آنلاین خرید مواد غذایی بهتر برای این سیاره ؟

در طول Covid-19 همه گیر مردم بیش از همیشه در حال خرید آنلاین به سهام خود را pantries. چه نوع از کربن است که همه تحویل خانه پشت سر گذاشتن?

این داستان در اصل به نظر می رسد در گریست و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

Coronavirus همه گیر تبدیل کرده است چگونه آمریکایی ها دریافت مواد غذایی ما است. ما دیگر از رفتن به رستوران; ما در حال محدود کردن ما سفر به فروشگاه مواد غذایی. بسیاری از ما برای اولین بار سفارش مواد غذایی آنلاین. که باعث بزرگ خوشه تقاضا در سایت های تجارت الکترونیک مانند آمازون که به سرعت نقل مکان کرد و به گسترش آن مواد غذایی خدمات تحویل و تبدیل غذاهای کل بازار به تحقق مراکز به صورت آنلاین سفارش.

اما اگر آمازون تحکیم کنترل بر دیگری بخش از اقتصاد در طول یک بحران باعث می شود شما ناراحت کننده, جف بزوس, می خواهم به ارائه یک reframe: در واقع خرید مواد غذایی خود را آنلاین بهتر است برای این سیاره است.

که حداقل قابل توجه ادعا ساخته شده در بزوس’ نامه سالانه به سهامداران آمازون که e-commerce کرگدن مدیر عامل شرکت ماه گذشته منتشر شد. در یک بخش در آمازون آب و هوا, تاثیر بزوس ادعا میکند که خرید آنلاین است “ذاتا” کارآمد تر از یک کربن تولید گازهای گلخانه ای در چشم انداز از رفتن به فروشگاه. او با اشاره به یک مطالعه انجام شده توسط آمازون که در بر داشت که سفارش تمام مواد غذایی مواد غذایی آنلاین کاهش انتشار کربن در ارتباط با هر آیتم در سبد مواد غذایی با 43 درصد در مقایسه با رانندگی به غذاهای کل.

بنابراین شما باید خود را آخرین دلیل واقعی برای ورود به فضاهای عمومی و شروع با یک کلیک سفارش آن سیب زمینی ؟

نه لزوما. حتی اگر آمازون هنوز به عموم انتشار تحصیل در سوال (ما خواسته ایم) چند کارشناسان گریست صحبت می کرد گفت که به طور متوسط سفارش آنلاین اغلب باعث کاهش انتشار کربن از خرید مواد غذایی. اما کلمه میانگین کلیدی است. این یافته نیست و در مقیاس پایین به سطح فردی منظمی و راه خود را به شما مواد غذایی ممکن است بسیار آب و هوا پسند در حال حاضر بدون توجه به آنچه آمازون مرد می گوید. چه چیزی بیشتر وقتی که می آید به آب و هوا تاثیر ما انتخاب های غذایی چه بخوریم است به مراتب مهم تر از چگونه ما آن را دریافت کنید. وجود ملاحظات اخلاقی در بازی در اینجا فراتر از کربن وعده غذایی خود را.

با توجه به Shelie میلر یک پایداری محقق در دانشگاه میشیگان است که به بررسی اثرات زیست محیطی از اشکال مختلف از خرید مواد غذایی که محققان مقایسه, خرید آنلاین, برای خرید در یک آجر و ملات خروجی آنچه که آنها عمدتا به صحبت کردن در مورد به اصطلاح “آخرین مایل مشکل است.”

برای مواد غذایی, آخرین مایل مشکل اشاره به نحوه غذا باعث می شود که آخرین مرحله در سفر خود را از مزرعه به جدول که آیا آن را در آینده از معامله گر جو یا آمازون انبار. این یک مرحله که در آن مقدار زیادی از کربن تولید گازهای گلخانه ای می تواند رخ دهد به خصوص اگر شما در حال رقص در SUV خود را و رانندگی 5 مایل به انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده برای شام. در آن صورت ممکن است آن را کارآمد تر برای تحویل کامیون به رها کردن مواد تشکیل دهنده برای شما, به خصوص اگر که کامیون در حال حاضر ده ها تن از سفرهای دیگر در محله شما.

