هنگامی که آهن محدود است از جلبک های کوچک است که داخل مرجان سلول — است که می تواند اکثر مرجان نیازهای تغذیه ای — تغییر دهید که چگونه آنها را در دیگر فلزات کمياب است که می تواند آبشاری اثرات حیاتی در عملکردهای بیولوژیکی. یک مطالعه جدید در مجله صخره های مرجانی به بررسی چگونه گونه های مختلف از این microalgae تکیه بر آهن که در حال حاضر عرضه محدود در اقیانوس ها می تواند کاهش با گرم شدن آب های اقیانوس شاید تشدید اثرات تغییر آب و هوا در مرجان.

“کمبود آهن است و نه فقط یک مشکل برای انسان بلکه برای دیگر موجودات زنده نیز گفت:” هانا رایش یک دانشجوی کارشناسی ارشد در زیست شناسی در پن استیت در زمان تحقیقات و نویسنده این مطالعه است. “اکثر موجودات زنده نیاز به یک مقدار مشخصی از آهن و دیگر فلزات کمياب خود را به انجام برسانند پایه نیازهای فیزیولوژیکی. به دلیل گرم شدن اقیانوس درجه حرارت می تواند تغییر آهن در دسترس ما می خواستم به دانستن چگونه microalgae در خانواده Symbiodiniaceae که معمولا در زندگی مرجان سلول های, پاسخ به limed مقدار آهن شروع به درک که چگونه آنها ممکن است در پاسخ به یک تغییر آب و هوا.”

این جلبک دریایی برای حفظ یک رابطه همزیستی با مرجان تولید انرژی از فتوسنتز و ارائه به 90 درصد از مرجان روزانه نیازهای تغذیه ای. تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد هر دو مرجان ها و جلبک دریایی و مرجان ها تحت استرس ناشی از گرم شدن آبهای اغلب اخراج خود همزیستهای در یک فرایند شناخته شده به عنوان سفید کننده.

محققان دریافتند که پنج گونه از جلبک دریایی آنها مورد بررسی رشد ضعیف در فرهنگ زمانی که آهن غایب بود و چهار گونه رشد ضعیف هنگامی که آهن در حال حاضر در غلظت های بسیار پایین. این تعجب آور با توجه به نقش اساسی ردیابی فلزات اساسی و توابع فیزیولوژیک مانند تنفس سلولی و فتوسنتز. این محققان نشان می دهد که پنجم گونه ممکن است کمتر سختگیرانه آهن مورد نیاز است که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا آن همچنان ادامه دارد در برخی از مرجان که مقصور یا بیمار.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که هنگامی که آهن محدود بود از جلبک دریایی به دست آورد و دیگر ردیابی فلزات در مقادیر مختلف در یک راه است که منحصر به فرد به هر گونه. برای مثال یک گونه تا به حال بسیار بیشتر جذب منگنز در حالی که دیگری تا به حال بیشتر جذب مس.

“ما معتقدیم که این تفاوت ها بازتاب گسترده ای physiologies و ecologies از گونه های ما بررسی” گفت: Todd LaJeunesse استاد زیست شناسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و نویسنده این مقاله است. “ما دریافتیم که گونه های مشابه با محیط زیست سوله-یا در یافت مشابه زیستگاه و یا با مشترک زیست محیطی توانایی های — تا به حال مشابه پروفیل های فلزی. اگر جلبک دریایی با استفاده از ردیابی فلزات در مقادیر مختلف و یا در راه های مختلف محدودیت آهن می تواند آبشاری اثرات آن بر عملکردهای حیاتی مانند فتوسنتز و اینکه آیا آنها قادر به در و دیگر مواد مغذی برای بقا است.”

به دلیل تغییر دما می تواند تاثیر آهن در دسترس محققان نشان می دهد که تغییر در دسترس بودن آهن با توجه به گرم شدن آب می تواند باعث تشدید اثرات تنش های حرارتی در مرجان. بعدی محققان قصد بررسی چگونگی آهن محدودیت و درجه حرارت گرم ترکیب به تاثیر سلامت از این جلبک دریایی.

“یافته های ما ارائه یک پایه برای درک چگونگی آهن در دسترس بودن تحت تاثیر فرآیندهای سلولی در Symbiodiniaceae و نشان می دهد که آهن محدودیت از طریق اثرات آن در جلبک دریایی برای رشد و دیگر اثری فلزی استفاده می تواند باعث تشدید اثرات تغییر آب و هوا در و مرجان” گفت: رایش.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

نرم افزار گرامرلی