Didier Raoult به شکایت در مورد “دیکتاتوری methodologists” که اصرار بر تصادفی در دو گروه کنترل و در آزمایش های بالینی.

مورا/ANDBZ/Abaca/Sipa از طریق AP تصاویر

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

بسیار سیاسی بحث در مورد استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین دو داروهای ضد مالاریا برای درمان COVID-19 رسیده افراطی در فرانسه که در آن دو آزمایش مسئله به نشان دادن سود بالقوه انجام شد. فرانسه پزشکان آمده اند تحت فشار زیادی از جان گذشته بیماران برای تجویز هیدروکسی کلروکین با وجود اندک شواهد که در آن کار می کند و 460,000 مردم در حال حاضر به امضا طومار به آن را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. منجر به حمایت یک بحث برانگیز و سیاسی به خوبی متصل رقم میکروبیولوژیست Didier Raoult.

امروز مشخصات خود را افزایش و حتی بالاتر به عنوان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی سفر به مارسی به دیدار Raoult یک مدیر بیمارستان و محقق که رهبری دو محاکمه. پاکسازی نظر نیست پس از این جلسه اما میعادگاه آغاز شده توسط پاکسازی شد یک نشانه روشن از Raoult را تازه کشف نفوذ سیاسی. Jean-Paul همون رئیس فدراسیون پزشکان فرانسه یکی از بسیاری از دانشمندان و پزشکان انتقاد از جلسه آن را به نام “شوهای سیاست است.”

یک بررسی منتشر شده توسط نظرسنجی موسسه IFOP در 6 آوریل نشان داد که 59 درصد از جمعیت فرانسه معتقد است کلروکين موثر است در برابر جدید کروناویروس. اعتماد به نفس در مواد مخدر بالاتر است در سمت راست و سمت چپ و به 80 درصد در میان هواداران از زرد “جلیقه” جنبش است که صحنه تظاهرات گسترده علیه پاکسازی سیاست های اقتصادی در سال 2018 و 2019. پشتیبانی نیز بسیار بالا در 74% در مارسی منطقه است.

Karine لاکومب از بیماری های عفونی در سنت آنتوان بیمارستان در پاریس گفت: در تلویزیون فرانسه که او و تیم خود را دریافت کرده اند تکرار “فیزیکی تهدید” برای امتناع از تجویز کلروکين; او گفت که او نیز دیده می شود بسیاری از جعل نسخه برای مواد مخدر است. دیگر پزشکان گزارش داده اند که تجربه مشابه. فشار می آید در بالای استرس ناشی از کمبود محافظ تجهیزات تست های تشخیصی و پزشکی کارکنان.

محبوب ایمان هیدروکسی کلروکین می ایستد در تضاد کامل با ضعف داده است. مطالعات متعددی از اثر بخشی آن در برابر COVID-19 تحویل داده اند یک مبهم و یا منفی حکم و این می تواند عوارض جانبی قابل توجهی از جمله قلب آریتمی. Raoult مثبت مطالعات به طور گسترده ای برای انتقاد از محدودیت ها و مسائل روش شناختی. اول شامل تنها 42 بيمار و Raoult را انتخاب کرد که موفق به دریافت دارو یا دارونما بدون هیچ در تحقیقات بالینی; جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی است و خود را به فاصله از مقاله منتشر شده در جامعه علمی بین المللی از عوامل ضد میکروبی. دوم مطالعه منتشر شده به عنوان یک preprint بدون بررسی دقیق نمی باید یک گروه کنترل در همه.

Raoult رد کرده است انتقاد و شکایت در مورد “دیکتاتوری methodologists” که اصرار بر تصادفی در دو گروه کنترل و در آزمایش های بالینی. در بیمارستان هر بیمار مبتلا به COVID-19 دریافت هیدروکسی کلروکین با ترکیب آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک. Raoult ادعا می کند این منجر به یک بسیار پایین مرگ و میر است که او می گوید او را سند به زودی در یک نشریه.

حمایت خود را ساخته شده است او یک نوع پزشکی امام است که کار مورد بحث و دائما در رسانه های خبری و رسانه های اجتماعی. ارتباطات سیاسی خود را تقویت نفوذ خود را. سابق محافظه کار و وزیر صنعت و خوب شهردار مسیحی Estrosi یک دوست شخصی از Raoult به نظر می رسد اخیرا در تلویزیون پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 و گفت: بینندگان او را “متقاعد” ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزيترومايسين در درمان او.

Raoult نیز یافت می شود برخی از سطح بالا پشتیبانی در جهان پزشکی. درخواست آنلاین در حمایت از هیدروکسی کلروکین آغاز شده توسط متخصص قلب و عروق و وزیر سابق بهداشت فیلیپ Douste-Blazy—فرانسه نامزد برای رهبری سازمان بهداشت جهانی در سال 2017—و مسیحی Perronne از بیماری های عفونی در مشهور ریموند پوانکره بیمارستان دانشگاه در Garches در نزدیکی پاریس. ده از دیگر چهره های برجسته از جامعه پزشکی از جمله دو تن از اعضای آکادمی پزشکی همکاری امضا این طومار که خواسته های هیدروکسی کلروکین مجاز برای موارد خفیف در بیمارستان تنظیمات. (قوانین و مقررات جاری که Raoult نادیده اجازه می دهد تا مواد مخدر مورد استفاده قرار گیرد تنها برای موارد شدید COVID-19.)

در محافظه کار روزنامه لو فیگاروسه برجسته بازنشسته انکولوژیست استدلال کرد که “تمام بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 و شامل نمی شود در یک کارآزمایی بالینی” باید دریافت هیدروکسی کلروکین-آزیترومایسین دسته کوچک موسیقی جاز.

فرانسه وزارت بهداشت بوده است “فوق العاده سفت و سخت” و “diabolized” هیدروکسی کلروکین, Perronne می گوید علمخودی. او می گوید قابل توجهی وجود دارد—هر چند “ناقص و اغلب منتشر نشده”—شواهدی وجود دارد که این دارو دارای مزایا و او معتقد است که عوارض جانبی آن نادر است و آسان برای جلوگیری از. Perronne می گوید که او حاضر به ثبت نام بیماران در یک تصادفی محاکمه هیدروکسی کلروکین به دلیل یک گروه دارونما خواهد بود “غیر اخلاقی” برای یک بیماری کشنده. او به تازگی تصمیم به دادن این دارو به تمام بیماران به جز خفیف ترین موارد است.

اما بسیاری از دانشمندان در فرانسه هستند که خشم یک برنامه به طور بالقوه مضر به مواد مخدر می تواند به طور گسترده ای استفاده می شود با این شواهد کمی برای اثر بخشی آن. شور همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای تست مواد مخدر جدی مد.

کشف یک مطالعه تصادفی دو سوکور راه اندازی در حداقل هفت کشور اروپایی به بررسی اثر هیدروکسی کلروکین و چند درمان های دیگر است که تلاش برای جذب شرکت کنندگان در فرانسه می گوید: Jean-François برگمان سابق سر از بیماری های عفونی در سنت لوئیس بیمارستان در پاریس. (پاکسازی ملاقات با کشف رهبران نیز هست.) “در برخی از بیمارستان ها از پنج بيمار در حال کاهش برای شرکت و امتناع از هر گونه درمان اما هیدروکسی کلروکین,” برگمان می گوید و اضافه کرد که فرانسه شاهد یک قالب پزشکی “پوپولیسم” است که “کاهش ظهور حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im