آن را ذخیره کنید به فرستادن فرزند خود به بازگشت به مراقبت از

برای حفظ سلامت عقل ما به عنوان پدر و مادر ما ممکن است به منظور توسعه یک سطح جدیدی از راحتی و با یک سطح معینی از ریسک.

مانند بسیاری از مردم که زندگی می کنند در مناطق شهری, من یک حیاط کوچک جلو. اما این زحمت کشت. در اینجا این است که دروازه که شوهر من جوش خود را وجود دارد در توت فرنگی تخت. به عنوان آب و هوا گرم است من پیش دبستانی صرف زمان بیشتری را در خارج از ما خم شدن. ما کمی پچ از زمین با حتی همسایگان ما در خلیج برگزار شد بچه ها به عنوان امن به عنوان من می توانم آنها را.

شل شدن اجتماعی ما فاصله محدودیت و دوباره جهان خارج—یکی موجب ویرانی جهانی همه گیر یک cratering اقتصاد و تحولات اجتماعی—احساس می کند تقریبا ترسناک تر از آن احساس رفتن به مستند. اما خانواده من به کمک نیاز دارد. پس از چند هفته مدارس تعطیل هنوز بالا بر روی آدرنالین نوشتم در مورد چگونه ما آن آسان گرفتن بر خودمان.

اما سه ماه به اجتماعی فاصله خانه من است آزادانه دلمه در نوار زردی. شما نمی توانید فشار در 8 ساعت کاری اگر شما نیز پدر و مادر 3 و 5 ساله. وجود دارد هیچ جایی برای خطا ندارد گریس. من اصلا وقت و حوصله نشستن با آرامش با یک کودک نو پا است که با داشتن یک صبح نمی توانم بازی با یک کودک پیش دبستانی که نمی خواهید به خارج شدن از وان. هر بار که من عرب ها آنها را به تخت و پایکوبی کردن فریاد “من متاسفم! من باید به کار!” همه از ما فقط کمی بیشتر صدمه دیده است.

ما نیاز به مراقبت از کودکان بد. برای فهمیدن اینکه چگونه من برای رسیدن به این چیز عادی است که در حال حاضر به نظر می رسد مملو و غیر ممکن است من از طریق گزینه های من با دو متخصص اطفال و بهداشت عمومی محقق است. اگر شما پدر و مادر هستید خواندن این, شما احتمالا نیاز به مراقبت از کودکان بیش از حد. در اینجا این است که چگونه شما ممکن است قاب خطر/سود معادله است.

بچه خود را, احتمالا خواهد شد خوب

اول, اجازه دهید ما آدرس هر پدر و مادر نگرانی اصلی: حتی اگر آنها گرفتن Covid-19 آنها احتمالا درست می شود. در حال حاضر آمار اولیه از چین نشان می دهد که بیش از 90 درصد از کودکان موارد بدون علامت خفیف یا متوسط است. (ما هشدار دادن به پدر و مادر, اما, که نوزادان و کودکان با شرایط موجود به نظر می رسد در معرض خطر بالاتر.)

و بله, وجود دارد, گزارش جدید “مرموز التهابی بیماری” شناخته شده به عنوان کودکان التهابی multisystem سندرم (PIMS) و یا multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C). اما این نادر است—موارد جدی از Covid-19 در کودکان بسیار نادر است و موارد MIS-C نادر هنوز.

در بسیاری از راه های MIS-C مشابه شناخته شده دیگر شرایط مانند کاوازاکی و شوک سمی به عنوان هیز Bakken, متخصص اطفال و سرب بر سرپایی اطفال Covid-19 دیدگاه در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه Doernbecher بیمارستان کودکان اشاره کرد به من. آن را جدی, اما, دوباره, آن را نادر و درمان وجود داشته باشد. “این وضعیت جدید است که به اعتقاد ما آن را در ارتباط با Covid اما ما در حال حاضر شده است درمان کودکان و نوجوانان مبتلا به این نوع از شرایط بسیار خوب” Bakken می گوید.

البته اگر کودک شما دارای یک وضعیت بهداشت و سلامت—یک بیماری مزمن قلبی یا ریوی موضوع و یا اگر آنها فقط از طریق رفت شیمی درمانی—آن را تغییر معادله است. اما Bakken همچنین اشاره می کند که همه شرایط مزمن ایجاد افزایش خطر. چک کردن با دکتر خود را برای کمک به سهولت ذهن خود را.

