آن را امن برای حمله به این گروه در یک زمان از coronavirus?

یک مطالعه جدید نشان می دهد که اگر ابزار بادی پوشانده شد و در پارچه آنها می تواند تولید کمتر از ذرات است که می تواند حمل جدید کروناویروس.

وزش بخش نوازندگان

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

به عنوان ایالات متحده مدارس و کالج ها بحث نحوه بازگشایی میان رمان coronavirus همه گیر گروه مدیران و نوازندگان بدانم که—یا اینکه موسیقی را می توان با خیال راحت. یک مطالعه جدید نشان می دهد که در حالی که سازهای فراموش تولید ذرات هوابرد است که می تواند حمل SARS-CoV-2, خطرات نوازندگان و مخاطبان ممکن است قابل کنترل است.

تقریبا هیچ تحقیقات در مورد اینکه آیا آلات موسیقی تولید ذرات هوابرد—و یا ذرات معلق در هوا که می تواند انتقال رمان coronavirus. پس از آن غیر ممکن است بدانید که آیا نگه داشتن 2 متر دور است به اندازه کافی برای در امان ماندن از یک ترومپت در انفجار کامل.

بدون اطلاعات مدارس در حال حاضر برش تمرینات باند “از ترس گفت:” علامت گذاری Spede رئیس جمهور از کالج گروه مدیران انجمن ملی. با توجه به تهدید بالقوه برای آموزش موسیقی و معیشت از نوازندگان در سراسر جهان Spede و ملی فدراسیون دبیرستان دولتی انجمن های مطرح شده در مورد $275,000 از بیش از 100 هنر گروه به مطالعه ایمنی انجام و در طول بیماری همه گیر.

محققان در دانشگاه کلرادو بولدر تا به حال پنج دانش آموز نوازندگان–یک خواننده سوپرانو و کلارینت, فلوت, شاخ فرانسوی و ترومپت بازیکنان—را وارد کنید یک اتاق تمیز در یک زمان. اتاق به طور معمول استفاده می شود برای آلودگی هوا, تحقیقات و آن را مجهز به تنگ مهر و موم و چند high-efficiency particulate air (هپا), فیلتر حذف تقریبا همه ذرات از هوا.

شرکت کنندگان انجام شده یک قطعه تکنوازی با طیف گسترده ای از بالا و پایین یادداشت ها و سبک های مختلف بازی از جمله صاف chorale و قطع مارس. بازیکنان زاویه دار خود را instruments دهانه به سمت یک سری از لوله که خوراک به سه نفر از ذرات مانیتور که شناسایی ذرات معلق در هوا با اندازه های مختلف. یک سیستم تصویربرداری نیز دستگیر جریان هوا در اطراف نوازندگان به تجسم که در آن ذرات منتقل شده است.

نتایج اولیه که منتشر شد آنلاین این هفته بدون بررسی دقیق—نشان داد برای اولین بار است که این ابزار می تواند تولید ذرات معلق در هوا در طیف وسیعی از اندازه است که می تواند حمل COVID-19 ویروس. این ذرات معلق در هوا نیز می تواند ماندن در هوا برای مدت طولانی از زمان و ابزار های مختلف تولید می شود مقادیر مختلف. مثلا ترومپت و کلارینت که اجرای مستقیم از منادی به ابزار باز بالاتری غلظت ذرات معلق در هوا.

به منظور کاهش انتشار ذرات معلق در هوا محققان آزمایش ابزار را پوشش می دهد مانند یک پارچه پوشش برای باز کردن و یا یک گونی پوشش کل کلارینت; هر دو به طور موثر کاهش می یابد و ذرات معلق در هوا در برخی از موارد به نصف بدون کشنده خود را صدا.

تیم دیگری در دانشگاه مریلند کالج پارک با استفاده از مدل های کامپیوتری برای بررسی این که آیا آلوده نوازنده ممکن است گسترش این ویروس در شرایط مختلف. مدل سازی تایید اهمیت فاصله برای جلوگیری از آلوده plumes. آن همچنین پیشنهاد کرد که متعارف سیستم های تهویه که در آن تامین هوا و اگزوز هر دو در سقف کمتر موثر از کسانی که در آن گاز خروجی در طبقه.

نتیجه اضافه کردن به کار های اخیر در جریان هوا از ابزار است. یک مطالعه در ماه مه به حال فیلارمونیک وین باد و رشته نوازندگان بازی پس از استنشاق غبار است که روشن شده است چراغهای جلو هنگام بازدم. یکی دیگر از مطالعه انجام شده در بهار امسال در آلمان دنبال جریان هوا از سازهای بادی. هر دو یافت می شود که ابزار تولید کمتر جریان هوا از آواز (اگر چه فلوت تولید بیش از دیگر سازهای بادی).

برنارد ریشتر, یک متخصص گوش و حلق و مدیر شرکت فرایبورگ موسسه نوازندگان پزشکی که منجر آلمانی, مطالعه می گوید تیم خود نتایج اولیه می تواند اطلاع رسانی و توصیه های ایمنی. و او می گوید: جدید آئروسل کار ارائه خواهد شد و حتی بیشتر پیچیده داده است. “ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد ذرات معلق در هوا و … و این مسئله حیاتی چگونه آنها در حال گسترش است.”

محققان در پشت آئروسل مطالعه را در حال حاضر جمع آوری داده ها از ابزارهای بیشتر خوانندگان, رقاصان و بازیگران. کسانی که می تواند یک عکس فولر از خطرات بالقوه از عملکرد و بهبود مدل سازی کامپیوتری در اثر فاصله و گردش هوا می گوید صدفی میلر یک استاد مهندسی در دانشگاه کلرادو بولدر که کمک به اجرا و مطالعه است.

بر اساس یافته های اولیه این سازمان است که بودجه پژوهش توصیه می کنند که داخل سالن تمرین اتاق ها و سالن های عملکرد با استفاده از فیلترهای هپا و افزایش گردش خون و نوازندگان استفاده از ابزار را پوشش می دهد. آنها همچنین توصیه می کنند 2 متر از فاصله و نوازندگان صورت همان جهت که می تواند محدود کردن گروه یا ارکستر اندازه.

میلر می گوید او امیدوار است اطلاعات بیشتر توصیه به شما اجازه باند بازی در. “این دلخراش برای توقف این فعالیت ها به دلیل ما نمی دانیم که اگر آنها خطرناک است یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر