است وجود دارد یک Coronavirus واکسن? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

آن بوده است که کمتر از سه ماه پس از یک رمان coronavirus پدید آمده در چین باعث تب و سرفه و در موارد شدید ذات الریه. از آن زمان به بعد این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 جاروب شده به 72 کشورهای آلوده تقریبا 93,000 مردم و کشتن بیش از 3000.

چه چیزی باعث coronavirus ترسناک به اندازه کافی به علت در سراسر جهان اجرا بر روی ماسک های صورت و منجر کشورها برای قفل کردن کل کلانشهر ها و ممنوعیت مسافران نیست که آن را فوق العاده کشنده است. تا کنون سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند Covid-19 مرگ و میر به حدود 3.4 درصد در سطح جهان است که هنوز هم کمتر از سایر اخیر شیوع کروناویروس از جمله SARS و MERS. (که گفت: به نظر می رسد کشنده تر از آنفولانزا است که یک مورد مرگ و میر در حدود 0.1 درصد است.) و آن را بسیار مسری است. هنوز هم بسیاری از افراد که به Covid-19 را بهبود می یابند در یک یا دو هفته بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان. آنچه که مردم وحشتزده است که آن جدید است.

در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته به خصوص در شمال جهان, راز بیماری نمی اعتصاب است که اغلب. مردم استفاده می شود به داشتن پاسخ و یک طرح برای جلوگیری از بیمار شدن. در این مکان واکسن در حال حاضر حذف بیماری های عفونی است که هنگامی که مشترک از جمله فلج اطفال و هپاتیت و سرخک. اگر شما خود را دریافت واکسن آنفولانزا هر سال بدترین چیزی که شما معمولا می خواهید انتخاب کنید تا یک مورد از سرماخوردگی.

که شاید به همین دلیل آمریکایی ها به نظر می رسد نیست صبر کنید برای گرفتن دست خود را در یک Covid-19 واکسن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دارویی مدیران و مقامات بهداشت عمومی در کاخ سفید جلسه روز دوشنبه که او می خواهد یک آماده قبل از انتخابات در ماه نوامبر.

برای ثبت است که غیر ممکن خواهد بود. توسعه واکسن بی خطر و موثر طول می کشد زمان سرمایه گذاری و علم خوب است. در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus مانند است که باعث Covid-19 همراه با چالش های حتی بیشتر. اما حداقل 30 شرکت ها و موسسات علمی در تلاش هستند. در اینجا راهنمای خود را به همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آن تلاش. چک پشت اغلب ما خواهید بود به نگه داشتن آن به روز شده با هر گونه پیشرفت قابل توجه و یا موانع.

چه در یک واکسن?

واکسن ها همه کار بر روی همان اصل اساسی: دانشمندان سعی کنید به چیزی که شباهت به یک پاتوژن و سپس افشای یک فرد در سیستم ایمنی بدن به آن را از طریق یک دوز کوچک اجرا به عنوان یک تزریق. در حالت ایده آل توسعه سیستم ایمنی بدن قوی حافظه از پاتوژن به طوری که دفعه بعد که فرد در معرض بدن خود را سوار حمله قبل از این عفونت می تواند نگه دارید. ترفند این است برای انجام این کار بدون اینکه فرد به طور جدی بیمار از واکسن است. وجود دارد چند روش مختلف برای ساخت واکسن اما همه آنها باید اعتصاب این تعادل ظریف.

یک راه برای ایجاد یک واکسن است که به تضعیف یا کاهش این میکروارگانیسم در حالی که هنوز نگه داشتن آن زنده است. رایج ترین روش برای انجام این کار در حال رشد است چندین نسل از پاتوژن در محیط های دیگر از سلول های انسانی به طوری که آن را تکامل می یابد و به دور از ایجاد بیماری در انسان است. توسط بارها و بارها کشت زنده ویروس ها یا باکتری ها در سلول های حیوانی دانشمندان در اصل می تواند ایجاد یک دسته از جهش. سپس آن را در یک ماده از انتخاب جهش گونه های است که می تواند تکثیر در سلول های انسانی اما نمی تواند باعث بیماری مانند وحشی خود را جد. ترفند این است که این شبه هنوز هم به دنبال به اندازه کافی مانند اصلی ویروس به دقت آموزش سیستم ایمنی بدن به دفع آن است. نمونه هایی از ضعیف شده واکسن شامل کسانی که برای سرخک ، اریون و سل.

نوع دیگری نامیده می شود ، واکسن است که ساخته شده از یک مرده نسخه از کل ویروس و یا باکتری ها پس از آن کشته شده با حرارت و یا مواد شیمیایی. این نوع واکسن نیز می تواند ساخته شده با استفاده از قطعات کوچکتر از میکروب که توسط خودشان در نظر گرفته نشده زنده است.

یکی از روش های رایج است برای قرار دادن پروتئین است که یک ویروس استفاده می کند مانند یک کلید به سلول های انسان است که معمولا بر روی سطح آن. هنگامی که دانشمندان می دانند که کد ژنتیکی برای این پروتئین آنها می توانید آن را به باکتری یا مخمر و استفاده از این ميکروبی کارخانه برای تولید مقادیر عظیمی از آن به عنوان اساس واکسن. پروتئین به تنهایی است که اغلب به اندازه کافی به راحتی به رسمیت شناخته شده توسط سیستم ایمنی بدن و به دنبال دفاع در پس از آن قرار گرفتن در معرض. همچنین گاهی اوقات دانشمندان را از نظر ژنتیکی تغییر ویروس به جای مبادله بیت بیماری زا پاتوژن به یک ویروس بی ضرر پوسته. این نوع واکسن ، تقریبا همیشه نیاز به دوزهای متعدد چرا که آنها به خوبی در تحریک سیستم ایمنی بدن به عنوان یک زنده میکروب. اما آنها با کاهش خطر ابتلا به واکنش های شدید شود. نمونه هایی از واکسن ، شامل کسانی که برای فلج اطفال و هاری و هپاتیت A و B.

همه تایید واکسن در بازار با استفاده از یکی از این دو تکنیک است. اما روش های جدیدتر هنوز هم در حال توسعه ممکن است اولین خود را با Covid-19 شیوع. یکی از این تکنولوژی امیدوار کننده است نوکلئوتید مبتنی بر واکسن. نوکلئوتید شیمیایی بلوک های ساختمان را تشکیل می دهند که مواد ژنتیکی هر دو DNA و RNA. این ویروس است که باعث Covid-19 شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 متشکل از یک رشته RNA محصور در سنبله تحت پوشش کپسول. آن را با استفاده از این خوشه به حمله به سلول های ریه انسان. واکسن سازان می توانید کپی ژنتیکی دستورالعمل برای ساخت این خوشه ها و بسته آنها را به یک شات. هنگامی که در داخل بدن, سلول های انسانی را از پروتئین های ویروسی است که سیستم ایمنی بدن خواهد شد و سپس تشخیص به عنوان خارجی است. آن را به تولید آنتی بادی بر علیه آنها و یاد بگیرند که چگونه برای حمله به هر آینده مهاجمان حمل این پروتئین خوشه.

هنگامی که یک Covid-19 واکسن آماده می شود ؟

در روز سه شنبه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci به ما گفته سناتور “آن را حداقل یک سال و نیم به یک واکسن استفاده کنیم.” که ممکن است به نظر می رسد مانند یک ابدیت برای مقامات بهداشت عمومی خیره کردن احتمالی بیماری همه گیر. اما اگر آن را در واقع مجموعه ای از یک رکورد است. اکثر واکسن را بین پنج تا 15 سال به بازار آمد, می گوید: Jon Andrus, یک استاد کمکی جهانی vaccinology و واکسن سیاست در hariri بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

دلیل آن معمولا طول می کشد تا زمانی پایین می آید به ترکیبی از عوامل است. این اولین بار است که یک نامزد واکسن که آماده برای تست. این بخشی از واکسن توسعه فرایند شناخته شده به عنوان کشف را در سال دقیق سانتریفیوژ زیست شناسی. دانشمندان تا به حال برای منزوی کردن و رشد ویروس ها در آزمایشگاه است. اما در حال حاضر با توالی ژنتیکی جدید, پروتئین-تجسم میکروسکوپ و دیگر پیشرفت های فن آوری آن را ممکن است به جست و خیز این مرحله. پس از رسیدن واکسن نامزد گاهی اوقات می تواند انجام شود در هفته.

تمام کسانی که پیشرفت های هر چند نمی تواند سرعت زمان آن طول می کشد به دقت مانیتور چگونه به خوبی این نامزد واکسن در کار مردم است. آزمایش های بالینی یک پیش نیاز برای آوردن یک واکسن به بازار واقعی هستند تنگنا. هر اتفاقی می افتد در سه مرحله است. فاز 1 شامل فقط چند ده نفر داوطلب سالم و است که به منظور ارزیابی اینکه آیا این واکسن بی خطر است. که طول می کشد حدود سه ماه. اگر داوطلب سالم رنج می برند نیست هر گونه عوارض جانبی آن را به فاز 2. این زمان چند صد نفر را به ضرب گلوله, در حالت ایده آل در منطقه دچار Covid-19 شیوع بنابراین دانشمندان می توانند جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه به خوبی آن اسپرز تولید آنتی بادی و fends off بیماری برای این آزمایش افراد است. که یکی دیگر از شش تا هشت ماه. اگر همه چیز هنوز هم خوب به نظر می رسد فاز 3 به استخدام چند هزار نفر در شیوع منطقه و تکرار آزمایش است. که یکی دیگر از شش به هشت ماه—اگر شما هر گونه مشکلات و استخدام بیماران و یا خود را با واکسن عرضه است. سپس نظارتی آژانس مانند غذا و داروی آمریکا به بررسی تمام اطلاعات قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تایید واکسن. که می تواند ماه تا یک سال.

اگر شما بوده ام به ریاضی انجام این بدان معنی است که پس از واکسن نامزدها آغاز شده در حال توسعه در ماه ژانویه یک نسخه تایید شده برای استفاده عمومی در دسترس نخواهد بود تا پایان تابستان سال 2021 در اولین. و این که اگر چیزی را اشتباه می رود. “زنجیرها کل جدول زمانی از رفتن از مفهوم به یک محصول است که می تواند توزیع شده به یک یا دو سال است که واقعا بسیار دشوار تلاش” Andrus می گوید.

تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های واکسن نامزدها آماده به حرکت به انسان, تست اما بیش از 30 پیوسته اند در این مسابقه است. حتی اگر یکی از این شرکت ها می کند و جلو کردن سیزدهم کار, آنها سمت چپ با یک رمان محصول است که هنوز هم نیاز به تولید و توزیع. “سوال اول ما باید پرسیدن این است: آیا این تولید باید از این ظرفیت به مقیاس آن ؟” می پرسد Andrus. اگر نه محدود عرضه خواهد شد و نیروی مقامات بهداشت عمومی به تصمیم گیری های دشوار در مورد سهمیه بندی کردن یک واکسن.

وجود ندارد به هیچ وجه به آن سرعت ؟

در کل این جدول زمانی بسیار دشوار است برای فشرده سازی. آخرین چیزی که داروسازان و تنظیم کننده می خواهید به عجله کردن subpar محصول و ایجاد—به جای حل—بحران بهداشت عمومی. ساخت واکسن بسیار هزینه بر و پر خطر است که اکثر شرکت های دارویی آن را انجام نمی شوم. امروز واکسن کسب و کار است که توسط فقط چهار شرکت: شرکت گزارش مرک گلاکسو و سانوفی. از آنجایی که آنها در حال آنهایی که با نوع ظرفیت مورد نیاز برای مبارزه با جهانی همه گیر آنها هستیم که باید برای متقاعد شود آن را به ارزش آن است.

