دیو روبین میزبان بحث نشان می دهد روبین گزارشیک مادام العمر, علمی تخیلی, فن که فیلم های مورد علاقه شامل تماس, ماتریکسو در مجموع به یاد بیاورید. اما حق رای دادن جنگ ستارگان همیشه جایگاه ویژه ای در قلب او.

“تقریبا هر هالووین من قصد دارم به عنوان یک شخصیت جنگ ستارگان,” روبین می گوید: در قسمت 416 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “من به یاد داشته باشید آخرین هالووین که من نمی. من Kylo رن این سال من Obi-Wan در سال گذشته من فکر می کنم من Anakin قبل از آن.”

پادکست


اما روبین بسیار نا امید شده بود با جدید ترین جنگ ستارگان سه گانه به خصوص وسط آن را قسط آخرین جدی.

“آنها حتی نوشتن این سه داستان به طوری که هر مدیر به نوعی به حال خود ترک در آن,” او می گوید. “پس J. J. [آبرامز] می نویسد: چیزی برای نیروی بیدار, Rian Johnson اساسا به طور کامل سقط آن را در آخرین جدیو سپس آنها را به J. J. بازگشت و او فقط به حل همه چیز است. و به همین دلیل افزایش اسکای واکر, حتی اگر آن را خوب احساس مثل یک مسابقه است. وجود دارد هرگز یک لحظه نفس کشیدن در آن او فقط در تلاش برای پچ کشتی قبل از آن غرق می شود.”

روبین است که به سختی به تنهایی در احساس که جنگ ستارگان است که از مسیر خارج. فن پایه است که به شدت شکسته و در چند سال اخیر به نظر می رسد مدیران dispirited. “در راه شما می توانید احساس می کنید که وجود دارد یک مرگ حتمی از ستارگان در حال حاضر” روبین می گوید. “من فقط مرتب کردن بر اساس از ضرب و شتم با این چیزها. حتی این Mandalorian. من دوست داشتم این Mandalorianاما من فکر نمی کنم آن را بزرگ بود.”

او هنوز هم امیدواریم که جنگ ستارگان را می توان ذخیره نقاشی بر روی استعدادهای پرشور جامعه از YouTube creators. “طرفداران آیا واقعا در مورد مراقبت از این چیزها,” او می گوید: “و آنها لازم نیست که همه از تکنولوژی و همه از پول و بودجه به آن نیروی کشش برقی کاملا, اما شاید از دست برخی از این به ناشناختهها. به این دلیل که شرکت های غول پیکر, من نمی دانم اگر آنها می تواند اداره کند داستان دیگر.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با دیو روبین در قسمت 416 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

دیو روبین در انتقام از Sith:

“یکی از چیزهایی که من صحبت کردن در مورد بیش از چند سال گذشته مربوط به سیاست است که جنگ ستارگان prequels در واقع واقعا بزرگ سیاسی داستان در مورد انباشت قدرت است. زیرا چه Palpatine انجام, اول, با تبدیل شدن به سناتور و سپس تبدیل شدن به صدراعظم و سپس تبدیل شدن به امپراتور ؟ او شروع به یک جنگ و نقش هر دو طرف در برابر یکدیگر تا زمانی که او به اندازه کافی قدرت. پس از آن چه او انجام دهید ؟ او تعطیل یکی از دو طرف. که چه انتقام از Sith همه چیز در مورد. و داستان Anakin اسکای واکر تبدیل شدن به Darth Vader در این میان آن است که در واقع یک ثانویه داستان به آنچه که واقعا باور نکردنی نوع opera قدرت است.”

دیو روبین در تماس با ما:

“اگر شما به یاد داشته باشید که باز کردن چشم انداز صحنه در تماساست که باور نکردنی گستره جهان که در آن شروع می شود با یک شوت از زمین و سپس آنها فقط شما را بیشتر و بیشتر به کهکشان به جهان به nebulas به گازهای و پس از آن به پایان می رسد تا در Ellie Arroway چشم—که این شخصیت که جودی فاستر بازی می کند. من فقط دمیده دور. … در واقع من فقط آن را تماشا چند هفته پیش با روبین گزارش جامعه و واقعا اگر هر چیزی, این فیلم حتی بهتر در حال حاضر از آن بود که 20 سال پیش به این دلیل که مربوط به بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر در مورد علم و دین و باور و دولت فقط خیلی از آنچه که همه ما صحبت در مورد حق در حال حاضر.”

دیو روبین در Joker:

“اگر شما جالب است و شما در واقع چیزی می گویند رسانه ها در تلاش برای کشف کردن که چگونه به شما از بین ببرد به طوری که آنها در تلاش بودند تا مردم را بترساند و دور از دیدن فیلم. و البته هیچ خشونت های مرتبط با آن است. و اگر وجود دارد تا به حال شده است, خشونت, شما نمی توانید سرزنش از آن در این فیلم, از آنجا که هنر هنر است. که خواهد بود گفت: “ما نمی توانیم کتاب های ما نمی تواند فیلم مورد هر چیزی.’ … بنابراین این ایده که این فیلم قرار بود به تحریک مردم ؟ در حال حاضر که آن را یک سال بعد—یا هر آنچه در آن است—آن را مانند, ‘وای چه حماقت است که مردم نوشتن این “فکر می کنم” قطعات.'”

دیو روبین در ظهور اسکای واکر:

“هر بار که شما یک احساسی لحظه ای که آن را به دور از شما. شما فکر می کنم Chewie می میرد در آن تصادف که [ری] علل سقوط با استفاده از نیروی برق. چه قدرتمند حاضر است. آنها کشتن Chewie که هر کس را دوست دارد و آن را انجام شده توسط Rey و آن را اولین بار شما او را دیده ام با استفاده از نیروی برق. که یک چیز قدرتمند است. پس چه چیزی آنها را دو دقیقه بعد ؟ اوه شما در پیدا کردن او زنده است. C-3P0 با از دست دادن حافظه که کشتار C-3P0. که بسیار قدرتمند است. آنچه آنها انجام پنج دقیقه بعد ؟ او را به گرفتن برخی از حافظه خود را به عقب. … هنگامی که من به تماشای ظهور اسکای واکر برای بار دوم من تا به حال هیچ انتظارات کنه اما در بسیاری از راه های که من آن را دوست داشت کمتر چون در حال حاضر شما به تماشای Chewie چیزی که شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و هیچ معنی دار احساسات به آن متصل است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی