یک شیوع جهانی است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم به نظر نمی رسد مانند یک منبع به احتمال زیاد از شوخی اما اینترنت نمی تواند جلوگیری از ترک خوردگی جوک در مورد کوروناویروس. از اواخر سال گذشته زمانی که چین برای اولین بار از هشدار جهانی به رمان coronavirus, جوک جناس ها و الگوهای رفتاری مورد آن شده اند, پخش كردن, حتی سریع تر و گسترده تر از ویروس خود را. به نظر نمی رسد به توجه است که این ویروس است که باعث Covid-19 در حال حاضر به مراتب بیشتر ملموس تهدید به زبان انگلیسی مم سازندگان از آن بود که سه ماه پیش. اگر چیزی را به عنوان اضطراب و شیوع تهیه و عفونت نرخ افزایش یافته است بنابراین باید تلاش در شوخ طبعی است.

الگوهای رفتاری که تقریبا بیش از حد متعدد به نمونه مشخص کردن. برخی از محصولات مرتبط با coronavirus را تبدیل به الگوهای رفتاری مهمترین ماسک صورت. به عنوان مردم اجرا از ماسک—که اتفاقا جراح عمومی می گوید: شما نمی نیاز و مصرانه از شما را به خرید آنها تبدیل به DIY گزینه های خیلی عجیب و غریب و فورا internetty که آن را سخت به بگویید که جدی است و کسی که memeing. مردم در حال ساخت ماسک از پارچه, مطمئن, اما, نیز, فنجان سینه بند و غول بالدار نوار بهداشتی. در استرالیا coronavirus وحشت منجر به جرم احتکار کاغذ توالت به نقطه ای که آن را ایجاد کرده واقعی کمبود برای برخی از شرکت ها که در استرالیا در حال حاضر memetically به تمسخر گرفتهاند. برخی از الگوهای رفتاری استاندارد-موضوع اینترنت تقديرگرايي در حالی که دیگران بهم زدن سرگرم کننده در طول های مردم برای جلوگیری از کسی که سرفه. برخی از آنها فقط جناس ها: تاج آبجو است که با داشتن یک رفتن از آن در این سال به عنوان ویروس الگوهای رفتاری را ناشی از آن قیمت سهام به نازل شدن. دیگران فقط جوک. “Yeah, هیچ, متاسفم,” طنز خواننده Al Yankovic توییتی. “نمی خوای آیا من تاج.'”

البته بسیاری از مردم درک نمی کنند که نور از یک جدی بیماری کشنده. آمار عمومی از پرنس ویلیام جنجالی افراد مشهور YouTuber PewDiePie مواجه اند آنلاین, انتقاد خود را coronavirus انگلیسی دوبله. بحث بیش از جوک ها در مورد این ویروس به نظر می رسد به خصوص گرم در محیط های دانشگاهی. “من دختر من در دارتموث و در حمام کسی نوشته بود,” بسیاری از مردم در برخورد با اضطراب پس از آن بهتر خواهد بود به فکر می کنم دو بار قبل از شوخی در مورد coronavirus” می گوید: “Paul Lewis نویسنده ترک خوردگی: طنز آمریکایی در زمان جنگ است. “مانند فعال شوخی پیشگیری است.” هنگامی که یک گروه از دانش آموزان انداخت coronavirus-حزب مضمون در دانشگاه آلبانی کامل با آبجو تاج و ماسک صورت مدرسه آسیایی آمریکایی داد منتشر شد بیانیه ای در Instagram محکوم کردن این رویداد خواستار آن یک جنایت نفرت. بسیاری از موارد از coronavirus طنز که کشیده اند واکنش از جمله دانشگاه آلبانی و PewDiePie نظرات باید درک شده است که به لحاظ نژادی آمیخته یا بدتر.