Covid-19 ممکن است به نظر می رسد مانند یک شرط بندی مطمئن در حال حاضر. اما شیوع بیماری های غیر قابل پیش بینی هستند. سارس ناپدید شد فقط چهار ماه پس از آن را ناشی از جهانی وحشت. شرکت هایی که آغاز شده بود در حال توسعه واکسن در برابر آن مجبور به رها کردن خود از محاکمه به دلیل وجود فقط به اندازه کافی نیست بيماران است. بیماری مشابه چرخه کمک به توضیح دهد که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای دریافت یک واکسن ابولا بود که تنها مورد تایید در ماه دسامبر گذشته با وجود ده ها تن از شیوع بیماری های پس از آن برای اولین بار پدید آمده در سال 1976. به علاوه بودجه دولت و صنعت داروسازی علاقه و تمایل به تبخیر یک بار حس اورژانس محو دور. هیچ کس می خواهد برای ایجاد یک محصول است که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اما وجود دارد برخی از چیزهایی که دولت می تواند انجام دهد برای تشویق سازندگان واکسن به چالش با وجود آن ریسک از جمله ارائه کمک های مالی و دیگر مشوق های مالی به خار خود را دخالت. در آمریکا یک بخش از وزارت انسانی و خدمات بهداشتی-درمانی شناخته شده به عنوان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار اغلب نقش incentivizing پزشکی اقدامات متقابل در برابر شیوع. بردا تا کنون بودجه چهار پروژه به آدرس Covid-19 از جمله دو واکسن در همکاری با جانسون و جانسون و شرکت سانوفی. در سال های اخیر بین المللی غیر انتفاعی به نام ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یا CEPI نیز مطرح شده پول برای سرمایه گذاری در تحقیقات واکسن. تا کنون آن را متعهد شده است بیش از $66 میلیون دلار برای تولید واکسن در برابر تلاش های Covid-19.

این واقعیت است که بزرگ داروسازی بازیکنان در حال حاضر گرفته شده علاقه به این معنا نیست که یک واکسن وارد خواهد شد هر چه سریعتر. اما آن را نشان می دهد که این شرکت ها بر این باورند Covid-19 خواهد بود در اطراف برای مدت طولانی و ممکن است مایل به قرض دادن خود ساخت عضله به اطمینان حاصل شود که یک واکسن زمانی که آن می رسد می توان به تولید یکهو.

بالقوه چین و چروک

وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که باعث می شود در حال توسعه یک واکسن علیه coronavirus به خصوص روی حیله و تزویر تلاش پیتر می گوید: hotez را بازتوییت کرد یک واکسن پژوهشگر و رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. که چیزی به نام “افزایش ایمنی.” در دهه 1960 دانشمندان در موسسه ملی بهداشت مشغول به کار بودند در یک واکسن علیه respiratory syncytial virus یا RSV مشترک بسیار مسری ویروس مسئول بسیاری از سرماخوردگی است که نوزادان و کودکان نوپا دریافت کنید. در طول آزمایش های بالینی برخی از کودکانی که واکسن دریافت بعد رفت و به دریافت وحشتناکی بیمار زمانی که آنها گرفتار RSV در وحشی. واکسن تولید شده اغراق آمیز پاسخ ایمنی باعث آسیب های گسترده ای را در بدن خود را. دو بچه درگذشت.

چند دهه بعد زمانی که سارس آمار محققان از جمله hotez را بازتوییت کرد شروع به کار بر روی یک واکسن. اما در اوایل آزمایش با حیوانات آزمایشگاهی آنها را دیدم چیزی که مطرح شده یک پرچم قرمز است. حیوانات’ سلول های ایمنی بودند حمله به ریه های خود را و باعث آسیب مانند آنچه شرح داده شده بود در RSV محاکمه. “هشدار داده است که هر کس در coronavirus جامعه پژوهش که وجود دارد بالقوه برای افزایش ایمنی می گوید:” hotez را بازتوییت کرد. گروه خود را که شامل همکاران از نیویورک مرکز خون اقتباس استراتژی خود را. به جای تولید کل سنبله پروتئین آنها ساخته شده فقط یک قطعه کوچک از آن—این قطعه که در واقع چفت بر روی سلول های انسانی به نام گیرنده اتصال دامنه. با این رویکرد hotez را بازتوییت کرد می گوید: هنگامی که آنها آزمایش در حیوانات آنها را دیدم ایمنی حفاظت از, اما بدون نامطلوب افزایش.

نمونه اولیه واکسن در آنها توسعه یافته نبود قادر به جذب هر گونه سرمایه گذاری پس از شیوع سارس از بین می رود. اما در حال حاضر این گروه در حال حاضر ارائه طرح های پیشنهادی به صندوق انسانی آزمایش واکسن است که نشسته در یک فریزر در تگزاس از اواسط 2000s. به این دلیل که ویروس است که باعث Covid-19 با استفاده از همان گیرنده السرس برای حمله به سلول های ریه انسان آنها بر این باورند آن را ممکن است ارائه برخی از حفاظت. اما از آن مهم خواهد بود به آمده تا با یک کارآزمایی بالینی طراحی که شامل اضافی دراز مدت نظارت از بیماران مراقب پتانسیل افزایش ایمنی. Hotez را بازتوییت کرد می گوید هر واکسن طراحی شده برای دفع Covid-19 به احتمال زیاد برای انجام همان. “است که واقعا همه چیز را پیچیده تر و آنها را آهسته” او می گوید. “من فکر نمی کنم هر کسی را برای رفتن به چیزی آماده در 12 تا 18 ماه.”

که ساخت یک Covid-19 واکسن?

تقریبا همه! در اینجا تفکیک 30+ نامزدها در توسعه (تا کنون) شروع با کسانی که در حال ساخت نوکلئوتید مبتنی بر واکسن.

مدرن

بوستون مبتنی بر زیست فناوری اسب شاخدار مدرن است که شاید بهترین و شناخته شده برای کار بر روی شخصی واکسن سرطان. اما این شرکت دارای سابقه در پاسخ به تهدید سلامت از جمله 2015 Zika شیوع. در همکاری با دانشمندان در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و با کمک های مالی از CEPI, مدرن, در حال حاضر تولید RNA-بر اساس واکسن که کدهای برای تثبیت شکل SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است. در فوریه 24, شرکت حمل دوز آن نامزد mRNA-1273 به NIAID واکسن پژوهشی مرکز که در فاز اول ایمنی دادگاه تنظیم شده است برای شروع در اوایل ماه آوریل است.

CureVac

مانند Moderna, تالار گفتمان رقیب CureVac با استفاده از آزمایشگاه ساخته شده mRNA برای تحریک تولید coronavirus پروتئین و تحریک سلول های ایمنی برای تولید آنتی بادی علیه آن. و مانند مدرن آن یک کمک مالی از CEPI به درخواست فن آوری آن به SARS-CoV-2. CureVac نمایندگان باید گفت که این شرکت انتظار دارد که به یک نامزد آماده برای تست انسان در عرض چند ماه.

Inovio

این پنسیلوانیا مبتنی بر زیست فناوری با استفاده از یک کمی متفاوت فن آوری با استفاده از DNA به جای RNA به دارو. آن را نیز دریافت کمک های مالی از CEPI به منظور توسعه یک DNA مبتنی بر واکسن علیه Covid-19. در ماه ژانویه این شرکت آغاز شده بالینی تست از نامزد خود را به نام INO-4800. آن است که تا کنون تولید شده 3,000 دوز برای محاکمات انجام شده در بیماران در ایالات متحده و چین و کره جنوبی. برای اولین بار از این برنامه ریزی شده است برای شروع در ما در پایان ماه آوریل است.

