردازد و در اوایل و بذر-مرحله سرمایه گذاری در AVs مخروطی خاموش—نشانه آن است که این صنعت کمتر buzzy و بیشتر.

مستقل و وسایل نقلیه “هستند و قطعا در آن ‘تغار از سرخوردگی” می گوید: “Tarek Elessawi ارشد سرمایه گذاری مرتبط در اوایل مرحله گذار پلاگین و بازی با اشاره به مرحله در مشاوره گارتنر “hype cycle” در هنگام بهره اببس در یک بار-داغ تکنولوژی. “ما بسیار خوش بینانه در مورد که در آن استقلال که قرار بود در سال 2016 و 2017. سپس در سال 2018 گرایی شده و به مجموعه در.” اواخر سال 2018 حتی احتمالي رهبران صنعت در Waymo اذعان کرد که آنها آماده بودند به اجازه دهید کاملا بدون راننده اتومبیل های سست در جاده ها.

جهانی فروش خودرو کاهش یافت 4.4 درصد در سال گذشته با توجه به پیش بینی خدمات LMC Automotive. رکود بود به خصوص تلفظ در چین که در آن خرید و فروش خودروهای سواری کاهش یافت 8.3 درصد بزرگترین افت حداقل 20 سال است.

تا حدودی به عنوان یک نتیجه از سرمایه گذاران می گویند خودرو, شرکت ها و تامین کنندگان بیشتر علاقه مند به تمرکز بر روی آنچه انجام می دهند بهترین—تولید وسایل نقلیه ساختمان جدید سخت افزار—از آزمایش های وحشی در سرمایه گذاری است که ممکن است یا نه ممکن است به نوبه خود سود. در سال گذشته فورد تعطیل خود را به تازگی به دست آورد شاتل سرویس ارابه و جنرال موتورز دایملر و بی ام و زخم خود را به ما مبتنی بر ماشین های خدمات. این پروژه بودند بقایای شور و هیجان در اطراف تحرک و برخی از ترس از upstarts مانند Uber که یک بار تهدید به بازنویسی خودرو بازی اما در حال حاضر مبارزه با پرسش از سودآوری است.

در حال حاضر “تجربی پول و دسترسی آسان به پول از دست رفته است” در صنعت خودرو می گوید Serbinski. او می گوید: او همچنان به توصیه شرکت های پدید آمده است که از محلی Akp و سرمایه گذاری در حمل و نقل فضایی.

وقتی که می آید به برق بسیاری از خودروسازان در حال گذراندن اکثریت خود را در تحقیق و توسعه و دلار داخلی. “آنها احساس می کنند که بسیاری از صلاحیت در خانه که در آن آنها سپاه از مردم در سخت افزار و ساخت و تولید” می گوید: Quin گارسیا مدیر عامل و مؤسسین Autotech سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در حمل و نقل زمینی. راه اندازی باید یک نقش در کمک به electrify جهان زیرساخت های او می گوید. Autotech سرمایه گذاری برای مثال سرمایه گذاری در ولتا شارژ که ایجاد کردن ad-پشتیبانی از ایستگاه های شارژ رایگان هستند که به برق خودرو به رانندگان است. در مقایسه با ربات و ماشین و سرمایه گذاران می گویند برق احساس می کند بسیار واقعی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر