آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه های پرستاری

با ساکنان و کارکنان در حال مرگ توسط دهها هزار نفر بسیار آینده مراقبت دراز مدت باید در سوال.

برخی از تکان دهنده ترین داستان از coronavirus آمده از یک محیط خاص: خانه های سالمندان. مردم قادر به تماس با پدر و مادر خود و یا عزیزان; بدن انباشته موقت morgues; پرستاران بدون تجهیزات حفاظتی خود را رها پست ها; کسانی که هنوز زنده هستند و سمت چپ به تنهایی در کثافت کاری برای روز. آن سخت است برای دیدن چرا مرگبار پاتوژن بازدید این مکان سخت است. ساکنان معمولا و اغلب احتمال آلودگی در آنها قرار دارد در محله های نزدیک و آنها را به اشتراک با جامعه و فضای ناهار خوری. در واقع AARP تخمین می زند که حداقل 43,000 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان که در حال حاضر مرده از Covid-19 که نشان دهنده حدود یک سوم از همه شناخته شده همه گیر مرگ و میر در ایالات متحده است. در نیوجرسی در حدود یک در هر هشت نفر زندگی می کنند که در خانه های سالمندان در حال حاضر تسلیم.

حتی قبل از همه گیر, ضربه, خانه های پرستاری به نظر می رسید مانند یک فرد جمعی سازش. اکثر بزرگسالان آمریکایی در یک نظر سنجی از دو سال پیش گفت: آنها نمی خواهند به ترک خانه های خود و یا جوامع آنها به عنوان سن—و بسیاری نیز نمی تصور که آنها همیشه می خواهم تا پایان انجام این کار است. در سال 2016 1.3 میلیون آمریکایی بودند ساکنان پرستاری امکانات. “آن را در نظر گرفته کاملا طبیعی است که ما را به یک فرد و نیروی آنها را به خانه خود را خود و خانواده و زندگی خود و محل آنها را در این نهاد است. ما فقط نگاهی که به عنوان یک داده می گوید:” بروس عزیزم یک سازمان با روچستر انطباق با یک حقوق معلولین سازمان است. او و دیگر طرفداران بدانم اگر در حال حاضر در نهایت در صورت coronavirus مردم ممکن است تجدید نظر در این فضا در دسترس نباشد.

در حال حاضر هرج و مرج و وحشت در خانه های سالمندان باید به عنوان جای تعجب ندارد. در سال 2018, 11 کودکان درگذشت در یک مرکز پرستاری در نیوجرسی از یک آدنو شیوع. مسری قارچ است و در عین حال آلوده بیش از 800 ساکنان خانه سالمندان بیش از چند سال گذشته کشتار نیمی از آنها. تام چیلر های قارچی متخصص در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به نام پرستاری امکانات “های تیره کوچک از مواد مخدر-مقاوم در برابر عفونت است.” در 2014 جدید, مکزیک, پرستاری در خانه زده شد شیوع کلستريديوم ديفيسيل که به کشته شدن هشت نفر. این بیماری اتفاق می افتد به در میان آنهایی که ما می دانیم در مورد. به عنوان یک همشهری تحقیقات نشان داد که بسیاری از این حوادث در خانه های سالمندان هرگز گزارش شده در همه. بیماری های عفونی باید در این تنظیمات از قبل و آنها را ادامه خواهد داد به گسترش در آینده است. “Coronavirus تقویت شده با آنچه که ما همیشه شناخته شده می گوید:” عزیزم “اما آن را در واقع توجه افراد دیگر به دلیل آن را به دلیل آن را در حال حاضر چیزی است که جان مردم در خارج از موسسه.”

در کوتاه مدت سازمان در حال تلاش برای فشار برای تغییرات به روز-به-روز, پروتکل در این مکان به نگه داشتن ساکنان امن برای امروز و آینده است. AARP خواستار شفافیت بیشتر در چه Covid-19 موارد به کار گرفته و درخواست قفل-کردن امکانات برای ارائه دیجیتال ملاقات خدمات. مگان o’reilly, معاون رئیس دولت در امور بهداشت و خانواده در AARP به من گفت که این ابزار دیجیتال مهم هستند نه فقط برای نگه داشتن خانواده ها متصل شده و ساکنان از احساس ترس و تنهایی بلکه به طوری که دوستان و بستگان می توانید نگه داشتن چشم در این شرایط در داخل خانه. “این اندازه گیری ایمنی,” او می گوید. “این یک مجموعه فوق العاده از چشم.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

دیوید Grabowski استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد پیشنهاد عمده بازسازی پرستاری-خانه صنعت. “ما شده اند underinvesting در خانه های سالمندان برای سال های بسیاری,” او می گوید. “این بیماری همه گیر است فقط به ارمغان آورد این سرمایهگذاری ناکافی به مشاهده گسترده تر.” به طور خاص او پژواک AARP تماس ها برای افزایش شفافیت در اطراف شرایط و مالکیت هر یک از تسهیلات و پیشنهاد بهتر درمان و پرداخت هزینه برای کارکنان است که وجود دارد.

چنین به نظر می رسد اقدامات همه مهم تر در نور اخبار گزارش های اخیر که ساکنان در خانه های پرستاری در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به اخراج شود—تحت فشار قرار دادند به boardinghouses یا پناهگاه بی خانمان—در سفارش به اتاق را برای کسانی که تست مثبت برای Covid-19 و آن را در بالاتر مدیکر پرداخت.

انطباق با هل دادن برای خانه های پرستاری به ساکنان اجازه می دهد به ترک از توافق خود را و پیدا کردن خانه های امن تر در جامعه است. “اگر محلی مرکز پرستاری در آتش ما می شود عجله به مردم است. اگر وجود دارد یک طوفان آمدن مردم خواهد بود گفت: برای تخلیه و رسیدن به ایمنی. اما آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر […] ما در حال تماشای مرگ مردم در این مراکز و ما در حال انجام هر چیزی در مورد آن” عزیزم می گوید.

این سازمان دارای یک هدف بلند پروازانه بیش از حد: انطباق است تا برای از بین بردن طولانی ترین مدت پرستاری امکانات. آنها استدلال می کنند که ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت اغلب تا پایان وجود ندارد زیرا آنها می خواهند به اما از آنجا که آنها هیچ گزینه های دیگر قابل دوام. اغلب قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیمار شدن. حتی قبل از همه گیر بین 2013 و 2017, 82 درصد از خانه های پرستاری در ایالات متحده بودند ذکر شده حداقل یک بار برای شکست برای جلوگیری و یا کنترل عفونت با توجه به دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی. و آن را نه فقط “بد اپل” خانه های سالمندان شده است که سخت ترین ضربه Covid-19. داده ها نشان می دهد که خانه های پرستاری با رتبه های پایین به عنوان تعیین شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات هستند مراتب را فقط به عنوان خوب (یا بد) به عنوان هر یک از دیگر.

به جای مسکن مردم در جمع تنظیمات انطباق و دیگر فعالان استدلال می کنند که نتایج بهتر می توان با حمایت از مردم در گروه های کوچک خانه های 2 تا 4 نفر; و یا حتی بهتر و با حمایت از آنها را در محل. مایک اروین از مترقیاشاره کرد به من که اکثر داده ها نشان می دهد که بر اساس صفحه اصلی مراقبت های ارزان تر از خانه های پرستاری در دراز مدت. پول به دنبال فرد برنامه به عنوان مثال نشان داده است که به طور متوسط در زمانی که کسی حرکت از یک مرکز پرستاری به جامعه به طور کلی خود را مدیکر و مدیکید هزینه کاهش 20 درصد است. حتی اگر نیست آن را ارزان تر به deinstitutionalize اروین استدلال می کند که آن را هنوز هم کار درست را انجام دهید. “پس چه می شود اگر آن را گران تر ؟ این به آن معنا نیست که آنها شایسته قفل شده است به دلیل چیزی است که هزینه پول بیشتر است.” به عنوان ناتوانی مدافع آلیس وانگ اخیرا نوشت: “آزادی برای زندگی در جامعه یک حق انسانی.”

مفهوم قرار دادن پیری و افراد معلول در حد امکانات خصوصی مثل این نبوده است در اطراف همه که طولانی است. تا اواسط قرن 20 مسن تر و مردمی تر بودند به احتمال زیاد به صرف روزهای پایانی خود را در “استراحت خانه” مانند وینچستر خانه برای زنان سالخورده در چارلستون ماساچوست. این کوچک امکانات به طور کلی قرار دارد 30 به 50 نفر اغلب از شبیه اقتصادی و اجتماعی و سوابق و آنها به طور کلی اجرا توسط خیر. خانه های پرستاری به عنوان ما می دانیم که آنها واقعا نمی کردن تا 1950s زمانی که هیل-برتون عمل مجاز پول مورد استفاده قرار گیرد برای ساخت آنها. بین سال 1960 و سال 1974 این کشور هزینه در خانه های پرستاری در ایالات متحده رشد از 1400 درصد است. یک سال 1969 مقاله در بارون با اشاره به رونق:

از اواخر سال . . . [یک] نوع دیوانگی به نظر می رسد به گرفتن بازار سهام در merest ذکر است از این کلمات سحر و جادو: “نقاهت و مراقبت” “تمدید مراقبت” “ادامه مراقبت است.” همه حسن تعبیر برای خدمات پرستاری در خانه آنها ایستاده برای داغترین سرمایه گذاری در اطراف امروز. . . . “هیچ کس” یک مسئله underwriter گفت: روز دیگر “می تواند به از دست دادن پول در این کسب و کار. فقط هیچ راهی وجود دارد.”

امروز داخلی خانه سالمندان و صنعت بزرگ است. با توجه به CDC وجود دارد 15,600 امکانات در سال 2016 حدود دو سوم که برای سود. به گفته یکی از شرکت تحقیقات بازار جهانی مراقبت طولانی مدت کسب و کار خواهد بود به ارزش $1.7 تریلیون دلار در 2027. در ایالات متحده پرستاری صفحه اصلی لابی در حال حاضر و بعد فورا رفت واز به کار به دنبال مصونیت از Covid-19 مربوط به پرونده های حقوقی, درخواست برای میلیاردها فدرال امداد بودجه و مقاومت در برابر اضافی مغفول و مقررات که ممکن است بر آنها تحمیل شده.

به عنوان داستان سیل در مورد خانه های پرستاری در سراسر جهان بی مهارت خود را در پاسخ به coronavirus انطباق و دیگر طرفداران امید است که این می تواند در یک لحظه در نظر گرفتن صنعت چگونه می تواند بهبود یافته است. این سازمان امیدوار است که کنگره را در نظر بگیرید با اضافه کردن ناتوانی یکپارچه عمل می کند که حق را برای هر دو معلول و مسن آمریکایی ها برای زندگی در جامعه—به آینده Covid-19 امداد صورتحساب.

به عنوان ما به صورت طولانی و نامشخص جاده به بازیابی آن را بعید است که پرستاری امکانات خواهد بود به طور کامل امن برای ساکنان و یا کارکنان در نزدیکی و یا حتی میان مدت آینده. و به عنوان دیده ایم با شیوع فعلی تمام طول می کشد یک فرد آلوده به تلفات کل جامعه است. “حتی زمانی که آن را به طور قابل توجهی گسترش در عموم مردم آن را هنوز هم یک مسئله برای ما در پرستاری امکانات” عزیزم می گوید.

برخی تصور آینده از خانه های پرستاری به عنوان یک نوع هیبرید بین انطباق را در خانه دید و زمان در مقیاس بزرگ نهاد. “امید من این است که خانه سالمندان از آینده است که در جایی که همه ما می شود مایل به رفتن به اگر نیاز به وجود آمد می گوید:” Grabowski. “من تصور خانه های سالمندان که کوچکتر صفحه اصلی-مانند تنظیمات که بیشتر ساکن محور است.”

چه آینده ای از این خانه ها چگونه است ؟ هنگامی که آنها بازگشایی? آنها را مجبور به کاهش ظرفیت خود را تغییر پوسته نیاز به تست برای هر کسی که می آید به تاسیسات ؟ را غیر واکسینه اعضای خانواده خود منع می شود از این محل ؟ پاسخ به این پرسش است که هنوز معلوم نیست. اگر یکی باید پیدا کردن یک پوشش نقره ای به هر یک از این, آن می تواند یک فرصت برای reimagine این فضاهای جدید در راه است که پشتیبانی بهتر نیازهای افراد مسن است.

فعالان می دانم که آن را نمی خواهد بود آسان به نوبه خود این کشتی در اطراف, اما آنها امیدوارند که این بیماری همه گیر را هل می دهد مردم را به تجدید نظر در چیزهایی است که یک بار به نظر می رسید عادی و تعجب می کنم اگر آنها به این راه. “وجود دارد هیچ چیز طبیعی در مورد این” اروین به من گفت. “این فقط چگونه ما آموزش داده شده است به همه چیز نگاه کنید. و ما می توانید شروع به دنبال در آن متفاوت است.”

عکس: رابین اوترخت/گتی ایماژ; لوکا Dakskobler/گتی ایماژ; جاسمین Merdan/گتی ایماژ


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im