علوم کاربردی DNA / Takis بیوتکنولوژی

اعمال DNA مستقر در نیویورک شرکت اعلام کرد در ماه مارس آن را با همکاری رم و ایتالیا و مبتنی بر Takis زیست فناوری برای ارائه خود DNA مبتنی بر واکسن نامزدها در برابر Covid-19. شرکت های طرح به چهار نسخه در دسترس برای تست در موش توسط در اواخر این ماه.

Zydus Cadlia

بر اساس هند-شرکت دارویی Zydus Cadila اعلام کرد در ماه فوریه آن را آغاز کرده بود دو رویکرد برای توسعه Covid-19 واکسن. مانند Inovio و کاربردی DNA اول شامل استفاده از یک حلقه از DNA طراحی شده برای تولید coronavirus پروتئین هنگامی که در داخل بدن انسان است. دوم معاملات با دستکاری ژنتیکی یک حدت نوترکیب ویروس سرخک به طوری که آن را وادار آنتی بادی علیه Covid-19. مقامات شرکت نکرده اند اعلام جدول زمانی برای تست انسان.

Stermina درمان

این یکی دیگر از mRNA واکسن پروژه مستقر در شانگهای شرق بیمارستان دانشگاه Tongji. مدیر عامل شرکت Stermina گفت: رسانه های دولتی چین در پایان ماه ژانویه است که تولید در حال حاضر آغاز شده و دوز می تواند آماده برای تست انسان گاهی اوقات در ماه مارس است.

امپریال کالج لندن

یک تیم از دانشمندان انگلیسی در حال حاضر در حال تست خود DNA مبتنی بر واکسن در موش در آزمایشگاه در امپریال کالج لندن است. محققان به دنبال شرکای مالی برای پیشبرد نامزد به انسان آزمایش بعد از این سال.

چندین شرکت دیگر نیز در حال توسعه مبتنی بر پروتئین واکسن. این خدمات عبارتند از:

گلاکسو (GSK)

یکی از جهان پیشرو تولید کنندگان واکسن GSK است وام فن آوری آن به یک شرکت چینی به نام شبدر بلجس به کار بر روی یک coronavirus واکسن. از طریق مشارکت شبدر خواهد بود تولید پروتئین های ویروسی و GSK ارائه خواهد شد اختصاصی خود اثربخشی-افزایش ترکیبات شناخته شده به عنوان کمکی. نه شرکت ارائه تست جدول زمانی.

Novavax

Novavax یک پرش در این رقابت ها را از آن کار قبلی در حال توسعه واکسن در برابر سارس و MERS. مریلند-بر اساس شرکت در ماه فوریه اعلام کرد که آن را تا به حال تولید شده چندین نامزد متشکل از پروتئين نوترکيب نانوذرات حاصل از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است. نمایندگان شرکت گفت: آنها انتظار می رود برای تکمیل تست حیوانی به زودی و با حرکت به اولین مرحله از آزمایش های انسانی تا پایان بهار سال 2020 است.

Altimmune

بر خلاف رقبای خود در این ایالت مریلند بر اساس شرکت در حال توسعه یک واکسن است که اسپری می شود به بيماران بینی نه تزریق به سلاح های خود را. بهترین و شناخته شده برای آن بینی-اسپری آنفولانزا واکسن Altimmune در ماه فوریه اعلام کرد که آن را به اتمام طراحی و نمونه سازی از یک واکسن علیه Covid-19 و در حال حاضر پیشرفت آن نسبت به حیوانات ساخت و تست برای آزمایش های انسانی.

