“این یک کابوس است.’ چگونه برزیل دانشمندان شد نیرنگ در کلروکين سیاست

این Nossa Senhora Aparecida گورستان در مانائوس, برزیل, که در آن بسیاری از COVID-19 قربانیان به خاک سپرده شد. این شهر کارآزمایی بالینی با کلروکين آغاز شده و در اواخر ماه مارس زمانی که داشتند شروع به منفجر شود.

مایکل دنتس/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در حال حاضر که چند آزمایشات نشان داده اند که نتایج ناامید کننده امید کمرنگ شده که کلروکين یا هیدروکسی کلروکین ممکن است مواد مخدر معجزه در برابر COVID-19. اما برای یک گروه از محققان در برزیل داستان به مراتب بیش از.

در ماه آوریل یک تیم به رهبری مارکوس برانکو مدیر Heitor وییرا Dourado طب گرمسیری بنیاد در مانائوس, برزیل یک مطالعه منتشر شده نشان کلروکين می تواند به افزایش مرگ و میر در COVID-19 بيمار. آنها متهم شده اند از مسمومیت بیماران خود را با دوز بالایی از کلروکين فقط به مواد مخدر—ستایش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برزیل همتای Jair Bolsonaro—بد نام است. رسانه های اجتماعی حملات توهین آمیز, مقالات تهدید به مرگ و حتی قانونی پرس و جو به کار این گروه را ترک کرده اند برانکو و تیم خود تاکید کرد و خسته.

دیگر دانشمندان را تماشا عمومی عینک با ترس. اما برخی معتقدند که در حدود نیمی از بیماران در دادگاه مانند دریافت یک دوز بالا که عوارض جانبی شدید و یا حتی مرگ و میر بودند و نه غیر منتظره. برانکو را محاکمه یکی از چندین با استفاده از دوزهای بودند که “خطرناک و قطعا بیش از حد بالا می گوید:” پیتر Kremsner از دانشگاه توبینگن در آلمان است که با استفاده از دور دوزهای پایین تر در دو محاکمه هیدروکسی کلروکین. دیگران می گویند برانکو و همکارانش در زمان محاسبه ریسک در زمانی که دوز مطلوب برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 شد و هنوز در حال بحث است. “این واضح تر در حال حاضر که شما نمی رفته اند که دوز می گوید:” نیکلاس سفید جانباز مالاریا محقق در دانشگاه Mahidol در بانکوک که به کمک طراحی بهبود دادگاه در انگلستان که شامل هیدروکسی کلروکین بازو. “اما در آن زمان من فکر می کنم آن را یک انتخاب مشروع است.”

‘جناح چپ پزشکی فعالان’

برانکو آغاز محاکمه در اواخر ماه مارس در زمانی که coronavirus موارد در مانائوس در حال رشد انفجاری و دانشمندان تا به حال نتایج امیدوار کننده ای از کلروکين و hydroxycholoroquine در لوله آزمایش مطالعات و کوچک nonrandomized مطالعات بالینی. (Lacerda انتخاب کلروکين به دلیل آن را به طور گسترده ای در دسترس است به عنوان یک درمان مالاریا در برزیل.) این طرح به استخدام 440 بیماران و به نیمی از آنها 600 میلی گرم (میلی گرم) از کلروکين دو بار در روز بیش از 10 روز دوره—در مجموع 12 گرم. نیم دیگر دریافت 900 میلی گرم برای 1 روز پس از 450 میلی گرم به مدت 4 روز در مجموع 2.7 گرم است.

زمانی که دادگاه مستقل اطلاعات ایمنی نظارت بر تیم دیدم تعداد مرگ و میر بالا در گروه با دوز سرعت در حال افزایش آنها هشدار محققان و خواسته است که بازو به متوقف شود. از 81 بيمار وارد مطالعه شدند که در آن زمان 16 در گروه با دوز فوت کرده است در مقابل شش در دوز پایین ، دو نفر از دوز بالا, گروه طراحی و توسعه خطرناک آریتمی های قلبی قبل از مرگ یک اثر جانبی شناخته شده از کلروکين و علائم هشدار دهنده برای آینده مشکل قلبی شد و بیشتر رایج در دوز بالا ، 11 مارس preprint در مورد نتایج آن توسط رسانه های بین المللی این رسانه ها از جمله نیویورک تایمز.