“اگر شما یک فرد در یک خانواده و شما درایو به فروشگاه و درایو است که کل یک ماشین است که اختصاص داده شده به یک سفر دور و از فروشگاه” میلر گفت. در حالی که یک کامیون تحویل است به احتمال زیاد به بالاتر کربن تولید گازهای گلخانه ای در هر مایل در مقایسه با اتومبیل های شخصی “مایل مرتبط با آن سبد مواد غذایی بسیار کوچکتر از آنجا که شما باید مقدار زیادی از مواد غذایی در یک کامیون” میلر گفت.

مواد غذایی که می آید مستقیما از یک توزیع hub همچنین اجتناب از همه از کربن تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با فروشگاه مواد غذایی خود را. مایکل وبر استاد از منابع انرژی در دانشگاه تگزاس در Austin اشاره می کند که فروشگاه های مواد غذایی تمایل به “بسیار انرژی بر” در مقایسه با انبار. چرا که خود اپراتور باید برای ایجاد یک راحت 72 درجه F محیط زیست برای خریداران به راه رفتن در اطراف در حالی که به طور همزمان نگه داشتن مواد غذایی فاسد شدنی موارد در حد chillier 38 درجه F.

“اگر شما به یک انبار آن را بسیار کارآمد تر وجود دارد مشتریان را راحت” وبر گفت. “کارگران خود را می پوشند عایق لباس. بنابراین شما در یخچال همه چیز و آن را کارآمد تر.” فروشگاه های مواد غذایی نیز اضافه کنید گام دیگری در زنجیره عرضه از مزرعه تا مصرف کننده است که در نتیجه در بیشتر مواد غذایی و زباله های دیگر بزرگ آب و هوا مشکل است.

آن را برای تمام این دلایل است که در حالی که میلر دیده نشده و مطالعه بزوس مراجع در خود سهامدار نامه او فکر می کند که نتیجه آن است که آنلاین خرید مواد غذایی حاوی کربن صرفه جویی بیش از رانندگی به فروشگاه “حس می شود.” بنابراین آیا آن Goodchild یک زنجیره تامین و حمل و نقل تدارکات محقق در دانشگاه واشنگتن است. 43 درصد کاهش تولید گازهای گلخانه ای شکل به نقل از سهامداران حرف او گفت: “قطعا نه در خارج از طیف وسیعی از نتایج ما دیده ایم در مطالعات ما” که در نگاه حمل و نقل و حمل و تحویل مواد غذایی.

وبر به حال کمی محتاط تر است. “آن بستگی دارد,” او گفت:.

در حالی که آمازون می تواند مشتری جلب کردن مزایای خرید مواد غذایی آنلاین همه در آن می خواهد این معنا نیست که گرفتن یک آمازون تازه جعبه تحویل به آستان خود را بیشتر دوستدار محیط زیست انتخاب شما می توانید. اگر شما در حال حاضر در حال پیاده روی دوچرخه سواری یا رانندگی با تسلا به فروشگاه مواد غذایی خود را به گرفتن تخم مرغ و شیر کاهش یافته است از طریق یک کامیون به احتمال زیاد خواهد شد باعث گذشته خود را مایل به افزایش تولید گازهای گلخانه ای. تعویض برای خرید آنلاین نیز ممکن است خود را تغییر دهید خرید رفتار در راه است که آن را بدتر برای محیط زیست است. شاید به جای گرفتن تمام مواد غذایی خود را در یک با دقت برنامه ریزی شده خرید تفرج شما شروع به قرار دادن تعداد زیادی از سفارشات کوچکتر آنلاین و در نتیجه بیشتر کامیون سفر.

یا شاید خود را آنلاین سفارش نیست جای خود را شخصی فروشگاه مواد غذایی در سفرهای اما صرفا مکمل آنها است. “این یک بزرگ یک” وبر گفت. “این است یک جایگزین و یا یک جایگزین ؟ در حالی که ما در حال قرنطینه به نظر می رسد مانند یک جایگزین” اما که ممکن است در ادامه به این مورد به عنوان مستند محدودیت شروع به سهولت.

“آمازون دارای انواع اطلاعات در مورد خود را در عملیات” Goodchild گفت. “چیزی که آنها نمی دانند این است که چگونه با مردم رفتار کنند. پس از آن همه بر اساس مفروضات.”

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که چگونه مواد غذایی ما باعث می شود که در آخرین مایل سفر به آستان ما بسیار کوچکتر آب و هوا تاثیر از انواع مواد غذایی ما در حال غذا خوردن. در یک مطالعه اخیر مقايسه اثرات زیست محیطی از وعده های غذایی آماده از آبی صحن غذا کیت با همان کسانی که وعده های غذایی ساخته شده از فروشگاه های مواد غذایی, مواد تشکیل دهنده میلر و همکارانش دریافتند که تولید مواد غذایی مسئول بیش از 65 درصد از یک وعده غذایی را در کل انتشار کربن است. بالا بردن گاو به عنوان مثال نیاز به زمین های مهم و منابع که همراه با حیوانات’ متان burps کمک به گوشت گاو را outsized آب و هوا تاثیر است. انواع دیگری از گوشت و محصولات لبنی نیز تمایل به بالا کربن که آنها را بیشتر در مصرف انرژی و منابع تولید در مقایسه با میوه ها و سبزیجات است.

در مقایسه با تولید مواد غذایی میلر مطالعه در بر داشت که در آخرین مایل انتشار در ضمن به طور متوسط فقط 4 درصد از انتشار کربن برای وعده غذایی کیت وعده های غذایی و 11 درصد برای فروشگاه مواد غذایی, وعده های غذایی.

“حمل و نقل و لجستیک در ارتباط با آخرین مایل هستند بسیار کوچک و به طور کلی سهم کل محیط زیست تاثیر مواد غذایی” میلر گفت. “تنها راه ممکن” آمازون می تواند وارد 43 درصد کربن پس انداز به صورت آنلاین و تحویل او گفت: اگر این شرکت تنها به دنبال در حمل و نقل و تدارکات و نه در تولید مواد غذایی (به عنوان مورد در مطالعات دیگر Goodchild cites).

نیز وجود دارد که تصویر بزرگتر ملاحظات در مورد چگونگی افزایش در خرید آنلاین ما شاهد با توجه به کروناویروس ما را تحت تاثیر قرار سیستم غذایی در دراز مدت. امیلی گسترده Leib, مدیر دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد قانون مواد غذایی و سیاست درمانگاه می گوید که در حالی که گرفتن مواد غذایی تحویل داده شده به نظر می رسد مانند “مسیر درست رفتن” از بهداشت عمومی نظر در حال حاضر او با نگرانی این روند آن را حتی سخت تر برای کوچکتر خرده فروشان و مزارع خانوادگی به رقابت بپردازند. گسترده Leib اشاره می کند که تقریبا در هر کشور که در آن خانواده های کم درآمد می توانید خرید مواد غذایی آنلاین با مواد غذایی از طریق طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) آمازون و خارج شده و تنها تایید خرده فروشان.

“بسیاری از مردم در حال حاضر و یا خواهد شد در ضربه محکم و ناگهانی در ماه های آینده” گسترده Leib گفت و اشاره کرد که 37 میلیون آمریکایی شرکت کننده در این برنامه در ماه ژانویه, تازه ترین داده های موجود است. “ما در حال قرار دادن یک انگشت شست در مقیاس خرده فروشان بزرگ.”

آیا اجازه می دهد که غول خرده فروشی برای تحکیم کنترل بر صنعت مواد غذایی در پی این بیماری همه گیر باقی مانده است دیده می شود. اما همه ما فردی انتخاب های غذایی در این لحظه کمک خواهد کرد که تعیین و آن را به ارزش به طور جدی در نظر گرفتن اگر ما می خواهیم به زندگی در یک جهان که در آن آمازون غالب و در عین حال یکی دیگر از بخش های مصرف کننده صرف به خصوص با توجه به شرکت های اخیر شکست های خود را برای محافظت از خط مقدم کارگران و تصمیم خود را به آتش صدای مخالف که صحبت کردم تا در مورد نگرانی های ایمنی و تغییر آب و هوا.

آن را ممکن است همه گیر خواهد شد و نوید یک تغییر عمده در چگونه ما دریافت مواد غذایی است. آنچه که تغییر به نظر می رسد باید بستگی بیش از کدام شرکت در حال حاضر دارای کارآمد ترین سیستم تحویل.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im