آن است که جریان بازی را به نوبه خود برای یک کار انقلاب ؟

پس از مرگ میکسر livestreamers در حال گرفتن نگاه نزدیک در آنچه پلت فرم خود را مشارکت باید مانند نگاه.

لحظه ای که Leckakay آموخته است که مایکروسافت تعطیل میکسر او جریان پلت فرم او زنده بر روی دوربین. “اوه خدای من برو نگاه لعنتی توییتر گفت:” یکی از زنان او در جریان بود ، “چه هستند که ما به دنبال پرسید:” Leckakay پیمایش از طریق تغذیه. هنگامی که او در بر داشت رسمی میکسر حساب آخرین توییت او انداخت و خودش را پشت در صندلی خود را و فریاد زدم. “میکسر شرکای streamers ها و جامعه” آن را آغاز کرد. “ما تصمیم به عملیات جانبی میکسر.”

در سن 23, Leckakay کاهش یافته خارج از دانشگاه و سمت چپ او پاره وقت در یک علف هرز داروخانه به livestream بازیهای رایانهای تمام وقت در میکسر. میکسر تنگ-جامعه گره از حمایت streamers ها و پیشنهادهای به سمت شفافیت جلب کرد او را به پلت فرم بیش از کشش یوتیوب, بازی و یا Facebook بازی. او می خواهم به خوبی انجام می شود وجود دارد بیش از حد و به اندازه کافی از طریق جریان و حمایت درآمد به پرداخت هزینه یک آپارتمان یک خوابه در لس آنجلس و یک ماشین استفاده می شود پس از یک سال. هنوز فقط چهار سال به وجود آن میکسر توقف رشد به سختی بهبود بین آوریل 2019 و 2020 در حالی که کشش دو برابر آن ساعت تماشا کردند. با وجود امضای متحرک استعداد مانند تایلر “نینجا” و Michael Blevins “کفن” Grzesiek میکسر تبدیل شده بود لب به لب از شوخی در livestreaming جهان است. در 22 ژوئن را اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد عملیات ژوئیه 22. (به عنوان بخشی از یک همکاری جدید بین Microsoft و Facebook میکسر ارائه شده streamers قدرت پردازش برای انتقال به رقابت livestreaming پلت فرم Facebook بازی.)

“ما باید برای شروع بیش می گوید:” Leckakay در مصاحبه با سیمی با اشاره به مهم شماره متصل به میکسر حساب: پیروان مشترکین پاداش های مالی ، “همه کار سخت ما همه چیز را ما انجام شده تا به آن نقطه بود poofرفته. همه چیز ما در اینجا این است که دیگر معتبر نیست.”

آن را بسیار مدرن مشکل از دیجیتال کار پیچیده و آب نبات های رنگی Fortnite گرافیک. آن را نهایی funhouse آینه برای ما امروزی فرفره اقتصاد است. آزادی. سرگرم کننده. شهرت. یک کادر از بالا streamers گفت: به جلو و در یک ژرف $50,000 یک ساعت بازی ویدئی. این یک فرزند افکار پوچ استقلال و خندان به مخاطبان از صدها یا هزاران نفر در حالی که ماهرانه headshotting یک Call of Duty دشمن; بازی برای مدت شش یا هشت یا 10 ساعت در روز با کارفرمایان هیچ کارشناسی ارشد.

در عین حال مانند رانندگان و مکانیکی Turk کارگران livestreamers تکیه بر سیستم عامل متعلق به بزرگ شرکت های فن آوری به پرداخت صورتحساب. آنها نمی, نوشتن, کد, ویژگی های طراحی, محاسبه هزینه اشتراک و یا تصمیم می گیرید که آیا پلت فرم زندگی می کند و یا می میرد. Poof. آنها هیچ فایده ای ندارد هیچ تضمین حقوق و دستمزد و کمی اهرم. درآمد خود را به طور اجتنابناپذیری مربوط به ساعت اختصاص داده شده به پلت فرم. در گذشته که منجر به ناسالم ماراتن جریان حتی پیامدهای جدی سلامتی. “وجود دارد 168 ساعت در هر هفته. به عنوان یک full-زمان کشش streamer, من انتظار می رود زندگی می کنند برای به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ممکن است” streamer بن “استاد Broman” بومن یک بار نوشت: در یک سال 2017 مقاله به صورت چند ضلعی. “تنها کسی که می تواند به نوبه خود دوربین خاموش است کسی که مزایای بسیاری از نگه داشتن آن است.”