با توجه به لوئیس coronavirus الگوهای رفتاری و جوک ها به عنوان امری اجتناب ناپذیر به عنوان واکنش در برابر آنها. “این ویروس وحشتناک یک چیز ترسناک و بنابراین ما باید انتظار شوخی,” او می گوید. “این اتفاق می افتد که با وجود این به دلیل آن است.” پای چوبه دار طنز آخرین خندق راحتی از یک انسان عادی در مغز و چون از راه اخبار و رسانه های اجتماعی اکوسیستم ضامندار بر روی coronavirus در خصوص بسیاری از مردم سخت و فشرده به فکر کردن در مورد بسیاری دیگر. “این یک طنز رنگین کمان زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد,” لوییس می گوید. “مردم معمولا جوک در مورد همه چیز, اما پس از آن اخبار باریک پایین است و این عنصر ترس, جوک, یک راه به طور موقت triumphing و سرکوب آن است.” به همین دلیل coronavirus الگوهای رفتاری طیف وسیعی از جالب تقديرگرايي و غیر منطقی puns به jokey جدید تبریک مانند “ووهان لرزش” (در واقع clasping پا به جای دست) به طنز سیاسی. نگرانی در مورد ویروس به نفوذ در هر بخشی از زندگی مردم است.

این است که بد است ؟ نه ذاتا. “من همه آن را می گوید:” لوئیس که به معنای واقعی کلمه نوشته شده است یک داستان قبل از خواب در مورد آخرالزمان آینده. “به عنوان طولانی به عنوان آن را قومی شوخی. یکی از چیزهایی که در مورد موهن شوخی است که می تواند آرامش را به خویشتنداری در برابر ارتکاب یک عمل خشونت است.” با توجه به این که آمریکایی های آسیایی تبار در حال حاضر شده است گزارش افزایش درگیری ها و حملات از بد به اطلاع مردم نگران coronavirus شکایات مانند یکی از دانشگاه آلبانی آسیایی آمریکایی داد باید جدی گرفته شود. اینترنت امادگی برای طنز نیز ایجاد کرده است اطلاعات غلط. بسیاری از coronavirus تئوری های توطئه مانند بسیار اشتباه و خطرناک ایده که شستن دهان خود را با سفید کننده جلوگیری خواهد شد coronavirus شروع به اشتباه طنز. واقعیت چک کردن سایت Snopes به تازگی احساس نیاز به تایید می کنند که یک مقاله بیان کرد که معاون رئیس جمهور پنس معرفی کرده بود تبدیل برنامه درمانی برای مبارزه با کروناویروس بود, در واقع هجو است. در صورت عدم وجود زمینه خط بین وحشی داستان اخبار و روزنوشت الگوی رفتاری را می توان بسیار خوب است.

گاهی اوقات تفاوت عمد است وجود ندارد. ویتنام وزارت بهداشت منتشر ضد coronavirus آهنگ به معنای ایجاد انگیزه در شهروندان به “عقب راندن ویروس” مناسب با شستن دست و تکنیک و مردم آن را در بر داشت به طوری جاذب است که آن را به چیزی از Infinite رقص شوق. سازمان بهداشت جهانی و صلیب سرخ نیز گرفته Infinite به اطلاعیه های خدمات عمومی—اغلب conscripting دفتر خود کارگران را به شرکت در جاز مانند شستن دست ها-جلسات و حداقل اسپری عطسه برشنا شرکت. مسخره ؟ کاملا. تماشا میلیون ها? همچنین بله. مانند الگوهای رفتاری است که منتشر شده پس از افزایش تنش بین ایالات متحده و ایران coronavirus الگوهای رفتاری را می توان در دسترس یک نقطه ورود برای یادگیری واقعی, یک راه برای آموزش عمومی بدون شما می دانید ارسال آنها را به تکاپوی فروشگاه مواد غذایی به ذخیره کردن کاغذ توالت.

به عنوان طولانی به عنوان آنها به تحریک تنش های نژادی یا پخش اطلاعات غلط آن را سخت به غبطه خوردن هر یک coronavirus کنایه. “توانایی شوخی با غریبه ها به صورت آنلاین و یا در فروشگاه آن را می سازد من احساس انسانی تر می گوید:” Viveca گرین که مطالعات تیره طنز در نیوهمشایر ، “مردم در حال تشویق به hypervigilant و اقامت شش فوت دور از مردم به طوری که آنها در حال پیدا کردن همه این راه های دیگر برای اتصال و برقراری ارتباط است.” رک و پوست کنده, مردم نیاز به چیزی گرم و نامحسوس برای نگه داشتن بر روی در حال حاضر—آنها هشدار داده شده است و دور از دست زدن به هر چیز دیگری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im