در 14 مارس, مایکل جیمز Coudrey مدیر عامل شرکت ایالات متحده بازاریابی شرکت که وب سایت می گوید که او ارائه می دهد “رسانه های اجتماعی و دیجیتال جنگ اطلاعات “سرویس سیاسی نامزدها ایم” اتهاماتی که محققان تا به حال overdosed بیماران خود را و استفاده از آنها به عنوان “خوکچه هندی” در یک مطالعه انجام شده “پس از بی مسئولیتی من حتی نمی تواند آن را باور دارند.” سه روز بعد ادواردو Bolsonaro برزیل جمهور توییتی یک پیام مشابه از جمله مقاله ای که به نام محققان “جناح چپ پزشکی فعالان” و شامل گذشته خود را رسانه های اجتماعی پست در حمایت از برخی نامزدهای سیاسی و ورزشی پرچم رنگین کمان مشخصات فریم به عنوان مدرک. در این مقاله قاب این مطالعه که بعدها منتشر شده در JAMA Network بازبه عنوان تلاش برای “بی اعتبار کردن این دارو که Bolsonaro تصویب دولت به عنوان موثر برای درمان COVID-19.” به زودی, تهدید به مرگ در برابر محققان و خانواده خود شروع به در آمده است.

سپس آمد و پرس و جو از فدرال دادستانی—اولین بررسی یک مطالعه پزشکی مورد تایید اخلاقی نقد و بررسی هیئت مدیره با توجه به تحقیقات تیم وکلا. یک برزیلی رسمی اعلام کرد که تحقیقات در توییتر ارسال شده و نه-صفحه سند است که خواسته برانکو تیم برای توجیه همه چیز از انتخاب خود را از کلروکين چرا مطالعه نمی تمرکز بر روی بیماران در مراحل اولیه از COVID-19. بسیاری از این سوالات محور در چه دوز مشخص شد و این که آیا بیماران در این مطالعه با تجربه مشکلات قلبی. تحقیقات در حال انجام است.

برزیل محققان نگران قانونی استعلام از فدرال دادستانی می تواند مجموعه ای از یک سنت خطرناک در یک کشور در حال حاضر به ستوه توسط حملات در علم است. “امروز آن را [برانکو] فردا آن را از هر کس دیگری می گوید:” مائورو Schechter یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو ریو دو ژانیرو. “این کاملا ظالمانه راه کارهای توسعه یافته” می افزاید: Adauto Castelo, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه فدرال, São Paulo, São Paulo است.

از روی حیله و تزویر موقعیت

اما شده است وجود دارد یک بحث علمی در مورد آنچه که یک دوز مناسب ممکن است. کلروکين بسیار موثر در برابر مالاریا—مگر در مواردی که مقاومت در برابر ظهور—اما تست لوله مطالعات نشان می دهد سطح بسیار بالاتر ممکن است مورد نیاز برای این دارو برای جلوگیری از ویروس ها. هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین در حال به سمی شناخته شده در دوزهای بالا اما بیشتر اطلاعات در سمیت ناشی از مطالعات در خودکشی و مسمومیت اتفاقی که در آن دوز بود که اغلب دقیقا شناخته شده است.

قرار داده است که پژوهشگران بالینی در یک روی حیله و تزویر موقعیت سفید می گوید. رفتن بیش از حد پایین و شما ممکن است از دست این نجات غریق فعالیت از مواد مخدر است. رفتن بیش از حد بالا و شما ممکن است به خطر اندازد بیماران خود را.

برانکو رفت بسیار بالا است. 12 گرم داده شده به شرکت کنندگان در دوز بالا بازو نزدیک به دو برابر آنچه که مورد استفاده در بازیابی آزمایشی که نشان نمی دهد سود از هیدروکسی کلروکین و در سازمان بهداشت جهانی همبستگی محاکمه که نمی بینم سود هم به پایان رسید و آن هیدروکسی کلروکین بازو در روز چهارشنبه. حداقل دو هیدروکسی کلروکین محاکمه—یکی از 150 نفر در شانگهای و یک مطالعه در دانشگاه پنسیلوانیا رفت و کمی بیش از برانکو جو-اما بسیاری از مطالعات مورد استفاده قرار گیرد به مراتب کمتر است.

شرکت کنندگان در Lacerda دادگاه نیز با توجه به دو سه نفر دیگر از داروها از جمله آزیترومایسین که سهام کلروکين میل به علت مشکلات قلبی است. آن را سخت به ارزیابی چقدر مضر بالا کلروکين دوز ممکن است می گوید: جیمز واتسون از دانشگاه Mahidol که اقدام به مدل سمیت مختلف دوز رژیم.

“من مطمئن هستم که آن را به یک بسیار خوب بحث علمی” برانکو می گوید و اضافه کرد که انتقادات از دوز بالا شروع نمی شود تا زمانی که سیاست درگیر شدم. “برخی از مردم می خواهد که در برابر دوز برخی از مردم خواهد شد که به نفع دوز و متاسفانه من یکی که تا به حال بد شانس بود که برای اولین بار سعی کنید با دوز بالا. من احتمالا باید به پرداخت قیمت است که برای همیشه لطفا برای.”

سفید حفظ برانکو و تیم خود را ساخته شده یک انتخاب معقول و منطقی در زمان محاکمه. اما Kremsner می گوید هر دو بهبود و برانکو را محاکمه شدند “خطرناک انجام است.” دو دادگاه در آلمان او آگهی—یکی در بيماران بستری در بيمارستان و در موارد خفیف تر در صفحه اصلی استفاده از 3.3 گرم بیش از 7 روز به عنوان دوز حداکثر . دیوید Boulware از دانشگاه مینه سوتا, شهرهای دوقلو که چراغ مطالعه هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده مواد مخدر در افراد در معرض این ویروس می گوید که او نمی تواند راحت با برانکو را با دوز بالا یا, اما می گوید این تصمیم را “نه دیوانه” به خصوص با توجه به “جان تایمز” از یک بیماری همه گیر بدون درمان جایگزین. (Boulware خود مطالعه که آمد تا دست خالی به افراد 2.9 گرم بیش از 3 روز است.) “من فکر می کنم این امر می تواند بی پروا اگر آنها تا به حال هیچ طرح نظارت” Boulware می گوید. “وجود دارد یک طرح نظارت بر آنها توقف محاکمه های اولیه و آنها نمی پنهان کردن نتایج خود را—آنها منتشر شده آنها را به تلاش برای هشدار دادن به دیگران است.”

شدید فشار

بخشی از برانکو مشکل این است که او به نظر می رسد غافل است که دوز بسیار بالا بود. در preprint تیم توجیه دوز بالا در بخشی با اشاره به یک متخصص اجماع آینده از استان گوانگدونگ در چین است که توصیه می شود با استفاده از 500 میلی گرم از کلروکين فسفات دو بار در روز—به ظاهر در ballpark همان 600 میلی گرم برزیل تیم استفاده می شود. برانکو همچنین در مورد اجماع در نیویورک تایمز داستان و دوباره در 20 مارس بیانیه نوشته شده است از مطالعه خود را.

اما مقایسه خاموش بود. یک دوز از کلروکين پایه نامگذاری استفاده شده توسط برانکو است 67% قوی تر از یک برابر دوز cloroquine فسفات که چینی نویسندگان استفاده می شود. برانکو گفت: این اشتباه زمانی بود که نوشتن preprint پس از محاکمه به پایان رسید. او می گوید این تیم را گسترده ادبیات نقد و بررسی قبل از ساخت آن تصمیم گیری و دوز که گوانگدونگ دوز بود و فقط یک عامل در انتخاب خود را. برانکو هنوز هم تحت فشار از خرید اینترنتی. “این یک کابوس,” او گفت: علم در یک تماس تصویری. برای هفته او نبوده است قادر به متوقف کردن نگرانی که “من تمام زندگی از دست رفته است” و یا دردناک بیش از تهدید به مرگ خانواده اش. “روز کسی که می گوید در رسانه های اجتماعی خود را که آنها در حال رفتن برای کشتن کودکان خود را به شما را دچار سر راه شما ساخته شده دیگر مردم رنج می برند, شما را در درک آنچه که من از طریق بوده است,” او می گوید.

با گزارش کای Kupferschmidt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im