“آن را مانند یک کار عادی که در آن شما باید یک مرجع و پس از آن شما می توانید ساخت و در آن می گوید:” میریام گیلاس, استاد دانشگاه سنت لوئیس و codirector از مرکز آن برای اشتغال قانون است. “این چیزی است که سخت مورد برخی از این دیجیتال یا فرفره مشاغل. در سنتی ترین کار شما باید یک مسیر رو به بالا اگر شما در یادگیری مهارت های خاصی میخوای پیشرفت و یا ارتقاء. شما ممکن است قادر به درخواست برای کار بعدی و یا در مدیریت است. وجود دارد یک مسیر حرفه ای. برای بسیاری از مشاغل در فرفره اقتصاد و آن را مانند تلفن های موبایل برای streamers وجود دارد هیچ چیز بعدی.”

QueenEliminator قبلا یک میکسر streamer که از نقل مکان به Facebook بازی پس از اعلام بسته شدن مقایسه خرد کردن برای بهتر آمار به یک NFL quarterback racking تا متری و برنده است. “شرکت نگاهی به من و نگاهی به من پیرو شماره,” او می گوید. QueenEliminator به پایان رسید در میکسر با 350,000 پیروان و 5 میلیون بازدید پس از جریان هشت تا 14 ساعت در روز با یک روز در هفته است. “هنگامی که آن همه پاره پاره و دور از شما پس از انجام فرصت است.” بیش از Facebook بازی که در آن او بلافاصله دریافت مشارکت اما هنوز هم تا به حال به بازسازی خود بینندگان اعداد از ابتدا او فقط 8,800 پیروان در زمان انتشار.

قبل از جریان QueenEliminator استفاده می شود به bartend. “شما می دانید که شما در حال رفتن برای پول بیشتر و راهنمایی در یک آخر هفته,” او می گوید. جریان است به مراتب بیشتر فرار. در یک روز خوب 30 نفر ممکن است اشتراک در $5 یک فرد است. یک نفر کمک مالی ممکن است شروع یک قطار است که او را بدست آورده یک اسباب بازی مخمل خواب دار $500. روز دیگر او ممکن است تنها 15 اشتراک و بدون کمک های مالی.

“من می تواند جریان هر روز و هر روز متفاوت است,” او می گوید.

QueenEliminator می گوید که در ابتدا میکسر بود و شفاف و ارتباطی. چند بار در هفته به او واسط با او شریک و مدیر و کارمند اختصاص داده شده به او بازخورد و کمک به او استفاده از پلت فرم. وجود گروه های تمرکز بیش از حد در یک اختلاف سرور فقط برای میکسر همکاران و کارکنان. در طول زمان هر چند او و دیگر streamers شروع به احساس کمتر شنیده می شود.

“وجود دارد بسیاری از مرده وعده. ‘وعده های شکسته’ است که اصطلاح صحیح اما این مرده بودند وعده,” او می گوید. میکسر streamers می خواستم طرفداران قادر به خرید و هدیه اشتراک متعدد به دوستان—عمده ترین عامل حرکت یا کشش ناگهانی streamers درآمد. این ویژگی هرگز آمد. Streamers می خواستم بهتر بینندگان تجزیه و تحلیل به طوری که آنها در واقع می تواند درک که آنها را و چگونه آنها می تواند بهبود بخشد. که هرگز اتفاق افتاده است یا نه. QueenEliminator شروع به احساس دلسرد. “من احساس می کنم گیر کرده بود که من کنترل می شد. من از آن متنفر بودم. من تا به حال هیچ صدای” او می گوید. “من احساس مثل من زندگی من زندگی کنه یا این که زندگی حرفه ای من بود و نه در کنترل من است.”

ظاهرا که تمایلات بود که ریشه در واقعیت است. در یک دلخراش Twitlonger پست خواستار نژادپرستی او تا به حال تجربه کرده در میکسر سابق میکسر جامعه کسب مدیر میلان لی دقیق یک نمونه که در آن رئیس خود را که مشغول به کار با میکسر همکاران توصیف همکاران به عنوان “برده” و خودش را به عنوان “ارباب” در یک جلسه. “من خود محتوای خود را. من شاهد موفقیت های خود را در پلت فرم ما,” لی به یاد می آورد او گفت. (در پاسخ به صدای جیر جیر میکسر نوشت: “هدف ما این است که برای ساخت یک مثبت استقبال و فراگیر تیم و جامعه است. به کسانی که اشتراک گذاری داستان خود را; آن را غیر قابل قبول است که ما ارائه نکردند که برای شما. ما مراقب باشند در پرداختن به این مطلب مجدانه در آینده است.” مایکروسافت پاسخ نمی دهند به سیمی درخواست برای نظر برای این داستان.)

