در میان میلیون ها نفر از کاربران رسانه های اجتماعی قابل ملاحظه تکه به خوبی آشنا با آنچه من تماس بگیرید “post-پست اضطراب است.” این یک بیماری وحشتناک واقعا با علائم آمده است که پس از شما از کار اخراج کردن یک توییت یا عکس است که در دوم فکر توهین آمیز و یا unflattering. هنگامی که این اضطراب را گرفته و نگه دارید و حتی خود را بیشتر به صورت اتفاقی ایجاد محتوا می توانید مانند یک stand-alone نمایندگی از شما. دیگران ممکن است آن را ببینید که راه بیش از حد برای رسانه های اجتماعی نه به نفع نکات دقیق وظریف بخشش و یا هر نوع تصویر جامع از کاربران آن است.

اوج پست-پست اضطراب رخ می دهد در اولین لحظات پس از پست عمومی می رود: می توان آن را فلج و یا برای برخی کاملا تهوع. اگر کسی تفسیر خود انتقاد یک سناتور الیزابت وارن صدای جیر جیر به عنوان misogynistic? و یا حتی بدتر از آنچه در صورتی که صدای جیر جیر است misogynistic? آیا شما اجازه ارسال اقامت و امیدوارم که شما overthinking آن ؟ اگر پست-پست اضطراب بودند نادر شاید ما نمی خواهد نیاز به بحث در مورد آن. ما فقط می تواند نوشتن آن را به عنوان یکی دیگر بعید است و تاسف خطر از اینترنت است. اما این وضعیت بسیار فراتر از عابر پیاده gaffes یا بد عکس. آن را تمام وبلاگ Tumblr آشکار اواسط بیست سالگی احساس وحشت و نگرانی آن را گرم مزاجان سیاسی وبلاگ شما آغاز شده در طول یک ویژه (اخ قشنگ) سیاسی بیداری.

پست-پست اضطراب می آید در زمانی که ما حسرت ما oversharing و اینترنت wising ،

در دسامبر 2018, Instagram معرفی “دوستان نزدیک” از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب افرادی که برای مشاهده محتوای خود را. دوستان نزدیک به شما می دهد فرصت برای ارسال بیشتر محتوای راستگو—یک الگوی رفتاری است که قطاری از قلب شکسته, اجازه دهید بگویم یا فریاد به خود 2020 ریاست جمهوری امیدوار. هنگامی که شما به دنبال چیزی بیشتر از دائم سریع و کثیف فانی که “دوستان نزدیک” فراهم می کند, رسانه های اجتماعی, دنده محافظ شما به دنبال یک finsta جداگانه جعلی Instagram حساب است که به طور کامل خصوصی است.

Tavi Gevenson اولین نفر من همیشه می دانستم که با یک finsta به من گفت که او با استفاده از او به “کار مسائل.” او تا به حال سه finstas پس از دبیرستان. او گفت که در ابتدا “آنها مکان من می تواند دریچه” اما که در نهایت او متوجه finstas “نیست دقیقا خصوصی” و “مسائل کاری کردن” بود مشروط “بودن اعتبار توسط بسیاری از دوستان است.”

از “به اشتراک گذاشته از آلبوم” دیرین از ویژگی های اپل عکس برنامه توسط بسیاری از همسالان من. آلبوم راه های این, روزمره بدون هیچ گونه نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی خود را. “من دوست ندارم مردم به صورت تصادفی به فکر می کنم آنها می دانند که چه خبر است در زندگی من” دوست من ماریسا قرار داده و آن را به سادگی.

من یک بار فرار دهان من در توییتر با نظرات اخبار روز; در حال حاضر من پیدا کردن آرامش در گروه چت و پیام های مستقیم. با توجه به همه مرد مورد علاقه, مارک زوکربرگ, من تنها نیستم در عقب نشینی از مکان های. سال گذشته رسانه ها مغول انتشار بیانیه ای خواستار یک “حریم خصوصی متمرکز بینایی” برای Instagram و Facebook. “امروز ما در حال حاضر می بینیم که خصوصی پیام زودگذر داستان ها و گروه های کوچک به مراتب سریع ترین رشد در مناطق انلاین,” او نوشت.

چرا این اتفاق می افتد ؟ با توجه به زوکربرگ این دلیل است که بسیاری از مردم “ترجیح می دهند صمیمیت” از مقیاس کوچکتر ارتباطات و چون آنها “محتاط تر از داشتن یک رکورد دائم از آنچه آنها به اشتراک گذاشته ام.” که ممکن است درست باشد اما من فکر می کنم چیزی بیشتر: Oversharing فقط نمی خواهم نگاه قبل از آن. مانند بسیاری از چیزهایی که در اینترنت آن را بیش از حد تبدیل به کالایی.

که در آن ما یک بار آشکار و بدون تفکر زیاد و یا تنظیم سختی در ازدواج و یا سرخوردگی از بد روز مو در حال حاضر این به نظر می رسد کمی ارزان و گردشگری. حرفه ای اثرگذارندهها زندگی را از خود oversharing. مال ما نیست نگاه شسته و رفته و همچنین فکر کردن به عنوان پشتیبانی می کند. حتی اتصال ما به oversharing کنترل دستکاری و مصنوعی است.

ترس از unabating قصاص یکی دیگر از detractor برای به اشتراک گذاری بیش از حد, بیش از حد سریع است. نویسنده سارا هاگی به تازگی در توئیتر خود نوشت: “من احساس می کنم خیلی بد برای بی تجربه و یا جدید-ish نویسندگان در تلاش برای شکستن به صنعت با پاپ-فرهنگ و یا فکر می کنم قطعه. هیچ واقعی وجود دارد اتاق را به اشتباه و یا رشد. من تاسف بسیاری از مجموع گه طول می کشد.” فقط در هفته گذشته نویسنده امیلی گولد نوشت: در مورد شرم او هنوز هم از تجارب اولیه خود را حرفه ای. این اتفاقی است که ظهور “لغو” رخ داده در کنسرت با سقوط از مقاله شخصی. مانند بسیاری از نویسندگان دیگر که برای اولین بار مشغول به کار در اینترنت و می خواستم به ایستادگی کردن من با تکیه به شدت در ساخارین جملات clunky ایده و عصبی احساسات. در آن زمان من فکر پردازش آن احساسات برای پول نابغه بود اما با نگاهی به گذشته ، خاطرات شخصی برای دلیل بسیار خوبی است. Quippy و اعترافی مقالات را می توان کم عمق: که میل سوزان ما احساس کردیم برای این یا آن فرد محو; نظرات من استفاده می شود به در تخصیص بودجه در حال حاضر احساس می کنید بیش از حد سخت و ارتجاعی است.

به عبارت دیگر در حالی که ضربه به اشتراک گذاری ممکن است رفته دور آن آبدیده شده توسط عواقب. کسانی که آورده اند در مورد یک بازار برای اقدامات حفاظتی در حال حاضر در ارائه از شرکت رسانه های اجتماعی. آن را نیز باعث یک شعبه از سلامتی فرهنگ است. Gwyneth Paltrow را گوک به تشریح نحوه انجام یک “سم زدایی دیجیتال” در وب سایت خود را. “رسانه های اجتماعی ساخته شده من عصبانی و مضطرب و حتی فضاهای دیجیتال من یک بار در بر داشت تسکین دهنده (گروه, متن, پادکست, YouTube k-سوراخ) نیست کمک” نوشته نیویورک تایمز tech خبرنگار کوین Roose در مقاله توصیف چگونه او در حال غرق گوشی خود و “unbroke” مغز خود را. حتی معماران از رسانه های اجتماعی پیوست, حرکت به ترک آن به خاطر بهبود: در سال 2018 یکی از Instagram اصلی 13, کارکنان, بیلی Richardson, معروف ترک برنامه در دسترس نباشد با استناد به نیاز او را به جدا شدن از “مواد مخدر است که نمی توانید ما را بالا دیگر.”

در ضمن Tavi رفتار او جدیدترین finsta متفاوت است. در حال حاضر آن را یک “جای خوبی برای دیدن چه با دوستان و نگاهی به هنر” اما نه به بهبود زندگی خود و روابط. او تاکید می کند که برخی finsta یک “ارزش راه داشتن یک سیستم پشتیبانی” حتی اگر آن را به مقدار که برای او ندارد.

آن را قطعا ممکن است حتی در حال حاضر که شما را یک احمق از خود را با یک ضربه پس شاید بعد از فوق العاده riled تا شام بحث در مورد سیاست و یا مستی فروپاشی است. اما بافر ارائه شده توسط finstas, DMs, گروه, متن, دیجیتال دراز و ساکت کردن (اگر شما نمی بینید سابق خود را عاشق جدید, شما نمی خواهد احساس نیاز به subtweet او!) به ما می دهد زمان بیشتری برای گفتن چیزی اشتباه در خود ما دایره اعتماد و زمان کمتر برای گفتن چیزی اشتباه در جهان اجتماعی-رسانه های مرحله.

یک چند هفته پیش در حالی که در تعطیلات در فلوریدا, من در زمان یک عکس از شوهر من نگه داشتن من پسر کودک نو پا که پوست dimpled گونه لب به لب شد pic محور. در لحظات من در Instagram, فریم عکس برای به اشتراک گذاشتن با جهان است. درست پس از آن متوجه شدم بسیاری از پیروان من نمی مراقبت برای دیدن تصادفی پایین نوزاد. و آنچه از پسر من حقوق ؟ زمانی که او 15 را از او می خواهید برای پیدا کردن نوزاد خود را در حافظهی Instagram? هیچ. من پست شده به دوستان نزدیک من در لیست به جای آن و به سختی موفق به فرار وحشت از پست-پست اضطراب. همه “دوستان نزدیک” البته می خواهید برای دیدن نوزاد لب به لب. من از آن مطمئن هستم. من مطمئن هستم.

آه از آن دوباره اعتصاب.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de