یک نقاشی دیواری از 3300 ساله در آرامگاه ملکه Nefertari خود را نشان می دهد بازی senet در برابر نامرئی حریف.

این Yorck پروژه/WikiCommons

مصریان باستان در زمان خود را در هیئت مدیره بازی به طور جدی. این backgammonlike senet آغاز شده که صرف تفریح و سرگرمی, اما با گذشت نزدیک به 2 هزار سال آن را تکامل را به یک بازی با لینک کلیک کنید برای زندگی پس از مرگ, بازی های برگزار شده در هیئت مدیره است که به نمایندگی از عالم اموات. در حال حاضر یک نسخه از این بازی نشسته در کالیفرنیا موزه ممکن است آشکار است که این تحول چشمگیر صورت گرفت.

Senet نبود که احتمالا برای اولین بار در جهان هیئت مدیره بازی بود اما یکی از اولین برای تبدیل شدن به یک ضربه سر و صدا. به نظر می رسد افزایش یافته است به محبوبیت در تمام ردیف از جامعه مصر حدود 5000 سال پیش بود و هنوز در حال لذت می برد توسط مصریان در حدود 2500 سال بعد.

از قطعه از متون کهن Egyptologists مشکوک senet شده توسط دو رقیب هر کدام شاید پنج آلت بودند که قرار داده شده در یک شبکه از 30 مربع چیده شده در سه ردیف 10. بازیکنان انداخت باستانی معادل از بازی تاس برای ایجاد چگونه بسیاری از میادین به حرکت یکی از مهرههای روی یک داده به نوبه خود. آلت سفر درست در امتداد ردیف فوقانی و سپس به سمت چپ در امتداد ردیف وسط و راست در امتداد ردیف پایین تر به پایان برسد مربع (شماره 30) در گوشه پایین سمت راست از هیئت مدیره.

مربع 26 به 29 تزئین شده بودند با نمادها و به نظر می رسد برگزار اهمیت ویژه—شاید کمی مانند “به نوبه خود” یا “رول شش” مربع در برخی از بازی های مدرن تخته. اولین بازیکن به حرکت تمام پنج تن از آلت خود را به پایان برساند برنده است.

هیچ شواهدی وجود ندارد که senet چیزی بود غیر از یک شکل از سرگرمی در زمان اختراع آن. اما در حدود 4300 سال پیش در مصر آرامگاه هنر شروع به تصویر کشیدن آرامگاه مرده و ساکن بازی senet در برابر زندگی دوستان و بستگان. متون از زمان نشان می دهد که بازی آغاز شده بود دیده می شود به عنوان یک کانال که از طریق آن می تواند مرده برقراری ارتباط با زندگی است.

این Rosicrucian senet هیئت مدیره. پایان (مربع 30) در بالا سمت چپ. مربع 27 مشخص شده است توسط سه زیگزاگ خطوط آب نماد است.

Rosicrucian موزه مصر

بیش از هزاره بعدی مصر متون آمد برای توصیف این بازی به عنوان منعکس کننده حرکت روح از طریق مصر به قلمرو مردگان—به نام Duat—و نسبت به زندگی پس از مرگ. و در حدود 3300 سال پیش بازی هیئت مدیره خود را تغییر داده بود. در محل سه, ساده, خطوط عمودی در میدان 28 از اوایل senet تخته برای مثال برخی از در حال حاضر سه هیروگلیف پرندگان که مصریان نماد روح است. هیئت مدیره در حفظ این نماد برای یکی دیگر از 800 سال, تا بازی از مد افتاد.

یک senet مدیره در Rosicrucian مصر موزه ممکن است نشان می دهد که اولین مرحله در این طراحی مجدد. هیئت مدیره فاقد هیروگلیف را اختراع کردند نماد روح اما مربع 27—که در اوایل تابلوهای برجسته ساده X—شرکت حمل هیروگلیف نماد آب است. این فکر توسط باستان شناسان نشان می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس از دریاچه و یا رودخانه مصریان معتقد بودند روح مواجه می شوند در سفر خود را از طریق Duat.

“این ممکن است یکی از اولین بار است که این جنبه از سفر از طریق زندگی پس از مرگ است که به صورت بصری ارائه شده در هیئت مدیره می گوید:” والتر Crist یک باستان شناس در دانشگاه ماستریخت که توصیف Rosicrucian هیئت مدیره در یک مقاله جدید در مجله مصر باستان شناسی.

سن و باستان شناسی زمینه Rosicrucian مدیره نامشخص—مصنوع ممکن است خریداری شده و بر روی آثار باستانی در بازار در قرن 19. اما آن را غیر معمول معکوس طرح با “start” در میدان پایین که در آن “پایان” معمولا مربع است. Crist می گوید این سبک منحصر به فرد است به مصر در دوره پادشاهی میانه و بین 4000 و 3700 سال پیش. با توجه به این غیر معمول طرح و نه به طور کامل مذهبی اما نه به طور کامل سکولار نمادها در میادین 26 تا 29 Crist معتقد است که Rosicrucian هیئت مدیره در حدود 3500 سال است.

Senet تخته ممکن است شروع به در لایههای مذهبی حداقل 400 سال قبل از آن با توجه به مصر باستان متون. آهسته تحول از سکولار تا مذهبی هیئت مدیره متناسب با آنچه ما می دانیم تکامل از بازی ها که تمایل به نمایشگاه دوره های طولانی از حالت سکون و ناگهانی پالس سریع تغییر شاید بیش از فقط چند دهه می گوید: alaska news feed Eerkens یک باستان شناس در دانشگاه کالیفرنیا ، “این است که بر خلاف آنچه انتظار داریم که برای انواع دیگر فن آوری” Eerkens می گوید. آشپزی گلدان طرح مثلا تکامل بیشتر به تدریج و به طور پیوسته به او می گوید.

Eerkens تحقیقات نشان می دهد که Rosicrucian مدیره نادر است چرا که به نظر می رسد به وقایع این اواخر مرحله تغییر سریع در حال پیشرفت است. آن را ممکن است جذب زودگذر لحظه ای که senet هیئت مدیره را طراحی و برای اولین بار شروع به خیانت نقش خود را به عنوان بازی اصلی مرگ و میر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de