در مصاحبه با سیمی لی توضیح داد که به دلیل حساس نظر و مایکروسافت در سکوت به نگه دارید رئیس خود را پاسخگو بومی است که از یک مقدار مشکل است. “همه این [تماشاگران] در حال دادن به شما می دانید پول به این streamers که در اصل نیز به شرکت در جیب” لی می گوید. “Streamers در حال قرار دادن در 50 و 60 ساعت پخش هر روز از هفته است. . . ما نیاز به مراقبت از آنها و مطمئن شوید که ما در بهترین منافع خود را در قلب.”

لی می گوید متعادل کردن آنچه streamers می خواستم و چه میکسر مدیران می خواستم مستلزم یک مبارزه برای منابع است. نه همه حال همان اولویت است. برخی از میکسر کارکنان متمرکز شدن بیشتر بزرگ نام streamers بر روی پلت فرم او می گوید: مانند Blevins و Grzesick. “اگر چه ما در زمان که بودجه و منابع داشتیم و قرار دادن آنها در خود ما شریک پایه در مفهوم بازاریابی طرح های خود را در حال رشد کانال های ساخت آنها را بزرگتر و شخصیت و پاداش وفاداری خود را?”

همکاری streamers باید ردیف جلو بینش برخی از پلت فرم کسب و کار و تحت NDA در حال حاضر—چرا که نه آنها را نشان می دهد محصول نقشه راه و یا به اشتراک گذاری طرح کسب و کار? فکر بزرگتر لی می گوید: چرا به آنها منافع و یا حداقل تخفیف در سود ؟ “اگر آنها مریض و یا بچه ها این همه از جیب 100 درصد است.”

با وجود تمام پتانسیل حمایت و خرید اینترنتی از میکسر بسته—بیشتر سابق میکسر streamers در مصاحبه با WIRED نمی خواهم در این جریان شرکت کار می کنند با در نظر گرفتن آنها را کارکنان. با استناد به کنترل خود محتوا و ساعات کار آنها نمی خواهند به احساس مدیون به برخی از فن آوری های غول پیکر ایده از آنچه آنها باید انجام دهند. همچنین برخی از streamers دریافت تنها بخشی از درآمد خود را از جریان با بقیه کار خود را پراکنده در سراسر یوتیوب Patreon, OnlyFans و سایت های دیگر. که می شود کثیف و سریع است.

“من قطعا احساس قطع ارتباط بین عبارت ‘کارمند’ و آنچه که من به عنوان یک پرچم در حال اهتزاز می گوید:” سابق میکسر streamer GhostfromTexas. “من از شنیدن کلمه “کارمند” من فکر می کنم در مورد کسی که به طور مستقیم پرداخت شده توسط یک شرکت برای انجام یک وظیفه خاص.” دیگران توافق کردند که در حالی که ممکن است آن را خوب به مزایای شفافیت بیشتر و یا کمی سر-تا قبل از یک پلت فرم خود را اعلام خاموش rigidness رسمی اشتغال می تواند انجام بیش از آسیب خوب. آنها نمی خواهند حرکت یا کشش ناگهانی, یوتیوب, بازی و یا Facebook بازی به نوبه خود به مدرن روز شبکه های کابلی. یک زن و شوهر از streamers ترجیح اصطلاح “شریک” به “کارمند.”

“ما را به پلت فرم و پول آنها اجازه می دهد تا ما را به پول بر روی پلت فرم خود می گوید:” QueenElininator. “شما در یک همکاری است. در هر نوع همکاری ما باید هر دو می گویند بنابراین حتی اگر شما بیشتر سهام در شرکت من هنوز هم باید یک صدا حتی اگر کوچک است.”

