یک طرح برای یک اثر دادگاه که در مقایسه با چند COVID-19 واکسن خواستار استفاده از تلفن همراه تیم به جای ثابت سایت های انجام شده در جمهوری دموکراتیک کنگو با یک واکسن آزمایشی ابولا.

دیانا Zeyneb Alhindawi/نیویورک تایمز/Redux

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

یک شرکت چینی را به نوبه خود به برزیل برای کمک به. سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که اتخاذ یک استراتژی جعلی در یک منطقه جنگی در طول شیوع بیماری ابولا. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به تکیه های موجود در زیرساخت های ایالات متحده برای مقابله با ایدز و آنفولانزا. اینها برخی از استراتژی های متفاوت در مورد به کار گرفته شود در آینده و مهم ترین مرحله از COVID-19 واکسن نژاد: بزرگ-مقیاس دارونما-کنترل آزمایشات انسانی مورد نیاز به اثبات است که از بیش از 135 نامزد امن و موثر است.

دو جمله آزمایش اثر بخشی برنامه ریزی برای شروع ماه آینده حتی به عنوان ایالات متحده و طرح جهانی مبارزه برای پاسخ به عمده سوالات از آنچه در آن به معنی برای یک COVID-19 واکسن به کار چگونه برای پیدا کردن مردم به اندازه کافی در معرض ویروس پس از یک نامزد قرار داده می شود به یک آزمون واقعی جهان. جمعیت هایی که دارای سطوح بالایی از ویروسی انتقال یک هدف در حال حرکت—ووهان چین; سیاتل; یا میلان ممکن است هنگامی که شده است یک جای خوب برای تست فطرت از یک واکسن اما دیگر هیچ. و به سرعت ثبت نام ده ها هزار نفر از درستی اطلاع افرادی که با یک محاکمه ورود معیارهای یک “بزرگ بلند می گوید:” سوزان Buchbinder متخصص اپیدمیولوژی در سان فرانسیسکو وزارت بهداشت اجرا می شود که واکسن محاکمه.

رقابت میان دادگاه می تواند مانع تلاش های جهانی فشار می گوید: Wayne Koff که سران غیر انتفاعی انسانی واکسن پروژه و قبلا منجر به HIV vaccine برنامه در موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID). “این کاملا فوق العاده ای چقدر انجام شده در 6 ماه اما یک ضرب المثل قدیمی است که همه را دوست دارد به همکاری مگر اینکه آنها می خواهند به نفع خود.” دیگران, اما نمی توانم پیش بینی درگیری و اشاره کرد که دانشمندان و مقامات در حال به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محاکمه طرح ها و برنامه های. “هر کس کمک می کند متفاوت می گوید:” آنا ماریا Henao رسترپو سرب نماینده که واکسن تلاش کردند. “من نمی بینم رقابت است.”

“برنده شدن” یکی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه از نظر روشن است هدف از عملیات در پیچ و تاب سرعت ایالات متحده پروژه که با هدف شروع به واکسیناسیون میلیون ها نفر از آمریکایی ها در ماه اکتبر و ارائه عکس به 300 میلیون نفر در ایالات متحده در ماه ژانویه سال 2021. پس از بالابر به پایین واکسن نامزدها در مات و روند طی ماه گذشته و ارتکاب آنچه می تواند بیش از 2 میلیارد دلار به بالای آن انتخاب پیچ و تاب سرعت برنامه را وارد کنید سه تا پنج نفر از آنها را به آزمایش اثر بخشی آن را “هماهنگ” پروتکل های برای ساده کردن نظارت و اجرا خواهد شد تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه مرکزی تا داده ها به راحتی می توان مقایسه.

اولین پیچ و تاب سرعت نامزد برای راه اندازی است مدرن را واکسن متشکل از رسول RNA را پشتیبانی می کند سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. نامزد اثر دادگاه اعلام شده توسط این شرکت در 11 ژوئن خواهد ثبت نام 30000 نفر و در درجه اول در ایالات متحده بیمارستان ها و دانشگاه های طولانی مورد استفاده برای HIV و واکسن آنفولانزا تست و در حال حاضر نظارت پیچ و تاب سرعت را COVID-19 پیشگیری از شبکه. اما کدام یک از کسانی که آجر و ملات سایت باید به اندازه کافی SARS-CoV-2 گردش در نزدیکی آنها را به سرعت تولید یک اثر سیگنال نامشخص است با توجه به تغییر توزیع موارد جدید در ایالات متحده است.

چین و حتی starker مشکل: در حال حاضر وجود دارد هیچ انتقال به صحبت می کنند در کشور است که مجبور Sinovac تراریخته یک شرکت مستقر در پکن به مرحله آزمایش اثر بخشی خود را کانديد واکسن در برزیل که در آن COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر مواج. با یک محصول تشکیل شده از کل ویروس است که این شرکت ها با مواد شیمیایی Sinovac این هفته اعلام کرد این همکاری با Butantan موسسه عمده تحقیقات موسسه در São Paulo است که تولید واکسن. “ما در حال کار بسیار سخت به شروع دادگاه در ماه جولای می گوید:” Sinovac مدیر ارشد Meng وینینگ.

که پیشنهاد راه حل های مختلف برای همبستگی را آزمایش اثر بخشی. آژانس نیست و در عین حال اعلام کرد که نامزد همبستگی تست خواهد شد اما بر خلاف پیچ و تاب سرعت—که در نظر نمی چینی ساخته شده واکسن—آن است که باز به محصولات از هر کشور ساخته شده است و مکان دقیق معیارهای چگونه آن را اولویت بندی واکسن. برای مقابله با patchiness از همه گیر همبستگی را اتخاذ یک استراتژی Henao رسترپو کمک به توسعه برای ابولا, واکسن محاکمه در گینه در سال 2015 و 3 سال بعد در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC): راه اندازی تیم واکسیناسیون است که می تواند به سرعت بسیج به موضعی شیوع است.

“ما این را در کنگو با وجود جنگ” Henao رسترپو می گوید. “این روش سنتی و برخی از مردم فکر می کنم که ما دیوانه هستند اما ما آن را انجام داده اند نه یک بار بلکه دو بار.” در این مسابقه حدود 20 تیم با 15 عضو هر سوار در اطراف مناطق آسیب دیده و راه اندازی موقت سایت های واکسیناسیون و پس از بیش از 300 ، 000 نفر است.

سرعت در پیچ و تاب است که می تواند در صورت نیاز گسترش آن محاکمه به سایت های بین المللی مورد استفاده برای HIV دارو و واکسن آزمایش همچنین قصد دارد به شکل “خروش درمانگاه” به سرعت جذب افراد در مناطق روستایی ایالات متحده در مناطق با شیوع بیماری و یا “صنعتی جیب” از انتقال بالا مانند گوشت های بسته بندی گیاهان است. مدل های رانده شده توسط یادگیری ماشین کمک خواهد کرد که پیچ و تاب سرعت هوا که در آن عفونت خواهد بود بالاترین, می گوید پیتر گیلبرت یک دانشگاه واشنگتن سیاتل biostatistician. “وجود دارد خطر بينی که حساب برای فضا و جغرافیا و ویژگی های که بیشتر ثابت مانند نژاد و قومیت و یا موجود شرایط” گیلبرت می گوید. “این واقعا پیچیده است.”

یکی از مهم ترین مسائل برای محاکمه طراحان تصمیم گیری آنچه که دقیقا نشان دهنده موفقیت برای یک COVID-19 واکسن. “است که آن را به یک عفونت پایانی انتقال پایانی جلوگیری از متوسط بیماری و یا پیشگیری از بیماری شدید?” Koff می پرسد.

“وجود دارد بسیاری از بحث در این سوال” برای تار و سرعت نت جان Mascola که سر NIAID را واکسن مرکز تحقیقات و کمک به این پروژه است. یک COVID-19 واکسن است که نتواند برای جلوگیری از عفونت ممکن است هنوز هم در ارائه سود اگر آن را کاهش می دهد علامتی بیماری پس از پیچ و تاب سرعت و همبستگی هر دو در نهایت انتخاب کرد که به عنوان نقطه پایانی اولیه از محاکمه. محاکمه داوطلبان که دچار تب و سردرد و سرفه خشک و یا علائم دیگر مرتبط با COVID-19 را آزمایش می شود برای SARS-CoV-2 تا ببینید که آیا بیشتر مردم با تایید عفونت های توسعه علامتی بیماری در دارونما بازوی دادگاه از میان کسانی که واکسن دریافت.

برای تشخیص یک اثر سیگنال هر دو با سرعت پیچ و تاب و همبستگی برآورد آنها نیاز به هر واکسن تا 15000 تا 20000 نفر در یک جمعیت است که 1% بروز SARS-CoV-2 عفونت است. اگر این واکسن مانع از COVID-19 علائم حداقل 50% از زمان اثر بخشی آن باید روشن شود در 6 ماه پس از حدود 150 عفونت جمع شده اند در دادگاه.

هر دو تلاش خواهد گودال های متعدد واکسن نامزدهای سر به سر. یک تفاوت این است که همبستگی قصد دارد به مقایسه آن واکسن در برابر یک مشترک گروه دارونما رویکردی است که باعث کاهش تعداد داوطلبان محققان نیاز به استخدام و به دنبال. “در همبستگی محاکمه فلسفه است و ما باید به این چیز واقعا ساده می گوید:” گیلبرت کار کرده است که با این تلاش بیش از حد. همبستگی آزمایشی سایت باید گزینه ای را برای انجام substudies دقیق تر سوال اما کسانی که در حال ساخته شده به سرعت در پیچ و تاب را محاکمه. به طور خاص در پیچ و تاب سرعت انجام خواهد شد مکرر خون تساوی و بینی/سواب گلو به ارزیابی پاسخ ایمنی و ویروسی سطوح را بهتر درک کنند که چرا واکسن موفقیت و یا چگونه آنها ممکن است انتقال.

در علاوه بر این به همبستگی است که کمک به دسترسی به COVID-19 ابزار (عمل) Accelerator یکی دیگر از تلاش جهانی است که ممکن است مرحله خود اثر بخشی واکسن محاکمات اگر شرکت نمی خواهید برای شرکت در همبستگی. “شرکت ها ممکن است یا نه ممکن است بسیار مشتاق در مورد سر به سر مقایسه” توضیح می دهد که Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد و بالا رابط به عمل شتاب دهنده. و عمل شتاب دهنده دارای جیب به عنوان عمیق به عنوان پیچ و تاب سرعت: کشورها و philanthropies در مارس متعهد 8 میلیارد دلار با یک تعهد است که آن را عادلانه توزیع هر گونه ثابت COVID-19 محصولات—واکسن درمان و تشخیص—به فقیر و غنی به طور یکسان.

Buchbinder است تحت تاثیر سرعت که در آن این تلاش های گسترده شده اند در جریان است. “آن را بر خلاف هر گونه دیگر پژوهش من انجام,” او می گوید. اما او و دیگران مراقب باشید به خلق و خوی انتظارات. حتی اگر او را سرپرستی یک پیچ و تاب سرعت سایت آزمایش برای مثال او شک و تردید ایالات متحده تلاش خواهد کرد دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از داشتن یک ثابت واکسن اکتبر. Koff موافقت; شکست بسیاری از واکسن اچ آی وی آزمایش sobered او می گوید. “ما باید واقعا مراقب باشید که ما چگونه مدیریت انتظارات” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی