به عنوان شهرستانها ترکیب فن آوری های دیجیتال به مناظر خود را, آنها با چالش اطلاع رسانی به مردم از بسیاری از سنسورهای دوربین های دیجیتال و دیگر فن آوری های هوشمند است که آنها را احاطه کرده. چند نفر باید صبر و شکیبایی به عنوان خوانده شده از طریق طولانی سیاست حفظ حریم خصوصی در وب سایت و یا نرم افزار گوشی های هوشمند. پس چگونه می تواند یک شهر اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه آنها در حال نظارت?

پیاده رو های آزمایشگاه های گوگل, خواهر, شرکت اعمال می شود که فن آوری به مشکلات شهری است در نظر گرفتن یک شات. از طریق یک پروژه به نام دیجیتال شفافیت در قلمرو یا DTPR این شرکت نشان دادن مجموعه ای از آیکون ها نمایش داده می شود در فضاهای عمومی است که نشان می دهد که در آن و چه نوع از اطلاعات در حال جمع آوری شده است. این آیکون های در حال آزمایش به عنوان بخشی از پیاده رو Labs’ گل سرسبد پروژه در تورنتو که در آن قصد دارد به redevelop 12 هکتار کشش این شهر اسکله. نشانه ها نمایش داده می شود در هر محل که در آن داده ها را جمع آوری می شود—خیابان پارک های کسب و کار و حیاط.

مجموعه داده است ویژگی های اصلی این پروژه به نام پیاده رو تورنتو و منبع بسیاری از بحث در اطراف آن است. در سال 2017, اسکله, تورنتو, سازمان مسئول اداره توسعه مجدد شهر شرقی اسکله اعطا پیاده رو Labs قرارداد به منظور توسعه اسکله سایت. این پروژه دارای اهداف بلند پروازانه: در آن می گوید: این می تواند ایجاد 44,000 مستقیم شغل توسط 2040 و پتانسیل را دارد که به بزرگترین “آب و هوا-مثبت” جامعه—از بین بردن بیشتر CO2 از جو از آن را به تولید در آمریکای شمالی است. آن را با استفاده از فناوری شهری مانند مدولار خیابان بفرس و زیرزمینی حمل و نقل تحویل. سنسور دوربین و Wi-Fi به نقاط مهم را نظارت و کنترل جریان ترافیک ساختمان, حرارت و عبور سیگنال.

همه که نظارت را افزایش می دهد اجتناب ناپذیر نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی که در پیاده رو هدف به آدرس—حداقل تا حدودی—با ارسال نشانه ها در مکان های که در آن داده های جمع آوری شده.

نشانه نمایش مجموعه ای از آیکون های در قالب stackable شش ضلعی به دست آمده در بخشی از یک مجموعه ای از قوانین طراحی و توسعه توسط گوگل در سال 2014. برخی از توصیف هدف برای جمع آوری داده ها (تحرک و بهره وری انرژی یا مدیریت زباله, برای مثال). دیگران اشاره به نوع داده های جمع آوری شده از جمله عکس های هوایی با کیفیت و یا صدا. هنگامی که داده ها است که شخصی به این معنی می توان آن را همراه با یک فرد شش زرد است. هنگامی که این اطلاعات محروم از شخصی شناسه شش ضلعی آبی است.

نیز وجود دارد یک آیکون با یک کد QR است که کاربران می توانند اسکن برای دریافت اطلاعات اضافی آنلاین از جمله اینکه چگونه داده ها پردازش ذخیره شده و قابل دسترسی است. در عین حال یکی دیگر از شش وسیله انتقال اطلاعات در مورد نهاد که جمع آوری داده ها. این علامت در حال حاضر نمایش داده شده در 307 پیاده رو Labs’ تظاهرات فضا و دفتر مرکزی آن در تورنتو است.

“ما قویا بر این باورند که مردم باید بدانند چرا و چگونه داده است که جمع آوری و استفاده می شود در قلمرو” می نویسد: ژاکلین لو پیاده رو Labs’ مدیر دیجیتال ادغام در شرکت رسانه وبلاگ. “و ما همچنین بر این باورند که طراحی و تکنولوژی می تواند به طور معنی داری تسهیل این درک.

هنوز هم طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند این نشانه رفتن نیست به اندازه کافی در پرداختن به نگرانی های خود را. اسکله تورنتو پروژه در حال حاضر جذب کرده است قابل انتقاد به طور کلی عدم شفافیت و اطلاعات آن حکومت برنامه دارد. منتقدان شکایت دارند که این شرکت موفق به اندازه کافی آدرس و چرا از آن است که جمع آوری داده ها در وهله اول و یا چگونه آن را در نظر دارد به استفاده از اطلاعات است.

“ما نه خودمان را انجام هر گونه خدمات به سادگی با قرار دادن اطلاعات بیشتر در اطلاعیه که داده های جمع آوری شده در اینجا. آن را فقط رفتن به تبدیل شدن به بیشتر سر و صدا می گوید:” Iben Falconer یک مدیر در طراحی شهری شرکت Gehl. “اگر ما واقعا در مورد مراقبت دیجیتال سواد دیجیتال و حریم خصوصی, پس از آن ما نیاز به واقع مردم اجازه تبدیل شدن به بخشی از این روند است.”

در آزمایشات از نمونه های بالقوه کاربران شکایت کرده اند که نماد سیستم بیش از حد پیچیده است—یک سنسور است که جمع آوری شناسایی داده ها نیاز به یک حداقل از چهار آیکون و دو رنگ تعداد را افزایش می دهد که اگر انواع مختلف داده ها جمع آوری میشوند. “آنها گفت:” این بیش از حد پیچیده, من نمی نیاز به دانستن همه این مسائل” می گوید: “پاتریک Keenan که طراح اصلی در پیاده رو Labs. “و آن را به معنای واقعی کلمه چهار آیکون.”

Keenan می گوید: این سیستم در حال تلاش برای دیدار با خواسته های حفظ حریم خصوصی از کارشناسان که می گویند که این علامت باید به اندازه کافی اطلاعات برای انتقال دقیقا چگونه داده ها استفاده شده است. (کانادا قوانین حفظ حریم خصوصی نیاز شرکت ها برای به دست آوردن رضایت از کاربران زمانی که آنها را جمع آوری و شناسایی اطلاعات. این نیاز به اطلاع آنها از آن داده است که جمع آوری شده و توسط آنها.)

ناتاشا Tusikov استاد در دانشگاه نیویورک که تحقیقات داده های حکومت می گوید که آن را هنوز هم تا حد زیادی به هضم برای بازدید کنندگان به این محله نیاز به آنها را به یادگیری یک کل جدید زبان بصری شبیه به علائم جاده ای است که می تواند به رانندگان هفته به جذب. “این علائم باید به راحتی قابل فهم در یک نگاه برای کسی که می گویند همه حق آنها در حال جمع آوری غیر-اطلاعات شخصی در درجه حرارت و دوچرخه, سرعت, بنابراین من لازم نیست که به نگرانی” Tusikov می گوید. “ما نمادها برای بیمارستان ها و یا در تاکسی و یا حمل و نقل عمومی. مردم درک آنچه یک نماد برای یک توالت معنی. ما درک نمی کنند و نماد برای پردازش داده ها و یا چگونه یک شرکت خصوصی ممکن است جمع آوری اطلاعات.”

در تلاش برای تعادل قابلیت استفاده نیاز با حفظ حریم خصوصی و الزامات پیاده رو Labs آغاز مرحله دوم برای DTPR است که تمرکز بر توسعه مسئولیت پذیری در ویژگی های. امید است که به افزایش اعتماد به فن آوری های شهری با نشان دادن—و نه فقط گفتن—مردم چگونه داده ها استفاده شده است. این می تواند یک blockchain-نوع لجر برای پیگیری که دیده, داده, Keenan می گوید و یا یک نقشه نشان دادن تمام مکان سنسور. Keenan و لو می گویند آنها همچنین به تغییر برخی از نشانه ها به سیستم تر و کاربر پسند—پروژه تنها در نمونه اولیه فاز.

پیاده رو Labs امید آن دیجیتال شفافیت در عرصه ابتکار عمل برداشت خواهد شد تا در سطح بین المللی. آن ساخته شده است که مواد به کار آنلاین در دسترس برای دیگران. و از آن خواسته است به نشان می دهد راه برای ساخت فرزندخواندگی بین المللی. کارشناسان پیشنهاد کرده اند که یک سازمان بین المللی باید در هیئت مدیره—شاید سازمان بین المللی استاندارد یا Internet Engineering Task Force که باعث باز کردن استانداردهای اینترنت.

شهرهای دیگر باید دست و پنجه نرم با اطلاع رسانی عمومی در مورد جمع آوری داده ها در فضاهای عمومی. بارسلونا باعث شده است تا راه پیشنهاد یک رویکرد دموکراتیک تر به داده ها پرداخته است. این بخشی از, رمزگشایی از یک پروژه اروپایی است که این ابزار در حال توسعه از جمله رمزنگاری و blockchain اجازه دهید به شهروندان به دست آوردن نه تنها دسترسی به, اما کنترل بیش از چگونه اطلاعات شخصی خود را به اشتراک گذاشته است.

اخیرا حمل و نقل برای لندن شروع به جمع آوری ناشناس رفتار داده ها با استفاده از Wi-Fi در شهر مترو است. مسافران هستند احتمال بیشتری برای قبول Wi-Fi ردیابی اگر آنها را در درک چگونه داده ها استفاده می شود با توجه به کاربر تحقیقات انجام شده توسط آژانس و پس از TfL مطمئن ساخته شده به بگویید مترو کاربران آنها ردیابی حرکات خود را از طریق ایستگاه در نهایت بهبود خدمات و اطلاعات مسافر.

“ما باید نگاه بیشتر به طور گسترده ای برای اطمینان حاصل شود که فقط به خاطر اینکه از نظر قانونی ما می تواند انجام این کار ما صرف زمان قابل توجهی با توجه به اینکه در واقع ما باید” نوشته لورن Sager دادند TfL ارشد اطلاعات افسر در یک ایمیل به سیمی. “این بدان معنی است که کاملا واضح و روشن در هدف ما جمع آوری داده ها و مفاهیم اخلاقی و شفاف است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • چگونه یک هکر مامان شکست را به یک زندان و سرپرست کامپیوتر
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de