برخی از مشاغل YouTube creators ارائه یک مدل پتانسيل دیگر streamers به دنبال دارد. در سال 2018 آلمانی YouTuber یورگ Sprave نا امید توسط به ظاهر تصادفی demonetization و مات اعتدال دستورالعمل تشکیل به اصطلاح YouTubers اتحادیه. نه از لحاظ فنی یک اتحادیه ابتکار جذب 27,000 اعضای او می گوید: همه در تلاش برای به دست آوردن نفوذ بیشتر و شرایط کاری بهتر در Goliathan پلت فرم های ویدئویی. اگر چه اروپا اتحادیه IG Metall لنت قدرت و تخصص در 2019 در تاریکی اتحادیه نکرده بسیار عمومی و پیشرفت و در عین حال نسبت به اهداف آن است. “بسیاری از streamers که من می دانم و همچنین مطالب دیگر سازندگان نمی خواهید به کارکنان’ Sprave می گوید. “در واقع آنها عاشق این واقعیت که آنها مستقل هستند. آنچه آنها نمی عشق است که آنها را درمان به عنوان شرکای برابر و احساس آنها در حال لگد در اطراف.”

در ماه ژانویه در کالیفرنیا تصویب AB5 یک قانون است که با هدف طبقه بندی بسیاری از فرفره کارگران به عنوان کارکنان. شرکت هایی مانند Lyft بارگذاری و DoorDash صرف میلیون ها نفر در مبارزه با لایحه و هنوز تغییرات به کارگران وضعيت اشتغال. در مارس به عنوان بخشی از یک اجرای تلاش کالیفرنیا دادستان کل شکایت کرد Uber و Lyft. اما قوانین مانند AB5 ممکن است عواقب جدی برای سازندگان محتوا نیز می گوید Sprave به طور خاص کسانی که کسب درآمد نیست یک بار زندگی بر روی پلت فرم. شاید کسانی که بخشی تایمر لگد کردن. بسیاری از streamers راه اندازی کانال های خود را به عنوان بخشی از یک سرگرمی است. بیشتر به سختی کسب حداقل دستمزد اما سخت کار کردن برای سال امید به آن را به لیگ های بزرگ—بسیار کوچک و منحصر به فرد باشگاه از بالا بگیر. “اگر شما یک کارمند هستید بسیار از شما را که می گوید:” Sprave. “تنها وجود دارد بنابراین مقدار پول شما می توانید.”

Sprave می گوید وجود دارد نیاز به یک سوم وضعیت اشتغال—چیزی بین “کارمند” و “نه یک کارمند”—که شامل دیجیتال کارگران. “این سیستم کار کرده و برای افرادی که به یک دفتر کار یا به یک کارخانه و کار خود را انجام داد. این دیگر کار برای عصر جدید. ما نیاز به چیزی است که به آنها استقلال اما از سوی دیگر یک مقدار مشخصی از امنیت و حقوق بیشتر از کارفرمایان خود را با سیستم عامل. نمی توان آن را یک کار آسان اما این باید انجام شود.”

میریام گیلاس بوده است و تحقیق در سوم دسته اشتغال برای سال رویکرد کشورهایی مانند کانادا و ایتالیا تجربه با او می گوید. “من در واقع می خواهم کانادا در رده سوم به دلیل آن را شبیه به یک “کارمند” و آن را پوشش گسترده تر کارگران نیاز به حمایت,” او می گوید. “آن را در نهایت پایین می آید چگونه دسته بندی های تعریف شده است.” تعاریف و دستورالعمل ها برای اشتغال نیست به عنوان سفت و سخت به عنوان آنها ظاهر می شود. آنها متفاوت دولت توسط دولت, کشور, های کشور. تا زمانی که واژه “کارکنان” شامل خاکستری-منطقه شرایط کار کارگران کافی نیست خواهد شد محافظت از ناگهانی خاموش شدن ناگهانی مانند میکسر.

“اگر این قوانین تا کنون اصلاح شده شامل ترکیبی یا متوسط دسته مانند کانادا وابسته به پیمانکار این امکان وجود دارد که streamers ها می تواند شامل می شود که در رده ها و همچنین” گیلاس می گوید.

جریان سیستم عامل بهره مند شوند شدیدا از پرنیان-به-Midas pipedream. آن را می کشد در بی شماری آرای جوان و پیر که ترجمه به معیارهای برای تبلیغ کنندگان و شرکت های پدر و مادر. به جریان شرکت ساعت زنده بر روی پلت فرم هستند ساعت زنده بر روی پلت فرم اما به مشتاق وقت streamers این کار نسبت به یک حرفه ای—بازی سرگرم کننده خسته کننده و پیچیده و یا در غیر این صورت. این شرکت سیرک و به صورت تمام وقت streamers با یک طناب بند بازی چرخش به سمت آسمان حداقل یک کوسن ممکن است انجام دهد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im