سه هفته در بیمارستان عمومی ماساچوست دستخوش تغییر و تحول است. مانند بسیاری از ما در بیمارستان ها این روزها قابل لمس تنش آویزان بر ساختمان است. سالن آرام و عاری از بازدید کنندگان جداسازی بخش در حال پر کردن با بیماران و کارکنان در گسترده دنده محافظ. وجود دارد غیر معمول سکون در هوا.

معمول روزانه gaggles از پزشکان و ساکنان در حال حرکت از یک تخت به تخت برای انجام دور جایگزین شده توسط a lone پزشک چادری در محافظ تجهیزات اسکورت یک لپ تاپ در یک سبد خرید در اطراف بیمارستان است. پزشکان شرکت عملا از طریق یک برنامه بیمارستان به پیکربندی به منظور تسهیل مراقبت های پزشکی در حالی که محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه توسط کارکنان. برخی از پزشکان پیوستن مجازی دور از مقادیر اتاق کنفرانس پایین سالن جایی که آنها نشسته 6 فوت از هم جدا دیگران از خانه های خود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در انزوا بخش Covid-19 بيمار استراحت در اتاق های مجهز به iPads ها نصب شده برای IV قطب با استفاده از یک ابزار طراحی شده برای امن قرص به قایق. از iPads ها شامل نرم افزار است که باعث می شود آنها را مجازی پسوند جرم عمومی 2,000 پرستاران. پرستاران می توانید با استفاده از این دستگاه برای بررسی و برقراری ارتباط با بیماران بدون پوشیدن ماسک و دستکش و با ارزش دیگر دنده محافظ و خطر در معرض خود را به ویروس.

در سه هفته از سیستم مستقر شد, جرم کلی آن می گوید: استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE, تا به نصف کاهش یافته, کمک بیمارستان مقابله با سراسر کشور کمبود. آن را نیز تبدیل دیرین مخالفان پزشکی از راه دور در بیمارستان به شدید طرفداران از فن آوری است.

به عنوان همه گیر بدتر بیمارستان از کالیفرنیا به تگزاس به نیویورک در حال عجله ساختمان مجازی مراقبت از سیستم با استفاده از قرص و گوشی های هوشمند با همین نتایج امیدوار کننده. بسیاری شروع به slapdash تلاش برای بیماران با مراقبت با کیفیت بالا و دسترسی به جهان خارج در میان بازدید کنندگان محدودیت و کمبود عرضه اما مقامات بیمارستان می گویند که آنها شگفت زده شده اند و توسط برنامه های’ تاثیر است.

“این دیجیتال افزایش است که قبل واقعی Covid-19 بیمار افزایش می گذرد تبدیل به بهداشت و درمان به طور دائم در ایالات متحده گفت:” دکتر لی Schwamm که منجر جرم عمومی مرکز پزشکی از راه دور.

دکتر لی Schwamm نشان می دهد که چگونه پرستاران با استفاده از جرم کل جدید مجازی سیستم مراقبت به بيماران از راه دور.

حسن نیت ارائه میدهد از بیمارستان عمومی ماساچوست

دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به توافق برسند. هریس نظام سلامت در هوستون در ابتدا تبدیل به قرص برای کمک به جیره PPE با محدود کردن تعدادی از کارکنان که وارد اتاق Covid-19 بيمار در انزوا در سه بيمارستان. مقامات به زودی متوجه شدم این برنامه می تواند بیشتر انجام دهید برای ارائه دهندگان و بیماران به طور یکسان.

هریس سلامت در حال حاضر با استفاده از قرص برای ارائه بر روی تقاضا دسترسی به مترجمین به صورت غیر بومی انگلیسی زبان, بيمار, بیمار, مشاوره با داروسازان و متخصصین تغذیه و ویدیو چت با بيمار و خانواده و عزیزان. روز چهارشنبه در بیمارستان شبکه اعزام یک سیستم جدید طراحی شده برای ساده کردن پایان زندگی مراقبت و اطمینان حاصل شود که خانواده های بیماران در شرایط بحرانی می تواند به سرعت تماس را به بالین بیمار عملا با آنها در لحظات پایانی.

دیوید معما مدیر اداری از تجربه بیمار می گوید که امیدوار است این سرویس را کاهش برخی از بار عاطفی برای ارائه دهندگان در خط مقدم که اغلب تنها آنهایی که در اطراف یک مرگ بیمار است. “این یک وضعیت ایده آل, اما به عنوان یک پزشک شما ممکن است پیدا کردن برخی از حس رهایی و یا برخی از بار برداشته از تو دانستن است که خانواده قادر به حداقل خود بگویید عزیزان چیزی بود با آنها را عملا” او می گوید.

در Downstate SUNY مرکز پزشکی بیمارستان در بروکلین است که انتقال به طور انحصاری خانه Covid-19 بیماران ، کارکنان با استفاده از یک منبع محدودی از اهدا iPads ها و گوشی های هوشمند به کمک جدا شده از بيماران ارتباط با عزیزان خود. یکی دیگر از پنج iPads ها بر روی چرخ دستی استفاده می شود به صورت تصویری خدمات ترجمه به چندین زبان از جمله زبان.

“مشکل شنوایی پیدا کردن دستگاه بسیار مفید است و آن را فراهم می کند مقدار زیادی از اعتماد به نفس و آرامش گفت:” رن Lester ارشد تجربه افسر و مدیر روابط بیمار در Downstate مرکز پزشکی. لستر می گوید: بیمارستان امیدوار به گسترش برنامه پس از بحران.

Downstate نیست در حال حاضر با استفاده از فن آوری به ارائه بستری مجازی مراقبت مانند جرم کلی و دیگران. شدت نیویورک coronavirus بحران چپ کارکنان زمان کمی برای ایجاد چنین سیستم. “اعداد در حال رشد بوده است به طوری سریع است که ما باید برای تغییر [هسته جنبه های ما] فرایند کاملا به طور منظم فقط برای مقابله با افزایش بیماران و مدیریت بحران گفت:” مدیر ارشد فناوری اطلاعات میشل Scaggiante.

کارکنان در سن فرانسیس بیمارستان یادبود در سان فرانسیسکو خانه برای اولین بار در شهرستان اختصاص داده شده Covid-19 درمان واحد در ابتدا تبدیل به قرص و گوشی های هوشمند به کمک اتصال بيماران مبتلا به عزیزان خود را پس از مقامات محلی ممنوع ترین بیمارستان بازدید کنندگان در مارس 14. از آن زمان به بعد دستگاه های اتخاذ شده برای استفاده های دیگر در سراسر بیمارستان می گوید دکتر کاتلین اردن, معاون رئیس جمهور از بیمارستان.

“ما در برخورد به تازگی با پایان وضعیت زندگی بود و در واقع کاملا یک تجربه زیبا با خانواده از مکان های مختلف که قادر به حضور در مجازی راه” به یاد می آورد اردن. این اولین بار بود این بیمارستان تا به حال با استفاده از چنین فن آوری با چنین مخاطبان زیادی و در پایان زندگی تجربه او می گوید:.

پزشکان در سن فرانسیس با استفاده از این دستگاه برای بررسی بیماران در بیمارستان است. وجود دارد البته هنوز هم بسیاری از آزمون ها و روش های است که باید انجام شود در فرد اما برای کسانی است که می تواند از راه دور انجام بسیاری از پزشکان در حال یافتن مجازی قرار ملاقات آنها را با ارائه فرصت برای صمیمیت بیشتر با بیماران مبتلا به اردن می گوید.

در اکثر بیمارستان Covid-19 بيمار ببینید چند نفر دیگر را در پردهی ماسک عینک و دستکش. “این یک تجربه ترسناک می گوید:” Schwamm از جرم به طور کلی. “با دستگاه آی پد در محل آنها را وادار به تعامل شفاهی و اطمینان راه با یک پرستار که می توانید آنها را لمس نیست اما که صورت آنها در حال حاضر می توانید ببینید.”

تصویب بستری پزشکی از راه دور نیز با کمک نیروی انسانی اجازه می دهد بیشتر ارائه دهندگان برای شرکت در مراقبت از اردن می گوید در سنت فرانسیس. ضعف سيستم ايمنی و دیگر در معرض خطر ارائه دهندگان که داشته دور از بیماران برای محافظت از خود را هم اکنون می توانید وزن در از راه دور. پزشکان که احساس سالم هستند اما در قرنطینه به دلیل Covid-19 مواجهه همچنین در حال حاضر قادر به کمک اردن می گوید که کمک کرده به بیمارستان جلوگیری از وخیم کمبود پرسنل.

در آماده سازی برای هجوم بیماران Saint Francis راه اندازی یک موج منطقه به عمل به عنوان یک فرمت از اتاق اورژانس بیمارستان. افزایش تسهیلات نیست واقع در همان منطقه به عنوان ER اما ER پزشکان قادر خواهید بود برای هدایت از راه دور بازديد و مشاوره برای افزایش تسهیلات بدون نیاز به ترک پست خود را.

“مردم باید این ایده که کار از راه دور است که واقعا برای پزشکان و من فکر می کنم این است که به ما نشان میدهد در غیر این صورت می گوید:” خوان استرادا که نظارت مجازی بیشترین خدمات در جرم به طور کلی. او صرف سال تلاش برای به دست آوردن این تکنولوژی به دست از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما تا همین اواخر می گوید او تا حد زیادی با مقاومت.

“تغییر دشوار است در طب. از لحاظ تاریخی telehealth شده است ورزش در فشار به طوری که مردم شروع به دیدن چگونه فن آوری می تواند تفاوت می گوید:” استرادا. “این سه هفته ما نیست واقعا هل دادن. ما در حال کشیده شدن. این جامعه بزرگ از ارائه دهندگان خدمات است که تقاضاهای مصرانه برای این راه حل در حال حاضر است. این شگفت انگیز است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de