Vaxart

این منطقه خلیج بیوتکنولوژی تنها تا کنون در حال توسعه یک واکسن علیه Covid-19. در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که برنامه های خود را برای تولید نامزدها بر اساس ژنوم آن از SARS-CoV-2 اما هیچ جدول زمانی بیشتر منتشر شده است.

Expres2ion

این دانمارک مبتنی بر زیست فناوری شرکت است که منجر به یک کنسرسیوم اروپایی از واکسن توسعه دهندگان برای مقابله با Covid-19. آن را با استفاده از سلول های حشرات از مگس میوه برای تولید آنتی ژن های ویروسی. این شرکت با هدف به آزمون خود را نامزد واکسن در مدل های حیوانی بعد از این سال.

Generex بیوتکنولوژی

چهار شرکت در چین قرارداد با فلوریدا مستقر Generex به توسعه یک واکسن با استفاده از شرکت های اختصاصی سیستم ایمنی فعال کردن فن آوری. شرکت نمایندگان می گویند این می تواند یک نامزد آماده برای آزمایش های انسانی به عنوان اوایل ماه ژوئن است.

Vaxil زیستی

این اسرائیل سلول های بنیادی شرکت به طور معمول دارای تخصص در سرطان است. اما ماه گذشته نمایندگان اعلام کرد که آنها تا به حال کشف ترکیبی از پروتئین آنها باور دارند که می شود یک واکسن موثر علیه Covid-19. این شرکت قصد دارد برای شروع ساخت دوز اولیه برای تست و به دنبال شرکای به مقیاس بیشتر در صورتی که به خوبی می رود.

iBio

این تگزاس مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت با استفاده از اصلاح بستگان توتون و تنباکو گیاهی برای رشد پروتئین های ویروسی برای واکسن. این شرکت با همکاری چینی واکسن ساز برای قرار دادن آن “FastPharming” پلت فرم به کار بر روی یک Covid-19 واکسن. مقامات شرکت انتظار می رود به یک نامزد آماده برای تست حیوانی بعد از این تابستان.

Baylor College of Medicine / نیویورک مرکز خون

پیتر hotez را بازتوییت کرد گروه فشار برای بودجه خود را به آزمون سارس واکسن در برابر Covid-19. او می گوید آنها در حال حاضر حدود 20000 دوز آماده اعزام برای آزمایش های بالینی. این محققان به طور همزمان در حال کار بر روی توسعه یک واکسن جدید از ابتدا بر اساس اتصال گیرنده دامنه جدید ویروس SARS-Cov-2 اما آن را چند سال به منظور توسعه.

دانشگاه کوئینزلند

یک تیم از محققان استرالیایی با کمک های مالی از CEPI را توسعه داده اند یک واکسن نامزد آنها می گویند آماده است به حرکت رو به جلو را به بشر تست. آن متکی بر یک “مولکولی گیره” تکنولوژی اختراع در آزمایشگاه مولکولی virologist کیت Chappell که کمک می کند تا ایجاد ثبات در پروتئین های ویروسی به طوری که آنها را به همان شکل آنها می خواهم که در سطح ویروس. این گروه در حال حاضر قصد به سطح شیب دار بالا تولید برای آزمایش های بالینی.

دانشگاه ساسکاچوان

مقامات بهداشتی کانادا داده اند محققان دانشگاه چراغ سبز برای شروع کار بر روی یک واکسن علیه Covid-19. آنها با استفاده از این ویروس منتشر ژنوم توالی شروع به ساخت و ساز مبتنی بر پروتئین نامزدها و در حال حاضر در انتظار برای زنده نسخه از این ویروس برای شروع آزمایش در مدل های حیوانی.

دانشگاه آکسفورد / ظهور Srl

یک تیم از محققان در دانشگاه آکسفورد Jenner موسسه مشغول به کار بود در یک واکسن علیه MERS که آنها به سرعت متناسب با کروناویروس جدید, SARS-CoV-2. در ماه فوریه دانشمندان امضا توافق نامه با واکسن-ساز Srl برای تولید 1 ، 000 دوز جدید واکسن ChAdOx1 عرضه آزمایشات انسانی.

