از آن زمان به پال خواستار قطع بودجه دولت از رسانه های اجتماعی

این algorithmically-warped اطلاعات بحران نمی تواند ثابت با نیمی از اقدامات.

بیان سیاسی است همیشه افسار به سلامت عمومی است. تظاهرات گسترده که فوران های زیر جورج فلوید قتل پیش زمینه این همپوشانی: سفید برتری بهداشت عمومی فاجعه است. آب و هوای کره زمین و ضد vaxx فعالیت مشابه را تهدید جان و سلامت شهروندان در سراسر جهان است. با Covid-19 خط سیاسی بین گفتار و بهداشت عمومی دارای فرسایش در حتی بیشتر ناراحت کننده راه. اشیاء علم را برای بسیاری از افراد شده است کاهش می یابد به مسائل نظر—یا حتی آشکار توطئه است. در آن موارد, ماسک نیست فقط ماسک; آنها نمادهای ظلم و ستم. Anthony Fauci نیست فقط در کشور برجسته ترین متخصص بیماری های عفونی; او بخشی از یک دولت عمیق دوز و کلک به دنبال تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از درون. این ویروس به خودی خود نیست پاره از طریق محله های ما مجبور شهرستانها مانند هوستون برای استفاده از پشتیبان گیری سردخانه فضا; آن را جعل و یا چیزی است که دموکرات ها در حال بهره برداری به غاز خود را در انتخابات شانس. ناتوانی در به کمربند خاموش حقایق اساسی بهداشت عمومی از تبلیغات ارتجاعی را تهدید زندگی مردم است. و مثل همه در این یادرفته pandemic, همه چیز در مسیر به مراتب بدتر است.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز به سرزنش افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک یا سیاستمداران که به جای بحث در مورد حقوق فردی از بهداشت عمومی و یا رئیس جمهور که به جای صدای جیر جیر در مورد لوبیا و ما در حال حاضر بحران اجرا می شود بسیار عمیق تر از هر فرد یا گروه. سازه ها و پیش فرض های ما را برای مسلم خود بخشی از مشکل است. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ارائه مفید آنالوگ. تا زمانی که ما اساسا reimagine چه اجرای قانون به معنی و نشانی از تغییر پایدار ممکن نخواهد بود; همه بی عدالتی پخته شده را به سیستم خود ادامه خواهد داد در حال ظهور از این سیستم. چیزی مشابه می توان گفت: از رسانه های اجتماعی: تا زمانی که ما اساسا reimagine ما اطلاعات اکوسیستم و ما نقش های مربوطه در آن ما را حفظ و تکرار همان الگوهای بارها و بارها—و نه به عنوان یک اشکال از سیستم نیست و به عنوان یک ویژگی از سیستم به عنوان سیستم خود را.

یک نیروی ما باید مقابله است, توجه, اقتصاد, انگیزه ای ساختار طراحی شده برای پاداش بیشتر غیر قابل انعطاف قطبی قابل کلیک اقلیت. (جالب اینجاست که این اقلیت است که اغلب بخشی از اکثریت; دیدن نفس نامتناسب پوشش سفید گرایان و supremacists پس از انتخابات 2016.) در نتیجه ظلم و ستم از بلندترین ارائه algorithmically-warped نظر از آنچه اتفاق می افتد در بقیه, ایالات متحده است.

بحث در اطراف ماسک یک کتاب درسی ، این مقالات که روند و فیلم هایی که ویروسی نیست از ویژگی های اکثر آمریکایی ها که کاملا خوب پوشیدن ماسک; که انجام این کار بدون یک بار پرتاب یک اوقات تلخی خلق و خوی در Costco. بدون سوال وجود دارد که مردم می تواند به توقف پرتاب بداخلاقی در Costco; آن را تبدیل به سبک خود را از عملکرد هنر است. این هم درست است که بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه را مسخره CDC راهنمایی در ماسک و یا حاضر به موضوع ماسک حکم; گرجستان فرماندار برایان کمپ است و حتی تحت پیگرد شهر آتلانتا به جلوگیری از اجرای یک دستور. همه از این است که بدون شک خطرناک; در جهانی همه گیر آن را یک درصد بسیار بالایی از جمعیت به قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر—به خصوص با عواقب وخیم برای سیاه و لاتین در جوامع, ساخت ماسک تمرد و نافرمانی (در واقع هر Covid مربوط به تمرد و نافرمانی) به عنوان یک تهدید برای حقوق مدنی که برای سلامت عمومی است. هنوز, آن را تنها مورد نیست که در سراسر کشور همه در حال جیغ کشیدن در هر یک از دیگر در مورد ماسک. اکثر مردم خفه شو و آنها را می پوشند.

اگر ما می تواند بر عقل سلیم و اجماع بر روی ماسک های آن را نمی خواهد فقط تصدیق ایمان ما به بشریت است. (هر چند آن را قطعا انجام می دهد که: من می خواهم به صرف ساعت در یوتیوب کانال اختصاص داده شده به گروه های از مردم معقول بودن.) آن را نیز تضعیف توجه اقتصاد در دو روش.

اول آن را به حداقل رساندن انگیزه می شود یک احمق. اگر شما با ارزش مردم را با کلیک و لایک برای رفتارهای متضاد وجود دارد کمتر دلیلی برای آنها را به انجام آن. این یک پویا به عنوان قدیمی به عنوان trolldom. تا زمانی که چیزی تولید سرمایه—اعم از اقتصادی و یا اجتماعی—وجود دارد هیچ دلیلی برای متوقف کردن. در واقع امرار معاش ممکن است بستگی به نگه داشتن آن و انجام آن را حتی بدتر از دفعه بعد.

دوم برجسته سازي ایمان خوب اکثریت کوتاه-مدارات تقویت حلقه های بازخورد است که عادی آسیب برساند. من این استدلال در ماه آوریل در پاسخ به ضد قرنطینه تظاهرات: هنگامی که شما در قاب حاشیه جنبش به عنوان یک جریان اصلی یکی از آن خنده دار تمایل به تبدیل شدن به دقیقا همان است که. در مورد ماسک, تبلیغ ضد maskers’ استدلال حتی برای محکوم کردن آنها و خطرات گسترش آن استدلال به حتی بیشتر افرادی که ممکن است دلسوز. حداقل آن muddies ها مسئله—اگر بسیاری از مردم در حال مبارزه در مورد ماسک معنا است که چیزی وجود دارد که در اینجا به مبارزه مورد ؟

یکی دیگر از ساختاری باعث از ما اطلاعاتی گلایه تعبیه شده است در ساده-ظاهری راه هایی برای رفع آنها. یکی از رایج ترین این فرض که خواستار توجه به آسیب کمک خواهد کرد که برای کاهش آن; این است که گاهی اوقات به عنوان “نور خورشید كشتن” مدل رسانه ها. همه ما نیاز به انجام است نشان می دهد که چیزی بد اتفاق می افتد—که کارن است که در آن دوباره—و اجازه دهید بازار ایده که بزرگ Costco در آسمان رسیدگی به بقیه. مردم را استفاده از مهارت های تفکر انتقادی به مقایسه بودن کارن با بودن کارن و نتیجه این خواهد بود کمتر Karens. مشکل این است که مردم به احتمال زیاد برای رسیدن به این نتیجه هستند که در حال حاضر به توافق برسند. های ماسک freakout ویدئوها و یا مطالب دیگر spotlighting ضد maskers هنوز هم تقویت پیام های خود را, اما حلقه ما حق بازگشت به همه جهات توجه اقتصاد incentivizes ظلم و ستم از بلندترین. مانند یک سیستم نیست فقط خوب برای Karens آن ساخته شده است برای Karens.

حقیقت-بررسی یکی دیگر از ایده هایی که برای تلفن های موبایل خوب بر روی کاغذ است اما کاملا از روی حیله و تزویر در عمل است. بسیاری از رویکرد گسترش اطلاعات نادرست یا گمراه کننده به عنوان یک مورد از مردم نه همه حقایق است. اگر ما تنها گفت: حقایق بیشتر با صدای بلند ما می تواند به توقف جریان اطلاعات بد. در حقیقت افرادی که ماسک به عنوان یک تجاوز در حقوق خود که فکر می کنم تهدید ویروس شده است پر از شکوفه یا که Anthony Fauci است که در واقع بیل گیتس در یک جورج سوروس ماسک نمی رسند در این نتیجه گیری از آنجا که آنها در حال کم اطلاعات rubes. آنها اغلب غرق در اطلاعات است. که اطلاعات این فیلتر از طریق آنچه Ryan میلنر و من عمیق memetic فریم: حس-ساخت دستگاه که ساختار چگونه مردم جهان را ببینید و راه هایی که آنها به آن پاسخ دهند.

به عنوان میلنر و من نشان می دهد در سراسر کتاب ما چک حقیقت با هدف عمیق memetic فریم به ندرت در نظر گرفته شده اثر—شما می توانید اثری از این شیطانی هراس از 1980s و 1990s به QAnon. دقیق دلایل پیچیده هستند; تحقیق در اطراف این اثر بخشی از واقعیت جاری است, اجازه دهید بگویم مخلوط شده است. آنچه روشن است این است که پرتاب حقایق در باطل نمی جادویی تغییر قلب و ذهن. اگر آن را انجام نمی شود ما را در این ظروف سرباز یا مسافر.

پس چه بهترین راه رو به جلو ؟ چگونه ما جلوگیری از هل دادن در حال حاضر وضعیت وحشتناک به یک و حتی بدتر ، پاسخ این است که اساسی تغییر ساختاری. ما نیاز به reimagine چه شبکه های ما می تواند و باید باشد. ما نیاز به قرار دادن عدالت بیش از سود. ما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت از رسانه های اجتماعی. افراد نمی تواند انجام دهد که خود به خود ، حتی روزنامه نگاران محدود شده در اثر آنها می توانند شخصا; هر کس یک علامت دلار به کسی که تا زنجیره. هنوز با شناسایی سیستم های ما همه جاسازی شده در داخل و با توجه به این سیستم اساسا بخشی از مشکلات ما را می توانید انتخاب—در مورد چیزهایی که ما اطلاع عموم که ما آنها را به اشتراک با, چگونه ما را انتخاب کنید به قاب آنها را—که حداقل به طور فعال در برابر اطلاعات اختلال به جای لیز کننده چرخ های آن است.

عکس: Duncan Andison/گتی ایماژ; برندان o’sullivan/گتی ایماژ; Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر