آن را فقط به گرمای شدید. این رطوبت شدید

یک مطالعه جدید نشان می دهد افزایش رطوبت و درجه حرارت در حال برخورد در مکان هایی مانند آمریکا در ساحل خلیج فارس در دهه جلوتر از پیش بینی و آن را به احتمال زیاد به علت مرگ و میر.

این داستان در اصل به نظر می رسد در نگهبان است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.


غیر قابل تحمل حملات شدید رطوبت و حرارت است که می تواند تهدیدی برای بقای انسان در حال افزایش در سراسر جهان نشان می دهد که بدترین-مورد-سناریو هشدار در مورد عواقب گرمایش جهانی در حال حاضر اتفاق می افتد یک مطالعه جدید نشان داده است.

دانشمندان را شناسایی کرده اند هزاران قبلا کشف نشده شیوع مرگبار ترکیب آب و هوا در بخش هایی از آسیا و آفریقا و استرالیا و آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی از جمله چندین نقاط داغ در کنار ما سواحل خلیج فارس.

رطوبت خطرناک تر از حرارت خشک به تنهایی دلیل آن باعث اختلال در تعریق بدن نجات بخش طبیعی سیستم خنک کننده.

تعداد بالقوه کشنده رطوبت و گرما و حوادث دو برابر از سال 1979 تا سال 2017 و در حال افزایش در هر دو فرکانس و شدت با توجه به مطالعه منتشر شده در علم پیشرفت.

در آمریکا و جنوب شرقی ساحلی گوشه ای از شرق تگزاس به فلوریدا تکدی تجربه چنین شرایط ده ها بار با نیواورلئان و بیلاکسی سخت ترین ضربه.

افراطی ترین حوادث رخ داده در طول خلیج فارس که در آن گرما و رطوبت ترکیب پیشی نظری بقای انسان محدود در 14 موارد است. دوحه پایتخت قطر که جام جهانی 2022 است که برنامه ریزی شده بود در میان مکان به رنج می برند—البته به طور خلاصه—این برنامه به طور بالقوه کشنده حوادث آب و هوا.

شوم یافته است به عنوان چیزی از یک شگفتی دانشمندان به مطالعات قبلی تا به حال پیش بینی شده از جمله رویدادهای شدید آب و هوا خواهد رخ می دهد بعد از آن در قرن عمدتا در بخش هایی از مناطق استوایی و زیر استوایی که در آن درجه حرارت در حال حاضر یک مشکل است.

“مطالعات قبلی پیش بینی شده است که این اتفاق می افتد چندین دهه از هم اکنون اما این نشان می دهد این اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” منجر نویسنده کالین ریموند از دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین. “این بار این وقایع گذشته افزایش خواهد یافت و مناطق آنها را تحت تاثیر قرار خواهد رشد در ارتباط مستقیم با گرمایش جهانی است.”

مطالعات قبلی با اتکا به طور متوسط حرارت و رطوبت و ثبت بیش از چند ساعت در مناطق بزرگ در حالی که کلمبیا تیم مورد تجزیه و تحلیل دادههای ساعتی از 7,877 فردی ایستگاه های آب و هوا اجازه می دهد آنها را به دقت کوتاه, موضعی, حوادث.

در شرایط خشک بدن سرد می شود و خود را با عرق کردن که تبخیر دور. رطوبت مانع تبخیر و حتی توقف آن به طور کامل در شرایط شدید. اگر بدن هسته تبدار اندام می تواند به سرعت شروع به شکست منجر به مرگ در عرض چند ساعت.

هواشناسان اندازه گیری حرارت/رطوبت اثر در اصطلاح wet-bulb سانتی گراد مقیاس شناخته شده به عنوان شاخص گرما یا “واقعی احساس” فارنهایت خوانش در ایالات متحده است.

حتی قوی ترین به خوبی سازگار شده مردم می توانند انجام عادی فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی و یا حفر یک بار مرطوب لامپ بازدید 32 °C (89.6 °F) هر چند بیشترین مبارزه را به خوبی قبل از آن. در نظریه انسان نمی تواند زنده بماند بالاتر از 35 °C (95 °F) در خیس-لامپ مقیاس اوج رنج می برد در مناطق کوچک از عربستان سعودی, قطر و امارات متحده عربی با توجه به مطالعه است.

کمی کمتر اما بیشتر شیوع بیماری تشخیص داده شد در سراسر هند و بنگلادش و پاکستان و شمال غربی استرالیا و مناطق ساحلی در امتداد دریای سرخ و خلیج مکزیک در کالیفرنیا.

“ما ممکن است نزدیک به یک نقطه اوج از ما فکر می کنیم” گفت: coauthor Radley هورتون.

تهویه مطبوع باید کمک به کاهش تاثیر برای برخی از مردم در کشورهای ثروتمند مانند آمریکا و قطر اما دیگر اجرا دوره در داخل خانه می تواند ویرانگر عواقب اقتصادی با توجه به هورتون. و نه تهویه مطبوع یک گزینه برای بسیاری از مردم فقیر بالا خطر کشورهایی که کشاورزی امرار معاش همچنان رایج است.

Kristina دال یک climatologist در اتحادیه دانشمندان نگران در آمریکا گفت: مقاله جدید نشان می دهد که “چگونه جوامع در سراسر جهان به محدودیت.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>