پس از سال 2016 سایت های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, Twitter, YouTube و قول داده اند که برای سرکوب اطلاعات غلط مربوط به انتخابات. دوشنبه, آنها مواجه شده اولین آزمون بزرگ زمانی که با تاخیر نتایج از آیووا دموکراتیک حزبی باعث به حزبی اختلافات شایع اطلاعات غلط و تئوری های توطئه است. جای تعجب نیست, همه چیز دقیقا نمی با توجه به برنامه ریزی. توییتر تلاش برای مهار ویروسی انتخاباتی اطلاعات غلط و بی اساس اتهامات تقلب در آرا از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حالی که Facebook گلاویز با دروغ.

به عنوان موشکافی بیش از برنامه آیووا دموکرات سفارش به گزارش نتایج از قفقاز بزرگ شده, خبرنگاران, سیاسی اثرگذارندهها و محبوب دیگر کاربران توییتر به اشتراک گذاشته شده اطلاعات غلط در مورد که در پشت این نرم افزار کمک اشتباهی به ویروسی. همزمان رئیس جمهور تهمت خانواده و متحدان در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن و تقویت اتهامات بی اساس در مورد مشروعیت روند انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale دیجیتال مدیر گری Coby و پسران همجنس باز, Donald Trump Jr., متهم دموکرات ها “تقلب” در این جلسه در میان اخبار که نتایج خواهد شد به تعویق افتاد.

“علامت گذاری کلمات من آنها تقلب این چیز … چه افتضاحی” نوشته اریک مغلوب ساختن پیشی جستن. “و توسط ‘کنترل کیفیت’ معنی آنها را رفع نتايج به دست آوردن نامزد دموکرات اربابان در DC خواهید گفت:” Trump Jr.

توییتر انتخابات یکپارچگی سیاست منع مردم از استفاده از پلت فرم “به دستکاری و یا مختل کردن انتخابات از جمله از طریق توزیع اطلاعات غلط یا گمراه کننده در مورد روند انتخابات و یا زمانی و یا چگونه رای می دهند.” در یک بخش با شرح نمونه هایی از محتوایی که ناقض این قوانین لیست توییتر “گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری روش یا تکنیک های است که می تواند منصرف کردن رای دهندگان از شرکت در انتخابات” و “گمراه کننده ادعا می کند که حوزه های رأی گیری بسته شده, که رای گیری به پایان رسیده و یا دیگر اطلاعات گمراه کننده مربوط به آرا در حال شمارش نمی,” در میان بسیاری دیگر.

ایان Plunkett جهانی مدیر توییتر سیاست ارتباطات تیم گفت: توییتهایی را نقض نمی توییتر سیاست “را به عنوان آنها را سرکوب رای دهندگان و یا گمراه کردن مردم در مورد زمانی که از کجا یا چگونه رای می دهند.” در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا توییت—به نظر می رسد که شک و تردید در مشروعیت روند انتخابات را اجرا گرفتار توییتر قوانین منع “توزیع اطلاعات غلط یا گمراه کننده در مورد روند انتخابات” Plunkett داد همان جواب. وقتی پرسید که آیا توییتر در نظر گرفته شده بود با استفاده از آن به اصطلاح قرنطینه از ویژگی های که طراحی شده است به حدی محدود کردن دسترسی به توییت از چهره های سیاسی که شکستن توییتر قوانین در عین حال بیش از حد ارزش خبری به حذف به طور کامل—به پست های که ادعاهای بی اساس در مورد جریان انتخابات Plunkett گفت هیچ برنامه ای برای انجام این کار در آن لحظه است.

“وجود دارد معتبر شواهدی از تقلب در نتایج پرسید:” جوآن داناون از تکنولوژی و تغییرات اجتماعی پروژه تحقیقاتی در دانشگاه هاروارد کندی Shorenstein Center. اما هر اختلال بالقوه سیاسی فرصت که در آن توطئه و حدس می توان به راحتی تکثير در سراسر رسانه های اجتماعی است.”

در Facebook, صفحات, اجرا توسط گروه های جناح راست و چهره های رسانه ها رو اطلاعات نادرست در مورد آیووا ثبت نام رای دهندگان رول به virality مدت کوتاهی قبل از این جلسه حتی آغاز شد. در صبح روز دوشنبه, آیووا, وزیر امور خارجه پل کله اختلاف یک “غلط” گزارش از محافظه کار گروه فعال قضایی تماشای این ادعا است که نرخ ثبت نام در آیووا بودند به طرز مشکوکی بالا و با صدور بیانیه ای رسمی در اشتباهی بعد از آن بعد از ظهر. اما گمراه کننده گزارش هنوز به سرعت گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی.

آزادی مطبوعات از قضایی سازمان دیده بان به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 20 ، 000 بار در Facebook به گفته سیمی و تحلیل داده ها از CrowdTangle یک رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل پلت فرم متعلق به Facebook. یک مقاله در مورد قضایی سازمان دیده بان ادعا توسط بار عصر—محافظه کار یک سازمان رسانه ای با سابقه حمایت شدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به تازگی ممنوع از تبلیغات در Facebook—دریافت بیش از 46,000 سهام هر CrowdTangle داده است.

Facebook در ابتدا گفت: رسانه های خبری که مقامات قضایی تماشای پست را نقض نمی کند قوانین خود را در مورد انتخابات صداقت “به دلیل آن را ندارد نادرست در مورد چگونه برای رای دادن و یا اینکه آیا یک رای خواهد بود محسوب می شود.” آن را بعد از آن گفت: یک بررسی ارسال توسط شخص ثالث واقعیت-چکرز مشخص بود که آن را نادرست و که این امر می تواند به عنوان برچسب “اطلاعات نادرست” هنگامی که به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook. Facebook نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Image may contain Electronics Computer File and Text

کاربرانی که سعی کنید برای ارسال لینک به قضایی سازمان دیده بان آزادی مطبوعات یا عصر تایمز در مقاله دیدن این هشدار که این پست شامل اطلاعات نادرست است.

حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

قضایی و Epoch Times پست نیز به اشتراک گذاشته شده در توییتر که کاهش یافته است را به آنها را به عنوان شرکت گفت: آنها را نقض نمی کند و انتخاباتی خود را صداقت در سیاست.

بعد سه شنبه توییتر نیز اعلام کرد که سیاست جدید منع کاربران از های دستکاری تصاویر و فیلم ها هستند که “به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.” اگر قانون نقض شده است, توییتر ممکن است حذف این رسانه, اضافه کردن یک هشدار هشدار به مردم که آن را گمراه کننده و یا کاهش آن دید. سیاست جدید امر به deepfakes بلکه کمتر پیچیده فن آوری. برای مثال توییتر را در نظر بگیرید که آیا یک ویدیو آهسته شده انتخابی ویرایش بریدن و یا اگر نوشتن شرح تصاویر و حذف شدند. “ما نمی خواهیم به سهوا کاهش دامنه رویکرد ما به تنها یک نوع از رسانه ها و یا تنها رسانه ای ایجاد شده از طریق یک روش خاص” دل هاروی توییتر معاون رئیس جمهور از اعتماد و ایمنی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

توییتر را با استفاده از سه عامل به منظور بررسی اگر یک عکس یا ویدئو را نقض سیاست: آیا آن شده است جعلی و یا دستکاری شده, که آیا آن را در یک “فریبنده شیوه” و اینکه آیا این اطلاعات به احتمال زیاد به تاثیر امنیت عمومی و یا آسیب جدی شود. اگر یک کاربر ناخواسته توییتهایی ویدئویی جعلی است و به احتمال زیاد به علت آسیب توییتر می گوید که اضافه کردن یک برچسب هشدار دهنده به جای حذف محتوا. هنگامی که کاربران با کلیک بر روی هشدار توییتر خواهد آنها را مستقیم به منابع خبری معتبر که باید افشا و خنثی اطلاعات که در دسترس نیست. توییتر آغاز خواهد شد اضافه کردن جدید برچسب در 5 مارس.

یوئل راث توییتر سر از سایت صداقت به خبرنگاران گفت: سیاست جدید این است که تا حد زیادی پیشگیری. او گفت: توییتر بیشتر دیده مستهجن deepfakes که نقض آن موجود nonconsensual برهنگی سیاست. هنوز قانون جدید طراحی شده است به درخواست به طیف گسترده ای از تصاویر و ویدئوها و روشن نیست که چگونه به خوبی توییتر مجهز شده است برای به اجرا درآوردن آن است.

به روز شده 2-4-20, 6:05pm ET: این داستان به روز شده است بیش از حد شناسایی ایان Plunkett و برای روشن شدن برخی از پاسخ های خود را.

به روز شده 2-4-20, 4:10pm ET: این داستان به روز شده با اطلاعات در مورد سیاست توییتر در دستکاری تصاویر است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im