محققان در موسسه ملی چشم (نی) تعریف کرده اند حیاتی پنجره زمان که موش نیاز به کلید در ویژوال حوادث. به عنوان مغز فرآیندهای اطلاعات بصری یک تکاملی حفاظت شده منطقه شناخته شده به عنوان superior colliculus اطلاع دیگر مناطق از مغز که یک رویداد رخ داده است. مهار این منطقه مغز در طول خاص 100-میلی ثانیه پنجره مهار رویداد ادراک در موش سوری. درک اولیه از این پردازش بصری مراحل می تواند پیامدهای برای شرایط که بر ادراک و توجه بصری مانند اسکیزوفرنی و اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD). مطالعه منتشر شده در مجله علوم اعصاب. نی بخشی از موسسه ملی بهداشت.

“یکی از مهم ترین جنبه های چشم انداز تشخیص سریع از رویدادهای مهم مانند تشخیص تهدید و یا فرصت برای پاداش. ما نتیجه نشان می دهد که این بستگی به پردازش بصری در مغز میانی نه تنها قشر بینایی گفت:” ریچارد Krauzlis, دکتری, رئیس بخش حرکات چشم و بصری انتخاب در نی و نویسنده ارشد این مطالعه است.

ادراک بصری-یکی از توانایی به دانستن است که دیده می شود چیزی — بستگی به چشم و مغز با هم کار کردن. سیگنال های تولید شده در شبکیه سفر از طریق گانگلیون شبکیه سلول فیبرهای عصبی به مغز می شود. در موش 85 درصد از سلول های گانگلیونی شبکیه اتصال به superior colliculus. این superior colliculus فراهم می کند اکثریت اولیه پردازش بصری در این حیوانات. در پستانداران بسیار پیچیده بصری قشر طول می کشد بیش از این پردازش بصری بار اما 10 درصد از سلول های گانگلیونی شبکیه هنوز اتصال به superior colliculus که مدیریت ساده اما لازم ادراکی وظایف.

یکی از این وظایف است که تشخیص بصری رویداد رخ داده است. این superior colliculus طول می کشد تا اطلاعات از شبکیه چشم و قشر و در صورت وجود شواهد کافی است که یک رویداد صورت گرفته در ویژوال رشته های عصبی در superior colliculus آتش. کلاسیک آزمایش به ادراکی تصمیم گیری شامل داشتن یک موضوع مانند یک فرد و یا یک میمون نگاه کنید یک تصویر عمودی گریتینگ (یک سری از تار عمودی سیاه و سفید خطوط) و اگر تصمیم بگیرند و یا وقتی که گریتینگ کمی می چرخد. در 2018, Krauzlis و وانگ اقتباس این آزمایش موش, باز کردن راه های جدید برای تحقیقات است.

“اگر چه ما باید محتاط ترجمه داده ها از موش به انسان ها به دلیل تفاوت در سیستم های بصری موش بسیاری از همان ساز و کارهای اساسی برای تشخیص رویداد و توجه بصری به عنوان انسان است. ژنتیکی ابزار در دسترس برای موش ها به ما اجازه می دهد به مطالعه و بررسی چگونگی خاص ژن و سلول های عصبی درگیر در کنترل ادراک” گفت: Lupeng وانگ, Ph. D., اولین نویسنده از مطالعه.

در این مطالعه وانگ و همکارانش با استفاده از یک تکنیک به نام optogenetics به محکم کنترل فعالیت superior colliculus در طول زمان است. آنها با استفاده از موش های اصلاح ژنتیکی شده به طوری که آنها به نوبه خود می تواند سلول های عصبی در superior colliculus یا با استفاده از یک پرتو نور است. این سوئیچ روشن و خاموش می شود به پایان رسیده دقیقا, را قادر می سازد محققان برای تعیین دقیقا همان زمانی که سلول های عصبی از superior colliculus مورد نیاز برای تشخیص رویدادهای بصری. محققان آموزش دیده خود را به موش لیسیدن فواره زدن اب در زمانی که آنها می خواهم دیده بصری رویداد (چرخش عمودی گریتینگ) و برای جلوگیری از لیس فواره زدن اب در غیر این صورت.

مهار سلول های superior colliculus ساخته شده موش کمتر احتمال دارد که به گزارش آنها می خواهم دیده می شود یک رویداد و هنگامی که آنها تصمیم خود را در زمان دیگر. مهار کرده بود به رخ می دهد در عرض 100 میلی ثانیه (یک دهم از یک دوم) فاصله پس از بصری رویداد. اگر مهار خارج بود که از 100 میلی ثانیه بازه زمانی ماوس تصمیم گیری بودند و بی ریا. مهار شد و سمت خاص: به این دلیل که سلولهای شبکیه عبور و اتصال به superior colliculus در طرف مقابل سر (چشم چپ متصل است به سمت راست superior colliculus و بالعکس) مهار سمت راست superior colliculus افسرده پاسخ به محرک در سمت چپ نه سمت راست.

“توانایی به طور موقت جلوگیری از انتقال سیگنال های عصبی با چنین زمان بندی دقیق یکی از مزایای بزرگ با استفاده از optogenetics در موش و نشان می دهد دقیقا همان زمانی که سیگنال های حیاتی عبور از مدار” گفت: وانگ.

جالب است بدانید محققان دریافتند که کسری با superior colliculus مهار شد بسیار برجسته تر زمانی که موشها مجبور به چشم پوشی از همه چیز اتفاق می افتد در جای دیگر در میدان بینایی. اساسا بدون فعالیت superior colliculus موشها قادر به چشم پوشی از منحرف رویدادهای بصری. این توانایی به نادیده گرفتن رویدادهای بصری به نام توجه بصری بسیار مهم است و برای مرور پیچیده بصری محیط های دنیای واقعی.

“The superior colliculus یک هدف خوب برای کاوش این توابع به دلیل آن است یک سازمان منظمی نقشه جهان تصویری. و آن را متصل به کمتر منظمی سازماندهی مناطق مانند بازال عقده های که به طور مستقیم دخیل در طیف گسترده ای از اختلالات عصبی در انسان” گفت: Krauzlis. “این نوع مانند برگزاری این دست از یک دوست به شما در رسیدن به ناشناخته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de