و چند در حال توسعه ویروسی بردار مبتنی بر استراتژی:

شرکت سانوفی

یکی از به اصطلاح بزرگ چهار شرکت سانوفی کار کرده است با بردا از سال 2004 بر آمادگی همه گیر از جمله در برابر سارس. شرکت گسترش این ترتیب به تمرکز بر روی یک Covid-19 واکسن با استفاده از شرکت های نوترکیب DNA پلت فرم که شامل مبادله در بخش هایی از coronavirus را RNA با مواد ژنتیکی از یک ویروس بی ضرر. شرکت سانوفی انتظار دارد که به کانديد واکسن برای تست در حیوانات در ظرف شش ماه. انسان آزمایش می تواند شروع زمانی در 2021.

Johnson & Johnson

جانسون و جانسون در حال گسترش است در این شرکت کار گذشته با بردا به توسعه یک واکسن ابولا به دنبال یک واکسن علیه Covid-19. با کمک های مالی از سازمان های دولتی, شرکت برنامه ریزی شده است برای غیر فعال کردن این ویروس تولید یک واکسن است که باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن بدون ایجاد عفونت است. این شرکت را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در مورد توسعه جدول زمانی.

Geovax Labs / BravoVax

آتلانتا-بر اساس GeoVax امضا توافق نامه در ماه ژانویه به کار با BravoVax یک شرکت خصوصی ووهان, چین به طور مشترک توسعه یک واکسن علیه Covid-19. تحت همکاری GeoVax ارائه خواهد شد اختصاصی خود پلت فرم—تغییر مرغان ویروس است که می تواند طراحی شده برای بیان پروتئین های ویروسی از SARS-CoV-2.

Tonix

در همین نیویورک-بر اساس biopharma راه اندازی آن اعلام کرد که همکاری با غیر انتفاعی جنوب پژوهش به توسعه زندگی می کنند تغییر horsepox ویروس اصلاح شده برای بیان پروتئین قطعاتی از SARS-CoV-2. مقامات شرکت منتشر نشده هر بیشتر جدول زمانی.

CanSino بیولوژیک

چینی واکسن ساز CanSino گزارش شده است که در حال توسعه یک ویروسی مبتنی بر بردار واکسن علیه Covid-2019 اما هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس است در این زمان.

Greffex

مدیر عامل این هوستون-مبتنی بر مهندسی ژنتیک شرکت اعلام کرد در ماه گذشته که آنها را به اتمام طراحی یک واکسن علیه Covid-19. این شرکت را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در مورد آن منجر نامزد اما Grefex گزارش باعث می شود آدنوويروس مبتنی بر بردار واکسن مربوط به یک ویروس بی ضرر است که می تواند ژنتیکی بهینه سازی بیان ژن خارجی مانند یک SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است.

و آخرین اما نه کم است و تنها شرکت اقدام به کاهش یک زندگی SARS-CoV-2 ویروس:

Codagenix

این نیویورک مبتنی بر زیست فناوری شرکت همکاری با موسسه سرم از هند به شرکت توسعه زندگی می کنند ضعیف شده واکسن علیه Covid-19. به جای استفاده از بلانت نیروهای مانند گرما یا مواد شیمیایی برای کشتن ویروس Codagenix با استفاده از یک “deoptimization” استراتژی برای دستکاری کردن ویروس به یک نسخه که هنوز هم می تواند تکرار اما نمی تواند منجر به بیماری شود. سرم موسسه هند خواهد بود مسئول در مقیاس بالا. Codagenix نمایندگان انتظار می رود به یک واکسن نامزد آماده برای تست حیوانی این بهار با بشر آزمون پیشرفت این تابستان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر