آن را امن برای رفتن به ورزشگاه—اگر کمی وجود دارد COVID-19 اطراف مطالعه نشان می دهد

بدنسازی در ردندو بیچ کالیفرنیا طول می کشد اقدامات شدید برای جلوگیری از COVID-19 انتقال است. یک مطالعه در نروژ نشان می دهد حتی با کمتر سختگیرانه فاصله کار کردن در سالن ورزش ممکن است امن.

فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

بدانم که آیا آن را بی خطر برای رفتن به ورزشگاه ؟ نروژی gymgoers ممکن است برخی از خبر خوب برای شما. یک مطالعه در خطر ابتلا به کروناویروس انتقال در اسلو نشان داد که افرادی که رفت به ورزشگاه بودند بیشتر احتمال آلوده یا بیمار از افرادی که این کار را نکرد. نروژ است و بازگشایی آن ورزشگاه بر اساس نتایج آزمایشی که منتشر شد به عنوان یک preprint دیروز و هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق داوری.

اما برخی از اپيدميولوژيستها نیست بنابراین مطمئن شوید. این امکان وجود دارد که هیچ کس آلوده در آن اسلو ورزشگاه به دلیل تعداد بسیار کمی وجود دارد COVID-19 نفر در این شهر که در این مطالعه انجام شد—نه به خاطر کار تا عرق بر روی تردمیل و یا بلند کردن وزنه در میان همه گیر امن است.

تا کنون بسیار مهم در تصمیم گیری برای بازگشایی فضاهای عمومی بعد از مستندات ساخته شده و بر اساس شواهد کمی وجود دارد. هر کودک از بازگشت به مدرسه و هر Zumba فن بازگشت به کلاس در نظر گرفتن بخشی در کنترل نشده آزمایش. یک مقدار رویکرد بهتر است به دقت مطالعه تاثیر هر مرحله جدید در بازگشایی استدلال Mette Kalager بالینی اپیدمیولوژی در دانشگاه اسلو و یکی از سرب دانشمندان در مطالعه است.

Kalager و همکاران او کار می کرد با ورزشگاه در اسلو به استخدام حدود 4000 شرکت کنندگان—هیچ یک از آنها تا به حال تست شده برای COVID-19—در ماه مه و ژوئن. که در آن نقطه نروژ گزارش شده بود 8309 مورد تأیید و 235 COVID-19–مرگ و میر ناشی از فوریه با اوج در سراسر کشور شیوع ضربه در اوایل ممکن است.

اگر چه سالن های ورزشی در سراسر نروژ هنوز هم بسته شد نیمی از شرکت کنندگان داده می شود این فرصت را به قطار در پنج ورزشگاه که باز به طور خاص برای مطالعه و تایید سفت و سخت با استانداردهای بهداشتی و اجتماعی فاصله مانند تمیز کردن ماشین آلات بعد از هر بار استفاده و نگه داشتن بازدید کنندگان 2 متر از هم جدا. تنها مردم gymgoers مواجه شد و دیگر شرکت کنندگان در مطالعه و هیات بدنسازی. بیش از 80 درصد از مردم در این گروه از آن ساخته شده به ورزشگاه حداقل یک بار در 2 هفته پژوهش دوره و نزدیک به 40% رفت و بیش از شش بار. نیم دیگر اجازه نداشتند به بازدید از ورزشگاه و رفت و در مورد زندگی روزانه خود را به عنوان معمول است. پس از حدود 2 هفته و در دو گروه آزمایش خود را برای SARS-CoV-2 با استفاده از روش زنجیره ای reactionswab آزمون.

نزدیک به 80 درصد از شرکت کنندگان فرستاده می شود و در تست های خود را. هیچ یک از 1868 نفر در گروه کنترل آزمایش مثبت و تنها یک سال 1896 gymgoers بود—اما آن شخص به حال نشده است به ورزشگاه و به احتمال زیاد آلوده شد در جای دیگر این گزارش در یک preprint ارسال شده به medRxiv. Kalager و همکاران نیز جستجو نروژ جامع عمومی سوابق پزشکی و متوجه شد که هیچ یک از شرکت کنندگان در هر دو گروه پذیرفته شده بود به یک بیمارستان با COVID-19–مربوط به شکایات.

این بدان معنا نیست که ورزشگاه امن هستند می گوید دارن Dahly متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج کورک. در طول هفته مطالعه اسلو گزارش تنها تعداد انگشت شماری از موارد جدید در هر روز حداکثر 24 در 1 روز. این بدان معناست که مردم در این مطالعه در حال حاضر در معرض خطر بسیار پایین او می گوید:—احتمالا بیش از حد پایین برای تفاوت معنی دار به شناسایی بين دو گروه.

امیلی اسمیت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن موافق است. “صفر وجود دارد افراد بیمار که به ورزشگاه رفت و در این مطالعه” او می گوید. “ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد زمانی که افرادی که بیمار هستند با COVID—اما شاید هنوز نمی باید نشانه ها یا علائم خفیف—رفتن به ورزشگاه را یک چرخش کلاس و به اشتراک گذاری یک اتاق قفل با دیگران است.” اسمیت همچنین با اشاره به زمان کوتاه دوره تحت پوشش مطالعه: افرادی که شروع به رفتن به ورزشگاه و کمی بعد از آن در دوره مطالعه شده اند ممکن است در معرض اما می تواند آزمایش شده اند بیش از حد به زودی در دوره جوجه کشی را برای این ویروس به طور قابل تشخیص است.

Kalager موافق این نتایج نمی تواند تعیین کند که آیا آن را بی خطر برای رفتن به سالن ورزش در مکان هایی مانند آریزونا “که در آن بروز COVID-19 بسیار بالاتر است.” اما در مکان هایی با تعداد کم موارد جدید, “امن” او می گوید.

تبلیغاتی گسترده از نتایج بدون توجه به هشدارهای می تواند مضر می گوید: هیلدا Bastian سابق مصرف کننده مراقبت های بهداشتی مدافع و یک دانشجوی دکتری در پیوند دانشگاه که مطالعات پزشکی مبتنی بر شواهد. “خطر این است که مردم فکر می کنم آن را به معنی تمام ورزشگاه امن هستند اگر فقط برخی از اقدامات بهداشتی و اجتماعی فاصله,” او می گوید.

اما Bastian تحسین استفاده از یک کارآزمایی بالینی به مطالعه ایمنی از بازگشایی. “با استفاده از آزمایشات برای پاسخ به این نوع سوالات است یک چیز خوب” Dahly موافق است. هر بازگشایی یک آزمایش او می گوید. سوال این است که “آیا شما در حال رفتن به یادگیری از آن است یا نه.”

بعدی محاکمه Kalager و همکاران طرح به اجرا خواهد مقایسه خطر عفونت در تازه بازگشایی ورزشگاه در اسلو که بیشتر یا کمتر دقیق بهداشتی و اجتماعی فاصله گرفته است. با مراتب بالاتر تعداد شرکت کنندگان او می گوید: محاکمه خواهد شد قادر به ارائه شواهد قوی تر در ورزشگاه’ ایمنی و موفقیت اقدامات بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de