زمانی که فکر کردن در مورد سلامت فرزند خود را, مهم است به نظر جامع خود به خوبی به عنوان خوبی. کودکان نیاز به ارتباط برقرار کردن با دیگر کودکان (و بزرگسالان!); این افزایش ساختار مغز و عملکرد شناختی است. هنگامی که کودک خود را مسابقه در اطراف زمین بازی با بچه های دیگر آنها در حال ورزش نه تنها بدن خود را, اما خود را در حال توسعه و روانی و اجتماعی و مهارت های عاطفی در یک نقطه بحرانی در زندگی خود را.

و در نهایت, شما نیاز به در نظر گرفتن سلامت از واحد خانواده به عنوان یک کل. “مهد کودک چیزی است که نگه می دارد خانواده های ما رفتن” گفت: Bakken. “آن را نگه می دارد زندگی ما رفتن.” من به شدت می خواهم به قادر به لبخند هنگامی که من می بینم بچه ها من نه دندان قروچه کردن و به نوبه خود به یک کامپیوتر است. همه رنج می برد هنگامی که پدر و مادر نمی شکستن.

“امیدوارم ما نمی تواند بیش از حد کوته در این مورد می گوید:” هیدن Schwenk بالینی دانشیار بیماریهای عفونی کودکان در Lucile Packard بیمارستان کودکان دانشگاه استنفورد. “در حالی که این مهم است که نگه داشتن یک فرزند سالم به معنی بیش از نگه داشتن آنها Covid است.”

دایره دوستان

بیایید صادق باشیم—پیدا کردن مهد کودک که در آن بچه های خود را رشد خواهد کرد که شما می توانید استطاعت و آثار لجستیکی برای خانواده خود به اندازه کافی سخت است. دیده می شود از این منظر Covid-19 است فقط یکی دیگر از عوامل است که شما باید را به حساب در هنگام انجام بهترین خود را به نگه داشتن خانواده خود را امن است.

پس از شما در نظر گرفته ایم و خطرات و مزایای فرزند خود را, سپس شما باید به در نظر گرفتن خطرات و مزایای دیگر اعضای خانواده خود را, و یا چه Bakken اشاره به عنوان حفاظت شده “Covid دایره.” آیا شما زندگی می کنند با آسیب پذیر پدربزرگ و مادربزرگ? آیا یکی از والدین مزمن بیماری است که باعث می شود آنها را در معرض Covid-19?

در حالی که هیچ چیز بدون ریسک هر مهد کودک ترتیب است که نگه می دارد Covid دایره به عنوان کوچک که ممکن است برای رفتن به بهترین شرط بندی شما. پدربزرگ و مادر بزرگ یا پرستار ممکن است به نظر می رسد مانند یک مناسب برای مهد کودک اما حتی این خطر/سود معادله می تواند تغییر—برای همه نه فقط کودک—بسته به چند عامل مختلف.

برای مثال اگر هر دو پدر و مادر قادر به کار از خانه پدربزرگ و مادر بزرگ که او نیز نمی ترک خانه است که در کم خطر است. از سوی دیگر اگر پدر و مادر در خط مقدم مراقبت از سلامت کارگر, این امر می تواند امن تر برای که پدربزرگ و مادر بزرگ به ترک. یک پرستار ممکن است به نظر می رسد مانند یک گزینه خوب است اما اگر آنها زنده با دوستان و یا خانواده که در خط مقدم کارگران, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر که به عنوان خوبی.

بنابراین اردوگاه و یا مراقبت روزانه ، اگر یکی از والدین دارای یک بیماری مزمن این گزینه ممکن است کار نمی کند. “کودکان و نوجوانان به عنوان خوب نیست به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها می گوید:” Bakken. “آنها در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن خود را از ویروس ها و باکتری ها … اگر شما در معرض خطر از مردم و سپس بزرگترین خطر این است که یک کودک آن را دریافت کنید و خوب انجام دهد و آن را به خانه برای یک فرد آسیب پذیر در خانواده است.”

اگر اعضای خود را Covid دایره کم خطر بعدی چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است بررسی کنید که چه وضعیت اپیدمیولوژیک به نظر می رسد در منطقه شما. “درک خود را محلی وضعیت واقعا بحرانی می گوید:” تارا کرک فروش یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و coauthor از مقاله اخیر است که توصیه می شود زمینه های تحقیقاتی برای مدرسه دهانه.

“اگر شما در یک وضعیت که در آن وجود دارد به اندازه کافی تست که در آن نتایج آزمون کمتر از 5 درصد مثبت که در آن بیمارستان به اندازه کافی PPE و میزان بستری شدن در بیمارستان می گذرد و دولت به اندازه کافی تماس با ردیاب” فروش می گوید: “سپس شما می توانید احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد رفتن به مهد.”

شما می توانید بسیاری از این اطلاعات توسط تماس محلی خود دولت اقتدار بهداشت; دانشگاه جانز هاپکینز نیز ملی داشبورد از coronavirus موارد شما می توانید بررسی کنید. شما همچنین می توانید قاضی دولت خود را باز سیاست; اگر آنها گرفته ایم آهسته اندازه گیری به روش بازگشایی مقابل با عجله willy-nilly, شما ممکن است احساس راحتی بیشتری.

اگر شما تصمیم به فرستادن فرزند خود را به اردوگاه و یا مراقبت های روز, فروش, یادداشت های یک سوال مهم: “‘آیا کارکنان خود را به مرخصی استعلاجی و شغل خود را امن است اگر آنها تصمیم می گیرید که آن را مناسب برای آنها را به گرفتن تست.’ ما نمی خواهیم مهدکودکها با کارکنان است که ادامه خواهد داد به رفتن به کار در صورتی که بیمار هستید. ما می خواهیم برای حمایت از مردم در گرفتن تست شده و در انزوا.”

سیاست های دیگر که در اردوگاه خود و یا مراقبت روزانه باید سازماندهی شامل کوچک, پایدار, گروه 10 تا 12 فرزند پایدار گروه امیدوارم نقاب مراقبان که توانایی برای منزوی کردن اگر آنها بیمار; شستن کودکان دست غالبا به خصوص قبل از غذا خوردن و دقیق تمیز کردن شیوه به خصوص در هر diapering یا toileting مناطق.

در نهایت, شما همچنین باید قادر به اعتماد پدر و مادر دیگر در مراقبت روزانه خود را تمدید Covid دایره; شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک جامعه توافق یا قرارداد است که پدر و مادر می تواند خواندن و ثبت نام. “وجود دارد مقدار زیادی از کار پدر و مادر است که فرزندان خود را کمی ایبوپروفن! می گوید:” Bakken. “آنچه که ما سطح اعتماد در پدر و مادر دیگر در این وضعیت ؟ آنها واقعا رفتن به نگه داشتن بچه های خود را زمانی که آنها بیمار است؟”

برخورد با عدم قطعیت

به عنوان یک پدر و مادر من نمی تواند مقاومت در برابر اصرار به پرس و جو در مورد تصمیم گیری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که با من صحبت کرد و به همه آنها به حال کودکان در حدود همان سن به عنوان معدن. هر سه حال بازگشت فرزندان خود را به مراقبت از. (Schwenk پرواز در پدربزرگ و مادربزرگ خود را 9 ماهه و 4 ساله برای اولین بار.)

این روند طبعا مخدوش کننده برای بسیاری از پدر و مادر است. بچه ها من 3 و 5 و برای اکثریت قریب به اتفاق از زندگی خود من احساس وجود دارد بسیار من می تواند انجام دهد به آنها را امن نگه دارید—ساخت اطفال قرار ملاقات چیدن پوشک است که نمی تواند خود را چاق ران. به عنوان خسته کننده به عنوان آن شده است که همه چیز در حال سقوط است از هم جدا جای من می خواهم بچه های من با من از هر جای دیگری است.

اما این بدان معنا نیست که آن را به بهترین چیزی که برای آنها. یا برای من. “برای ما ندارد و صفر خطر می گوید:” به فروش برساند. “برای هر خطر من آن است ارزش آن را برای آنچه که من می خواهم به انجام? وجود آسیب های که در حال انجام با کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه ، ما باید به تعادل است که در برابر امکان ساخت این بیماری بدتر است. ما همیشه نمی توانید فکر می کنم از Covid-19 مرگ و میر به عنوان تنها نتیجه است.”

پس از همه, که, من خانواده تصمیم گیری ساخته شده است بیش از حد. روز ما مراقبت نمی بازگشایی تا اوت بنابراین ما تصمیم به رفتن با یک خانه پرستار به اشتراک گذاری با خانواده های دیگر. ما نمی توانیم پنهان در اینجا برای همیشه لطفا برای. مانند بسیاری از خانواده های دیگر ما در حال رفتن به باید به شکل از چگونه به تحمل کمی بیشتر در خطر خراش کردن این همه نوار و کنار هم قرار دادن چیزی جدید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>